• Ново
Едно Парче Childern соба Керамички фиока копчиња, на Цртан филм Мачка Дизајн Порцелански Салон Шкафот врата се справи со Повлекува со завртка

Едно Парче Childern соба Керамички фиока копчиња, на Цртан филм Мачка Дизајн Порцелански Салон Шкафот врата се справи со Повлекува со завртка

Оценка на клиентот:
DEN 191.52
DEN 176.00 -8 %

Износ
Залиха

Едно Парче Childern соба Керамички фиока копчиња, на Цртан филм Мачка Дизајн Порцелански Салон Шкафот врата се справи со Повлекува со завртка
Карактеристики : високо квалитетни керамички мебел копчиња повлекува справи со Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате Завртки се вклучени Совршен за фиока , Салон кабинет ,ковчегот ,гардероба плакарот градите бин итн
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

Карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Руралните
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Име на производ:
керамички мебел копчиња
C. C Големина:
Една Дупка
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.

Производи во категоријата

Сребрена Боја Фиока кабинет Ознака картичка Индекс Датотеката Етикета Рамка Носители со Завртки 60*24mm

335.52 -12 % DEN 295.00

Сребрена Боја Фиока кабинет Ознака картичка Индекс Датотеката Етикета Рамка Носители со Завртки 60*24mmКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитет на етикетата рамка за држачот Големина : 60 mm x 24mm Материјал : Железо Завртки : завртки се вклучени...

5 Голема Фиока Рачки Кујната Кабинет Се Справи Со Повлекува / Салон, Се Повлече, Се Справува Со Копчиња Керамички Мебел Врата Обичен Хардвер

DEN 3600.00

Материјал : керамички и цинк легураБоја : сребрена / белаМерења : Должина : 6" (153 mm)Ширина : 1" (25 mm)Дупки Простор : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 13 / 5" (40 mm)2 навртки вклучени...

Деца knob Модерна Хардвер кабинет фиока се справи со деца шкафот мека knob Една дупка деца соба на мебел се справи со се повлече

427.20 -12 % DEN 376.00

Деца knob Модерна Хардвер кабинет фиока се справи со деца шкафот мека knob Една дупка деца соба на мебел се справи со се повлечеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на меки гуми за џвакање копчиња...

25 * 18MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20PCS

623.52 -8 % DEN 574.00

25 * 18 MM антички мали фиока кабинет knob јагода Декоративни кабинет knob Цинк легура Фиока knob) и се повлече Еден дупка 20 PCSКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на цинк легура копчиња...

12pcs многу бесплатен превозот Цинк легура лажица форма кујната кабинет рачки

2208.00 -5 % DEN 2098.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција! Тип : Цинк легура лажица форма кујната кабинет се справува со Место на Потекло : Тајван Број на Модел : TZ00676 CP Дијаметар : length115mm high22mm 76mm Боја : хром позлатен Убаво Цинк легура лажица форма кујната кабинет рачкиСпакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

30pcs 29*85mm Антички сребрен калај се справи со тенџере се справи со Мини хардвер накит кутија во дрвена кутија копчиња Античките дрвени додатоци

780.00 -12 % DEN 686.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

2.5 3.75 Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Антички Бронза Селски Кујната Кабинет Се Справи Со Повлече Гроздобер Мебел И Декоративни

DEN 3120.00

2 големини за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Помали рачкиДолжина : 4.7" (120 мм)Ширина : 1.5" (37 mm)Дупки Простор : 2.5" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)Поголем рачкиДолжина : 6.2" (158 mm)Ширина : 2.1" (53 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (27mm)2 Навртки вклучени...

гроздобер антички кујната кабинет копчиња се справува со мебел кабинет хардвер салон шкафот рачки на вратите дома декорација хардвер

DEN 767.52

Цинк Легура Мебел Кабинет Повлекува И Копчиња Антички Гроздобер Бронза Фиока Кујна шкафот РачкиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на цинк легура копчиња...

Пеперутка Деца Цртан Филм Кујната Кабинет Фиока Knob Шкафот Кабинет Се Справува Со Деца Мебел Knob Плакарот Wadrobe Салон Повлекува

DEN 239.52

Деца Цртан Филм Кујната Кабинет Фиока Копчиња Шкафот Кабинет Се Справува Со Деца Мебел Knob Деца Плакарот Wadrobe Салон ПовлекуваЦената е за 1pcТип : Bridcage Кабинет РачкаМатеријал : СмолаБоја : Како На СликатаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Руралните Bridcage Кабинет Рачка

12pcs многу бесплатен превозот Цинк легура лажица уметност мебел рачки

2208.00 -5 % DEN 2098.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција! Тип : Цинк легура лажица уметност мебел рачки Место на Потекло : Тајван Број на Модел : TZ00676 BSN Дијаметар : length115mm high22mm 76mm Боја : никел полиран позлатен Убаво Цинк легура уметност лажица кабинет се справи.Спакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

12pcs многу бесплатен превозот Кафе мозаик порцелански фиока knob

1824.00 -5 % DEN 1733.00

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција! Тип : Кафе мозаик порцелански фиока knob Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 979 ABMB27 Дијаметар : 26 MM x 26 MM x H25 MM Боја : Кафе мозаик со цинк легура на база на античката месинг позлатен Убаво Кафе мозаик порцелански фиока knob.Спакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

5 128 мм Салон Повлекува / Фиока Вади се Справува со Антички Бронза Сончоглед / Селски Кујната Кабинет Хардвер се Справи со Pull Копчиња

DEN 3312.00

Материјал : стакло + цинк легураБоја : антички бронзаМерења : Должина : 7" (178 мм)Ширина : 1" (25 mm)Дупка простор; 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 1.1" (28mm)2 навртки вклучени, 1" (25 mm) долги...

2.5 Фиока Повлече Салон Повлекува Справува Со Антички Месинг Гроздобер Изглед / Кујната Кабинет Се Справи Со Копчиња Се Повлече Ретро Хардвер Стара Шик

DEN 3312.00

Материјал : цинк легураБоја : Антички месингМерења : Должина : 5.3" (135 mm)Ширина : 1.6" (40mm)Дупки Простор : 2 1 / 2" (64mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)2 навртки вклучени...

Салон Повлече Фиока Вади Се Справува Со Копчиња Сјајна Сребрена Мозаик Метал Плоштадот / Кујната Кабинет Knob Се Справи Со Повлече Оков За Мебел

DEN 2160.00

Материјал : цинк легураБоја : сребренаМерења : Плоштад Knob1.1" x 1.1" (28 mm x 28 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)Круг Knob Кол : 1.9" (48 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.8" (20 mm)РачкаДолжина : 6.1" (154 mm)Ширина : 1.1" (27 мм)Дупка Проред (центар до центар) : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (22mm)завртки вклучени...

192mm модерна едноставна оков за мебел се справува со мат сребро кујната кабинет гардероба салон шкафот вратата повлечете се справи со knob 7.6

DEN 432.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални се собератНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Јас tem бр...

10pcs M6 x 40mm Машки Конец 18mm Круг Глава Дијаметар Орев Стегање Knob се Справува со Бесплатен Превозот Завртка Тип на Knurled Костец Knob

383.04 -12 % DEN 337.00

10pcs M6 x 40mm Машки Конец 18mm Круг Глава Дијаметар Орев Стегање Knob се Справува со Бесплатен Превозот Завртка Тип на Knurled Костец Knob Спецификација Име на Производ Knurled Костец Knob Тема Кол...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.