• Ново
2 парчиња 1.8*15*1200mm нерѓосувачки челик место пролет 1.8 mm жица чекан пролет Y тип на компресија пролет притисок пролет OD=15mm

2 парчиња 1.8*15*1200mm нерѓосувачки челик место пролет 1.8 mm жица чекан пролет Y тип на компресија пролет притисок пролет OD=15mm

Оценка на клиентот:
DEN 625.92

Износ
Залиха

не ' рѓосувачки челик 304 1.8 mm жица чекан пролет Y тип на компресија пролет
Големина : 1.8(d)*15(D)*1200mm(L)
жица со дијаметар=1.8 mm
надворешниот дијаметар=15mm
должина=1200mm

Карактеристики

Број На Модел На:
1.8*15*1200mm
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Индустриски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
MOQ:
2 парчиња
Големина:
1.8*15*1200mm

Производи во категоријата

50pcs 1*19.8*24mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.0 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=19.8 mm

DEN 671.04

не ' рѓосувачки челик 304 1.0 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 1.0(d)*19.8(D)*24(L)жица со дијаметар=1.0 mmнадворешниот дијаметар=19.8 mmдолжина=24mm

5pcs 1.5*18*150mm серија место пролет 1.5 mm жица компресија притисок извори пролет должина=150mm

DEN 806.40

1.5 mm место пролет жица микро пролетМатеријал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)жица со дијаметар=1.5 mmнадворешниот дијаметар=18mmдолжина=150mmДимензии : 1.5(d)*18(D)*150(L)mm

5pcs 0.3*1.5/2/2.5/3*300мм серија место пролет 0.3 mm жица компресија притисок извори пролет OD=1.5/2/2.5/3мм

DEN 345.60

0.3 mm место пролет жица микро пролетМатеријал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)жица со дијаметар=0.3 mmнадворешниот дијаметар=1.5 / 2 / 2.5 / 3ммдолжина=300ммГолемина : 0.3(d)*1.5 / 2 / 2.5 / 3(D)*300(L)mmНад цена е вистинската цена на пролет,доколку ги испраќате на плаќање веќе,ве Молиме оставете порака за да нè кои надворешниот дијаметар дали треба ,ви Благодарам многу за вашиот љубезно поддршка!

Екструдер Пролет Дијаметар 4.8 мм Должина, 8 mm 3D Печатач Делови

DEN 912.00

Предмет : Екструдер Пролет 3 D Печатач ДеловиДијаметар = 4.8 ммДолжина = 8 mmPls ве молиме имајте во предвид : ова е 50pcs / многуИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

5pcs 2*14*150mm серија место пролет 2mm жица компресија притисок извори пролет OD=14mm

DEN 856.32

2mm место пролет жица микро пролетМатеријал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)жица со дијаметар=2mmнадворешниот дијаметар=14mmдолжина=150mmГолемина : 2(d)*14(D)*150(L)mm

Кула за пролет 1.2 жица со дијаметар * 10 Мали D * 16.5 големи D * 21 mm висок пагоди Comprssion пролет 20pcs

DEN 619.20

Кула за пролет 1.2 жица со дијаметар * 10 Мали D * 16.5 големи D * 21 mm висок пагоди Comprssion пролетМатеријал : челик Дијаметар : 1.2 mm Надворешниот мал дијаметар : 10мм ,големи D 16.5 MM ,висок 21mm Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20pcs 1.5*11*45mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.5 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=11mm

DEN 623.04

не ' рѓосувачки челик 304 1.5 mm Малите место пролет жица микро пролетДимензии : 1.5 (d)*11(D)*45(L)жица со дијаметар=1.5 mmнадворешниот дијаметар=11mmдолжина=45mm

20pcs 1.2*18.2*42mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.2 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=18.2 mm

DEN 508.80

не ' рѓосувачки челик 304 1.2 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 1.2(d)*18.2(D)*42(L)жица со дијаметар=1.2 mmнадворешниот дијаметар=18.2 mmдолжина=42mm

50pcs 0.3*2.5*8мм нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.3 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=2,5 mm

DEN 508.80

не ' рѓосувачки челик 304 0.3 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 0.3(d)*2.5(D)*8(L)жица со дијаметар=0.3 mmнадворешниот дијаметар=2,5 mmдолжина=8мм

50pcs 0.75*8*15mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.75 мм жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=8мм

DEN 556.80

не ' рѓосувачки челик 304 0.75 мм Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 0.75(d)*8(D)*15(L)жица со дијаметар=0.75 ммнадворешниот дијаметар=8ммдолжина=15mm

АА Батерија Пролет / 5 Батеријата Кутија Пролет / Позитивно / Негативно 13.5 * 11.5 MM три парче 50set

DEN 912.00

АА Батерија Пролет / 5 Батеријата Кутија Пролет / Позитивно / Негативно 13.5 * 11.5 MM три парчеПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.