• Ново
НЕРЃОСУВАЧКИ ПЛЕТЕНКА МОТОР/ВАКУУМ/ГОРИВО/ГРЕЈАЧ/МАСЛО ЛИНИЈА ФУСТАН-UP ЦРЕВО РАКАВ ЦРНА

НЕРЃОСУВАЧКИ ПЛЕТЕНКА МОТОР/ВАКУУМ/ГОРИВО/ГРЕЈАЧ/МАСЛО ЛИНИЈА ФУСТАН-UP ЦРЕВО РАКАВ ЦРНА

Оценка на клиентот:
DEN 1490.40

Износ
Залиха

1 x 3 ft. Вакуум Линија со 4 Топлина-Заштитени Завршува 1 x 4 ft. Гориво Линија со 4 Полиран Црево Завршува 1 x 12 ft. Грејач Црево со 4 Полиран Црево Завршува 1 x 4.5 ft. Радијатор Црево со 2 Полиран Црево Завршува Трајни Синтетички Цевка, Плетенка со Топлина-Заштитени, мала Тежина, од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Екстремната Топлина, Триење, Притисок, и Отпорност на Професионална Инсталација е Препорачливо

Карактеристики

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
НЕРЃОСУВАЧКИ ПЛЕТЕНКА МОТОР/ВАКУУМ/ГОРИВО/ГРЕЈАЧ/МАСЛО ЛИНИЈА ФУСТАН-UP ЦРЕВО SLE
Бренд Име:
SPEEDRACINGTURBO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE ЗА ОДГОВАРА на AUDI TT QUATTRO / S3 225 1.8 Т 2000-2006

DEN 6233.76

downpipe за АУДИ 20002006 TT QUATTRO / S3 Mk1 Typ8 L , 8 N , Седиште Cupra Леон 1 M , TT225 , 1.8 Т ТУРБО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК DOWNPIPE НАДОЛУ ЦЕВКА ДЕМАЧКА Audi TT 1.8 Т 8 N 225 PS Quattro Audi S3 1.8 Т 8 L 209225 PS Quattro Седиште Cupra Леон 1 M / Achtung! Nur мит Anpassen des Halters!100% сосема нов, никогаш не се користат или се инсталирани Направен од висок квалитет на T304 нерѓосувачки челик материјал TIG заварени CNC машина прирабница 3" со Дијаметар од 2 X О2 Сензор Bung Вметнување и Метална Заптивка Вклучени Без инсталација настава се вклучени...

ИЗДУВНАТА цевка ЗА ОДГОВАРА Тојота-89-93-ОДГОВАРА VVTI-Турбо-Колектор-ЗА ОДГОВАРА на Тојота-ЗА ОДГОВАРА Супра-ЗА ОДГОВАРА 1JZ-ЗА ОДГОВАРА VVTI-ЗА ОДГОВАРА JZX1

DEN 5610.24

Сите Потребни Хардвер, Завртки, и Заптивка Вклучени.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјалTIG заварени CNC машина за странатаМетална заптивка вклучениТојота Супра 1 JZGTE 1 JZ JZX100 VVTI Турбо КолекторСите Потребни Хардвер, Завртки, и Заптивка Вклучени.Високи Перформанси Тубуларна Турбо Трки ДизајнНаправен од Висок Квалитет на T304 Полиран не ' Рѓосувачки Челик Легура Материјал за Сила и ИздржливостТубуларна Дизајн со Еднакви Тркачи за да се Обезбеди Еднаков на Издувните гасови Проток од секој ЦилиндарКомпјутеризирана MandrelBended да се Зголеми Протокот на Воздух МазностTIG Заварени ЦПУ Машински Прирабница за Отпор против Пукање и НосиЗголемување на Моторот се Исцрпи Производството и Ефикасност100% Сосема НовПрофесионални Installerот е Препорачливо (Без Настава се Вклучени)Пакетот Вклучува : 1x КолекторСите потребни хардвер за комплетна инсталација вклучени

М-PO Стил Светла црна Карбонски влакна Издувните Заглавија опашка цевка За БМВ М1 М2 М3 М4 М5 M6

10848.00 -60 % DEN 4339.00

Овој производ е : МPO Стил Светла црна Карбонски влакна Издувните Заглавија опашка цевка За БМВ М1 М2 М3 М4 М5 M6 Место на Потекло : Кина OE Материјал : Јаглерод Автомобил серија : За 14up Автомобил Главниот бизнис Автомобилски спојлер,Автомобил опкружен,бутик за Внатрешни работи итн.Како и во СО Автомобилски Клуб Fitment : За М1 М2 М3 М4 М5 M6 Големина : Интерфејс дијаметар : 63mm ,Штекер дијаметар : 93mm, Вкупната должина : 160mm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.