• Ново
128mm гроздобер стил руралните керамички кујната кабинет фиока се справува со копчиња бронза салон вратата повлечете се справи со ретро модата се справи со 96mm

128mm гроздобер стил руралните керамички кујната кабинет фиока се справува со копчиња бронза салон вратата повлечете се справи со ретро модата се справи со 96mm

Оценка на клиентот:
DEN 672.00

Износ
Залиха


Опис На Производот :
Точка Бр : 0062
Материјал : Цинк Легура со керамички
Завршувањето на : бронзени
Големина на :
Должина : 150mm ширина : 31mm Heigh : 22mm дупка простор : 128mm(5")
Должина : 118mm Ширина : 30мм Heigh : 22mm Дупка простор : 96mm(3.75")
Дијаметар : 38mm Heigh : 28mm
Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачки
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection

Карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Руралните
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
0062
Теренот-ред Спецификации:
96mm 128mm една дупка
Материјал:
цинк легура со керамички
По завршувањето:
античкиот бронза бели црвени

Производи во категоријата

Модерната Спалната Соба Мебел Копчиња Кујната Кабинет Фиока Рачки Шкафот Плакарот Салон Фиока Никел Повлекува Барови Чевли Кутија Рачка

DEN 319.68

Цената е за 2 парчиња Тип : Мебел рачки Материјал : Цинк Легура Дупка Проред : Единечен Дупка Карактеристика : Погоден за Сите видови на кабинетот на Мебел .Пакет :

3 3/4 96 mm Салон Повлекува / Фиока Вади се Справува со Златен Лист / Селски Кабинет се Справи со Повлече Раскошен Гроздобер Мебел

DEN 3744.00

Материјал : цинк легураБоја : златнаМерења : Должина : 6.7" (170 мм)Ширина : 1.7" (44 мм)Дупки Простор : 3 3 / 4 " (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)2 Навртки вклучени...

2.5 Салон Повлече Фиока Вади Рачки Knob Селски Антички Бронза Ретро Кујната Кабинет Вратата Се Справи Со Furiture Хардвер

DEN 1824.00

Боја : Антички Бронза ЗавршиМатеријал : Ziinc ЛегураМерење : Должина : 3 " (76mm)Висина : 1.25" (32милиметри)Дупка Простор : 2.5" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)2 навртки вклучени...

3.75 5 6.3 7.6 10 модерната едноставна црна гардероба кујната кабинет салон фиока рачки повлекува копчиња

DEN 240.00

Точка Бр : DN256Материјал : Цинк ЛегураЗавршувањето На : ЦрнаГолемина на : Кол : 31mm heigh : 30ммДолжина : 112mm heigh : 30мм дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 144mm Heigh : 30мм Дупка простор : 128mm(5")Должина : 176mm Heigh : 30мм Дупка простор : 160mm(6.3")Должина : 208mm Heigh : 30мм Дупка простор : 192mm(7.6")Должина : 272mm Heigh : 30мм Дупка простор : 256mm(10")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs РачкаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Ретро Црно Фиока Повлече Салон Повлекува Копчиња Се Справува Со Хардвер Школка Купот / Класичен Кабинет Knob Повлекува / Кујна Шкафот

DEN 2640.00

Мерење : Должина : 4.2" (107 mm)Ширина : 1.1" (28 мм)Дупка Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 3 / 4" (19 мм)Завртки вклучени.

Копчиња Кабинет Вратата Се Справи Со Повлече Салон Фиока Рачки Повлекува Копчиња Црна, Црвена Бронза / Француски Земја Селски Кујна Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : цинк легураБоја : црнаМерења : Должина : 6.4" (163 мм)Ширина : 1 1 / 3" (33 мм)Дупки Простор : 3 3 / 4 " ( 96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (26 mm)Завртки вклучени...

Сребрена Боја Фиока кабинет Ознака картичка Индекс Датотеката Етикета Рамка Носители со Завртки 60*24mm

335.52 -12 % DEN 295.00

Сребрена Боја Фиока кабинет Ознака картичка Индекс Датотеката Етикета Рамка Носители со Завртки 60*24mmКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитет на етикетата рамка за држачот Големина : 60 mm x 24mm Материјал : Железо Завртки : завртки се вклучени...

Бела Копчиња Салон Knob Антички Бронза Керамички Кујната Кабинет Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Се Повлече Справи Со Ретро Хардвер

DEN 1920.00

Бела Копчиња Салон Knob Антички Бронза Керамички Кујната Кабинет Копчиња / Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Се Повлече Справи Со Ретро ХардверМатеријал : керамички / цинк легураБоја : бела / античкиот бронзаМерење : Кол : 1.25" (32 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Една завртка е вклучена, 1" (25мм) долго.

10Pcs Модерна Концизен Дизајн Стил, Сребро Простор Алуминиум Кабинет се Справи со Фиоки Повлекува

986.40 -0 % DEN 986.00

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Боја : Сребро Стил : Модерна Материјал : Алуминиум DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 5705Сребрен Материјал : Алуминиум Теренотред : Единствен дупка / 96mm / 128mm / 160mm Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Стара Шик Салон Knob Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Злато Црна Гроздобер Стил На Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : цинк легураБоја : Црна / ЗлатоМерења : Помали : Knob Кол : 1 1 / 5" (31 mm)назад плоча : ширина : 1.18"(30 mm)должина : 6.7"(170 мм)дупка простор : 5"(128 мм)Издаденост по инсталацијата : 1.1" (27mm)Поголеми : Knob Кол : 1 1 / 5" (31 mm)назад плоча : ширина : 1.18"(30 mm)должина : 8.45"(215 мм)дупка простор : 6.3"(160 mm)Издаденост по инсталацијата : 1.1" (27mm)Завртки вклучени...

20PCS Јасно акрилик Knob кујната кабинет копчиња салон шкафот рачки на вратите повлекува

DEN 767.52

20 PCS Јасно акрилик Knob кујната кабинет копчиња се справува салон шкафот рачки на вратите дома декорација хардверСпецификации : Боја : Транспарентна Материјал : Цинк легура& акрилик стакло Големина : 30мм*23mmПакетот Вклучува : 20x Јасно Копчиња 20x Завртки Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на тикви форма акрилик копчиња...

Стара Шик Салон Повлече Фиока Вади Рачки На Вратите Антички Сребрен Француски Земја Гроздобер Мебел Кабинет Копчиња Се Повлече Рачка

DEN 2832.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички СребренМерења : Помали рачкиДолжина : 5" (128 мм)Ширина : 1.57" (40 mm)Дупки Простор : 2.5" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем рачкиДолжина : 6.7" (170 мм)Ширина : 2" (52 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1 3 / 5" (40 mm)2 Навртки вклучени...

192mm модерна едноставна оков за мебел се справува со мат сребро кујната кабинет гардероба салон шкафот вратата повлечете се справи со knob 7.6

DEN 432.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални се собератНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Јас tem бр...

Куп Салон Повлече Фиока Вади Се Справи Со Копчиња Антички Бронза / Ретро Гроздобер Мебел Кујната Кабинет Се Справува Повлече Месинг Хардвер

DEN 3120.00

Материјал : Цинк ЛегураБоја : Антички Бронза ЗавршиМерење : Помали се повлечеДолжина : 5 1 / 5" (95 mm)Ширина : 1" (25мм)Дупка простор : 2 1 / 2" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем повлекуваДолжина : 5 1 / 5" (132 mm)Ширина : 1" (25 mm)Дупка простор : 3 3 / 4" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)2 навртки вклучени, 1" (25 mm) долги.

Пеперутка Деца Цртан Филм Кујната Кабинет Фиока Knob Шкафот Кабинет Се Справува Со Деца Мебел Knob Плакарот Wadrobe Салон Повлекува

DEN 239.52

Деца Цртан Филм Кујната Кабинет Фиока Копчиња Шкафот Кабинет Се Справува Со Деца Мебел Knob Деца Плакарот Wadrobe Салон ПовлекуваЦената е за 1pcТип : Bridcage Кабинет РачкаМатеријал : СмолаБоја : Како На СликатаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Руралните Bridcage Кабинет Рачка

2.5 3.75 Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Антички Бронза Селски Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Гроздобер Мебел И Декоративни

DEN 3120.00

2 големини за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Помали рачкиДолжина : 4.7" (120 мм)Ширина : 1.5" (37 mm)Дупки Простор : 2.5" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем рачкиДолжина : 6.2" (158 mm)Ширина : 2.1" (53 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (27mm)2 Навртки вклучени...

Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Копчиња Сјајна Сребрена Мозаик Метал Плоштадот / Кујната Кабинет Knob Се Справи Со Повлече Оков За Мебел

DEN 2160.00

Материјал : цинк легураБоја : сребренаМерења : Плоштад Knob1.1" x 1.1" (28 mm x 28 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)Круг Knob Кол : 1.9" (48 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)РачкаДолжина : 6.1" (154 mm)Ширина : 1.1" (27 мм)Дупка Проред (центар до центар) : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)завртки вклучени...

Мал Салон Knob Бела Црна Керамички Кујната Кабинет Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Ретро Хардвер

DEN 1680.00

Мали Копчиња Салон Knob Бела Црна Керамички Кујната Кабинет Копчиња / Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Се Повлече Справи Со Ретро Хардвер2 големини за да изберете од.Материјал : керамички / цинк легураБоја : бело / црнаМерење : Помали копчињаКол : 1.06" (27 мм)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Поголем копчињаКол : 1.25" (32 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Една завртка е вклучена, 1" (25мм) долго.

Кујната Кабинет Копчиња Порцелански Копчиња Салон Knob Фиока Се Справува Со Бела Керамички Злато Сребро Мебел Knob Се Справи Со Повлече Хардвер

DEN 2160.00

Кујната Кабинет Копчиња Порцелански Копчиња Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Справува Со Бела Керамички Злато Сребро / Мебел Knob Се Справи Со Повлече Хардвер6 стилови за да изберете од.Материјал : керамички и цинк легураБоја : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.