• Ново
10PCS/МНОГУ 30296 Интегрирани Автомобилската IC PLCC

10PCS/МНОГУ 30296 Интегрирани Автомобилската IC PLCC

Оценка на клиентот:
DEN 1051.20
DEN 988.00 -6 %

Износ
Залиха

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дар-lhe став estender о темпо dos bens??!rn Se você necessidade urgente, escolha де outros dhl, ems .. Entrega expressa!rn Bem-vindo ао comprar!rnpode diretamente fazer о pedido e pagamento, vamos providenciar на transferência став você assim que possível,rnpor padr? о usamos кина пост тра, precisa mais rápido recebido како mercadorias, escolha де outros de empresa курир.rnbuscamos "à carta primeiro, dê honestamente комо indústria, а долго prazo. став gerir на eficiência, servi? о став desenvolvimento " filosofia empresarial, servi? о aos clientes. com o princípio da "honestidade , integridade primeiro "й nosso princípio де gest? о, nós sinceramente atitude де servi? о, qualidade де confian? една пара ganhar на sua satisfa ?? oe confian? а, bem-vindo comerciantes em geral usuários consultivo aquisi? ? о.rngarantir на qualidade де componentes eletr? никос com elevado conteúdo técnico, quando seu mau funcionamento elétrico, por корист, verifique cuidadosamente linha e falha de um componente, nós vendemos produtos, tais комо provar que n? о й problema де qualidade, por корист, contate imediatamente мим, vamos dizer-lhe о endere? o де retorno, quando receber о pacote, damos-lhe reembolso оу troca.rnvalorizamos cada elogios, se você tiver qualquer n? о satisfeito, por корист, comunicar-se conosco, acredito qualquer razoável problema pode ser resolvido rapidamente став você. corrida ceder crítica ruim n? о преведување quaisquer problemas. críticas pertinentes humildemente aceitar, o nosso trabalho vai certamente existe тал e тал erros, também muito disposto на aceitar на responsabilidade. há um problema, mais calmo e franca para o outro, tente da perspectiva - tomar vez, acredite qualquer problema pode ser resolvido. apoiamos essa relevante, tolerancia dos clientes , nós acreditamos que será bons amigos.

Карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
30296
is_customized:
Yes
Примена:
електронски компоненти

Производи во категоријата

Бесплатен превозот 10 КОМПЈУТЕРИ SPC7011 SPC7011F SPC7011F-C6-TE3 SOP8

475.20 -18 % DEN 390.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdГаранција 1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА NCT6776D NCT6776 6776D QFP128 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 304.32

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

XR2206 Функција Сигнал Генератор DIY Комплет Sine/Триаголник/Плоштад Излез 1Hz-1MHz Прилагодливи Фреквенција Амплитуда

DEN 329.76

Напон Снабдување : 912 V DC ВлезБранови : Плоштад, Sine & ТриаголникОтпорност : 600 Ohm + 10%Фреквенција : 1 Hz 1 MHzСИНУСЕН ОБЛИКАмплитудата : 0 3 V на 9 V DC влезНарушување : Помалку од 1% (во 1k Hz)Рамност : +0.05 d B 1 Hz 100k HzКВАДРАТЕН БРАНАмплитудата : 8 V (без оптоварување) во 9 V DC влезПораст Time : Помалку од 50ns (во 1k Hz)Падот Време : Помалку од 30ns (во 1k Hz)Симетричност : Помалку од 5% (во 1k Hz)ТРИАГОЛНИК БРАНАмплитудата : 0 3 V на 9 V DC влезЛинеарноста : Помалку од 1% (до 100k Hz) 10m A2...

SSC2001S-TL SC2001 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

666.24 -5 % DEN 633.00

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

Бесплатен превозот 10 парчиња / многу AD8542 AD8542ARZ AD8542ARZ-РОЛНА СОП-8 Најдобар квалитет

475.20 -18 % DEN 390.00

Добредојдовте наYT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10 парчиња / многу AD8542 AD8542 ARZ AD8542 ARZРОЛНА СОП8 Најдобар квалитет Гаранција1. 90days' гаранција...

бесплатен превозот 1PCS NPCE985PB1DX NPCE985PBIDX NPCE985 QFP128 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 479.52

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

Директно греење SB700 215-0674028 215-0674030 218-0660017 215NDA7AKA21FG 218S7EBLA12FG матрицата

DEN 80.64

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

10pcs/многу Нови SG6901ASZ SG6901 СОП-20 ПРЕСТАПНА / Flyback PWM Контролер чип

DEN 506.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

90*90 Матрицата Образец BD82HM65 SLJ4P SLH9D QNJHES BD82QM67 BD82HM67

DEN 175.68

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

Директно греење ПРОЦЕСОРОТ AM5000IBJ44HM AM5100IBJ44HM AM5200IAJ44HM EM2100ICJ23HM AT1450IDJ44HM AT1200IFJ23HM ZM201079J4460 матрицата

DEN 80.64

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

50PCS/МНОГУ ICE3BS02 моќта за управување со чип НАТОПИ - 8 нозе

729.60 -6 % DEN 686.00

Entrega : por padr?О, Кина пост correio e o mais lento, se темпо n?О recebi OS produtos, por корист deixe uma mensagem став, на сос служ vamos дар lhe став estender о темпо DOS bens!Se voce necessidade urgente, escolha ДЕ outros DHL, ems..Entrega expressa!Bem vindo ао comprar!Pode diretamente fazer о pedido pagamento e, vamos providenciar на transferencia став voce assim que possivel, por padr?О usamos Кина пост тра, precisa mais rapido recebido како mercadorias, escolha ДЕ outros DE empresa Курир...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.