• Ново
100 x Тенка Црна Кабел Уредната Врски Поштенски Врски Папочната Врвка Заврши 200mm x 3мм

100 x Тенка Црна Кабел Уредната Врски Поштенски Врски Папочната Врвка Заврши 200mm x 3мм

Оценка на клиентот:
DEN 81.12

Износ
Залиха


Многу пластични кабел врски со авто-заклучување заби ќе ви Овозможи да безбедно се организира било група на кабли или жици се Организира дека испреплетени хаос зад вашиот компјутер биро или домашно кино управување со овие едноставни најлон zip кабли;Лесно да се инсталира, Само zip и snip Секој кабел вратоврска може да се одржи до 40lbs;Широко се користи во продавница, гаража, дом, канцеларија, итн.Многу пластични кабел врски со авто-заклучување заби
Ќе ви овозможи да безбедно се организира било група на кабли или жици
Организира дека испреплетени хаос зад вашиот компјутер биро или домашно кино багажник
со овие едноставни најлон zip кабли;Лесно да се инсталира, Само zip и snip
Секој кабел вратоврска може да се одржи до 40lbs;Широко се користи во продавница, гаража, дом, канцеларија, итн.
Спецификации :
Должина : 190mm
Ширина : 2mm
Max Пакет Кол. 80mm (3 6/64")
Минимална Затегнувачка Цврстина : 18 KG (40 Кг)
Работна Температура : -40~+85 Целзиусови Степени
Боја : Црна
Материјал : Nylon66 факт да UL94 V-2, отпорни на киселина, корозија,
добра изолација Анти-стареењето, со висока затегнувачка цврстина.
Пакет Содржина : 100 x Кабел Врски
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Карактеристики

Производи во категоријата

1PCS/МНОГУ YT651B Магија Лента Широк 100 mm Кука & Јамка Кабел Вратоврска Најлон Прицврстување 1 Метри Без Лепак

455.52 -5 % DEN 433.00

1 PCS Магија Лента Црна / БелаШирок 100 mm Кука & Јамка Кабел Вратоврска Најлон Прицврстување 1 Метри Без ЛепакПакувањето содржи Кука & Циклусот, секој 1 метри ,Бројот на купи значи бројот на метри,Должина е континуирана,Ако се земе пет, ние ќе ви даде 5 метри производ,Ако производот тежина поголема од 2 кг ќе бидат поделени во два пакети испратени Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.1 : во САД се : 712 работни дена.2 : Русија : 1235 работни дена.3 : Европа земјата : 1545 работни дена.4 : Други земји : 1545 работни дена.Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или e Packet да ја испорача вашата парцела.Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка...

Добар квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска Пиштол Нерѓосувачки Челик Zip Кабел Вратоврска plier пакет алатка за ширина 4.6-19mm дебелина 0-0.8 mm

3015.84 -10 % DEN 2714.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

250Pcs/pack 5*450 мм висок квалитет ширина 4.8 мм Црна Боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 830.40

250 Pcs / пакет трговија на големо 5*450 мм висок квалитет ширина 4.8 мм Црна боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

100 компјутери/многу 150mm slipknot најлон selflocking кабел врзуваат за обновливи отстранлив жица zip се врзуваат за логистика, трговија на големо цена

DEN 143.52

100 компјутери / многу 150mm slipknot најлон selflocking кабел врзуваат за обновливи отстранлив жица zip се врзуваат за логистикаОпис : Тип:slipknot кабел вратоврска Производ demension : 3*150mm Боја : бела Материјал:УЛ одобрени од најлон 66, оган оценка 94v2, киселина отпорност, отпорност на корозија, добра изолација, имајте силна...

100pcs 8x300 8*300мм (7.4 mm Ширина) Бела Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener Пластични Relesable Обновливи Кабел Вратоврска

DEN 1176.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари100pcs 8x300 8*300мм (7.4 mm Ширина) Бела Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener Пластични Relesable Обновливи Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Бела3 : Спецификација : 8 X300mm4 : Ширина : 7.4 mm5 : Должина : 300мм4 : Количина : 100 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

500Pcs/pack 3*200mm Висок Квалитет ширина од 2,5 mm Црна Боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 374.40

500 Pcs / пакет трговија на големо 3*200mm ширина од 2,5 mm Црни Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip Вратоврска целосната количинаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере.Можете исто така да продолжи да се погледне преку веб страницата за да добие повеќе избори или види повеќе детали за стоката...

100 компјутери/многу 150mm slipknot најлон selflocking кабел врзуваат за обновливи отстранлив жица zip се врзуваат за логистика

DEN 143.52

100 компјутери / многу 150mm slipknot најлон selflocking кабел врзуваат за обновливи отстранлив жица zip се врзуваат за логистикаОпис : Тип:slipknot кабел вратоврска Производ demension : 3*150mm Боја : бела Материјал:УЛ одобрени од најлон 66, оган оценка 94v2, киселина отпорност, отпорност на корозија, добра изолација, имајте силна...

250Pcs/pack 5*300мм висок квалитет ширина 4.8 мм во Бела Боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 552.00

250 Pcs / пакет трговија на големо 5*300мм висок квалитет ширина 4.8 мм во Бела боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

250Pcs/pack 5*450 мм висок квалитет ширина 4.0 mm, Бела Боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 734.40

250 Pcs / пакет трговија на големо 5*450 мм висок квалитет ширина 4mm Бела боја Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

1PCS/МНОГУ YT654B Широк 13 мм Магија Лента за Вбризгување на Кука / Пластични Кука Најлон за Прицврстување на 5 Метри Без Лепак Бесплатен Превозот

199.68 -5 % DEN 190.00

Често се користи за високоодделение облека, надолу јакна,1 PCS Магија Лента Црна / БелаШирок 13 мм Кука & Јамка Кабел Вратоврска Најлон за Прицврстување на 5 Метри Без ЛепакПакувањето содржи Кука & Циклусот, секој 5 метри ,Ако производот тежина поголема од 2 кг ќе бидат поделени во два пакети испратениПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

50 компјутери/многу 160mm Пластични кабел врски. Fishbone вратоврска. Може да се лабаво тип на кабел врски. Здрав лента за компјутери

DEN 287.52

50 компјутери / многу 160mm Пластични кабел врски Fishbone вратоврска Може да се лабаво тип на кабел врски Здрав лента за компјутериОпис : Тип:Пластични selflocking кабел врски Ознака demension: Производ demension : 160mm Боја : црна,бела (ве Молиме забелешка која боја сакате, во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во боја по случаен избор) Материјал:висококвалитетни пластични Производ карактеристики:обновливи,антикорозија,изолирани,трајни,сосема безбеден Количина : 50pcs Примена : 1...

250Pcs/pack 8*450 мм висок квалитет ширина 5.2 mm Црна Боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 888.00

250 Pcs / пакет трговија на големо 8*450 мм висок квалитет ширина 5.2 mm Црна боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

10 компјутери/многу 270mm должина од не ' рѓосувачки челик затегнување жица печати катанец кабел tightener Врски Сад Печат Заклучување за Логистика

DEN 220.32

10 компјутери / многу 270mm должина од не ' рѓосувачки челик затегнување жица печати катанец кабел tightener Врски Сад Печат Заклучување за ЛогистикаОпис : Тип:жица печати катанец Производ demension : 270mm челична жица со дијаметар:1.75 mm Заклучување demension:23*18mm Боја : црвена,жолта (ве Молиме забелешка која боја сакате, во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во боја по случаен избор) Материјал:ABS пластика & цинк, киселина отпорност, отпорност на корозија, добра изолација, имајте силна...

100Pcs/pack 8*250mm висок квалитет ширина 7.2 мм во Бела боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 403.20

100 Pcs / пакет трговија на големо 8*250mm висок квалитет ширина 7,6 милиметри Бела боја Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

5 Метри YT502Y Жолта Широк 10 mm Долги/Кратки Кука Назад кон Назад Кабел Вратоврска Најлон Лента за Прицврстување на hookloop Висок Квалитет На Продажба

216.00 -5 % DEN 205.00

дебелина : 10ммкука : долг / кратокДолжина : 5mОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 100pcs 4.6mmx400mm на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Кабел Врски 0.25 mm Дебелина Кабел Вратоврска

909.60 -5 % DEN 864.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 4.6*400mmДебелина : 0.25 mm

1000Pcs/pack 3*120mm Висок Квалитет Ширина од 2,5 mm, Бела боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 388.80

1000 Pcs / пакет трговија на големо 3*120mm ширина од 2,5 mm, Бела Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip Вратоврска целосната количинаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере.Можете исто така да продолжи да се погледне преку веб страницата за да добие повеќе избори или види повеќе детали за стоката...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.