• Ново
5PCS 7 x 9cm (2.76X3.54) Една Страна Прототип PCB Панел Универзална Коло FR-4 Стаклени Влакна

5PCS 7 x 9cm (2.76X3.54) Една Страна Прототип PCB Панел Универзална Коло FR-4 Стаклени Влакна

Оценка на клиентот:
DEN 288.00
DEN 259.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
7x9cm
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

5pcs/многу ЗДРАВО-8571PSI HI-8571 СОП-8 +/- 5V Снабдување, АРИНЧ 429 ЛИНИЈА ВОЗАЧОТ

DEN 2160.00

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

10pcs/многу AD648JRZ AD648JR AD648J AD648 СОП-8 Двојна Прецизност, Ниска Моќност BiFET Op Amp

DEN 422.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

5PCS EPCS16SI8N SOP8 EPCS16N СОП EPCS16SI8 SMD

DEN 204.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS/МНОГУ УЛ-A6159 A6159 LCD моќ чип НАТОПИ-7

189.12 -6 % DEN 178.00

Земете дека треба модели Ние ќе испратиме што е можно поскоро Да се направи добро на услуга за вас Ви благодаримеrnrnrn Agingrnrn Normal : 1635 дена да стигнат до одредиштетоrn Special околности : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени подрачјаrn If платформа е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваатrn Customs поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговоренrnrnrn Logistics Информации Истрагаrnrn1...

100PCS IRLR2905 ДА-252 IRLR2905TRPBF TO252 SMD бесплатен превозот

DEN 623.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Оригиналниот 200pcs/многу BC559B BC559 ДА-92 IC ...

190.56 -20 % DEN 153.00

Добредојдовте на нашата Продавница Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате! Ви благодариме! Опис На Производот : Пратката .Ние Брод на Светот, освен APO / FPO ...

Ново!! 6valuesX10=60pcs SMD 1117 Серија Линеарна Регулатор на Напон LDO IC ДА-223 AMS1117 1.2 1.8 V V 2.5 3.3 V V V 5.0 ADJ

DEN 213.60

Добредојдовте на нашата Продавница !!!6values X10=60pcs SMD 1117 Серија Линеарна МодераторНапон LDO IC ДА223 AMS1117 1.2 1.8 V V 2.5 3.3 V V V 5.0 ADJСпецификации, како што следува : AMS11171.2AMS11171.8AMS11172.5AMS11173.3AMS11175.0AMS1117ADJСекоја вредност 10 компјутери , сите 6 вредности во еден пакет.

10PCS IRF7313TRPBF SOP8 IRF7313TR СОП IRF7313 F7313 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS/МНОГУ 1N4764A 100V 1W Zener Диоди НЕ-41

576.00 -6 % DEN 541.00

Стареењето Нормално : 1635 дена да стигнат до одредиштето во Посебни околности : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени места Ако на платформата е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваат Царинската поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговорен Логистика Информации Анкетна 1...

100PCS IR4427PBF DIP8 IR4427 НАТОПИ

DEN 1264.80

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS FMH23N50E ДА-3P FMH23N50 ДА-247 23N50E

DEN 354.72

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Бесплатен превозот 10pcs/многу LM311DR2G LM311DR LM311D LM311 SOIC-8

DEN 757.44

LM311 DR2 G LM311 DR LM311 D LM311 SOIC8На LM311 компоненти се Една Comparators.Способноста да се работи, од една напојување од 5.0 V до 30 V или + / 15 V сплит материјали, како што најчесто се користат со операциони засилувачи, го прави LM211 / LM311 навистина разноврсна comparator...

10PCS DM0265R DIP8 DM0265 НАТОПИ

DEN 108.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.