• Ново
25мм 30мм 40mm јасно кристално стакло фиока тв кабинет копчиња повлекува сива браун дијамант раководител кујната кабинет шкафот рачки на вратите

25мм 30мм 40mm јасно кристално стакло фиока тв кабинет копчиња повлекува сива браун дијамант раководител кујната кабинет шкафот рачки на вратите

Оценка на клиентот:
DEN 1536.00
DEN 1459.00 -5 %

Износ
Залиха


Опис На Производот :
Точка Бр : SJ25304050
Материјали : Цинк легура со кристално стакло
Заврши : сребрена / Chrome / избриши / gold / сиви / кафеави
големина на :
Дијаметар : 25мм Heigh : 27mm
Дијаметар : 30мм heigh : 32-милиметри
Дијаметар : 40mm heigh : 45mm
Дијаметар : 50mm Heigh : 48mm
завртки : 25мм *1pcs со 1pcs копчиња
Производот се прикаже:
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Карактеристики

боја:
25мм сребро јасно, 25мм сребро сива, 25мм сребро браун, 30мм сребро јасно, 30мм сребро сива, 30мм сребро браун, 40mm сребро јасно, 40mm сребро сива, 40mm сребро браун, 25мм злато јасно, 30мм злато јасно, 40mm злато јасно, 50mm злато јасно, 50mm сребро јасно
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SJ25304050
Бренд Име:
Letspace
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
цинк легура со кристално стакло

Производи во категоријата

30x96mm Антички Bridcage Кабинет Фиока се Справи со Гроздобер Копчиња Кујна Бронза Knob Плакарот Фиока Копчиња Салон Повлекува Барови се Повлече

4319.52 -5 % DEN 4104.00

Цената е за 30pcs Ако ви треба други големина ве молиме контактирајте ме кога ќе нарачате ви благодаримеТип : Bridcage Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : 96mmДолжина : 111mmШирина : 21mmВисина : 38mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Руралните Bridcage Кабинет Рачка

30pcs 29*85mm Антички сребрен калај се справи со тенџере се справи со Мини хардвер накит кутија во дрвена кутија копчиња Античките дрвени додатоци

780.00 -12 % DEN 686.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

12pcs многу бесплатен превозот Вино црвено мозаик мебел рачки

3264.00 -5 % DEN 3101.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Вино црвено мозаик порцелан, мебел рачки Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 77796 CPB7 Дијаметар : 115 MM x 27 MM x 25ММ cc : 96 MM Боја : црвено Вино мозаик со цинк легура на база хром позлатен Убаво Вино црвено мозаик порцелански кабинет се справи.Спакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

Ретро Црно Фиока Повлече Салон Повлекува Копчиња Се Справува Со Хардвер Школка Купот / Класичен Кабинет Knob Повлекува / Кујна Шкафот

DEN 2640.00

Мерење : Должина : 4.2" (107 mm)Ширина : 1.1" (28 мм)Дупка Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 3 / 4" (19 мм)Завртки вклучени.

5pcs М8 x 20mm Тема Должина Прилагодливи се Справува Knob 8мм Навој Дијаметар 20mm Тема Должина Стегање Рачка

641.76 -12 % DEN 565.00

5pcs М8 x 20mm Тема Должина Прилагодливи се Справува Knob 8мм Навој Дијаметар 20mm Тема Должина Стегање се Справи со Спецификација на Производот Име Прилагодлива Рачка Тема Кол...

Копчиња Кабинет Вратата Се Справи Со Повлече Салон Фиока Рачки Повлекува Копчиња Црна, Црвена Бронза / Француски Земја Селски Кујна Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : цинк легураБоја : црнаМерења : Должина : 6.4" (163 мм)Ширина : 1 1 / 3" (33 мм)Дупки Простор : 3 3 / 4 " ( 96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (26 mm)Завртки вклучени...

5 128 мм Салон Повлекува / Фиока Вади се Справува со Антички Бронза Сончоглед / Селски Кујната Кабинет Хардвер се Справи со Pull Копчиња

DEN 3312.00

Материјал : стакло + цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Должина : 7" (178 мм)Ширина : 1" (25 mm)Дупка простор; 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (28mm)2 навртки вклучени, 1" (25 mm) долги...

Сребро Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Справува Со Црна Кабинет Knob Ретро Кујнски Мебел Се Справи Со Повлече Knob Хардвер Античкиот

DEN 3120.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички сребрена / црнаМерења : Должина : 2.8 инчи (70 мм )Издаденост по инсталацијата : 1.0 инчи (25мм )Завртки вклучени...

добро поевтини антички месинг школка Првенство Повлече фиока knob бронза Кабинет се Повлече Справи со Гроздобер Мебел рачки UnfoldInstall се повлече

DEN 768.00

Точка Бр : JS55Материјал : челикЗавршувањето на предметот : антички месинг / бронзаГолемина на : Должина : 82mmШирина : 35mmHeigh : 19mmДупка простор : 67mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

25 * 18MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20PCS

623.52 -8 % DEN 574.00

25 * 18 MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20 PCSКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на цинк легура копчиња...

12pcs многу бесплатен превозот Цинк легура лажица форма кујната кабинет рачки

2208.00 -5 % DEN 2098.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција! Тип : Цинк легура лажица форма кујната кабинет се справува со Место на Потекло : Тајван Број на Модел : TZ00676 CP Дијаметар : length115mm high22mm 76mm Боја : хром позлатен Убаво Цинк легура лажица форма кујната кабинет рачкиСпакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

96mm гроздобер катастрофа капка прстен фиока кабинет се повлече knob црна салон врата се справи со антички бронза rustico ретро мебел рачка

DEN 960.00

Опис На Производот : Точка Бр : 9630Материјал : Цинк ЛегураЗавршувањето на : црна / бронзаГолемина на : Должина : 138mm ширина : 58mm Heigh : 16mm Дупка простор : 96mm(3.75")Дијаметар : 30мм Heigh : 28mmЗавртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs РачкаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Куп Салон Повлече Фиока Вади Се Справи Со Копчиња Антички Бронза / Ретро Гроздобер Мебел Кујната Кабинет Се Справува Повлече Месинг Хардвер

DEN 3120.00

Материјал : Цинк ЛегураБоја : Антички Бронза ЗавршиМерење : Помали се повлечеДолжина : 5 1 / 5" (95 mm)Ширина : 1" (25мм)Дупка простор : 2 1 / 2" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем повлекуваДолжина : 5 1 / 5" (132 mm)Ширина : 1" (25 mm)Дупка простор : 3 3 / 4" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)2 навртки вклучени, 1" (25 mm) долги.

2.5 Фиока Повлече Салон Повлекува Справува Со Антички Месинг Гроздобер Изглед / Кујната Кабинет Се Справи Со Копчиња Се Повлече Ретро Хардвер Стара Шик

DEN 3312.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички месингМерења : Должина : 5.3" (135 mm)Ширина : 1.6" (40mm)Дупки Простор : 2 1 / 2" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)2 навртки вклучени...

12PCS Кол 37mm Кујната Кабинет Копчиња Фиока Вади Цинк Легура Плакарот на Врата Шкафот Капка прстен се Справи со Knob Повлекува Сребро Злато

504.00 -12 % DEN 444.00

12 PCS Кол 37mm Кујната Кабинет Копчиња Фиока Вади Цинк Легура Плакарот на Врата Шкафот Капка прстен се Справи со Knob Повлекува Сребро ЗлатоКарактеристики : Убава декорација и најдобра замена за вашиот Соодветен мебел за дома внатрешни работи вратата хардвер, кабинет, плакар, гардероба, bookcase, фиока, кујна ковчегот, итн Лесно да се инсталира и издржливи во употреба, монтажа завртката е вклучена Слики : Испорака : 1...

10Pcs/Многу МЕБЕЛ АРХИТЕКТОНСКИ КРУГ APPLIQUES UNPAINTED ПОВЕЌЕ ДИЗАЈН

DEN 1854.72

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Црно Стакло Салон Фиока Рачки Повлекува Knob Хром Метал / Сребрена Модерна Кристал Шкафот Кабинет Се Справи Со Pull Копчиња

DEN 4752.00

2 големини за да изберете од.Материјал : стакло + цинк легураБоја : Црна + chrome позлатенМерењаПомали рачкиДолжина : 5.1" (110 mm)Ширина : 0.7" (16 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем рачки Должина : 5.7" (145mm)Ширина : 3 / 4" (20mm)Дупки Простор : 5" (128mm)Кога се инсталира на knob боди 1 4 / 5" (46mm)Завртки вклучени...

3.75 5 6.3 7.6 10 модерната едноставна црна гардероба кујната кабинет салон фиока рачки повлекува копчиња

DEN 240.00

Точка Бр : DN256Материјал : Цинк ЛегураЗавршувањето На : ЦрнаГолемина на : Кол : 31mm heigh : 30ммДолжина : 112mm heigh : 30мм дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 144mm Heigh : 30мм Дупка простор : 128mm(5")Должина : 176mm Heigh : 30мм Дупка простор : 160mm(6.3")Должина : 208mm Heigh : 30мм Дупка простор : 192mm(7.6")Должина : 272mm Heigh : 30мм Дупка простор : 256mm(10")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs РачкаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува Црвена

1200.00 -12 % DEN 1056.00

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува ЦрвенаКарактеристики : Материјал : кристал+цинк легура Дијаметар : 30мм Висина : 40mm Нов начин да liven до досадна кујна, се донесе нов живот на старите мебел кој се Користи за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот,кујна,дома врати Лесно да се инсталира и да дојде со заврткиСлики : Испорака : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.