• Ново
2017 Стилски Жени Секси Jumpsuit Долг Ракав Jumpsuits Памук Rompers Clubwear Romper

2017 Стилски Жени Секси Jumpsuit Долг Ракав Jumpsuits Памук Rompers Clubwear Romper

Оценка на клиентот:
DEN 474.72
DEN 413.00 -13 %

Износ
Залиха

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов И Висок квалитет! Материјал : Памук Помеша Боја : Армија Зелена Големина S M L XL Sholder 36cm Половината 68-74cm Биста 88cm Ракав 58cm Должина 134cm М? Sholder 37cm Половината 72-78cm Биста 92cm Ракав 59cm Должина 136cm L? Sholder 38cm Половината 76-82cm Биста 96cm Ракав Должина 60см 138cm XL? Sholder 39cm Половината 80-86cm Биста 100cm Ракав 61cm Должина 140cm Она што Ќе Добиете за : 1 x Мода ОЛ Jumpsuit Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ние прифаќа Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Jumpsuits Памук Rompers
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копче

Производи во категоријата

Kowell Длабоко V Деколте, Backless Завој Jumpsuit Жените Rompers Секси Исклучување Рамо Bodycon Bodysuits Теле-Должина Панталони Партија Комбинезони

1103.52 -30 % DEN 772.00

ГОЛЕМИНАТА на S / cm M / cm L / cm НИ 46 810 12 велика БРИТАНИЈА 8 10 12 АУ 8 10 12 ЕУ 3436 3840 42 биста * * * половината 6467 6878 7278 хип 8090 8494 8898 ракав * * * должина 96 97 98 NOTA : 1...

Секси Жените Рака V Вратот Jumpsuit Лето Clubwear Playsuit Bodycon Партија Jumpsuit Лабава Jumpsuits Backless

543.36 -15 % DEN 462.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : полиестерКо lor : розова боја(како на сликата покажува)Стил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода JumpsuitРОК И УСЛОВИПревозот АдресаНие САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно.Превозот Време / Време За ИспоракаНие се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда...

Нови 2018 Лето Женска Тексас Jumpsuits Комбинезони Секси Фармерки Секојдневен Искинале Дупка Џеб Пролет Директно Панталони Femme F147

1491.84 -19 % DEN 1208.00

нови 2017 Лето Женска Тексас Jumpsuits Комбинезони Секси Фармерки Секојдневен Искинале Дупка Џеб Пролет Директно Панталони Femme F147

ZANZEA Жените Мода V Вратот без Ракави Подвезици Панталони Лигавче Целокупната Домот Дами Rompers Џебови Strappy Dungarees 5XL

1024.80 -40 % DEN 615.00

Материјал : 100% ПамукТип : ОпштоБоја : Црна,Морнарско,БежПакет содржи : 1 ВкупноКарактеристики:Мода Жените Гроздобер Ретро Плус Големина Прекумерно Лабава V Деколте, Широк Нога Целокупната Dungarees Romper Jumpsuit...

Сауна Панталони Кошула Поставите Фитнес Губење На Тежината Аеробик Облека Слабеење Панталони Изгубат Тежина Облека За Фитнес, Сауна Костум Поставува

DEN 1385.28

Единица : CM Големина на Градите, Половината Укажуваат на Тежината Укажуваат на тоа Висина M 95 см 50~100 40~50 Килограми 155~160 см, L 104 см 52~117 50~55 Килограми 160~165 cm XL 110 cm 60~120 52~62 Килограми 165~170 см XXL 120 cm 64~128 65~72 Килограми 170~175 см XXXL 128 см 70~136 75~90 Килограми 175~185 см Големина Укажуваат на тоа Големина M : Предлагам Тежина 40~50 Килограми , Висина 155~160cm Големина L : Предлагам Тежина 50~55 Килограми , на Висина од 160~165cm Големина XL : Предлагам Тежина 52~62 Килограми , Висина 165~170cm Големина XXL : Предлагам Тежина 65~72 Килограми , Висина 170~175cm Големина XXXL : Предлагам Тежина 75~90 Килограми , Висина 175~185cm 1 Set= 1 Кошула и 1 Панталона* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашитеАдресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена* Трговијата е кросфорумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака ...

2017 Секси Жени Дами Панталони Солидна Palazzo Широк Нога Високо Половината Долго Лабава Секојдневен Панталони Жените Облека Jumpsuits

471.36 -15 % DEN 401.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

2018 Пролет Нов Повик Панталони Црни Тенок Jumpsuit Широк Нога Панталони Виси На Вратот Лигавче Jumpsuit Дами Со Sashes Jumpsuits Лабава

2701.92 -22 % DEN 2108.00

Големина Должина отворање должина половината хип S 97cm 67cm 60cm 88cm М 98cm 68cm 66cm 92cm L 99cm 69cm 72cm 96cm XL 100cm 70cm 78cm 100cm XXL 100cm 71cm 86cm 104cm XXXL 100cm 71cm 89cm 107cm ЗАБЕЛЕШКА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

DARSJUCBD Пред-Продажба 2018 Нови Жените Jumpsuits Исклучување На Рамо, Рака Панталони За Жени Лабава Цртан филм Писмо Хип Хоп Танц Rompers

1708.80 -32 % DEN 1162.00

LIVE SHOWНОВИ ЖЕНИТЕ ХИП ХОП JUMPSUITS PLAYSUITS BODYSUITS , СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПАНТАЛОНИМоден Жените Бренд ПАНТАЛОНИГОЛЕМИНА : ПЛУС ГОЛЕМИНАБиста (128 CM) ,Хип(120cm), панталона должина (108cm),Половината (110cm)Меки и удобниОбјектот Се Покаже :

отворете Crotch catsuit faux латекс jumpsuit со кратки ракави патент назад,wetlook пвц кожа комбинезони bodysuits костим партија

DEN 1189.92

отворете Crotch catsuit латекс тело костуми со кратки ракавиПроизводот Се Покаже1 Производ Слики на jumpsuit2 Опис на производот на jumpsuitОписсекси жените jumpsuit,бесплатен превозот нови винил носат,тоа е погоден за clubwear.Начин на плаќањеЗачувам.Материјалspandex, памук, полиестер, најлон, polyamide, влакна, сатен.Пакувањеубав пакет / картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојбаПерењене машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење...

Секси Фармерки Печатени Jumpsuit Фото Снимајте Облека Фаза Танц Водат Bodysuit Еден-парче Костим Женски Пејач Перформанси Leggings

DEN 1536.00

Опис На Производот100% Вистински сликида не се види преку, тоа е spandexМногу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара...

NDUCJSI Секојдневен Комбинезони Кратко Sleeve Jumpsuit Slash-Вратот Исклучување Рамо Rompers Jumpsuits За Жени Секси 2018 Лето Тело Feminino

556.32 -5 % DEN 528.00

Тип на производ : Jumpsuits & Rompers Пол : Жените Материјал : Памук, Полиестер, Spandex, Микрофибер Тип : Jumpsuits Должина : Целосна Должина Стил : Случајни Плоча тип : Прави Шаблон тип : Цврсти...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.