• Ново
MA2810

MA2810

Оценка на клиентот:
DEN 432.00
DEN 410.00 -5 %

Износ
Залиха

Адреса Експрес испорака. 3.Кина Пост регистрација, слободни начинот на транспорт, но времето за испорака е многу долго (околу 7-20 дена да пристигне). 4.Плаќање : Western Union жица трансфери; банкарски трансфер. Ние препорачуваме користење на Aliexpress е брзо и лесно. Ако изберете и други методи за плаќање, ве молиме претходна најава. Враќање и замена политика : 1.Ве молиме потврдете модел компатибилност пред да ги купите. 2.Ако добиете производот не е во согласност со описот. Ние ќе издаде замена. 4. Производ на сите наши превозот ќе имаат резервни копии или да се преземат фотографии на датотека.Ние не ја прифати неразумно враќање на човекот-направени штета. Вашиот 100% задоволство е нашата цел Повратни информации : искрено да се заблагодарам на трансакција ќе се позитивните повратни информации. И систем за завршување на трансакцијата откако ќе остави позитивни повратни информации. Ние вредност на нашите потрошувачи, па ако имате проблем, ве молиме не двоумете се во секое време да ни даде порака или e-mail контакт со нас. Ние ќе им обезбеди помош, како е можно поскоро . Често Поставувани Прашања : 1.Ако се купат повеќе предмети може да бидат комбинирани со превозот? Да, кога ќе го купите сите производи што ви треба, ве молиме да не известите, ние ќе ви даде во комбинација фактура со пратката. 1.Вие ќе примате какви било дополнителни даночни? Не, нема дополнителни давачки или такси со меѓународните купувачи. 1.Дали ви се нудат експрес испорака? Не, ние само се обезбеди Кина Пост препорачана пошта (како во сад Поштенски Услуги) Испорака (бесплатно). Се користат и други курир , треба да се плати трошоците за превозот (транспортни трошоци опција опис), или можете да го користите вашиот превозот сметка, ако имате. 1.Царинските давачки и брокерски провизии? Ние не сме одговорни за било даноци или брокерски надоместоци кои ги наплаќаат од страна на вашата земја. 1.Мојот пакет не пристигна? Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали, ако вашиот проект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ве молиме да ни испратите e-mail. Испорака проценки се во работни дена, со исклучок на викендите и празниците. 1 . Ако мојот проект е оштетен во транзит? Нашите дела се внимателно спакуван за да се спречи оштетување во транзит. Сепак, ние сме одговорни за било каква штета

Карактеристики

Бренд Име:
MOUGOL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународни стандарди
Моќ Дисипација:
Меѓународни стандарди
Температурата На Работа:
Меѓународни стандарди
Број На Модел На:
Како наслов
is_customized:
Yes
Примена:
IC

Производи во категоријата

5PCS IRGS14C40L ДА-263 IRGS14C40 TO263 GS14C40L SMD

DEN 162.24

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS/МНОГУ ESP8266 сериски порт WIFI безжичен модул WIF transceiver безжичен модул ESP-01

1455.84 -6 % DEN 1368.00

Entrega : por padr?О, Кина пост correio e o mais lento, se темпо n?О recebi OS produtos, por корист deixe uma mensagem став, на сос служ vamos дар lhe став estender о темпо DOS bens!Se voce necessidade urgente, escolha ДЕ outros DHL, ems..Entrega expressa!Bem vindo ао comprar!Pode diretamente fazer о pedido pagamento e, vamos providenciar на transferencia став voce assim que possivel, por padr?О usamos Кина пост тра, precisa mais rapido recebido како mercadorias, escolha ДЕ outros DE empresa Курир...

10PCS FMH23N50E ДА-3P FMH23N50 ДА-247 23N50E

DEN 354.72

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ AH337-PL-Б AH337 ПЛ Б IC САЛА SWITCH 1PH 25MA SIP-3L

DEN 1032.00

AH337PLБ AH337 ПЛ Б IC САЛА SWITCH 1 PH 25 MA SIP3 LСетилните Спектар 120 G Патување, 60 G Ослободување Тип Unipolar Switch Напон Понудата 4.2 V ~ 28 V и Тековната Понуда 2m A Тековната Излез (Макс) 25m A Излез Тип на Дигитална, Отворени се Исцеди Карактеристики Регулирани Напон Температурата на работа 40°C ~ 125°C Пакет / Случај 3SIP Снабдувач Уред Пакет 3SIP

Бесплатен превозот 10pcs/многу LM311DR2G LM311DR LM311D LM311 SOIC-8

DEN 757.44

LM311 DR2 G LM311 DR LM311 D LM311 SOIC8На LM311 компоненти се Една Comparators.Способноста да се работи, од една напојување од 5.0 V до 30 V или + / 15 V сплит материјали, како што најчесто се користат со операциони засилувачи, го прави LM211 / LM311 навистина разноврсна comparator...

10PCS IRF7313TRPBF SOP8 IRF7313TR СОП IRF7313 F7313 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS IRF7319TRPBF СОП-8 IRF7319TR СОП IRF7319 F7319 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

20pcs/многу CD4011BCM CD4011B CD4011 4011 SOP14

DEN 715.20

CD4011 BCM CD4011 B CD4011 4011 SOP14Логиката Тип NAND Портата Број на Кола 4 Број на Влезови 2 Карактеристики Напон Понудата 3 V ~ 15 V Тековната Quiescent (Макс) 1µA Тековната Излез Висок, Низок 3.4 ма, 3.4 ма Логика Ниво Ниска 1.5 V ~ 4 V Логика Ниво Средно 3.5 V ~ 11 V Оперативни температури 55°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Снабдувач Уред Пакет 14SOIC Пакет / Случај 14SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина

50PCS IRLZ34N ДА-220 IRLZ34NPBF TO220 IRLZ34

DEN 607.20

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS IR4427PBF DIP8 IR4427 НАТОПИ

DEN 1264.80

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10pcs/многу INA195AIDBVR INA195 SOT23-5

DEN 1407.36

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Тековната Регулатива / Управување со Серија Функција Тековната Следи уреди со покажувач на Метод ВисокоСтрана Точност ±3% Напон Текст 16 V ~ 80 V Тековната Излез Оперативни температури 40°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај SC74 A, SOT753 Снабдувач Уред Пакет SOT235

НОВО! keyestudio PM2.5 Штит за Arduino УНО Р3

DEN 600.00

1 ВоведПрашина Сензор врз основа на Остри оптика работи и во откривање на многу деликатна честички, како и чадот од цигарите, е најчесто се користи систем на прочистувач на воздух.Овој уред содржи IR LED и photoeletric транзистори...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.