• Ново
Продажба Црна Кристално Стакло Кабинет Фиока Вратата Копчиња се Справува 30мм

Продажба Црна Кристално Стакло Кабинет Фиока Вратата Копчиња се Справува 30мм

Оценка на клиентот:
DEN 65.28

Износ
Залиха


Димензија : 4 x 3cm
Боја : Црна кристално
Материјал : K9 кристално јасна
База Дијаметар : 2cm
Вклучени завртка : 1
1 x Рачка
1 x Завртка
Во белата кутија пакет

Карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
GX.Diffuser
Материјал:
Други

Производи во категоријата

Модерната едноставна нерѓосувачки челик се справи со Фиока Кабинет Вратата шкафот хардвер се справи со Мебел додатоци Дупка теренот 64mm-288mm

518.40 -0 % DEN 518.00

Модерната едноставна нерѓосувачки челик се справи со Фиока Кабинет Вратата шкафот хардвер се справи со Мебел додатоци Дупка теренот 64mm288mmОпис : 100% сосема нов и висок квалитет На многу креативни малку објект кој е издржлив, практична и лесно да се инсталира лесно Може да се поврзани со фиоки, кабинети, кабинети и тоа На Едноставен и елегантен стил, дивиот стил Пакет : 1 се справи со

25мм 30мм 40mm јасно кристално стакло фиока тв кабинет копчиња повлекува сива браун дијамант раководител кујната кабинет шкафот рачки на вратите

1536.00 -5 % DEN 1459.00

Опис На Производот : Точка Бр : SJ25304050Материјали : Цинк легура со кристално стаклоЗаврши : сребрена / Chrome / избриши / gold / сиви / кафеавиголемина на : Дијаметар : 25мм Heigh : 27mmДијаметар : 30мм heigh : 32милиметриДијаметар : 40mm heigh : 45mmДијаметар : 50mm Heigh : 48mmзавртки : 25мм *1pcs со 1pcs копчињаПроизводот се прикаже:Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

12pcs многу бесплатен превозот Вино црвено мозаик мебел рачки

3264.00 -5 % DEN 3101.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Вино црвено мозаик порцелан, мебел рачки Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 77796 CPB7 Дијаметар : 115 MM x 27 MM x 25ММ cc : 96 MM Боја : црвено Вино мозаик со цинк легура на база хром позлатен Убаво Вино црвено мозаик порцелански кабинет се справи.Спакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

2.5 Салон Повлече Фиока Вади Рачки Knob Селски Антички Бронза Ретро Кујната Кабинет Вратата Се Справи Со Furiture Хардвер

DEN 1824.00

Боја : Антички Бронза ЗавршиМатеријал : Ziinc ЛегураМерење : Должина : 3 " (76mm)Висина : 1.25" (32милиметри)Дупка Простор : 2.5" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)2 навртки вклучени...

2.5 Фиока Повлече Салон Повлекува Справува Со Антички Месинг Гроздобер Изглед / Кујната Кабинет Се Справи Со Копчиња Се Повлече Ретро Хардвер Стара Шик

DEN 3312.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички месингМерења : Должина : 5.3" (135 mm)Ширина : 1.6" (40mm)Дупки Простор : 2 1 / 2" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)2 навртки вклучени...

добро поевтини антички месинг школка Првенство Повлече фиока knob бронза Кабинет се Повлече Справи со Гроздобер Мебел рачки UnfoldInstall се повлече

DEN 768.00

Точка Бр : JS55Материјал : челикЗавршувањето на предметот : антички месинг / бронзаГолемина на : Должина : 82mmШирина : 35mmHeigh : 19mmДупка простор : 67mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10Pcs/Многу МЕБЕЛ АРХИТЕКТОНСКИ КРУГ APPLIQUES UNPAINTED ПОВЕЌЕ ДИЗАЈН

DEN 1854.72

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

12pcs многу бесплатен превозот Цинк легура лажица форма кујната кабинет рачки

2208.00 -5 % DEN 2098.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција! Тип : Цинк легура лажица форма кујната кабинет се справува со Место на Потекло : Тајван Број на Модел : TZ00676 CP Дијаметар : length115mm high22mm 76mm Боја : хром позлатен Убаво Цинк легура лажица форма кујната кабинет рачкиСпакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

Деца knob Модерна Хардвер кабинет фиока се справи со деца шкафот мека knob Една дупка деца соба на мебел се справи со се повлече

427.20 -12 % DEN 376.00

Деца knob Модерна Хардвер кабинет фиока се справи со деца шкафот мека knob Една дупка деца соба на мебел се справи со се повлечеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на меки гуми за џвакање копчиња...

20mm 25мм 30мм 40mm модерна едноставна јасно стакло топката фиока тв кабинет чевли кабинет копчиња повлекува сребро хром шкафот врата се справи со

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Опис На Производот : Точка Бр : SJ20253040Материјали : Цинк легура со кристално стаклоЗаврши : сребрена / Chrome / заоблаченоголемина на : Дијаметар : 20mm Висина : 29mmДијаметар : 25мм Висина : 35mmДијаметар : 30мм Висина : 40mmДијаметар : 40mm Висина : 48mmзавртки : 25мм *1pcs со 1pcs копчињаПроизводот се прикаже:​Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

2.5 3.75 Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Антички Бронза Селски Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Гроздобер Мебел И Декоративни

DEN 3120.00

2 големини за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Помали рачкиДолжина : 4.7" (120 мм)Ширина : 1.5" (37 mm)Дупки Простор : 2.5" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем рачкиДолжина : 6.2" (158 mm)Ширина : 2.1" (53 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (27mm)2 Навртки вклучени...

Црно Стакло Салон Фиока Рачки Повлекува Knob Хром Метал / Сребрена Модерна Кристал Шкафот Кабинет Се Справи Со Pull Копчиња

DEN 4752.00

2 големини за да изберете од.Материјал : стакло + цинк легураБоја : Црна + chrome позлатенМерењаПомали рачкиДолжина : 5.1" (110 mm)Ширина : 0.7" (16 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем рачки Должина : 5.7" (145mm)Ширина : 3 / 4" (20mm)Дупки Простор : 5" (128mm)Кога се инсталира на knob боди 1 4 / 5" (46mm)Завртки вклучени...

Салон копчиња Фиока вади knob кујната кабинет шкафот врата се справи со knob модерна едноставна црна мебел хардвер копчиња 30мм

DEN 1824.00

Точка Бр : S7Материјал : Цинк ЛегураЗавршувањето на : црнаГолемина на : Дијаметар : 30ммHeigh : 23mmЕдна ДупкаЗавртка : 22mm*1pcs со 1pcs knobПроизводот Се Покаже : Производи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Од нерѓосувачки челик Кујнски Кабинет Т Бар Повлече Справи со Копчиња (В. В..64mm Должина:100mm)

DEN 156.48

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.

30x96mm Антички Bridcage Кабинет Фиока се Справи со Гроздобер Копчиња Кујна Бронза Knob Плакарот Фиока Копчиња Салон Повлекува Барови се Повлече

4319.52 -5 % DEN 4104.00

Цената е за 30pcs Ако ви треба други големина ве молиме контактирајте ме кога ќе нарачате ви благодаримеТип : Bridcage Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : 96mmДолжина : 111mmШирина : 21mmВисина : 38mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Руралните Bridcage Кабинет Рачка

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува Црвена

1200.00 -12 % DEN 1056.00

Нови 30мм Кристал Кабинет се Справува со Фиока Салон Шкафот Вратата Меур Топката Кристално Стакло Копчиња Повлекува ЦрвенаКарактеристики : Материјал : кристал+цинк легура Дијаметар : 30мм Висина : 40mm Нов начин да liven до досадна кујна, се донесе нов живот на старите мебел кој се Користи за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот,кујна,дома врати Лесно да се инсталира и да дојде со заврткиСлики : Испорака : 1...

192mm модерна едноставна оков за мебел се справува со мат сребро кујната кабинет гардероба салон шкафот вратата повлечете се справи со knob 7.6

DEN 432.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални се собератНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Јас tem бр...

12PCS Кол 37mm Кујната Кабинет Копчиња Фиока Вади Цинк Легура Плакарот на Врата Шкафот Капка прстен се Справи со Knob Повлекува Сребро Злато

504.00 -12 % DEN 444.00

12 PCS Кол 37mm Кујната Кабинет Копчиња Фиока Вади Цинк Легура Плакарот на Врата Шкафот Капка прстен се Справи со Knob Повлекува Сребро ЗлатоКарактеристики : Убава декорација и најдобра замена за вашиот Соодветен мебел за дома внатрешни работи вратата хардвер, кабинет, плакар, гардероба, bookcase, фиока, кујна ковчегот, итн Лесно да се инсталира и издржливи во употреба, монтажа завртката е вклучена Слики : Испорака : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.