• Ново
висок квалитет на Кислород Сензор ОЕМ 234-3015 22691-EK800 1996-2004 За Ниш сан Граница Pathfinder Xterra

висок квалитет на Кислород Сензор ОЕМ 234-3015 22691-EK800 1996-2004 За Ниш сан Граница Pathfinder Xterra

Оценка на клиентот:
DEN 1090.56

Износ
Залиха


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
висок квалитет на Кислород Сензор ОЕМ 234-3015 22691-EK800 1996-2004 За Ниш сан Граница Pathfinder Xterra
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0

Карактеристики

Мерен Опсег:
Кислород Сензор
Повторливост:
Кислород Сензор
Тип:
Не Греење Тип
линеарна:
Кислород Сензор
Hysteresis:
кислород сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
Кислород Сензор
Резолуција:
Кислород Сензор

Производи во категоријата

YAOPEI Кислород Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР За Мицубиши MONTERO СПОРТ 234-4742 MD342693 MD360181 MD369190 MN158671

1400.16 -11 % DEN 1246.00

Кислород Сензор О2 Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР За Мицубиши MONTERO СПОРТ 2344742 MD342693 MD360181 MD369190 MN158671Слики На Тркала ABS Брзина Сензор :

4pcs Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор До + Низводно за 04-2006 Nissan Армада Титан QX56 5.6 L Сензор 1 & 2

9119.52 -9 % DEN 8299.00

Опис4pcs Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор До + Низводно за 042006 Nissan Армада Титан QX56 5.6 L Сензор 1 & 2 Услов : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија 2*Течението на Воздухот Гориво Сооднос Сензор & 2*Низводно Кислород Сензор Сосема Нов Кислород сензор...

За Опел Astra 1.6 2000-2004 Мотор код Z16SE НАГОРЕ /OPELASTRA G Имот/OPELASTRA G Салон Кислород Сензор Универзална Ламбда Сензор

2880.00 -14 % DEN 2477.00

започнетекрајот Опис За "Опел" Astra 1.6 20002004 Мотор код Z16 SE НАГОРЕ / OPELASTRA G Имот / OPELASTRA G Салон Кислород Сензор Универзална Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 314 mm Производство Број : TB010136 Осветленост Број : 0855366, 855390, 93031649, 855524, 25335280, 0855390, 93189975, 025323632, 0855524, 093189975, 025323633, 25323632, 25323633,025335280,855366,093031649 tradenumber : 0 258 005 729 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Имот 98 / 02 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Имот 98 / 06 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Имот 00 / 09 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 Имот 03 / 03 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELZAFIRA A (F75_) (1999 / 04 2005 / 06) ZAFIRA A (F75_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 MPV 99 / 04 05 / 06 ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 01 / 09 05 / 06 OPELASTRA G Кутија (F70) (1999 / 01 2005 / 04) ASTRA G Кутија (F70) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Кутија 00 / 09 05 / 04 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.4 Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELASTRA G Кабриолет (F67) (2001 / 03 2005 / 10) ASTRA G Кабриолет (F67) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Конвертибилна 01 / 03 05 / 10 OPELCOMBO Кутија Тело / Имот (2001 / 10 / ) КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 Кутија Тело / Имот 01 / 10 / OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Салон 04 / 06 / OPELMERIVA (2003 / 05 2010 / 05) MERIVA 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 03 / 05 10 / 05 MERIVA 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 MPV 03 / 05 06 / 01 OPELCOMBO Турнеја (2001 / 10 / ) КОМБО Турнеја 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 01 / 10 / КОМБО Турнеја 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 05 / 04 / OPELVECTRA C Имот (2003 / 10 / ) VECTRA C Имот 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Имот 04 / 06 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

ЗА CHRYSLER 300 C (LX) ЗА CHRYSLER 300 C Туринг (LX) ЗА CHRYSLER 30 ламбда сензор кислород o2 сензори За NTK OZA571-Ц2

DEN 1581.60

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61061 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За NTK OZA571C2 Производителот Дел Број : OZA571C2 Referenznummer(n) о...

8946533470 НОВ Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Тојота 89465-33470

1679.52 -18 % DEN 1377.00

JJ AutopartsДетали За Производот8946533470 НОВ Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Тојота 8946533470Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

За Buick Универзална Ламбда Сензор ОЕМ Број 0258010010 Автомобилот Сензор 4Wire Течението на Ламбда Сензор Загреан Тип Кислород Сензор

2831.52 -12 % DEN 2492.00

Опис ОЕМ Број 0258010010 Автомобилот Сензор 4 Wire Течението на Ламбда Сензор Загреан Тип Кислород Сензор за Buick Универзална Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 350mm / 13.77" ТБ Број : TB120422 Производство Број : 0 258 010 010 Осветленост Број : MA1018862 M1 0258010010 Fitment : BUICKСлика Детали

Оригиналниот Нова Плоча Кислород O2 02 Сензор за Опел Aliga 1.2 1999-2004 Мотор код Z12XE Надолу Авто Делови Плоча Замена на Сензор

3359.52 -14 % DEN 2889.00

започнетекрајот Опис Оригинални Нова Плоча Кислород O2 02 Сензор за "Опел" Aliga 1.2 19992004 Мотор код Z12 XE Надолу Авто Делови за Замена на Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 325mm Производство Број : TB120436 Осветленост Број : 009192922 , 09129954 , 8 55 351 , 9192922 , 009129954 , 09192922 , 9129885 , 9129954 трговија број : 0 258 986 615 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Имот 00 / 09 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELAGILA (А) (H00) (2000 / 09 2007 / 12) AGILA (А) (H00) 1.0 12 V Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 07 / 12 AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 07 / 12 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.0 Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 09 / 12 CORSA C (F08, F68) 1.2 Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELCORSA C Кутија (F08, W5 L) (2000 / 09 / ) CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Кутија 00 / 09 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

OZA660-EE3 Кислород Сензор за Опел Astra 1.4 2000-2004 Мотор код Z14XE Низводно/назад/пост-мачка Denso Кислород Сензор О2 Ламбда

2880.00 -14 % DEN 2477.00

започнетекрајот Опис OZA660EE3 Кислород Сензор за "Опел" Astra 1.4 20002004 Мотор код Z14 XE Низводно / назад / постмачка Denso Кислород Сензор О2 Ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 600 mm Производство Број : TB010136 Осветленост Број : 8 55 390 , 08 55 390 , 25335280 , 8 55 524, 93189975, 08 55 524 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Имот 98 / 02 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Имот 98 / 06 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Имот 00 / 09 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 Имот 03 / 03 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELZAFIRA A (F75_) (1999 / 04 2005 / 06) ZAFIRA A (F75_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 MPV 99 / 04 05 / 06 ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 01 / 09 05 / 06 OPELASTRA G Coupe (F07_) (2000 / 03 2005 / 05) ASTRA G Coupe (F07_) 1.6 16 V Z 16 XEP 1598 76 103 Купе 00 / 03 05 / 05 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.4 Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELASTRA G Кабриолет (F67) (2001 / 03 2005 / 10) ASTRA G Кабриолет (F67) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Конвертибилна 01 / 03 05 / 10 OPELCOMBO Кутија Тело / Имот (2001 / 10 / ) КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 Кутија Тело / Имот 01 / 10 / КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 CNG 16 V Z 16 YNG 1598 69 94 Кутија Тело / Имот 06 / 06 / КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 CNG 16 V Z 16 YNG 1598 71 97 Кутија Тело / Имот 05 / 04 / OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Салон 04 / 06 / OPELVECTRA C GTS (2002 / 08 / ) VECTRA C GTS 1.6 Z 16 XE 1598 74 100 Hatchback 05 / 08 / OPELMERIVA (2003 / 05 2010 / 05) MERIVA 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 03 / 05 10 / 05 MERIVA 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 MPV 03 / 05 06 / 01 OPELCOMBO Турнеја (2001 / 10 / ) КОМБО Турнеја 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 01 / 10 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР за Субару Слобода ШУМИТЕ Impreza Dox-0308 22641-AA381 22641AA381 2005-2009

2544.00 -20 % DEN 2035.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛНОСТ :

89465-35670 Задните на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4Runner 4.0 L

1535.52 -18 % DEN 1259.00

JJ AutopartsДетали За Производот8946535670 Задните на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4 Runner 4.0 LНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

за Peugeot Сега 307 Нови 308 408 / 2.0 L пред кислород сензор 9662525580 за Змеј Триумф кислород сензор

DEN 2328.00

Соодветни модели307,408 нов Триумф Сега Змеј ( Забелешка : 2.0 мотор ) пред кислород сензорСпецификација на производот : 1 PCS Име на Производ : пред кислород сензорOE број 9662525580Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Висок Квалитет на Кислород Сензор 89465-58010 За Тојота Alphard ANH1 2AZFE Лајт Ное KR42 KR52 7KE

DEN 1384.80

Висок Квалитет на Кислород Сензор 8946558010 За Тојота Alphard ANH1# 2 AZFE Лајт Ное KR42 KR52 7 KEСпецификација На ПроизводотOE Бр 8946558010 Големина Стандард Ставка име на Воздухот гориво сооднос сензор за Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Тежина 0.1 кг / pc Тип Кислород сензор / O2 сензор Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

О2 Сензор / Ламбда sensoAIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР за тојота 89465-20810/8946520810

DEN 1075.20

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!​О2 Сензор / Ламбда senso AIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР за тојота 8946520810 / 8946520810Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.Враќање / Поврат Не Се ВклучениИспорака такси нема да бидат вратени.Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа...

Ламбда Кислород Сензор за Toyota Camry 2.4 l е корола 1.6 l 2001-2009 Lambdasonde OEM:8946502280 О2 Сензор Универзална Ламбда Сензор

2197.44 -9 % DEN 2000.00

Опис Ламбда Кислород Сензор за Toyota Camry 2.4 l е корола 1.6 l 20012009 Lambdasonde OE# : 8946502280 О2 Сензор Универзална Ламбда Авто Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 360 mm / 14.17" Производство Број : 8946502280, 8946502280 Fitment : TOYOTA CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (2001 / 08 2006 / 11)TOYOTA AVENSIS Салон (T25) (2003 / 04 2008 / 11)TOYOTA AVENSIS Имот (T25) (2003 / 04 2008 / 11)TOYOTA AVENSIS (T25_) (2003 / 04 2008 / 11)TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (2006 / 10 / )ТОЈОТА е корола Салон (E15_) (2006 / 11 / )TOYOTA AVENSIS Салон (ZRT27, ADT27) (2009 / 02 / )TOYOTA AVENSIS Имот (ZRT27, ADT27) (2009 / 02 / )Слика Детали

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.