• Ново
10PCS/МНОГУ ESP8266 сериски порт WIFI безжичен модул WIF transceiver безжичен модул ESP-01

10PCS/МНОГУ ESP8266 сериски порт WIFI безжичен модул WIF transceiver безжичен модул ESP-01

Оценка на клиентот:
DEN 1455.84
DEN 1368.00 -6 %

Износ
Залиха


Entrega : por padr?О, Кина пост correio e o mais lento, se темпо n?О recebi OS produtos, por корист deixe uma mensagem став, на сос служ vamos дар - lhe став estender о темпо DOS bens!Se voce necessidade urgente, escolha ДЕ outros DHL, ems..Entrega expressa!Bem - vindo ао comprar!Pode diretamente fazer о pedido pagamento e, vamos providenciar на transferencia став voce assim que possivel, por padr?О usamos Кина пост тра, precisa mais rapido recebido како mercadorias, escolha ДЕ outros DE empresa Курир. Buscamos "а carta primeiro, ДЕ honestamente комо industria, на. долго prazo. Став gerir на eficiencia, servi? Para o desenvolvimento " filosofia empresarial, servi?О aos clientes. Com o principio da "honestidade, integridade primeiro " е nosso principio ДЕ gest?О, на сос служ sinceramente atitude ДЕ servi?О, qualidade ДЕ confian?Една пара ganhar на sua satisfa??O e confian?А, bem - vindo comerciantes em geral usuarios consultivo aquisi??O. garantir на qualidade ДЕ componentes eletr?Никос com elevado conteudo tecnico, quando seu mau funcionamento eletrico, por корист, verifique cuidadosamente linha e falha DE um componente, на сос служ vendemos produtos, tais комо provar que n?О problema ДЕ e qualidade, por корист, contate imediatamente мим, vamos dizer - lhe о endere?O ДЕ retorno, quando receber о pacote, damos - lhe reembolso оу troca. Valorizamos cada elogios, se voce tiver qualquer n?О satisfeito, por корист, comunicar - se conosco, acredito qualquer razoavel problema pode ser resolvido rapidamente став voce. На corrida ceder critica ruim n?О преведување quaisquer problemas. Criticas pertinentes humildemente aceitar, nosso о trabalho vai certamente за време на existe тал e тал erros, tambem muito disposto на aceitar responsabilidade. "ха um problema, mais calmo e franca para o outro, tente da perspectiva - tomar vez, acredite qualquer problema pode ser resolvido. Apoiamos essa relevante, tolerancia DOS clientes, на сос служ acreditamos que сера bons amigos.

Карактеристики

Температурата На Работа:
ESP8266 ESP-01
Број На Модел На:
ESP8266 ESP-01
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
ESP8266 ESP-01
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Напон:
ESP8266 ESP-01
Примена:
На сензорот

Производи во категоријата

Бесплатни shippping 10PCS/МНОГУ BFP405F E6327 ТРАНС RF NPN 4.5 V 25MA SOT343

DEN 757.44

BFP405 F E6327 ТРАНС RF NPN 4.5 V 25 MA SOT343Транзисторски Тип NPN Напон Колектор Emitter Дефект (Макс) 5 V Фреквенција Транзиција 25 GHz Бучава Слика (d B Typ @ f) 1.25 d B @ 1.8 GHz Стекнат 23d B Моќ Max 75m W DC Тековната Добивка (h FE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 5m A, 4 V Тековната Собирач (Ic) (Макс) 25m A Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај SC82 A, SOT343 Снабдувач Уред Пакет SOT343

Бесплатен превозот 10pcs/многу LM311DR2G LM311DR LM311D LM311 SOIC-8

DEN 757.44

LM311 DR2 G LM311 DR LM311 D LM311 SOIC8На LM311 компоненти се Една Comparators.Способноста да се работи, од една напојување од 5.0 V до 30 V или + / 15 V сплит материјали, како што најчесто се користат со операциони засилувачи, го прави LM211 / LM311 навистина разноврсна comparator...

10PCS IRF7319TRPBF СОП-8 IRF7319TR СОП IRF7319 F7319 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS IRLR2905 ДА-252 IRLR2905TRPBF TO252 SMD бесплатен превозот

DEN 623.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS IRF7313TRPBF SOP8 IRF7313TR СОП IRF7313 F7313 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS IR4427PBF DIP8 IR4427 НАТОПИ

DEN 1264.80

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

5PCS EPCS16SI8N SOP8 EPCS16N СОП EPCS16SI8 SMD

DEN 204.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

НОВО! keyestudio PM2.5 Штит за Arduino УНО Р3

DEN 600.00

1 ВоведПрашина Сензор врз основа на Остри оптика работи и во откривање на многу деликатна честички, како и чадот од цигарите, е најчесто се користи систем на прочистувач на воздух.Овој уред содржи IR LED и photoeletric транзистори...

1 lot = 10pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски + 10pcs 1x40 Машки Pin Насловот конектор Интегрирани Кола

DEN 48.96

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Answer : ___________________________ Note : 1 lot = 10pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски +10pcs 1x40 Машки Pin Насловот конекторДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насГАРАНЦИЈА : ОБЈЕКТОТ доаѓа со 180 дена гаранција; да се Потврди модел компатибилност пред наддавање; Ако производот го добиле не е како што е ОПИШАНО, замена ќе биде издадено;FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата...

10pcs/многу INA195AIDBVR INA195 SOT23-5

DEN 1407.36

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Тековната Регулатива / Управување со Серија Функција Тековната Следи уреди со покажувач на Метод ВисокоСтрана Точност ±3% Напон Текст 16 V ~ 80 V Тековната Излез Оперативни температури 40°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај SC74 A, SOT753 Снабдувач Уред Пакет SOT235

10PCS FMH23N50E ДА-3P FMH23N50 ДА-247 23N50E

DEN 354.72

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Оригиналниот 10PCS LNK304PN LNK304 НАТОПИ-7

DEN 187.20

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насГАРАНЦИЈА : ОБЈЕКТОТ доаѓа со 180 дена гаранција; да се Потврди модел компатибилност пред наддавање; Ако производот го добиле не е како што е ОПИШАНО, замена ќе биде издадено;FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.