• Ново
50PCS/МНОГУ TDA7056A TDA7056 аудио засилувач моќ интегрирани блок

50PCS/МНОГУ TDA7056A TDA7056 аудио засилувач моќ интегрирани блок

Оценка на клиентот:
DEN 585.60
DEN 551.00 -6 %

Износ
Залиха


Entrega : por padr?О, Кина пост correio e o mais lento, se темпо n?О recebi OS produtos, por корист deixe uma mensagem став, на сос служ vamos дар - lhe став estender о темпо DOS bens!Se voce necessidade urgente, escolha ДЕ outros DHL, ems..Entrega expressa!Bem - vindo ао comprar!Pode diretamente fazer о pedido pagamento e, vamos providenciar на transferencia став voce assim que possivel, por padr?О usamos Кина пост тра, precisa mais rapido recebido како mercadorias, escolha ДЕ outros DE empresa Курир. Buscamos "а carta primeiro, ДЕ honestamente комо industria, на. долго prazo. Став gerir на eficiencia, servi? Para o desenvolvimento " filosofia empresarial, servi?О aos clientes. Com o principio da "honestidade, integridade primeiro " е nosso principio ДЕ gest?О, на сос служ sinceramente atitude ДЕ servi?О, qualidade ДЕ confian?Една пара ganhar на sua satisfa??O e confian?А, bem - vindo comerciantes em geral usuarios consultivo aquisi??O. garantir на qualidade ДЕ componentes eletr?Никос com elevado conteudo tecnico, quando seu mau funcionamento eletrico, por корист, verifique cuidadosamente linha e falha DE um componente, на сос служ vendemos produtos, tais комо provar que n?О problema ДЕ e qualidade, por корист, contate imediatamente мим, vamos dizer - lhe о endere?O ДЕ retorno, quando receber о pacote, damos - lhe reembolso оу troca. Valorizamos cada elogios, se voce tiver qualquer n?О satisfeito, por корист, comunicar - se conosco, acredito qualquer razoavel problema pode ser resolvido rapidamente став voce. На corrida ceder critica ruim n?О преведување quaisquer problemas. Criticas pertinentes humildemente aceitar, nosso о trabalho vai certamente за време на existe тал e тал erros, tambem muito disposto на aceitar responsabilidade. "ха um problema, mais calmo e franca para o outro, tente da perspectiva - tomar vez, acredite qualquer problema pode ser resolvido. Apoiamos essa relevante, tolerancia DOS clientes, на сос служ acreditamos que сера bons amigos.

Карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
TDA7056A
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
ZTP
Примена:
електронски компоненти

Производи во категоријата

Бесплатен превозот 10 парчиња многу 20N60 20N60C3 SPP20N60C3 TO220 Најдобар квалитет

397.92 -18 % DEN 326.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10 парчиња / многу 20 N60 20 N60 C3 SPP20 N60 C3 TO220 Најдобар квалитетГаранција 1. 90days' гаранција...

бесплатен превозот 1PCS NPCE985PB1DX NPCE985PBIDX NPCE985 QFP128 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 479.52

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

Бесплатен превозот 10pcs HIH4000 HIH4000-003 SENS ВЛАЖНОСТ 5V ANLG 3.5% 3SIP

5229.12 -18 % DEN 4288.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција 1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

5pcs/многу TPS61220DCKT TPS61220DCKR CKR SOT23-6 IC РЕГ BST ADJ 0.2 СИНХРОНИЗАЦИЈА SC70-6 TPS61220D TPS61220

DEN 185.76

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест...

Бесплатен превозот IRS2104S AD815ARB-24 CJ125 30481 MC33199D PCF7947AT FST3253M LT1795CSW PCM1754DBQR CS4228AKS M25P10-AVMN6 СОП

268.32 -0 % DEN 268.00

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

3 USB 5V 1А 2А Мобилни Моќ Банка Полначот Модул Литиум Li-ion Батерија 18650 Полнење Одбор LED Индикатор 3V 3.7 V 4.2 V до 5V

DEN 144.00

Опис1 3 USB излез, автоматски го признаваат излез 5 V 1А или 2 A на телефонот Можете да го полните 3 мобилни телефони во исто време.2...

90*90 Матрицата Образец BD82HM65 SLJ4P SLH9D QNJHES BD82QM67 BD82HM67

DEN 175.68

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.