• Ново
100PCS/МНОГУ APW7120 LCD моќта за управување со чип СОП-8

100PCS/МНОГУ APW7120 LCD моќта за управување со чип СОП-8

Оценка на клиентот:
DEN 643.20
DEN 605.00 -6 %

Износ
Залиха

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дар-lhe став estender о темпо dos bens??!rn Se você necessidade urgente, escolha де outros dhl, ems .. Entrega expressa!rn Bem-vindo ао comprar!rnpode diretamente fazer о pedido e pagamento, vamos providenciar на transferência став você assim que possível,rnpor padr? о usamos кина пост тра, precisa mais rápido recebido како mercadorias, escolha де outros de empresa курир.rnbuscamos "à carta primeiro, dê honestamente комо indústria, а долго prazo. став gerir на eficiência, servi? о став desenvolvimento " filosofia empresarial, servi? о aos clientes. com o princípio da "honestidade , integridade primeiro "й nosso princípio де gest? о, nós sinceramente atitude де servi? о, qualidade де confian? една пара ganhar на sua satisfa ?? oe confian? а, bem-vindo comerciantes em geral usuários consultivo aquisi? ? о.rngarantir на qualidade де componentes eletr? никос com elevado conteúdo técnico, quando seu mau funcionamento elétrico, por корист, verifique cuidadosamente linha e falha de um componente, nós vendemos produtos, tais комо provar que n? о й problema де qualidade, por корист, contate imediatamente мим, vamos dizer-lhe о endere? o де retorno, quando receber о pacote, damos-lhe reembolso оу troca.rnvalorizamos cada elogios, se você tiver qualquer n? о satisfeito, por корист, comunicar-se conosco, acredito qualquer razoável problema pode ser resolvido rapidamente став você. corrida ceder crítica ruim n? о преведување quaisquer problemas. críticas pertinentes humildemente aceitar, o nosso trabalho vai certamente existe тал e тал erros, também muito disposto на aceitar на responsabilidade. há um problema, mais calmo e franca para o outro, tente da perspectiva - tomar vez, acredite qualquer problema pode ser resolvido. apoiamos essa relevante, tolerancia dos clientes , nós acreditamos que será bons amigos.

Карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Примена:
електронски компоненти

Производи во категоријата

XR2206 Функција Сигнал Генератор DIY Комплет Sine/Триаголник/Плоштад Излез 1Hz-1MHz Прилагодливи Фреквенција Амплитуда

DEN 329.76

Напон Снабдување : 912 V DC ВлезБранови : Плоштад, Sine & ТриаголникОтпорност : 600 Ohm + 10%Фреквенција : 1 Hz 1 MHzСИНУСЕН ОБЛИКАмплитудата : 0 3 V на 9 V DC влезНарушување : Помалку од 1% (во 1k Hz)Рамност : +0.05 d B 1 Hz 100k HzКВАДРАТЕН БРАНАмплитудата : 8 V (без оптоварување) во 9 V DC влезПораст Time : Помалку од 50ns (во 1k Hz)Падот Време : Помалку од 30ns (во 1k Hz)Симетричност : Помалку од 5% (во 1k Hz)ТРИАГОЛНИК БРАНАмплитудата : 0 3 V на 9 V DC влезЛинеарноста : Помалку од 1% (до 100k Hz) 10m A2...

бесплатен превозот 1PCS NPCE985PB1DX NPCE985PBIDX NPCE985 QFP128 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 479.52

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

Директно греење SR170 i5-4200U SR191 I5-4210Y SR1EF I5-4210U SR16M I5-4250U SR16Z I7-4500U SR16H I7-4650U

DEN 80.64

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

Директно греење SB700 215-0674028 215-0674030 218-0660017 215NDA7AKA21FG 218S7EBLA12FG матрицата

DEN 80.64

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

90*90 Матрицата Образец BD82HM65 SLJ4P SLH9D QNJHES BD82QM67 BD82HM67

DEN 175.68

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

Бесплатен превозот IRS2104S AD815ARB-24 CJ125 30481 MC33199D PCF7947AT FST3253M LT1795CSW PCM1754DBQR CS4228AKS M25P10-AVMN6 СОП

268.32 -0 % DEN 268.00

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Бесплатен превозот 10pcs HIH4000 HIH4000-003 SENS ВЛАЖНОСТ 5V ANLG 3.5% 3SIP

5229.12 -18 % DEN 4288.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција 1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

10pcs/многу Нови SG6901ASZ SG6901 СОП-20 ПРЕСТАПНА / Flyback PWM Контролер чип

DEN 506.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

3 USB 5V 1А 2А Мобилни Моќ Банка Полначот Модул Литиум Li-ion Батерија 18650 Полнење Одбор LED Индикатор 3V 3.7 V 4.2 V до 5V

DEN 144.00

Опис1 3 USB излез, автоматски го признаваат излез 5 V 1А или 2 A на телефонот Можете да го полните 3 мобилни телефони во исто време.2...

10pcs/многу Нови LM2675 LM2675M-ADJ LM2675MX-ADJ СОП-8 LM2675MADJ Чекор надолу регулатор на напон

DEN 422.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

Бесплатен превозот 10 парчиња / многу AT45DB041D AT45DB041D-ДИН СОП-8 Флеш 4M Малку 66MHZ Најдобар квалитет

408.00 -18 % DEN 335.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10 парчиња / многу AT45 DB041 D AT45 DB041 DДИН СОП8 Флеш 4 M Малку 66 MHZ Најдобар квалитет Гаранција1. 90days' гаранција...

USB2228-НУ-05 USB2228-НУ-O5 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFP-128 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

896.64 -5 % DEN 852.00

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

10 компјутери жолта боја HTTM Серија 2.7 V-6V Осетлив на Допир се Префрлите Модул Силна анти-мешање

DEN 511.68

Модел ОписHTTM □ ◇ △HTTM е стенографија за Hel Tec Допир Модел;□ → број на копчиња : S клуч, Ддвојна врска, Ттрокреветна копчето Fчетири изграден;◇ → верзија атрибут : Cредовни верзија, Sспецијално издание (прилагодена верзија);△ → Светлото боја : Бсина, Rцрвена, ГзеленаE...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.