• Ново
96mm гроздобер катастрофа капка прстен фиока кабинет се повлече knob црна салон врата се справи со антички бронза rustico ретро мебел рачка

96mm гроздобер катастрофа капка прстен фиока кабинет се повлече knob црна салон врата се справи со антички бронза rustico ретро мебел рачка

Оценка на клиентот:
DEN 960.00

Износ
Залиха


Опис На Производот :
Точка Бр : 9630
Материјал : Цинк Легура
Завршувањето на : црна / бронза
Големина на :
Должина : 138mm ширина : 58mm Heigh : 16mm Дупка простор : 96mm(3.75")
Дијаметар : 30мм Heigh : 28mm
Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs Рачка
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection

Карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
9630
Теренот-ред Спецификации:
96MM ЕДНА ДУПКА
Материјал:
Цинк Легура
По завршувањето:
бронза црна

Производи во категоријата

2X Модерна Кујна Кабинет Фиока Копчиња Светла Хром Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справува со Вино Кутија Пулс Вградени Темно Рачка

DEN 319.68

Цената е за 2 парчиња Тип : Мебел рачки Материјал : Цинк Легура Дупка Проред : Единечен Дупка Карактеристика : Погоден за Сите видови на кабинетот на Мебел .Пакет :

Мал Салон Knob Бела Црна Керамички Кујната Кабинет Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Ретро Хардвер

DEN 1680.00

Мали Копчиња Салон Knob Бела Црна Керамички Кујната Кабинет Копчиња / Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Се Повлече Справи Со Ретро Хардвер2 големини за да изберете од.Материјал : керамички / цинк легураБоја : бело / црнаМерење : Помали копчињаКол : 1.06" (27 мм)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Поголем копчињаКол : 1.25" (32 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Една завртка е вклучена, 1" (25мм) долго.

гроздобер антички кујната кабинет копчиња се справува со мебел кабинет хардвер салон шкафот рачки на вратите дома декорација хардвер

DEN 767.52

Цинк Легура Мебел Кабинет Повлекува И Копчиња Антички Гроздобер Бронза Фиока Кујна шкафот РачкиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на цинк легура копчиња...

Бела Копчиња Салон Knob Антички Бронза Керамички Кујната Кабинет Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Се Повлече Справи Со Ретро Хардвер

DEN 1920.00

Бела Копчиња Салон Knob Антички Бронза Керамички Кујната Кабинет Копчиња / Фиока Копчиња Повлекува Рачки Вратата Knob Се Повлече Справи Со Ретро ХардверМатеријал : керамички / цинк легураБоја : бела / античкиот бронзаМерење : Кол : 1.25" (32 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Една завртка е вклучена, 1" (25мм) долго.

Стара Шик Салон Knob Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Злато Црна Гроздобер Стил На Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : цинк легураБоја : Црна / ЗлатоМерења : Помали : Knob Кол : 1 1 / 5" (31 mm)назад плоча : ширина : 1.18"(30 mm)должина : 6.7"(170 мм)дупка простор : 5"(128 мм)Издаденост по инсталацијата : 1.1" (27mm)Поголеми : Knob Кол : 1 1 / 5" (31 mm)назад плоча : ширина : 1.18"(30 mm)должина : 8.45"(215 мм)дупка простор : 6.3"(160 mm)Издаденост по инсталацијата : 1.1" (27mm)Завртки вклучени...

Кујната Кабинет Копчиња Порцелански Копчиња Салон Knob Фиока Се Справува Со Бела Керамички Злато Сребро Мебел Knob Се Справи Со Повлече Хардвер

DEN 2160.00

Кујната Кабинет Копчиња Порцелански Копчиња Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Справува Со Бела Керамички Злато Сребро / Мебел Knob Се Справи Со Повлече Хардвер6 стилови за да изберете од.Материјал : керамички и цинк легураБоја : 1...

30pcs 29*85mm Антички сребрен калај се справи со тенџере се справи со Мини хардвер накит кутија во дрвена кутија копчиња Античките дрвени додатоци

780.00 -12 % DEN 686.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

3 3/4 96 mm Салон Повлекува / Фиока Вади се Справува со Златен Лист / Селски Кабинет се Справи со Повлече Раскошен Гроздобер Мебел

DEN 3744.00

Материјал : цинк легураБоја : златнаМерења : Должина : 6.7" (170 мм)Ширина : 1.7" (44 мм)Дупки Простор : 3 3 / 4 " (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)2 Навртки вклучени...

2.5 Салон Повлече Фиока Вади Рачки Knob Селски Антички Бронза Ретро Кујната Кабинет Вратата Се Справи Со Furiture Хардвер

DEN 1824.00

Боја : Антички Бронза ЗавршиМатеријал : Ziinc ЛегураМерење : Должина : 3 " (76mm)Висина : 1.25" (32милиметри)Дупка Простор : 2.5" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)2 навртки вклучени...

2.5 Фиока Повлече Салон Повлекува Справува Со Антички Месинг Гроздобер Изглед / Кујната Кабинет Се Справи Со Копчиња Се Повлече Ретро Хардвер Стара Шик

DEN 3312.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички месингМерења : Должина : 5.3" (135 mm)Ширина : 1.6" (40mm)Дупки Простор : 2 1 / 2" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)2 навртки вклучени...

Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Копчиња Сјајна Сребрена Мозаик Метал Плоштадот / Кујната Кабинет Knob Се Справи Со Повлече Оков За Мебел

172.80 -8 % DEN 159.00

Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Копчиња Сјајна Сребрена Мозаик Метал Плоштадот / Кујната Кабинет Knob Се Справи Со Повлече Оков За МебелМатеријал : цинк легураБоја : светло сребрена хромМерења : КопчињаДолжина : 1.1" (28 мм)Ширина : 1.1 (28 мм)Кога се инсталира на knob боди 3 / 4" (20 mm)Мали рачкиДолжина : 4" (103 mm)Ширина : 0.8" (20 mm)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22 mm)Големи рачкиДолжина : 5.3" (135 mm)Ширина : 0.8" (20 mm)Дупки Простор : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22 mm)завртки вклучени...

5 Голема Фиока Рачки Кујната Кабинет Се Справи Со Повлекува / Салон, Се Повлече, Се Справува Со Копчиња Керамички Мебел Врата Обичен Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : керамички и цинк легураБоја : сребрена / белаМерења : Должина : 6" (153 mm)Ширина : 1" (25 mm)Дупки Простор : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 13 / 5" (40 mm)2 навртки вклучени...

Црно Стакло Салон Фиока Рачки Повлекува Knob Хром Метал / Сребрена Модерна Кристал Шкафот Кабинет Се Справи Со Pull Копчиња

DEN 4752.00

2 големини за да изберете од.Материјал : стакло + цинк легураБоја : Црна + chrome позлатенМерењаПомали рачкиДолжина : 5.1" (110 mm)Ширина : 0.7" (16 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем рачки Должина : 5.7" (145mm)Ширина : 3 / 4" (20mm)Дупки Простор : 5" (128mm)Кога се инсталира на knob боди 1 4 / 5" (46mm)Завртки вклучени...

Куп Салон Повлече Фиока Вади Се Справи Со Копчиња Антички Бронза / Ретро Гроздобер Мебел Кујната Кабинет Се Справува Повлече Месинг Хардвер

DEN 3120.00

Материјал : Цинк ЛегураБоја : Антички Бронза ЗавршиМерење : Помали се повлечеДолжина : 5 1 / 5" (95 mm)Ширина : 1" (25мм)Дупка простор : 2 1 / 2" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем повлекуваДолжина : 5 1 / 5" (132 mm)Ширина : 1" (25 mm)Дупка простор : 3 3 / 4" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)2 навртки вклучени, 1" (25 mm) долги.

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува Црвена

1200.00 -12 % DEN 1056.00

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува ЦрвенаКарактеристики : Материјал : кристал+цинк легура Дијаметар : 30мм Висина : 40mm Нов начин да liven до досадна кујна, се донесе нов живот на старите мебел кој се Користи за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот,кујна,дома врати Лесно да се инсталира и да дојде со заврткиСлики : Испорака : 1...

25 * 18MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20PCS

623.52 -8 % DEN 574.00

25 * 18 MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20 PCSКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на цинк легура копчиња...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.