• Ново
Нови 89467-02040 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota е корола Матрикс Scion xD 1.8 L

Нови 89467-02040 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota е корола Матрикс Scion xD 1.8 L

Оценка на клиентот:
DEN 6615.36
DEN 4896.00 -26 %

Износ
Залиха


Опис
● Име на производ : Кислород Сензор
● Дел Бр. : 89467-02040
● Осветленост Дел Број :
89467-50020,8946750020,89467 50020
234-9058 234-9056 SG995 SG1479 24661
Компатибилност
Scion
x D 2008-2009 1.8 L l4
Тојота
Е корола 2009-2010 1.8 L l4
Матрица 2009-2010 1.8 L l4
Prius 2004-2009 1.5 L l4
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години. Custmer задоволство е нашата БР.1 целта.

Карактеристики

Тип:
Вид Греење
Чувствителност:
кислород сензор
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Повторливост:
1
Производителот Дел Број:
89467-02040
Автомобил Производител:
Тојота
боја:
како Слика
Осветленост Дел Број:
89467-50020,8946750020,89467 50020
Осветленост Дел Number1:
234-9058 234-9056 SG995 SG1479 24661

Производи во категоријата

За Buick Универзална Ламбда Сензор ОЕМ Број 0258010010 Автомобилот Сензор 4Wire Течението на Ламбда Сензор Загреан Тип Кислород Сензор

2831.52 -12 % DEN 2492.00

Опис ОЕМ Број 0258010010 Автомобилот Сензор 4 Wire Течението на Ламбда Сензор Загреан Тип Кислород Сензор за Buick Универзална Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 350mm / 13.77" ТБ Број : TB120422 Производство Број : 0 258 010 010 Осветленост Број : MA1018862 M1 0258010010 Fitment : BUICKСлика Детали

Нов Кислород O2 Сензор Одговара за Chevrolet GMC Isuzu Oldmobile Pontiac SG454

DEN 618.24

Нов Кислород O2 Сензор Одговара за Chevrolet GMC Isuzu Oldmobile Pontiac SG454 ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈАОваа кислород сензор е директна замена дека е подготвено да ги инсталирате.• Директно Одговара• Plug and PlayКомпатибилност : НАПРАВИМОДЕЛМОТОРОТВИН КОДОТГОДИНИПОЗИЦИЈАБЕЛЕШКИАКУРАSLX3.2 V6 LV, X19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)BUICKВЕКV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKLESABREV6 3.8 LК1997 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Со исклучок Опција Код WA2BUICKLESABREV6 3.8 LЛ, К19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKПАРК АВЕНИЈАV6 3.8 LЛ, К19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРЕГАЛV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРЕГАЛV6 3.8 LЛ, К1996 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРЕГАЛV6 3.8 LЛ, К1995ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)BUICKРЕГАЛV6 3.8 LЛ, К1993 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKРИВИЕРАV6 3.8 L1, К19951996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKROADMASTER5.7 V8 LP19941995ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)BUICKROADMASTER5.7 V8 LP1996 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)BUICKSKYLARKV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)КАДИЛАКBROUGHAM5.7 V8 LP19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)КАДИЛАКESCALADE5.7 V8 LР19992000ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)КАДИЛАКFLEETWOOD5.7 V8 LP19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETАСТРОV6 4.3 LW19961997ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETАСТРОV6 4.3 LW, Z1994 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Моделите со 4 Жица СензорCHEVROLETЛАВИНА 1500V8 5.3 LТ2002 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETBERETTAV6 3.1 LМ19941996ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETПАЛТОV6 4.3 LW, Z19962001ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД) & НИЗВОДНО (ЗАДНИОТ)CHEVROLETПАЛТОV6 4.3 LW, Z1995ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETПАЛТОV6 4.3 LW, Z1994 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Моделите со 4 Жица СензорCHEVROLETC1500 ПИКАПV6 4.3 LW19961998ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETC1500 ПИКАПV8 5.0 LМ19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETC1500 ПИКАП5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC1500 ПРИГРАДСКИ5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC2500 ПИКАПV8 5.0 LМ19961998ТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)CHEVROLETC2500 ПИКАП5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC2500 ПРИГРАДСКИ5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)CHEVROLETC3500 ПИКАП5.7 V8 LР19961999 годинаТЕЧЕНИЕТО НА (ПРЕД)Модели со 4 L60 E Трансмисија (16 Гром Пан)

ЗА CHRYSLER 300 C (LX) ЗА CHRYSLER 300 C Туринг (LX) ЗА CHRYSLER 30 ламбда сензор кислород o2 сензори За NTK OZA571-Ц2

DEN 1581.60

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61061 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За NTK OZA571C2 Производителот Дел Број : OZA571C2 Referenznummer(n) о...

О2 Сензор / Ламбда sensoAIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР за тојота 89465-20810/8946520810

DEN 1075.20

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!​О2 Сензор / Ламбда senso AIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР за тојота 8946520810 / 8946520810Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.Враќање / Поврат Не Се ВклучениИспорака такси нема да бидат вратени.Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа...

О2 Сензор за BMW 316i 1.6 i SE Салон 1995-1996 Мотор M43 1596cc 8v 102bhp SOHC 4 цилиндри кислород сензор автомобил додатоци ламбда

3304.80 -12 % DEN 2908.00

Опис О2 Сензор за BMW 316i 1.6 i SE Салон 19951996 Мотор M43 1596cc 8v 102bhp SOHC 4 цилиндри кислород сензор автомобил додатоци ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 570 милиметри / 22.44 " ТБ Број : TB030119 A Жица : 4 Fitment : BMW 316i 1.6 јас Компактен Септември 1995 година до Јануари 1996 Мотор M43 1596cc 8v 105bhp SOHC 4 цилиндри BMW 316i 1.6 јас Седан, Купе Септември 1995 година до Јануари 1996 Мотор M43 1596cc 8v 105bhp SOHC 4 цилиндриBMW 316i 1.6 i SE Салон Септември 1995 година до Јануари 1996 Мотор M43 1596cc 8v 102bhp SOHC 4 цилиндри

89465-35670 Задните на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4Runner 4.0 L

1535.52 -18 % DEN 1259.00

JJ AutopartsДетали За Производот8946535670 Задните на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota, FJ Cruiser 4 Runner 4.0 LНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Премиум Пред Мачка Ламбда Сензор за Опел Zafira 1.6 (08/02-08/05) 90543281, 93174519 Кислород Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ

2832.00 -10 % DEN 2549.00

Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во 24 часаПакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 565 Жица : 4 ТБ Број : TB090535 • Број на Проводници : 4 • Ламбда сонда : Контрола сонда • Ламбда сонда : загрева • Напон [V] : 12 Референца • Референца потекло : 25327304, 8 55 341, 8 55 375, 8 55 510, 90543281, 93174519 • Производителот Дел Број : 0 258 005 256, ES10789, ES1078912 B1, 7.02604.05, 70260405, 702604050, A2 C59513236 Z Возило задача • Остварување на возило : "ОПЕЛ" ОПЕЛ • Возило модел : ASTRA G (F08, F48), ("ОПЕЛ") ASTRA G BERLÍNĚ (F69), ("ОПЕЛ") ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70), ("ОПЕЛ") ASTRA G CABRIOLET ("ОПЕЛ") ASTRA H TWINTOP (L67), ("ОПЕЛ") ASTRA H (L08), ("ОПЕЛ") , ("ОПЕЛ") VECTRA C ФАЗА 2 (F68), ("ОПЕЛ") VECTRA C ФАЗА 2 BERLÍNĚ (F69), ("ОПЕЛ") (VEL) ZAFIRA Б СЕМЕЈСТВО, ("ОПЕЛ") ZAFIRA Б ФАЗА 2, (ОПЕЛ) ASTRA МК III MKIII CABRIOLET, (ОПЕЛ) ASTRA МК IV MKIV BERLÍNĚ (ОПЕЛ) ASTRA MKV MKIV (F35 / F70), (ОПЕЛ) ASTRA МК IV MKIV HATCHBACK (F08 / F48), (ОПЕЛ) ASTRA MKV MKV (ОПЕЛ) ZAFIRA II, (ОПЕЛ) ZAFIRA II FL (ОПЕЛ) ASTRA МК V MKV СПОРТ НАСАД (L08), (ОПЕЛ) ASTRA МК V MKV TWINTOP • Цилиндар капацитет : 1.6 i • Моќ : 75, 85, 87, 100, 101, 103, 105 Компатибилен возила : • "ОПЕЛ" ASTRA G (F08, F48) 1.6 јас 75 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G (F08, F48) 1.6 јас 103 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G (F08, F48) 1.6 јас 85 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G (F08, F48) 1.6 јас 84 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G BERLÍNĚ (F69) 1.6 јас 87 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G BERLÍNĚ (F69) 1.6 јас 75 hp • "ОПЕЛ" ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70) 1.6 јас 87 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70) 1.6 јас 103 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70) 1.6 затворив тело 75 hp • "ОПЕЛ" ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70) 1.6 јас Ван Ван 85 кс • "ОПЕЛ" ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70) 1.6 јас 75 hp • "ОПЕЛ" ASTRA G ПАУЗА / КАРАВАН (F35 / F70) 1.6 јас 84 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA G CABRIOLET (F67) 1.6 јас Twinport 103 hp • "ОПЕЛ" ASTRA G COUPÉ (F07) 1.6 јас Twinport 103 hp • "ОПЕЛ" ASTRA G COUPÉ (F07) 1.6 јас 100 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 јас Twinport 103 hp • "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 јас Twinport 16 V 105 hp • "ОПЕЛ" ASTRA H ПАУЗА (L35 L70) 1.6 јас Twinport 103 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 јас Twinport 105 cvто • "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 јас Twinport 16 V Easytronic 105 hp • "ОПЕЛ" ASTRA H TWINTOP (L67) 1.6 јас Купе Конвертибилна 105 cvто • "ОПЕЛ" MERIVA НА 1.6 јас 16 V 105 hp • "ОПЕЛ" VECTRA C BERLÍNĚ (F69) 1.6 јас 105 cvто • "ОПЕЛ" VECTRA C GTS (F68) 1.6 јас 105 cvто • "ОПЕЛ" VECTRA C ФАЗА 2 (F68) 1.6 јас 105 cvто • "ОПЕЛ" VECTRA C ФАЗА 2 BERLÍNĚ (F69) 1.6 јас 105 cvто • "ОПЕЛ" VECTRA C ФАЗА 2 ПАУЗА (F35) 1.6 јас Пауза 105 cvто • "ОПЕЛ" ZAFIRA Б 1.6 јас 16 V 105 cvто • "ОПЕЛ" ZAFIRA Б 1.6 јас VVT 16 V 115 кс • "ОПЕЛ" ZAFIRA Б СЕМЕЈСТВО 1.6 јас 16 V 115 кратка биографија • "ОПЕЛ" ZAFIRA Б ФАЗА 2 1.6 јас 16 V 115 кратка биографија • ОПЕЛ ASTRA МК III MKIII CABRIOLET Astra 1.6 јас 75 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV BERLÍNĚ (F69) Astra 1.6 јас 85 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV BERLÍNĚ (F69) Astra 1.6 јас 101 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV BERLÍNĚ (F69) Astra 1.6 јас 75 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV ИМОТ (F35 / F70) Astra 1.6 јас 75 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV ИМОТ (F35 / F70) Astra 1.6 јас 85 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV HATCHBACK (F08 / F48) Astra 1.6 јас 75 cv • ОПЕЛ ASTRA МК IV MKIV HATCHBACK (F08 / F48) Astra 1.6 јас 85 cv • ОПЕЛ ASTRA МК V MKV (L48) Astra 1.6 јас Twinport 105 cv • ОПЕЛ ASTRA МК V MKV ИМОТ (L35 L70) Astra 1.6 јас Twinport 105 cv • ОПЕЛ ASTRA МК V MKV СПОРТ НАСАД (L08) Astra 1.6 јас Twinport 105 cv • ОПЕЛ ASTRA МК V MKV TWINTOP (L67) Astra Twintop 1.6 јас 105 cv • ОПЕЛ MERIVA НА Meriva 1.6 јас 105 cv • Опел Zafira II Zafira 1.6 јас Twinport 105 cv • ОПЕЛ ZAFIRA II FL 1.6 јас Monospace 16 V 115 кс

4pcs Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор До + Низводно за 04-2006 Nissan Армада Титан QX56 5.6 L Сензор 1 & 2

9119.52 -9 % DEN 8299.00

Опис4pcs Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор До + Низводно за 042006 Nissan Армада Титан QX56 5.6 L Сензор 1 & 2 Услов : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија 2*Течението на Воздухот Гориво Сооднос Сензор & 2*Низводно Кислород Сензор Сосема Нов Кислород сензор...

5Wire Ламбда Кислород O2 02 Сензор за Опел Astra 1.3 2005 Мотор код Z13DTH ДО Одговара За OPELCORSA C Автомобил Сензор Сензор Wideband

7680.00 -14 % DEN 6605.00

започнетекрајот Опис 5 Wire Ламбда Кислород O2 02 Сензор за "Опел" Astra 1.3 2005 Мотор код Z13 DTH ДО Одговара За OPELCORSA C Автомобил Сензор Wideband Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 870 мм Производство Број : TB2912502 Осветленост Број : 55574474 , 855281 , 55191128 , 93185159 , 55562290 , 855419 Fitment : OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.3 CDTI Z 13 DT 1248 51 70 Hatchback 03 / 06 09 / 12 OPELCORSA C Кутија (F08, W5 L) (2000 / 09 / ) CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.3 CDTI 16 V Z 13 DT 1248 51 69 Кутија 05 / 08 / OPELASTRA H (L48) (2004 / 03 / ) ASTRA H (L48) 1.3 CDTI Z 13 DTH 1248 66 90 Hatchback 05 / 08 / OPELASTRA H Имот (L35) (2004 / 08 / ) ASTRA H Имот (L35) 1.3 CDTI Z 13 DTH 1248 66 90 Имот 05 / 08 / OPELASTRA H ГТЦ (L08) (2005 / 03 / ) ASTRA H ГТЦ (L08) 1.3 CDTI Z 13 DTH 1248 66 90 Hatchback 05 / 04 / OPELCORSA D (2006 / 07 / ) CORSA D 1.3 CDTI Z 13 DTJ 1248 55 75 Hatchback 06 / 07 / CORSA D 1.3 CDTI Z 13 DTH 1248 66 90 Hatchback 06 / 07 / OPELASTRA H Салон (L69) (2007 / 02 / ) ASTRA H Салон (L69) 1.3 CDTi Z 13 DTH 1248 66 90 Салон 07 / 02 / OPELCORSA D Ван (2006 / 07 / ) CORSA D Ван 1.3 CDTI Z 13 DTJ 1248 55 75 Кутија 06 / 07 / CORSA D Ван 1.3 CDTI Z 13 DTH 1248 66 90 Кутија 06 / 07 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Авто Додатоци за Опел Corsa 1.4 2000-2003 Мотор код Z14XE НАДОЛУ 4Wire WideBand Кислород Сензор О2 Сензори Универзална Ламбда

2880.00 -14 % DEN 2477.00

започнетекрајот Опис Авто Додатоци за "Опел" Corsa 1.4 20002003 Мотор код Z14 XE НАДОЛУ 4 Wire Wide Band Кислород Сензор О2 Сензори Универзална Ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 314 mm Производство Број : TB010136 Осветленост Број : 0855366, 855390, 93031649, 855524, 25335280, 0855390, 93189975, 025323632, 0855524, 093189975, 025323633, 25323632, 25323633,025335280,855366,093031649 tradenumber : 0 258 005 729 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Hatchback 98 / 02 05 / 01 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Имот 98 / 02 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Имот 98 / 06 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Имот 00 / 09 04 / 07 ASTRA G Имот (F35_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 Имот 03 / 03 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.4 16 V Z 14 XE 1389 66 90 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Салон 98 / 09 05 / 01 ASTRA G Салон (F69_) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELZAFIRA A (F75_) (1999 / 04 2005 / 06) ZAFIRA A (F75_) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 MPV 99 / 04 05 / 06 ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 01 / 09 05 / 06 OPELASTRA G Кутија (F70) (1999 / 01 2005 / 04) ASTRA G Кутија (F70) 1.6 Z 16 SE 1598 62 84 Кутија 00 / 09 05 / 04 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.4 Z 14 XE 1389 66 90 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELASTRA G Кабриолет (F67) (2001 / 03 2005 / 10) ASTRA G Кабриолет (F67) 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 101 Конвертибилна 01 / 03 05 / 10 OPELCOMBO Кутија Тело / Имот (2001 / 10 / ) КОМБО Поле Тело / Имот 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 Кутија Тело / Имот 01 / 10 / OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Салон 04 / 06 / OPELMERIVA (2003 / 05 2010 / 05) MERIVA 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 03 / 05 10 / 05 MERIVA 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 MPV 03 / 05 06 / 01 OPELCOMBO Турнеја (2001 / 10 / ) КОМБО Турнеја 1.6 Z 16 SE 1598 64 87 MPV 01 / 10 / КОМБО Турнеја 1.6 CNG Z 16 YNG 1598 71 97 MPV 05 / 04 / OPELVECTRA C Имот (2003 / 10 / ) VECTRA C Имот 1.6 16 V Z 16 XE 1598 74 100 Имот 04 / 06 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

YAOPEI Автомобил-стил, Ламбда Кислород O2 Сензор За Хонда CRV RD5 36531-PNB-G02 Издувен Гас Кислород Сензор

1900.80 -19 % DEN 1540.00

Автомобилстил, Ламбда Кислород O2 Сензор За Хонда CRV RD5 36531PNBG02 Издувен Гас Кислород СензорДетали на сликатаПревозот и Испорака

Ламбда Кислород O2 Сензор одговара за FORD Избега MAZDA Почит , 0258005718

1152.00 -6 % DEN 1083.00

. ОЕМ# 0258005718Жица No : 4Жица Должина : 511Грејач : 3.5Основано : Изолиран.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 00 ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 0105 ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 04 ОДГОВАРА ЗА FORD Избега 06 ОДГОВАРА ЗА MAZDA Почит 0003 ОДГОВАРА ЗА MAZDA Почит 00 ..

Оригиналниот Нова Плоча Кислород O2 02 Сензор за Опел Aliga 1.2 1999-2004 Мотор код Z12XE Надолу Авто Делови Плоча Замена на Сензор

3359.52 -14 % DEN 2889.00

започнетекрајот Опис Оригинални Нова Плоча Кислород O2 02 Сензор за "Опел" Aliga 1.2 19992004 Мотор код Z12 XE Надолу Авто Делови за Замена на Ламбда Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 325mm Производство Број : TB120436 Осветленост Број : 009192922 , 09129954 , 8 55 351 , 9192922 , 009129954 , 09192922 , 9129885 , 9129954 трговија број : 0 258 986 615 Fitment : OPELASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 05 / 01 OPELASTRA G Имот (F35_) (1998 / 02 2009 / 12) ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Имот 00 / 09 04 / 07 OPELASTRA G Салон (F69_) (1998 / 09 2009 / 12) ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Салон 00 / 09 05 / 01 OPELAGILA (А) (H00) (2000 / 09 2007 / 12) AGILA (А) (H00) 1.0 12 V Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 07 / 12 AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 07 / 12 OPELCORSA C (F08, F68) (2000 / 09 2009 / 12) CORSA C (F08, F68) 1.0 Z 10 XE 973 43 58 Hatchback 00 / 09 09 / 12 CORSA C (F08, F68) 1.2 Z 12 XE 1199 55 75 Hatchback 00 / 09 09 / 12 OPELCORSA C Кутија (F08, W5 L) (2000 / 09 / ) CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V Z 12 XE 1199 55 75 Кутија 00 / 09 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.