• Ново
74CBT3257AD CBT3257AD SOP16

74CBT3257AD CBT3257AD SOP16

Оценка на клиентот:
DEN 149.76
DEN 142.00 -5 %

Износ
Залиха

Адреса Експрес испорака. 3.Кина Пост регистрација, слободни начинот на транспорт, но времето за испорака е многу долго (околу 7-20 дена да пристигне). 4.Плаќање : Western Union жица трансфери; банкарски трансфер. Ние препорачуваме користење на Aliexpress е брзо и лесно. Ако изберете и други методи за плаќање, ве молиме претходна најава. Враќање и замена политика : 1.Ве молиме потврдете модел компатибилност пред да ги купите. 2.Ако добиете производот не е во согласност со описот. Ние ќе издаде замена. 4. Производ на сите наши превозот ќе имаат резервни копии или да се преземат фотографии на датотека.Ние не ја прифати неразумно враќање на човекот-направени штета. Вашиот 100% задоволство е нашата цел Повратни информации : искрено да се заблагодарам на трансакција ќе се позитивните повратни информации. И систем за завршување на трансакцијата откако ќе остави позитивни повратни информации. Ние вредност на нашите потрошувачи, па ако имате проблем, ве молиме не двоумете се во секое време да ни даде порака или e-mail контакт со нас. Ние ќе им обезбеди помош, како е можно поскоро . Често Поставувани Прашања : 1.Ако се купат повеќе предмети може да бидат комбинирани со превозот? Да, кога ќе го купите сите производи што ви треба, ве молиме да не известите, ние ќе ви даде во комбинација фактура со пратката. 1.Вие ќе примате какви било дополнителни даночни? Не, нема дополнителни давачки или такси со меѓународните купувачи. 1.Дали ви се нудат експрес испорака? Не, ние само се обезбеди Кина Пост препорачана пошта (како во сад Поштенски Услуги) Испорака (бесплатно). Се користат и други курир , треба да се плати трошоците за превозот (транспортни трошоци опција опис), или можете да го користите вашиот превозот сметка, ако имате. 1.Царинските давачки и брокерски провизии? Ние не сме одговорни за било даноци или брокерски надоместоци кои ги наплаќаат од страна на вашата земја. 1.Мојот пакет не пристигна? Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали, ако вашиот проект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ве молиме да ни испратите e-mail. Испорака проценки се во работни дена, со исклучок на викендите и празниците. 1 . Ако мојот проект е оштетен во транзит? Нашите дела се внимателно спакуван за да се спречи оштетување во транзит. Сепак, ние сме одговорни за било каква штета

Карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународни стандарди
Моќ Дисипација:
Меѓународни стандарди
Температурата На Работа:
Меѓународни стандарди
Број На Модел На:
Како наслов
is_customized:
Yes
Примена:
интегрирано коло

Производи во категоријата

100PCS/МНОГУ 1N4764A 100V 1W Zener Диоди НЕ-41

576.00 -6 % DEN 541.00

Стареењето Нормално : 1635 дена да стигнат до одредиштето во Посебни околности : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени места Ако на платформата е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваат Царинската поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговорен Логистика Информации Анкетна 1...

10PCS IRF7319TRPBF СОП-8 IRF7319TR СОП IRF7319 F7319 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

НОВО! keyestudio PM2.5 Штит за Arduino УНО Р3

DEN 600.00

1 ВоведПрашина Сензор врз основа на Остри оптика работи и во откривање на многу деликатна честички, како и чадот од цигарите, е најчесто се користи систем на прочистувач на воздух.Овој уред содржи IR LED и photoeletric транзистори...

10pcs/многу INA195AIDBVR INA195 SOT23-5

DEN 1407.36

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Тековната Регулатива / Управување со Серија Функција Тековната Следи уреди со покажувач на Метод ВисокоСтрана Точност ±3% Напон Текст 16 V ~ 80 V Тековната Излез Оперативни температури 40°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај SC74 A, SOT753 Снабдувач Уред Пакет SOT235

Бесплатен превозот 10pcs/многу LM311DR2G LM311DR LM311D LM311 SOIC-8

DEN 757.44

LM311 DR2 G LM311 DR LM311 D LM311 SOIC8На LM311 компоненти се Една Comparators.Способноста да се работи, од една напојување од 5.0 V до 30 V или + / 15 V сплит материјали, како што најчесто се користат со операциони засилувачи, го прави LM211 / LM311 навистина разноврсна comparator...

5PCS IRGS14C40L ДА-263 IRGS14C40 TO263 GS14C40L SMD

DEN 162.24

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

1PCS НОВИ R46C 5388 G5388 G5388K11U QFN32

260.16 -5 % DEN 247.00

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

10pcs/многу LTC3499BEMS8 LTC3499BEMS8PBF LTC3499 MSOP8 ЛИНЕАРНА

DEN 1907.52

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Регулатори на Напон DC СТРУЈА Префрлување Регулатори Серија Тип ЧекорUp (Поттик) Излез Тип на Прилагодливи Број на Излези 1 Напон Излез 2 V ~ 6 V Напон Текст 1.8 V ~ 5.5 V PWM Тип Current Mode, Хибридни Фреквенција Префрлување 1.2 MHz Тековната Излез 750m A Синхрони Rectifier Да Оперативни температури 40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 8TSSOP, 8MSOP (0.118", 3.00 mm Ширина)

5pcs/многу ЗДРАВО-8571PSI HI-8571 СОП-8 +/- 5V Снабдување, АРИНЧ 429 ЛИНИЈА ВОЗАЧОТ

DEN 2160.00

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

10pcs/многу AD648JRZ AD648JR AD648J AD648 СОП-8 Двојна Прецизност, Ниска Моќност BiFET Op Amp

DEN 422.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

10PCS FMH23N50E ДА-3P FMH23N50 ДА-247 23N50E

DEN 354.72

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10PCS DM0265R DIP8 DM0265 НАТОПИ

DEN 108.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Pengiriman гратис 100pcs BC558B BC558C BC558 ke--92 ...

76.80 -21 % DEN 61.00

Е професионална IC ( интегрирано коло ), добавувачи, франшиза од различни земји во светот познати електронски компоненти, како и делумно непопуларни IC серија; во текот на годините на компанијата основачот, преку заеднички напори на сите вработени, и огромен попис, но, исто така, да доверба точност менаџмент пристап, компанијата во истата индустрија димензии се проширува ceaselessly повеќе, углед, дома и во странство, да ја добијат поддршката и довербата на клиентите, бизнис низ целата земја.Компанијата е со седиште во добра верба, за одличен квалитет, прифатлива цена за бизнис филозофија, да меѓусебна доверба, взаемна корист за цел, да кредибилитетот на првиот, да се погледне на долг рок, бараме заеднички развој како цел; посветеност за нови и стари клиенти да им обезбедиме најдобри услуги, за да стане вашиот најголем увери, сигурен професионални IC добавувачи, додека топло добредојде бизнисмени дојде за да разговараат за соработка и да се дискутира за бизнис, да станат долгорочно, пријателски и соработка, партнерство, за да се создаде просперитет!

20pcs/многу CD4011BCM CD4011B CD4011 4011 SOP14

DEN 715.20

CD4011 BCM CD4011 B CD4011 4011 SOP14Логиката Тип NAND Портата Број на Кола 4 Број на Влезови 2 Карактеристики Напон Понудата 3 V ~ 15 V Тековната Quiescent (Макс) 1µA Тековната Излез Висок, Низок 3.4 ма, 3.4 ма Логика Ниво Ниска 1.5 V ~ 4 V Логика Ниво Средно 3.5 V ~ 11 V Оперативни температури 55°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Снабдувач Уред Пакет 14SOIC Пакет / Случај 14SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина

5PCS EPCS16SI8N SOP8 EPCS16N СОП EPCS16SI8 SMD

DEN 204.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.