• Ново
Бесплатен Превозот 100 компјутери/многу PS2601 DIP6 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

Бесплатен Превозот 100 компјутери/многу PS2601 DIP6 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

Оценка на клиентот:
DEN 2640.00
DEN 2508.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
PS2601
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Стандард

Производи во категоријата

Бесплатен превозот 10 парчиња многу 20N60 20N60C3 SPP20N60C3 TO220 Најдобар квалитет

397.92 -18 % DEN 326.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10 парчиња / многу 20 N60 20 N60 C3 SPP20 N60 C3 TO220 Најдобар квалитетГаранција 1. 90days' гаранција...

Бесплатен превозот 100PCS IRFML8244TRPBF MOSFET N-ГЛ 25V 5.8 НА SOT23 Најдобар квалитет

648.00 -18 % DEN 531.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

5pcs/многу TPS61220DCKT TPS61220DCKR CKR SOT23-6 IC РЕГ BST ADJ 0.2 СИНХРОНИЗАЦИЈА SC70-6 TPS61220D TPS61220

DEN 185.76

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест...

Бесплатен превозот 10pcs MT8870 8870 ДС CMOS НИСКА МОЌНОСТ DTMF ДЕКОДЕР ПРИЕМНИК Најдобар квалитет

384.00 -18 % DEN 315.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција 1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

10 компјутери жолта боја HTTM Серија 2.7 V-6V Осетлив на Допир се Префрлите Модул Силна анти-мешање

DEN 511.68

Модел ОписHTTM □ ◇ △HTTM е стенографија за Hel Tec Допир Модел;□ → број на копчиња : S клуч, Ддвојна врска, Ттрокреветна копчето Fчетири изграден;◇ → верзија атрибут : Cредовни верзија, Sспецијално издание (прилагодена верзија);△ → Светлото боја : Бсина, Rцрвена, ГзеленаE...

Бесплатен превозот 10pcs HIH4000 HIH4000-003 SENS ВЛАЖНОСТ 5V ANLG 3.5% 3SIP

5229.12 -18 % DEN 4288.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција 1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

XR2206 Функција Сигнал Генератор DIY Комплет Sine/Триаголник/Плоштад Излез 1Hz-1MHz Прилагодливи Фреквенција Амплитуда

DEN 329.76

Напон Снабдување : 912 V DC ВлезБранови : Плоштад, Sine & ТриаголникОтпорност : 600 Ohm + 10%Фреквенција : 1 Hz 1 MHzСИНУСЕН ОБЛИКАмплитудата : 0 3 V на 9 V DC влезНарушување : Помалку од 1% (во 1k Hz)Рамност : +0.05 d B 1 Hz 100k HzКВАДРАТЕН БРАНАмплитудата : 8 V (без оптоварување) во 9 V DC влезПораст Time : Помалку од 50ns (во 1k Hz)Падот Време : Помалку од 30ns (во 1k Hz)Симетричност : Помалку од 5% (во 1k Hz)ТРИАГОЛНИК БРАНАмплитудата : 0 3 V на 9 V DC влезЛинеарноста : Помалку од 1% (до 100k Hz) 10m A2...

Бесплатен превозот 10 парчиња / многу AT45DB041D AT45DB041D-ДИН СОП-8 Флеш 4M Малку 66MHZ Најдобар квалитет

408.00 -18 % DEN 335.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10 парчиња / многу AT45 DB041 D AT45 DB041 DДИН СОП8 Флеш 4 M Малку 66 MHZ Најдобар квалитет Гаранција1. 90days' гаранција...

Бесплатен превозот 10 КОМПЈУТЕРИ SPC7011 SPC7011F SPC7011F-C6-TE3 SOP8

475.20 -18 % DEN 390.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција 1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.