• Ново
YAOPEI Автомобил-стил, Ламбда Кислород O2 Сензор За Хонда CRV RD5 36531-PNB-G02 Издувен Гас Кислород Сензор

YAOPEI Автомобил-стил, Ламбда Кислород O2 Сензор За Хонда CRV RD5 36531-PNB-G02 Издувен Гас Кислород Сензор

Оценка на клиентот:
DEN 1900.80
DEN 1540.00 -19 %

Износ
Залиха


Автомобил-стил, Ламбда Кислород O2 Сензор За Хонда CRV RD5 36531-PNB-G02 Издувен Гас Кислород Сензор
Детали на сликата
Превозот и Испорака

Карактеристики

линеарна:
-
Повторливост:
-
Тип:
Вид Греење
Мерен Опсег:
-
Бренд Име:
YAOPEI
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Чувствителност:
-
Тип На Сензор:
Piezoelectric
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
За Хонда

Производи во категоријата

8946533470 НОВ Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Тојота 89465-33470

1679.52 -18 % DEN 1377.00

JJ AutopartsДетали За Производот8946533470 НОВ Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Тојота 8946533470Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

ЗА CHRYSLER 300 C (LX) ЗА CHRYSLER 300 C Туринг (LX) ЗА CHRYSLER 30 ламбда сензор кислород o2 сензори За NTK OZA571-Ц2

DEN 1581.60

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61061 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За NTK OZA571C2 Производителот Дел Број : OZA571C2 Referenznummer(n) о...

OZA660-EE3 Кислород Сензор за Опел Astra 1.4 2000-2004 Мотор код Z14XE Низводно/назад/пост-мачка Denso Кислород Сензор О2 Ламбда

2880.00 -14 % DEN 2477.00

започнетекрајот Опис OZA660EE3 Кислород Сензор за "Опел" Astra 1.4 20002004 Мотор код Z14 XE Низводно / назад / постмачка Denso Кислород Сензор О2 Ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 600 mm Производство Број : TB010136 Осветленост Број : 8 55 390 , 08 55 390 , 25335280 , 8 55 524, 93189975, 08 55 524 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Имот 98 / 02 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Имот 98 / 06 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Имот 00 / 09 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 Имот 03 / 03 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELZAFIRA A (F75_) (1999 / 04 2005 / 06) ZAFIRA A (F75_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 MPV 99 / 04 05 / 06 ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 01 / 09 05 / 06 OPELASTRA G Coupe (F07_) (2000 / 03 2005 / 05) ASTRA G Coupe (F07_) 1.6 16 V Z 16 XEP 1598 76 103 Купе 00 / 03 05 / 05 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.4 Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELASTRA G Кабриолет (F67) (2001 / 03 2005 / 10) ASTRA G Кабриолет (F67) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Конвертибилна 01 / 03 05 / 10 OPELCOMBO Кутија Тело / Имот (2001 / 10 / ) КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 Кутија Тело / Имот 01 / 10 / КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 CNG 16 V Z 16 YNG 1598 69 94 Кутија Тело / Имот 06 / 06 / КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 CNG 16 V Z 16 YNG 1598 71 97 Кутија Тело / Имот 05 / 04 / OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Салон 04 / 06 / OPELVECTRA C GTS (2002 / 08 / ) VECTRA C GTS 1.6 Z 16 XE 1598 74 100 Hatchback 05 / 08 / OPELMERIVA (2003 / 05 2010 / 05) MERIVA 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 03 / 05 10 / 05 MERIVA 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 MPV 03 / 05 06 / 01 OPELCOMBO Турнеја (2001 / 10 / ) КОМБО Турнеја 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 01 / 10 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Висок Квалитет на Кислород Сензор 89465-58010 За Тојота Alphard ANH1 2AZFE Лајт Ное KR42 KR52 7KE

DEN 1384.80

Висок Квалитет на Кислород Сензор 8946558010 За Тојота Alphard ANH1# 2 AZFE Лајт Ное KR42 KR52 7 KEСпецификација На ПроизводотOE Бр 8946558010 Големина Стандард Ставка име на Воздухот гориво сооднос сензор за Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Тежина 0.1 кг / pc Тип Кислород сензор / O2 сензор Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР за Субару Слобода ШУМИТЕ Impreza Dox-0308 22641-AA381 22641AA381 2005-2009

2544.00 -20 % DEN 2035.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛНОСТ :

YAOPEI Кислород Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР За Мицубиши MONTERO СПОРТ 234-4742 MD342693 MD360181 MD369190 MN158671

1400.16 -11 % DEN 1246.00

Кислород Сензор О2 Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР За Мицубиши MONTERO СПОРТ 2344742 MD342693 MD360181 MD369190 MN158671Слики На Тркала ABS Брзина Сензор :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.