• Ново
Бесплатен превозот 10pcs 2.5 cm x 50cm најлон само лепило еластична рака ленти со пластични тока леплива Кука Јамка кабел врски

Бесплатен превозот 10pcs 2.5 cm x 50cm најлон само лепило еластична рака ленти со пластични тока леплива Кука Јамка кабел врски

Оценка на клиентот:
DEN 767.52
DEN 729.00 -5 %

Износ
Залиха


Бесплатен превозот 10pcs 2.5 cm x 50cm најлон лепило еластична багаж рака ленти со пластични тока леплива Кука Јамка кабел врски
Големина : 2.5 см ширина x 50m должина (Кука : 5 см должина)
Други должина за вашиот избор : 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80см, 90cm, 100cm, 150см, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm, 400cm, 450cm, 500cm, 550cm, 600cm, итн. било должината може да се прилагоди, само дозволете ми да знам колку долго би сакале да нарачате!
Боја : црна.
Карактеристики и Користење :
1) Цврсто се заврши на врвка за околу објектот со лепење свртена нагоре.
2) се Лизга ја врвката низ прстен, да подготви тоа до цврсто и превиткајте го на другата страна.
3) Притиснете цврсто на укината крајот на рака за да се обезбеди тоа повеќе цврсто.
4) се Користи за сите видови на пакет обврзувачки, како што се на багажот, играчки, облека, капи, чевли, чадори, чанта, накит, подароци, кожни производи, мебел, медицинска опрема, завеси, спортска опрема, mp3 wristlet, bellyband, обврзувачки бенд и така натаму.

Карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
2.5 cm*50cm
Тип:
releasable
боја:
Црна

Производи во категоријата

500Pcs/pack 3*200mm Висок Квалитет ширина од 2,5 mm Црна Боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 374.40

500 Pcs / пакет трговија на големо 3*200mm ширина од 2,5 mm Црни Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip Вратоврска целосната количинаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере.Можете исто така да продолжи да се погледне преку веб страницата за да добие повеќе избори или види повеќе детали за стоката...

500pcs жолта Црвена Зелена Бела Црна 2.5x200mm(8inch) Мрежа Најлон Пластични Кабел Жица Zip Вратоврска Папочната Врвка

374.40 -0 % DEN 374.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОпис Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 500 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.500 КОМПЈУТЕРИ 8" инчен 200x2.5mm Поштенски Врски Само за Заклучување Најлон Кабел вратоврска Димензија : 200 мм(8") x 2.5 mm (Lx W))Само за Заклучување кабел / жица врски Количина : 500 PCS / многу ISO9001 : 2000 уверение, Ro Hs заверенаМаксимална пакет дијаметар : 2 инчен сертифицирана ISO9002, да ги исполнуваат сите индустриски стандард, Свиткана совет, прстот совет, ниска провира сила, без остри рабови се обезбеди непречено zip во, најлесен за ракување и инсталација...

Бесплатен превозот 10pcs 3cm x 80см најлон лепило еластична рака ленти со пластични тока леплива Кука Јамка кабел врски

1055.52 -5 % DEN 1003.00

Мулти цел еластична ремени, Еластична Armband1.Еластична, слободно ќе може да се прилагоди на стегање степен2.Со голема моќ за држење3.лесен за употреба и обновливи, прилагодливГолемина : 3 cm ширина x 80см должина (Кука : 6 cm во должина)Боја : Б недостатокМатеријал : полиестер & еластична нишка и пластични токаКарактеристики и Користење : 1) Цврсто се заврши на врвка за околу објектот со лепење свртена нагоре.2) се Лизга ја врвката низ прстен, да подготви тоа до цврсто и превиткајте го на другата страна.3) Притиснете цврсто на укината крајот на рака за да се обезбеди тоа повеќе цврсто.4) се Користи за сите видови на пакет обврзувачки, како што се на багажот, играчки, облека, капи, чевли, чадори, чанта, накит, подароци, кожни производи, мебел, медицинска опрема, завеси, спортска опрема, mp3 wristlet, bellyband, обврзувачки бенд и така натаму.

100pcs 10x500 10*500mm (8.8 mm Ширина) Црна, Бела Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener Авто-Заклучување Кабел Вратоврска

DEN 1152.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари100pcs 10x500 10*500mm (8.8 mm Ширина) Црна, Бела Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener АвтоЗаклучување Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна или Бела3 : Спецификација : 10x500mm4 : Ширина : 8.8 mm5 : Должина : 500mm4 : Количина : 100 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

250Pcs/pack 8*400mm висок квалитет ширина 5.2 mm Црна Боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 811.20

250 Pcs / пакет трговија на големо 8*400mm висок квалитет ширина 5.2 mm Црна боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

1000Pcs/pack 3*150mm Ширина од 2,5 mm, Бела боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 475.20

1000 Pcs / пакет трговија на големо 3*150mm ширина од 2,5 mm, Бела Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip Вратоврска целосната количинаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере.Можете исто така да продолжи да се погледне преку веб страницата за да добие повеќе избори или види повеќе детали за стоката...

250Pcs/pack 8*300мм висок квалитет Ширина 5mm црна боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 600.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 250 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.250 КОМПЈУТЕРИ 14" инчен 350x5mm Црна Поштенски Врски Само за Заклучување Најлон Кабел вратоврска Боја : Црна Димензија : 350mm(14") x 5mm (Lx W))Само за Заклучување кабел / жица врски Количина : 250 PCS / многу ISO9001 : 2000 уверение, Ro Hs заверена

250Pcs/pack 8*450 мм висок квалитет ширина 5.2 mm, Бела Боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 888.00

250 Pcs / пакет трговија на големо 8*450 мм висок квалитет ширина 5.2 mm, Бела боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

250Pcs/pack 4*300мм висок квалитет Ширина 3.6 мм во Бела боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 456.00

250 Pcs / пакет промет на големо со 4*300мм висок квалитет ширина 3.6 mm, Бела боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 100pcs Авто-заклучување Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска 304 meterial 4.6*200mm Thickness0.25mm

623.52 -5 % DEN 592.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 4.6*200mmДебелина : 0.25 mm

Бела Најлон Круг Совети Пресврт Заклучување Кабел Вратоврска 100 Компјутери

DEN 99.36

Име На Производ : Пресврт Заклучување Кабел ВратоврскаБоја : Бела; Материјали : НајлонДимензии : 30 х 18 x 2mm / 1.2" x 0.7" x 0.078"(L*W*H)Одговара Клип Кабел со Дијаметар : 15mm / 0.59"(Макс.)Вкупната Тежина : 50g; Пакет : 100 x Пресврт Заклучување Кабел Вратоврска Описи : Ова Пресврт се Заклучува Кабел Врски се направени од најлон материјал, круг совети, погоден за вратоврска Max...

2017 freeshipping 25pcs/број 7.9x600 да 12x300 304 од не ' рѓосувачки челик кабел вратоврска заврши wrie пвц обложени црна боја

DEN 720.00

Производи име : 304 од не ' рѓосувачки челик кабел вратоврска ПВЦ црна бојаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : ПВЦ обложени црна3 : Големини : 7.9x600 да 12x300mm,pls изберете големина пред u цел.4 : Ширина : 7.9 мм;12mm,pls изберете големина пред u цел5 : Должина : 3001500mm,pls изберете големина пред u цел.4 : Количина : 25pcs5 : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик6 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree7 : Должина : 6"to31.5"(150800mm)8 : сила : 80120 KGS(180270 Lbs)9 : Производство спецификација : ISO900210 : Одобрување : UL Одобрени11 : Количина : 1 пакет(25pcs)12 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x ширина x должина x боја )25pcsx7.9mmx600mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx800mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx1000mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx1100mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx1200mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx1300mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx1400mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx7.9mmx1500mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx12mmx150mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx12mmx200mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx12mmx260mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.25pcsx12mmx300mmx црна боја,pls изберете големина пред u цел.Вкупна КОЛИЧИНА : 25 PCSПроизводи слика : Производи каталог :

250Pcs/pack 5*350mm висок квалитет ширина 3.6 mm Црна Боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 508.80

250 Pcs / пакет трговија на големо 5*350mm висок квалитет ширина 3.6 mm црна боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

100pcs 8*450 Releasable Бела Пластика, Најлон Кабел Врски Жица Вратоврска пластични рака Поштенски Врски за Компјутер Жица за Управување со

1188.00 -5 % DEN 1128.00

100pcs 8*450 Releasable Бела Пластика, Најлон Кабел Врски Жица Вратоврска пластични рака Поштенски Врски за Компјутер Жица за Управување Опис : Може да се олабави и повторна употреба Материјали : Најлон 66 (со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и...

250Pcs/pack 8*450 мм висок квалитет ширина 5.2 mm Црна Боја на Фабрички Стандардни Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 888.00

250 Pcs / пакет трговија на големо 8*450 мм висок квалитет ширина 5.2 mm Црна боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

100pcs 8x300 8*300мм (7.4 mm Ширина) Бела Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener Пластични Relesable Обновливи Кабел Вратоврска

DEN 1176.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари100pcs 8x300 8*300мм (7.4 mm Ширина) Бела Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener Пластични Relesable Обновливи Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Бела3 : Спецификација : 8 X300mm4 : Ширина : 7.4 mm5 : Должина : 300мм4 : Количина : 100 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

1PCS/МНОГУ YT654B Широк 13 мм Магија Лента за Вбризгување на Кука / Пластични Кука Најлон за Прицврстување на 5 Метри Без Лепак Бесплатен Превозот

199.68 -5 % DEN 190.00

Често се користи за високоодделение облека, надолу јакна,1 PCS Магија Лента Црна / БелаШирок 13 мм Кука & Јамка Кабел Вратоврска Најлон за Прицврстување на 5 Метри Без ЛепакПакувањето содржи Кука & Циклусот, секој 5 метри ,Ако производот тежина поголема од 2 кг ќе бидат поделени во два пакети испратениПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

100Pcs/pack 8*450 мм висок квалитет ширина 7,6 милиметри Бела Боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 643.20

100 Pcs / пакет трговија на големо 8*450 мм висок квалитет ширина 7,6 милиметри Бела боја Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

250Pcs/pack 5*450 мм висок квалитет ширина 4.8 мм Црна Боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 830.40

250 Pcs / пакет трговија на големо 5*450 мм висок квалитет ширина 4.8 мм Црна боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip ВратоврскаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 100pcs 4.6mmx400mm на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Кабел Врски 0.25 mm Дебелина Кабел Вратоврска

909.60 -5 % DEN 864.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 4.6*400mmДебелина : 0.25 mm

1000Pcs/pack 3*120mm Висок Квалитет Ширина од 2,5 mm, Бела боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска

DEN 388.80

1000 Pcs / пакет трговија на големо 3*120mm ширина од 2,5 mm, Бела Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip Вратоврска целосната количинаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере.Можете исто така да продолжи да се погледне преку веб страницата за да добие повеќе избори или види повеќе детали за стоката...

1000Pcs/pack 3*120mm Width2.5mm Црна боја Националниот Стандард на Авто-заклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска целосната количина

DEN 388.80

1000 Pcs / пакет трговија на големо 3*120mm ширина од 2,5 mm Црни Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандард на Жица Zip Вратоврска целосната количинаНашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештајсе наоѓаат на дното на веб страницата.Количините на кабелот врски може да има некои грешки од 2% до 2%.Се надевам дека ќе може да се разбере.Можете исто така да продолжи да се погледне преку веб страницата за да добие повеќе избори или види повеќе детали за стоката...

1PCS/МНОГУ YT651B Магија Лента Широк 100 mm Кука & Јамка Кабел Вратоврска Најлон Прицврстување 1 Метри Без Лепак

455.52 -5 % DEN 433.00

1 PCS Магија Лента Црна / БелаШирок 100 mm Кука & Јамка Кабел Вратоврска Најлон Прицврстување 1 Метри Без ЛепакПакувањето содржи Кука & Циклусот, секој 1 метри ,Бројот на купи значи бројот на метри,Должина е континуирана,Ако се земе пет, ние ќе ви даде 5 метри производ,Ако производот тежина поголема од 2 кг ќе бидат поделени во два пакети испратени Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.1 : во САД се : 712 работни дена.2 : Русија : 1235 работни дена.3 : Европа земјата : 1545 работни дена.4 : Други земји : 1545 работни дена.Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или e Packet да ја испорача вашата парцела.Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка...

Добар квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска Пиштол Нерѓосувачки Челик Zip Кабел Вратоврска plier пакет алатка за ширина 4.6-19mm дебелина 0-0.8 mm

3015.84 -10 % DEN 2714.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

200pcs 3x80 3*80mm (2.5 mm Ширина) Бела Црна Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener Авто-Заклучување Кабел Вратоврска

DEN 201.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари100pcs 3x80 3*80mm (2.5 mm Ширина) Бела Црна Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener АвтоЗаклучување Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Бела или Црна3 : Спецификација : 3 X80mm4 : Ширина : 2,5 mm5 : Должина : 80mm4 : Количина : 200 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

Бесплатен превозот ,500pcs/број 5*200mm Само заклучување Најлон кабел врски за електрична жица/кабел ,Црна Поштенски врски 20cm жица врски

DEN 696.00

Бесплатен превозот ,500pcs / број 5*200mm Само заклучување Најлон кабел врски за електрична жица / кабел ,Црна Поштенски врски 20cm жица врскиПотсетување : На кабел врски' боја се црно и бело , кога ќе го поставите цел ве молиме забелешка боја .Ви благодарам многу !Име : Најлон Кабел ВрскиМодел : 5*200 MMБоја : Црна или БелаДимензија : 500pcs / ТорбаВе молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека го оставитеОваа такса Не вклучува ДДВ / ДАНОЧНИ давачки...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.