• Ново
3.75 5 6.3 7.6 10 модерната едноставна црна гардероба кујната кабинет салон фиока рачки повлекува копчиња

3.75 5 6.3 7.6 10 модерната едноставна црна гардероба кујната кабинет салон фиока рачки повлекува копчиња

Оценка на клиентот:
DEN 240.00

Износ
Залиха


Точка Бр : DN256
Материјал : Цинк Легура
Завршувањето На : Црна
Големина на :
Кол : 31mm heigh : 30мм
Должина : 112mm heigh : 30мм дупка простор : 96mm(3.75")
Должина : 144mm Heigh : 30мм Дупка простор : 128mm(5")
Должина : 176mm Heigh : 30мм Дупка простор : 160mm(6.3")
Должина : 208mm Heigh : 30мм Дупка простор : 192mm(7.6")
Должина : 272mm Heigh : 30мм Дупка простор : 256mm(10")
Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs Рачка
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection

Карактеристики

боја:
еден копчиња, 96mm рачки, 128mm рачки, 160mm рачки, 192mm рачки, 256mm рачки
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DN256
Теренот-ред Спецификации:
96mm 128mm 160mm 192mm 256mm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Црна

Производи во категоријата

3 3/4 96 mm Салон Повлекува / Фиока Вади се Справува со Златен Лист / Селски Кабинет се Справи со Повлече Раскошен Гроздобер Мебел

DEN 3744.00

Материјал : цинк легураБоја : златнаМерења : Должина : 6.7" (170 мм)Ширина : 1.7" (44 мм)Дупки Простор : 3 3 / 4 " (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)2 Навртки вклучени...

Модерната Спалната Соба Мебел Копчиња Кујната Кабинет Фиока Рачки Шкафот Плакарот Салон Фиока Никел Повлекува Барови Чевли Кутија Рачка

DEN 319.68

Цената е за 2 парчиња Тип : Мебел рачки Материјал : Цинк Легура Дупка Проред : Единечен Дупка Карактеристика : Погоден за Сите видови на кабинетот на Мебел .Пакет :

Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Копчиња Сјајна Сребрена Мозаик Метал Плоштадот / Кујната Кабинет Knob Се Справи Со Повлече Оков За Мебел

DEN 2160.00

Материјал : цинк легураБоја : сребренаМерења : Плоштад Knob1.1" x 1.1" (28 mm x 28 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)Круг Knob Кол : 1.9" (48 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)РачкаДолжина : 6.1" (154 mm)Ширина : 1.1" (27 мм)Дупка Проред (центар до центар) : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)завртки вклучени...

5 128 мм Салон Повлекува / Фиока Вади се Справува со Антички Бронза Сончоглед / Селски Кујната Кабинет Хардвер се Справи со Pull Копчиња

DEN 3312.00

Материјал : стакло + цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Должина : 7" (178 мм)Ширина : 1" (25 mm)Дупка простор; 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (28mm)2 навртки вклучени, 1" (25 mm) долги...

2.5 3.75 Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Антички Бронза Селски Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Гроздобер Мебел И Декоративни

DEN 3120.00

2 големини за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Помали рачкиДолжина : 4.7" (120 мм)Ширина : 1.5" (37 mm)Дупки Простор : 2.5" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем рачкиДолжина : 6.2" (158 mm)Ширина : 2.1" (53 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (27mm)2 Навртки вклучени...

Гроздобер Цинк Легура Кабинет Гардероба Шкафот Knob Фиока Вади Вратата Лак Рачки и копчиња (В. В:96MM Должина:125mm)

DEN 2811.84

Ц Ц : 96 MM Должина : 125mm Висина : 15mm Ширина : 58mmТип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Европската Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : CD451 A3 Материјал : Цинк Легура Карактеристика : Класичен Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)***********************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

2 1/2 Кујната Кабинет Рачки На Вратите Повлекува Копчиња / 2.5 Салон Фиока Повлече Справи Со Knob Антички Месинг / Гроздобер Мебел

DEN 4080.00

Овие работи се направени од цврст метал Тешки и цврсти.Овој оглас е за мали се справи.Материјал : цинк легураБоја : антички бронзаНето тежина : 75 грамаМерења : Должина : 5 1 / 8" (131 mm)Ширина : 3 / 5" (15 мм)Дупки Простор : 2 1 / 2 " ( 64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1 1 / 4" (32милиметри)2 навртки вклучени...

Стара Шик Салон Knob Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Злато Црна Гроздобер Стил На Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : цинк легураБоја : Црна / ЗлатоМерења : Помали : Knob Кол : 1 1 / 5" (31 mm)назад плоча : ширина : 1.18"(30 mm)должина : 6.7"(170 мм)дупка простор : 5"(128 мм)Издаденост по инсталацијата : 1.1" (27mm)Поголеми : Knob Кол : 1 1 / 5" (31 mm)назад плоча : ширина : 1.18"(30 mm)должина : 8.45"(215 мм)дупка простор : 6.3"(160 mm)Издаденост по инсталацијата : 1.1" (27mm)Завртки вклучени...

модерната едноставни модни јасно акрилик фиока кабинет копчиња повлекува златна салон, кујна кабинет рачки на вратите копчиња школка копчиња

DEN 1536.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобра дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Црно Стакло Салон Фиока Рачки Повлекува Knob Хром Метал / Сребрена Модерна Кристал Шкафот Кабинет Се Справи Со Pull Копчиња

DEN 4752.00

2 големини за да изберете од.Материјал : стакло + цинк легураБоја : Црна + chrome позлатенМерењаПомали рачкиДолжина : 5.1" (110 mm)Ширина : 0.7" (16 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем рачки Должина : 5.7" (145mm)Ширина : 3 / 4" (20mm)Дупки Простор : 5" (128mm)Кога се инсталира на knob боди 1 4 / 5" (46mm)Завртки вклучени...

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува Црвена

1200.00 -12 % DEN 1056.00

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува ЦрвенаКарактеристики : Материјал : кристал+цинк легура Дијаметар : 30мм Висина : 40mm Нов начин да liven до досадна кујна, се донесе нов живот на старите мебел кој се Користи за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот,кујна,дома врати Лесно да се инсталира и да дојде со заврткиСлики : Испорака : 1...

25 * 18MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20PCS

623.52 -8 % DEN 574.00

25 * 18 MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20 PCSКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на цинк легура копчиња...

Сребро Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Справува Со Црна Кабинет Knob Ретро Кујнски Мебел Се Справи Со Повлече Knob Хардвер Античкиот

DEN 3120.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички сребрена / црнаМерења : Должина : 2.8 инчи (70 мм )Издаденост по инсталацијата : 1.0 инчи (25мм )Завртки вклучени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.