• Ново
Сок од портокал Изстискване Комерцијални Портокал Морнар Електрични Гмечи Овошен Сок Машина ЈС-2

Сок од портокал Изстискване Комерцијални Портокал Морнар Електрични Гмечи Овошен Сок Машина ЈС-2

Оценка на клиентот:
DEN 50016.00
DEN 47515.00 -5 %

Износ
Залиха


Сок Од Портокал Изстискване Комерцијални Портокал Морнар Електрични Гмечи Овошје
Сок Машина ЈС-2
Опис : Морнар е специјално се користат за производство на мали цедењето машина сок од портокал.Мали автоматски да исцеди сок од портокал машина може да произведе чисто природни зелени пијалаци машина, портокал морнар се притисне на чист сок од портокал е свежо исцеди сок, тоа е една од главните карактеристики се : сок не содржат какви било вештачки конзерванси, стабилизатори, пигменти, парфем суштина, вода итн., и на пазарот во шишиња постојните концентрира, конзервирана, шишиња, флексибилни пакување, прав и гранули испирање сок имаат различна природа.Мали морнар се земе стискаш портокал морнар, портокал по дезинфекција, исплакнете, можете директно во машина, автоматски пилинг, сок, филтрирање, свежо гмечи сега се напие, сок од портокал во кожа, свила, seedless, нема остатоци, добар вкус. Морнар карактеристики : Морнар дизајн е разумна, без разлика од појавата и внатрешната структура е напредно, оригиналниот контакт со сок се за полипропилен и нерѓосувачки челик и нетоксични пластични A. B. S, да се постигне храна одделение стандарди за хигиена, безбедност.Морнар машина разумен компактна структура, мал волумен, мала тежина. Со користење на опсег : Морнар се применуваат за мал пијалок продавници, овошје продавница, ресторани и хотели и ресторани, барови, картичка соба, чај бар, кафе, итн., доста обемна КОРИСТИ.Успешните луѓе се, исто така, се применуваат за семејна употреба.Како луѓето се подигање на нивото на потрошувачката на храна идеја, свежо исцеди сок ќе го замени газирани пијалоци стана главен луѓе да пијат. Тоа е незаменлив машина за Човечки живот напредок. Морнар детални технички параметри :
Работен напон : 220 v 110 v
Моќ фреквенција : 50 hz / 60 hz
Излезна моќност : 120 w
Капацитет : 20 Портокал/мин
40 килограми нето тежина :
Портокал капацитет за складирање, може да според да има потреба да додадете top box тело
Големина на : 400 * 770 * 300 (mm)
Се прилагодат на портокал големина : 40-90mm
Сок го оценувате : 40% 50%
Посебна забелешка : нерѓосувачки челик маска собранието на M-1, од не ' рѓосувачки челик кора кофа
Преработена храна видови : применливи да се притисне на портокали и сок од портокал
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.

Карактеристики

Пулпа Сад Волумен:
< 500ml
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Моќност (W):
Функција:
Цедењето
Поставување Метод:
Табела
Тип:
Цитрус Морнар
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Полнење Порта Форма:
Круг
сертификација:
CE
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Брзина На Вредноста:
Без Селекција
Бренд Име:
YunlinLi
Капацитет:
500-1000ml
Димензии (L x W x H (Инчи):
400 * 770 * 300 (mm)
Број На Модел На:
ЈС-2
Куп Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

220V/50Hz Домаќинство Соја-Млеко DJ12B-A603DG 1.2 L SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 1000W Топлинска моќ Соја-Млеко машина Нерѓосувачки Челик црвена

DEN 2108.16

220 V / 50 Hz Домаќинство СојаМлеко DJ12 BA603 DG 1.2 L SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 1000 W Греењемоќ СојаМлеко машина Нерѓосувачки Челик црвенаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : JuicersНапон : 220 VГреење моќност : 1000 Wбоја : црвенаМодел : DJ12 BA603 DGМотор моќност : 180 WФреквенција : 50 HzКапацитет : 1.2 LПакување големина : 39*28*28 CMТежина : 6.5 КГ

LUCOG Мини Рака Притиснете Лимон Изстискване Кујна Прирачник Морнар Преносни Цитрус Портокалова Лимон Свежо Овошје Морнар Нова Година Подароци

477.60 -35 % DEN 311.00

Спецификација : Име : Рака Притиснете Лимон Изстискване Материјал : Алуминиум Легура Боја : Жолта,Сина, Црвена Функција : Стискаш сок од лимон ефикасно и да ја задржат специфичен вкус на лимон...

12L Автоматско Соја Млеко Производител на Комерцијални Соја Млеко Машина Соја Мелење Машина Соја Морнар RD-900Y

19152.00 -5 % DEN 18194.00

Име на производ : комерцијална соја млеко машинаМодел : RD 900 yНоминална напон : 220 v мотор моќност : 800 w Материјал : не ' рѓосувачки челик отценети капацитет : 12 L Топлинска моќ : 2500 w Греење метод : топлинска цевка Погоден за патарина : над 6 луѓе со Автоматско чистење на функција : да со Топлина зачувување функција : да со нето мелење : да поле на примена : ресторани, хотели, куjни, итн

220V/50Hz Домаќинство Соја-Млеко DJ08B-W15QG 800ml SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 600W Топлинска моќ Соја-Млеко машина Нерѓосувачки Челик

DEN 1642.08

220 V / 50 Hz Домаќинство СојаМлеко DJ08 BW15 QG 800ml SOYMILK СОЗДАТЕЛОТ 600 W Греењемоќ СојаМлеко машина Нерѓосувачки ЧеликЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : JuicersНапон : 220 VГреење моќност : 600 Wбоја : Маскирна / шампањМодел : DJ08 BW15 QGМотор моќност : 200 WФреквенција : 50 HzКапацитет : 800mlПакување големина : 19*19*32 CMТежина : 2.5 KG

бесплатен превозот комерцијални топла и ладна овошје комерцијални сок машина

DEN 58992.00

топла и ладна овошје комерцијални сок машина, Ние ќе треба одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот.Ако не ми пречи,ве молиме цел.ако умот дека ќе може да ни се јавите пред цел.Ние ќе ја испратите вашата машина со DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ и така натаму.Режим : ZZ01Напон : 220240 VФреквенција : 50 HZМоќност : 450 W за ладно функција,1500 W за топла функција.Студена Температура : 5 C степенЖешка температура : 656 C степен.Димензија : 710*340*680 MMНето Тежина : 42kgБруто тежина : 45kgПакување големина : 750*470*740 MMОвој производ е добра изведба, може да се произведуваат сите видови на вкусови на убаво ладни пијалоци, важечки за сите видови на забава забава, хотел, итнДомашните висококвалитетни компресор, сите од нерѓосувачки челик тело, ролетни дизајн е повеќе корисно да се на дисипација на топлина, abopted со безбедност на храна на ниво на КОМПЈУТЕР материјали, безбедност, без чуден мирис.* НајважнаНи нудат вашиот точни информации за контакт за да можеме да се задржи во допир веднаш .Ние ќе ве контактираме за да ја потврдите вашата добивање на информации откако ќе се плати машина.Ве молиме проверете ја вашата епошта и потврдете го со нас во рок од 3 дена.Ние ќе ти се јавам, по телефонски број...

750W Мултифункционален Soymilk Соја-грав Млеко Производител на апарати за домаќинство автоматско соја Млеко машина Ориз, житарки Blender extractor D02

DEN 2040.00

750 W Мултифункционален Soymilk Сојаграв Млеко Производител на апарати за домаќинство автоматско соја Млекомашина Ориз, житарки Blender extractor D02Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : соја млеко машинаМодел : D02Напон : 220 VФреквенција : 50 Hzмоќност : 750 WКапацитет : 0.60.8 Lбоја : белаПогоден за луѓето : 13Пакување големина : 15*15*33cmТежина : 2kgГреење метод : Шасија греењесо Автоматско чистење на функција : дасо Топлина зачувување функција : никојсо нето мелење : даПоле на примена : апарати за Домаќинство

Juicers Морнар КОРИСТИ целосно автоматски овошје и зеленчук мулти-функција мини - Пржени сок машина.

11664.00 -50 % DEN 5832.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Домаќинство електрични скршени машина за Автоматска мулти-функционални мешање машина загрева скршени сок машина 220V

29904.00 -5 % DEN 28409.00

Домаќинство електрични скршени машина за Автоматска мултифункционални мешање машиназагреан скршени сок машина 220 VСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 VЕлектрична моќност : 2200 WТоплинска моќ : 1350 WКупот на телото капацитет : 2 LБрзина : 46000 менува бројот на вртежи / минПроизвод тежина : 6.5 кгПроизвод Големина : 304 * 244 * 408mmAnswer : ___________________________ Note : чиста рака мерење, постои одредена грешка, ве молиме да преовладуваат во вид...

Дома мулти-функционална храна скршени машина за автоматска бебе додаток во исхраната машина за мешање сок 220V 2300W 1PC

DEN 3984.00

Дома мултифункционална храна скршени машина за автоматска храна за бебињадодаток машина за мешање сок 220 V 2300 W 1 PCСликата покажува : Опис : Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 2300 WЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

1pc Прирачник шеќерна трска Морнар Машина/шеќерна трска сок машина/шеќерна трска дробилката машина/шеќерна трска extractor

DEN 5351.52

1pc Прирачник шеќерна трска Морнар Машина / шеќерна трскасок машина / шеќерна трска дробилката машина / шеќерна трска extractor Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОпис

Juicers Морнар домаќинство електрични сок машина мулти-функција слободни сечење.

11904.00 -50 % DEN 5952.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

77USD бесплатен превозот Морнар Изстискване рачна Храна Алатка Надгради Прирачник Сок Presser

DEN 4752.00

Сок Extractor Нерѓосувачки Челик Морнар Изстискване рачна Храна Алатка Надгради Прирачник Сок Пресе р Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.подобрување на човечкото тело да содржат и ефективна апсорпција на сите видови на витамини во fruits Fundamentally се спречи оштетување на плодот на природен вкус и хранливи состојки,во голема мера Може да притиснете јаболка, круши, портокали и така натаму,Стискаш сок во рака ниска брзина завртка начин.Wheatgrass морнар да Suueezed овошје juicesteamed бухти,итн.,резервни преполн вода процес, повеќе convenient Squeeze надвор сок пополнување на зеленчук исто така, може да биде направено за да се направи кнедли,Wheatgrass морнар да се Исцеди зеленчук juice2.Гмечи зеленчук juice1.Стискаш на пченица трева сок : сок принос е висока, не го уништи nutrients Wheatgrass морнар функција .Ако ви се допаѓа нашите производи,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас откако ќе добиете на стоки...

Juicers Голем калибар сок морнар дома мулти цел машина соја млеко бавно.

19680.00 -50 % DEN 9840.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Пченица Трева Морнар Wheatgrass Овошен Сок Extractor Нерѓосувачки Челик

DEN 4269.60

започнетекрајот Пченица Трева Морнар Wheatgrass Овошен Сок Extractor Нерѓосувачки Челик Точка Име : Нерѓосувачки Челик Сок Изстискване Димензија 29cm*21cm*10см Хопер Горниот Дијаметар 9cm Тежина 2.1 kg Материјал Хранаодделение 304# Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Хранаодделение 304# Нерѓосувачки Челик, потрајни од пластични squeezers...

Juicers Голем калибар сок морнар дома мулти цел машина соја млеко бавно

19680.00 -50 % DEN 9840.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Рака пченица трева морнар нерѓосувачки челик рачна дупчалка со спирална бургија бавно цедењето се применуваат за овошје и зеленчук wheatgrass сок од лимон extractor

DEN 2160.00

Рака пченица трева морнар нерѓосувачки челик рачна дупчалка со спирална бургија бавно цедењето се применуваат за овошје и зеленчук wheatgrass сок од лимон extractorПараметарот : Модел ZFJ1Материјал 304stainless челикДимензија 29*21*10смТежина 2.7 кгФункција : Лесен и брз стискаш пченица трева, сок принос е висока, не ги уништи хранливите состојки.Исто така, може да се притисне на зеленчук и овошје.Функција : Едноставен дизајн и лесен за употреба.Лесно да се чисти и целосна нерѓосувачки ( храна одделение )Остатоци и сок може да се одвоиОпис : Работат од страна на страна, ќе може да се направи differnet овошје и зеленолисните растенија сок со тоа.Како што се : wheatgrass сок, сок од јаболко,лубеница сок,грозје сок,сок од круша,морков сок, сок од краставица,итнРечиси сите видови на растителни сокови и овошен сок.Лесен за одржување.Почитувани...

Електрични шеќерна трска Extractor Машина Нерѓосувачки Челик шеќерна трска Сок од Создателот Сок Притискање на Машина шеќерна трска Дробилката MST-GZ40

18528.00 -5 % DEN 17602.00

e притискање на машина трска мелницаМотор моќност : 370 wХранење устата форми : круг устатаМорнар највисоката брзина : 25 r / минТело материјал : нерѓосувачки челик, ролери на 304 нерѓосувачки челикКарактеристики : главни компоненти се сите направени од увезени 304 од не ' рѓосувачки челик и алуминиум , чистење на канализација, убава и лесно да се чисти, висока ефикасност, помалку неуспех, ниско ниво на бучава...

KK15-X1 свежо овошје морнар машина портокал свежо овошје Морнар не треба да лупам чист сок директни пиење од не ' рѓосувачки челик

DEN 28800.00

KK15X1 свежо овошје морнар машина портокал свежо овошје Морнар не треба да лупам 100% чист сокдиректни пиење од не ' рѓосувачки челикЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : JuicersМодел : KK15X1Напон : 24 VМоќност : 48 WПроизводство на време : 1 / minКабелот за напојување : > 1.6 mТело материјал : нерѓосувачки челикПроизвод Големина : 210 * 297 * 535mmПакување големина : 70 * 50 * 20 CMТежина : 10 KG

220V JYZ-E19 Домаќинство Портокал Бавно Морнар Овошје Зеленчук со Ниска Брзина Морнар Електрични Нерѓосувачки Челик Портокал Морнар

12816.00 -5 % DEN 12175.00

Предност : 1 Голем калибар овошје и зеленчук порт 2 кристал порцелански пол, 360 ° спирала истиснување 3 Потрошувачката на енергија е мал 4...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.