• Ново
Бесплатен Превозот,1pair, 2 Фан Форма, Сите Насока Прилагодливи Автомобил Страна Огледало, Слепа Точка Елиминација,Сребрена Рамка,Безбедно Возење

Бесплатен Превозот,1pair, 2 Фан Форма, Сите Насока Прилагодливи Автомобил Страна Огледало, Слепа Точка Елиминација,Сребрена Рамка,Безбедно Возење

Оценка на клиентот:
DEN 180.96
DEN 165.00 -9 %

Износ
Залиха


Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Ви посакувам среќен шопинг тука.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Или ако имате било топло предмети кои се во потрага за добавувачите, само ни го покаже слика и големина. Ние си имаме свој дизајн тим и опрема за правење на сите видови на Пластични Вбризгување на Производи, но не ограничувајќи се на тоа. Ние, исто така може да код за вас, ако тоа е направено од други материјали.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот 2" Големина Фан Облик , Конвексни Широк Агол Огледало, 360 степени на Вредноста Автомобил Слепа Точка Огледало, СРЕБРЕНА РАМКА
* Item Функција :
Се држи на Автомобил Rearview Огледало, да се Зголеми Широк Агол на Гледање Кога Возите или Паркинг, Ефикасно Додавање на Безбедноста На Возачот
Внимание : Бидете Сигурни Дека За Чистење На Rearview Огледало Пред Да Инсталирате Нашата Фан Форма Искривено Огледало, Откине Насловната Лента И Притиснете Го За Некое Време. Чувајте Го Подалеку Од Вода, Дождлив Ден За 24 Часа, колку Што е Можно да Имате Подобра Услуга Време.
* Item Спецификација :
Огледало Големината на Рамката : 50mm
Огледало (Стакло) Големина : 43mm
Нето Тежина/Пар : 38g = 1.4 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
Сребрена Рамка : 100% ABS
Огледало : Прва Класа Стакло (Извезување на Јапонија, Јужна Кореја, Европа, Северна Америка и др.)
* Пакет :
Блистер Картичка + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор.s.а.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Увозни давачки, Даноци, подавајќи му Трошоци не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив. За да се избегнат такви дополнителни трошоци се случи, ние ќе се покаже на ставка опис како "ПОДАРОК" и ја намали цената на разумен еден да се покаже на Фактурата. Но, ова не е 100% загарантирано дека пакетот не ќе се проверуваат од страна на вашиот царински и може да увозни давачки, данок или бесплатно ќе значи. Па, се надеваме дека ќе го провери тоа внимателно пред наддавање / купување на било какви предмети;
- За време на Маса за Испорака :
Од 4 до 8 работни дена од експрес, како што курирската служба DHL, UPS-от, Fed Ex, итн;
7 до 15 работни дена од E-Пакет На сад;
Од 15 до 30 работни дена од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail на светот;
15-50 работни дена од Кина Воздухопловната на светот;
Така, изберете соодветна превозот начин пред вашиот наддавање;
Повратни информации >>
Ова е многу важно за нас.

Карактеристики

Бренд Име:
JUSTAUTO
Број На Модел На:
TP2015-011-S

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот,1pair,Нови Слепа Точка Огледало,Frameless & Супер Светло,2 Начин на Апликација: Фиксни Или 360 степени Прилагодливи

287.04 -40 % DEN 172.00

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.