• Ново
5PCS BESTEP T73 5V Реле Сина JQC3F-05VDC-В

5PCS BESTEP T73 5V Реле Сина JQC3F-05VDC-В

Оценка на клиентот:
DEN 58.56
DEN 48.00 -18 %

Износ
Залиха


!!!ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!
5 PCS BESTEP T73 5 V Реле Сина JQC3 F-05 VDC-В

Карактеристики

Бренд Име:
ARTOU
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
JQC3F-05VDC-В
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

5PCS EPCS16SI8N SOP8 EPCS16N СОП EPCS16SI8 SMD

DEN 204.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

50PCS IRLZ34N ДА-220 IRLZ34NPBF TO220 IRLZ34

DEN 607.20

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS DM0265R DIP8 DM0265 НАТОПИ

DEN 108.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10pcs/многу AD648JRZ AD648JR AD648J AD648 СОП-8 Двојна Прецизност, Ниска Моќност BiFET Op Amp

DEN 422.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

100PCS IRLR2905 ДА-252 IRLR2905TRPBF TO252 SMD бесплатен превозот

DEN 623.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS IR4427PBF DIP8 IR4427 НАТОПИ

DEN 1264.80

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ AH337-PL-Б AH337 ПЛ Б IC САЛА SWITCH 1PH 25MA SIP-3L

DEN 1032.00

AH337PLБ AH337 ПЛ Б IC САЛА SWITCH 1 PH 25 MA SIP3 LСетилните Спектар 120 G Патување, 60 G Ослободување Тип Unipolar Switch Напон Понудата 4.2 V ~ 28 V и Тековната Понуда 2m A Тековната Излез (Макс) 25m A Излез Тип на Дигитална, Отворени се Исцеди Карактеристики Регулирани Напон Температурата на работа 40°C ~ 125°C Пакет / Случај 3SIP Снабдувач Уред Пакет 3SIP

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.