• Ново
100PCS/МНОГУ RICOH R3111E421A TO92 НИЗОК НАПОН ДЕТЕКТОР

100PCS/МНОГУ RICOH R3111E421A TO92 НИЗОК НАПОН ДЕТЕКТОР

Оценка на клиентот:
DEN 1424.64

Износ
Залиха


100 PCS/МНОГУ RICOH R3111 E421 A TO92 НИЗОК НАПОН ДЕТЕКТОР

Карактеристики

Температурата На Работа:
PDF
Моќ Дисипација:
PDF
Напон:
PDF
Број На Модел На:
R3111E421A
Состојба:
Нови
Тип:
PDF
Примена:
PDF

Производи во категоријата

10pcs/многу AD648JRZ AD648JR AD648J AD648 СОП-8 Двојна Прецизност, Ниска Моќност BiFET Op Amp

DEN 422.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

5PCS IRGS14C40L ДА-263 IRGS14C40 TO263 GS14C40L SMD

DEN 162.24

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Оригиналниот 200pcs/многу BC559B BC559 ДА-92 IC ...

190.56 -20 % DEN 153.00

Добредојдовте на нашата Продавница Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате! Ви благодариме! Опис На Производот : Пратката .Ние Брод на Светот, освен APO / FPO ...

10PCS DM0265R DIP8 DM0265 НАТОПИ

DEN 108.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

1 lot = 10pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски + 10pcs 1x40 Машки Pin Насловот конектор Интегрирани Кола

DEN 48.96

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Answer : ___________________________ Note : 1 lot = 10pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски +10pcs 1x40 Машки Pin Насловот конекторДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насГАРАНЦИЈА : ОБЈЕКТОТ доаѓа со 180 дена гаранција; да се Потврди модел компатибилност пред наддавање; Ако производот го добиле не е како што е ОПИШАНО, замена ќе биде издадено;FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата...

Ново!! 6valuesX10=60pcs SMD 1117 Серија Линеарна Регулатор на Напон LDO IC ДА-223 AMS1117 1.2 1.8 V V 2.5 3.3 V V V 5.0 ADJ

DEN 213.60

Добредојдовте на нашата Продавница !!!6values X10=60pcs SMD 1117 Серија Линеарна МодераторНапон LDO IC ДА223 AMS1117 1.2 1.8 V V 2.5 3.3 V V V 5.0 ADJСпецификации, како што следува : AMS11171.2AMS11171.8AMS11172.5AMS11173.3AMS11175.0AMS1117ADJСекоја вредност 10 компјутери , сите 6 вредности во еден пакет.

100PCS IR4427PBF DIP8 IR4427 НАТОПИ

DEN 1264.80

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS/МНОГУ 1N4764A 100V 1W Zener Диоди НЕ-41

576.00 -6 % DEN 541.00

Стареењето Нормално : 1635 дена да стигнат до одредиштето во Посебни околности : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени места Ако на платформата е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваат Царинската поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговорен Логистика Информации Анкетна 1...

10pcs/многу TOP244YN ДА-220-6 TOP244Y Off-line Switcher LCD моќта за управување со чип

DEN 182.40

Шенжен Fengshengxin Electroni кс Ко Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ AH337-PL-Б AH337 ПЛ Б IC САЛА SWITCH 1PH 25MA SIP-3L

DEN 1032.00

AH337PLБ AH337 ПЛ Б IC САЛА SWITCH 1 PH 25 MA SIP3 LСетилните Спектар 120 G Патување, 60 G Ослободување Тип Unipolar Switch Напон Понудата 4.2 V ~ 28 V и Тековната Понуда 2m A Тековната Излез (Макс) 25m A Излез Тип на Дигитална, Отворени се Исцеди Карактеристики Регулирани Напон Температурата на работа 40°C ~ 125°C Пакет / Случај 3SIP Снабдувач Уред Пакет 3SIP

100PCS IRLR2905 ДА-252 IRLR2905TRPBF TO252 SMD бесплатен превозот

DEN 623.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.