• Ново
5pcs 0.3*1.5/2/2.5/3*300мм серија место пролет 0.3 mm жица компресија притисок извори пролет OD=1.5/2/2.5/3мм

5pcs 0.3*1.5/2/2.5/3*300мм серија место пролет 0.3 mm жица компресија притисок извори пролет OD=1.5/2/2.5/3мм

Оценка на клиентот:
DEN 345.60

Износ
Залиха

0.3 mm место пролет жица микро пролет
Материјал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)
жица со дијаметар=0.3 mm
надворешниот дијаметар=1.5/2/2.5/3мм
должина=300мм
Големина : 0.3(d)*1.5/2/2.5/3(D)*300(L)mm
Над цена е вистинската цена на пролет,доколку ги испраќате на плаќање веќе,ве Молиме оставете порака за да нè кои надворешниот дијаметар дали треба ,ви Благодарам многу за вашиот љубезно поддршка!

Карактеристики

is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Материјал:
Челик
Употреба:
Индустриски
DIY Материјали:
Дрво
Оптоварување Тип:
компресија
Број На Модел На:
0.3 mm компресија пролет
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.3 mm
Дијаметар:
1.5/2/2.5/3мм
Должина:
300мм

Производи во категоријата

20pcs 1.5*11*45mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.5 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=11mm

DEN 623.04

не ' рѓосувачки челик 304 1.5 mm Малите место пролет жица микро пролетДимензии : 1.5 (d)*11(D)*45(L)жица со дијаметар=1.5 mmнадворешниот дијаметар=11mmдолжина=45mm

5pcs 1.5*18*150mm серија место пролет 1.5 mm жица компресија притисок извори пролет должина=150mm

DEN 806.40

1.5 mm место пролет жица микро пролетМатеријал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)жица со дијаметар=1.5 mmнадворешниот дијаметар=18mmдолжина=150mmДимензии : 1.5(d)*18(D)*150(L)mm

50pcs 0.3*2.5*8мм нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.3 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=2,5 mm

DEN 508.80

не ' рѓосувачки челик 304 0.3 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 0.3(d)*2.5(D)*8(L)жица со дијаметар=0.3 mmнадворешниот дијаметар=2,5 mmдолжина=8мм

АА Батерија Пролет / 5 Батеријата Кутија Пролет / Позитивно / Негативно 13.5 * 11.5 MM три парче 50set

DEN 912.00

АА Батерија Пролет / 5 Батеријата Кутија Пролет / Позитивно / Негативно 13.5 * 11.5 MM три парчеПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20pcs 1.2*18.2*42mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.2 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=18.2 mm

DEN 508.80

не ' рѓосувачки челик 304 1.2 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 1.2(d)*18.2(D)*42(L)жица со дијаметар=1.2 mmнадворешниот дијаметар=18.2 mmдолжина=42mm

5pcs 2*14*150mm серија место пролет 2mm жица компресија притисок извори пролет OD=14mm

DEN 856.32

2mm место пролет жица микро пролетМатеријал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)жица со дијаметар=2mmнадворешниот дијаметар=14mmдолжина=150mmГолемина : 2(d)*14(D)*150(L)mm

Кула за пролет 1.2 жица со дијаметар * 10 Мали D * 16.5 големи D * 21 mm висок пагоди Comprssion пролет 20pcs

DEN 619.20

Кула за пролет 1.2 жица со дијаметар * 10 Мали D * 16.5 големи D * 21 mm висок пагоди Comprssion пролетМатеријал : челик Дијаметар : 1.2 mm Надворешниот мал дијаметар : 10мм ,големи D 16.5 MM ,висок 21mm Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50pcs 1*19.8*24mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.0 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=19.8 mm

DEN 671.04

не ' рѓосувачки челик 304 1.0 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 1.0(d)*19.8(D)*24(L)жица со дијаметар=1.0 mmнадворешниот дијаметар=19.8 mmдолжина=24mm

50pcs 0.75*8*15mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.75 мм жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=8мм

DEN 556.80

не ' рѓосувачки челик 304 0.75 мм Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 0.75(d)*8(D)*15(L)жица со дијаметар=0.75 ммнадворешниот дијаметар=8ммдолжина=15mm

Екструдер Пролет Дијаметар 4.8 мм Должина, 8 mm 3D Печатач Делови

DEN 912.00

Предмет : Екструдер Пролет 3 D Печатач ДеловиДијаметар = 4.8 ммДолжина = 8 mmPls ве молиме имајте во предвид : ова е 50pcs / многуИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.