• Ново
2 ПАРЧИЊА 89467-60060 Висок Квалитет на Кислород O2 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4Runner 4.0 L

2 ПАРЧИЊА 89467-60060 Висок Квалитет на Кислород O2 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4Runner 4.0 L

Оценка на клиентот:
DEN 6071.04
DEN 4493.00 -26 %

Износ
Залиха


Опис
● Име на производ : Кислород Сензор
● Дел Бр. : 89467-60060
● Друг Дел Број : 8946760060,89467 60060
Компатибилност
Тојота FJ Cruiser 2009-2014 4.0 L V6
4 Runner 2010-2013 4.0 L V6
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години. Custmer задоволство е нашата БР.1 целта.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.

Карактеристики

Тип:
Вид Греење
Чувствителност:
кислород сензор
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Повторливост:
1
Производителот Дел Број:
89467-60060
Автомобил Производител:
Тојота
боја:
како Слика
Другиот Дел Број:
8946760060,89467 60060

Производи во категоријата

Нов Кислород O2 Сензор Одговара за Chevrolet GMC Isuzu Oldmobile Pontiac SG454

DEN 618.24

Нов Кислород O2 Сензор Одговара за Chevrolet GMC Isuzu Oldmobile Pontiac SG454 ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈАОваа кислород сензор е директна замена дека е подготвено да ги инсталирате.• Директно Одговара• Plug and PlayКомпатибилност : НАПРАВИМОДЕЛМОТОРОТВИН КОДОТГОДИНИПОЗИЦИЈАБЕЛЕШКИАКУРАSLX3.2 V6 LV, X19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)BUICKВЕКV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKLESABREV6 3.8 LК1997 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Со исклучок Опција Код WA2BUICKLESABREV6 3.8 LЛ, К19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKПАРК АВЕНИЈАV6 3.8 LЛ, К19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРЕГАЛV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРЕГАЛV6 3.8 LЛ, К1996 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРЕГАЛV6 3.8 LЛ, К1995ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)BUICKРЕГАЛV6 3.8 LЛ, К1993 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРИВИЕРАV6 3.8 L1, К19951996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKROADMASTER5.7 V8 LP19941995ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKROADMASTER5.7 V8 LP1996 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)BUICKSKYLARKV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)КАДИЛАКBROUGHAM5.7 V8 LP19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)КАДИЛАКESCALADE5.7 V8 LР19992000ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)КАДИЛАКFLEETWOOD5.7 V8 LP19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETАСТРОV6 4.3 LW19961997ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETАСТРОV6 4.3 LW, Z1994 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Моделите со 4 Жица СензорCHEVROLETЛАВИНА 1500V8 5.3 LТ2002 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETBERETTAV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETПАЛТОV6 4.3 LW, Z19962001ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)CHEVROLETПАЛТОV6 4.3 LW, Z1995ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETПАЛТОV6 4.3 LW, Z1994 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Моделите со 4 Жица СензорCHEVROLETC1500 ПИКАПV6 4.3 LW19961998ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETC1500 ПИКАПV8 5.0 LМ19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETC1500 ПИКАП5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC1500 ПРИГРАДСКИ5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC2500 ПИКАПV8 5.0 LМ19961998ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETC2500 ПИКАП5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC2500 ПРИГРАДСКИ5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC3500 ПИКАП5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)

Denso Ламбда Кислород O2 02 Сензор за Опел Astra 1.2 2000-2003 Мотор код Z12XE Низводно/назад/пост-мачка Автомобили Сензори

3359.52 -14 % DEN 2889.00

започнетекрајот Опис Denso Ламбда Кислород O2 02 Сензор за "Опел" Astra 1.2 20002003 Мотор код Z12 XE Низводно / назад / постмачка Автомобили Сензори Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 325mm Производство Број : TB120436 Осветленост Број : 009192922 , 09129954 , 8 55 351 , 9192922 , 009129954 , 09192922 , 9129885 , 9129954 трговија број : 0 258 986 615 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Имот 00 / 09 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELAGILA (А) (H00) (2000 / 09 2007 / 12) AGILA (А) (H00) 1.0 12 V Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 07 / 12 AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 07 / 12 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.0 Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 09 / 12 CORSA C (F08, F68) 1.2 Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELCORSA C Кутија (F08, W5 L) (2000 / 09 / ) CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Кутија 00 / 09 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

НОВ КИСЛОРОД O2 СЕНЗОР ОДГОВАРА ЗА CHEVROLET GMC ISUZU OLDSMOBILE PONTIAC SG1855 SG1857

DEN 714.24

НОВ КИСЛОРОД O2 СЕНЗОР ОДГОВАРА ЗА CHEVROLET GMC ISUZU OLDSMOBILE PONTIAC SG1855 SG1857 ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА Оваа кислород сензор е директна замена дека е подготвено да ги инсталирате...

89465-35670 Задните на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4Runner 4.0 L

1535.52 -18 % DEN 1259.00

JJ AutopartsДетали За Производот8946535670 Задните на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4 Runner 4.0 LНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Кислород Сензор за BMW M3 3.2 јас S50S32 Precat левата рака Директно Одговара на Кислород O2 Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Универзален Автомобил Ламбда Сензор

3285.60 -12 % DEN 2892.00

Опис на Кислород Сензор за BMW M3 3.2 јас S50 S32 Precat левата рака Директно Одговара на Кислород O2 Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Универзален Автомобил Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија вкупна Должина : 1200 mm / 47.24" ТБ Број : TB030119 B Број на Столбови : 4 Fitment : BMW M3 3.2 јас Купе, Конвертибилна Март 1996 до Февруари 2001 Година Мотор S50 S32 3201cc 24v 321bhp DOHC Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Ламбда Кислород O2 Сензор одговара за FORD Избега MAZDA Почит , 0258005718

1152.00 -6 % DEN 1083.00

. ОЕМ# 0258005718Жица No : 4Жица Должина : 511Грејач : 3.5Основано : Изолиран.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 00 ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 0105 ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 04 ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 06 ОДГОВАРА ЗА MAZDA Почит 0003 ОДГОВАРА ЗА MAZDA Почит 00 ..

Авто Додатоци за Опел Corsa 1.4 2000-2003 Мотор код Z14XE НАДОЛУ 4Wire WideBand Кислород Сензор О2 Сензори Универзална Ламбда

2880.00 -14 % DEN 2477.00

започнетекрајот Опис Авто Додатоци за "Опел" Corsa 1.4 20002003 Мотор код Z14 XE НАДОЛУ 4 Wire Wide Band Кислород Сензор О2 Сензори Универзална Ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 314 mm Производство Број : TB010136 Осветленост Број : 0855366, 855390, 93031649, 855524, 25335280, 0855390, 93189975, 025323632, 0855524, 093189975, 025323633, 25323632, 25323633,025335280,855366,093031649 tradenumber : 0 258 005 729 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Имот 98 / 02 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Имот 98 / 06 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Имот 00 / 09 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 Имот 03 / 03 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELZAFIRA A (F75_) (1999 / 04 2005 / 06) ZAFIRA A (F75_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 MPV 99 / 04 05 / 06 ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 01 / 09 05 / 06 OPELASTRA G Кутија (F70) (1999 / 01 2005 / 04) ASTRA G Кутија (F70) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Кутија 00 / 09 05 / 04 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.4 Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELASTRA G Кабриолет (F67) (2001 / 03 2005 / 10) ASTRA G Кабриолет (F67) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Конвертибилна 01 / 03 05 / 10 OPELCOMBO Кутија Тело / Имот (2001 / 10 / ) КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 Кутија Тело / Имот 01 / 10 / OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Салон 04 / 06 / OPELMERIVA (2003 / 05 2010 / 05) MERIVA 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 03 / 05 10 / 05 MERIVA 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 MPV 03 / 05 06 / 01 OPELCOMBO Турнеја (2001 / 10 / ) КОМБО Турнеја 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 01 / 10 / КОМБО Турнеја 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 05 / 04 / OPELVECTRA C Имот (2003 / 10 / ) VECTRA C Имот 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Имот 04 / 06 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Оригиналниот Нова Плоча Кислород O2 02 Сензор за Опел Aliga 1.2 1999-2004 Мотор код Z12XE Надолу Авто Делови Плоча Замена на Сензор

3359.52 -14 % DEN 2889.00

започнетекрајот Опис Оригинални Нова Плоча Кислород O2 02 Сензор за "Опел" Aliga 1.2 19992004 Мотор код Z12 XE Надолу Авто Делови за Замена на Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 325mm Производство Број : TB120436 Осветленост Број : 009192922 , 09129954 , 8 55 351 , 9192922 , 009129954 , 09192922 , 9129885 , 9129954 трговија број : 0 258 986 615 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Имот 00 / 09 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELAGILA (А) (H00) (2000 / 09 2007 / 12) AGILA (А) (H00) 1.0 12 V Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 07 / 12 AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 07 / 12 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.0 Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 09 / 12 CORSA C (F08, F68) 1.2 Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELCORSA C Кутија (F08, W5 L) (2000 / 09 / ) CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Кутија 00 / 09 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

8946533470 НОВ Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Тојота 89465-33470

1679.52 -18 % DEN 1377.00

JJ AutopartsДетали За Производот8946533470 НОВ Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Тојота 8946533470Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Ламбда Кислород Сензор за Toyota Camry 2.4 l е корола 1.6 l 2001-2009 Lambdasonde OEM:8946502280 О2 Сензор Универзална Ламбда Сензор

2197.44 -9 % DEN 2000.00

Опис Ламбда Кислород Сензор за Toyota Camry 2.4 l е корола 1.6 l 20012009 Lambdasonde OE# : 8946502280 О2 Сензор Универзална Ламбда Авто Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 360 mm / 14.17" Производство Број : 8946502280, 8946502280 Fitment : TOYOTA CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (2001 / 08 2006 / 11)TOYOTA AVENSIS Салон (T25) (2003 / 04 2008 / 11)TOYOTA AVENSIS Имот (T25) (2003 / 04 2008 / 11)TOYOTA AVENSIS (T25_) (2003 / 04 2008 / 11)TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (2006 / 10 / )ТОЈОТА е корола Салон (E15_) (2006 / 11 / )TOYOTA AVENSIS Салон (ZRT27, ADT27) (2009 / 02 / )TOYOTA AVENSIS Имот (ZRT27, ADT27) (2009 / 02 / )Слика Детали

Висок Квалитет на Кислород Сензор 89465-58010 За Тојота Alphard ANH1 2AZFE Лајт Ное KR42 KR52 7KE

DEN 1384.80

Висок Квалитет на Кислород Сензор 8946558010 За Тојота Alphard ANH1# 2 AZFE Лајт Ное KR42 KR52 7 KEСпецификација На ПроизводотOE Бр 8946558010 Големина Стандард Ставка име на Воздухот гориво сооднос сензор за Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Тежина 0.1 кг / pc Тип Кислород сензор / O2 сензор Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

За Buick Универзална Ламбда Сензор ОЕМ Број 0258010010 Автомобилот Сензор 4Wire Течението на Ламбда Сензор Загреан Тип Кислород Сензор

2831.52 -12 % DEN 2492.00

Опис ОЕМ Број 0258010010 Автомобилот Сензор 4 Wire Течението на Ламбда Сензор Загреан Тип Кислород Сензор за Buick Универзална Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 350mm / 13.77" ТБ Број : TB120422 Производство Број : 0 258 010 010 Осветленост Број : MA1018862 M1 0258010010 Fitment : BUICKСлика Детали

За Опел Astra 1.6 2000-2004 Мотор код Z16SE НАГОРЕ /OPELASTRA G Имот/OPELASTRA G Салон Кислород Сензор Универзална Ламбда Сензор

2880.00 -14 % DEN 2477.00

започнетекрајот Опис За "Опел" Astra 1.6 20002004 Мотор код Z16 SE НАГОРЕ / OPELASTRA G Имот / OPELASTRA G Салон Кислород Сензор Универзална Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 314 mm Производство Број : TB010136 Осветленост Број : 0855366, 855390, 93031649, 855524, 25335280, 0855390, 93189975, 025323632, 0855524, 093189975, 025323633, 25323632, 25323633,025335280,855366,093031649 tradenumber : 0 258 005 729 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Имот 98 / 02 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Имот 98 / 06 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Имот 00 / 09 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 Имот 03 / 03 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELZAFIRA A (F75_) (1999 / 04 2005 / 06) ZAFIRA A (F75_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 MPV 99 / 04 05 / 06 ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 01 / 09 05 / 06 OPELASTRA G Кутија (F70) (1999 / 01 2005 / 04) ASTRA G Кутија (F70) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Кутија 00 / 09 05 / 04 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.4 Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELASTRA G Кабриолет (F67) (2001 / 03 2005 / 10) ASTRA G Кабриолет (F67) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Конвертибилна 01 / 03 05 / 10 OPELCOMBO Кутија Тело / Имот (2001 / 10 / ) КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 Кутија Тело / Имот 01 / 10 / OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Салон 04 / 06 / OPELMERIVA (2003 / 05 2010 / 05) MERIVA 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 03 / 05 10 / 05 MERIVA 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 MPV 03 / 05 06 / 01 OPELCOMBO Турнеја (2001 / 10 / ) КОМБО Турнеја 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 01 / 10 / КОМБО Турнеја 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 05 / 04 / OPELVECTRA C Имот (2003 / 10 / ) VECTRA C Имот 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Имот 04 / 06 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.