• Ново
22N60 FCPF22N60NT P22NM60N 22A/600V

22N60 FCPF22N60NT P22NM60N 22A/600V

Оценка на клиентот:
DEN 149.76
DEN 142.00 -5 %

Износ
Залиха

Адреса Експрес испорака. 3.Кина Пост регистрација, слободни начинот на транспорт, но времето за испорака е многу долго (околу 7-20 дена да пристигне). 4.Плаќање : Western Union жица трансфери; банкарски трансфер. Ние препорачуваме користење на Aliexpress е брзо и лесно. Ако изберете и други методи за плаќање, ве молиме претходна најава. Враќање и замена политика : 1.Ве молиме потврдете модел компатибилност пред да ги купите. 2.Ако добиете производот не е во согласност со описот. Ние ќе издаде замена. 4. Производ на сите наши превозот ќе имаат резервни копии или да се преземат фотографии на датотека.Ние не ја прифати неразумно враќање на човекот-направени штета. Вашиот 100% задоволство е нашата цел Повратни информации : искрено да се заблагодарам на трансакција ќе се позитивните повратни информации. И систем за завршување на трансакцијата откако ќе остави позитивни повратни информации. Ние вредност на нашите потрошувачи, па ако имате проблем, ве молиме не двоумете се во секое време да ни даде порака или e-mail контакт со нас. Ние ќе им обезбеди помош, како е можно поскоро . Често Поставувани Прашања : 1.Ако се купат повеќе предмети може да бидат комбинирани со превозот? Да, кога ќе го купите сите производи што ви треба, ве молиме да не известите, ние ќе ви даде во комбинација фактура со пратката. 1.Вие ќе примате какви било дополнителни даночни? Не, нема дополнителни давачки или такси со меѓународните купувачи. 1.Дали ви се нудат експрес испорака? Не, ние само се обезбеди Кина Пост препорачана пошта (како во сад Поштенски Услуги) Испорака (бесплатно). Се користат и други курир , треба да се плати трошоците за превозот (транспортни трошоци опција опис), или можете да го користите вашиот превозот сметка, ако имате. 1.Царинските давачки и брокерски провизии? Ние не сме одговорни за било даноци или брокерски надоместоци кои ги наплаќаат од страна на вашата земја. 1.Мојот пакет не пристигна? Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали, ако вашиот проект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ве молиме да ни испратите e-mail. Испорака проценки се во работни дена, со исклучок на викендите и празниците. 1 . Ако мојот проект е оштетен во транзит? Нашите дела се внимателно спакуван за да се спречи оштетување во транзит. Сепак, ние сме одговорни за било каква штета

Карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународни стандарди
Моќ Дисипација:
Меѓународни стандарди
Температурата На Работа:
Меѓународни стандарди
Број На Модел На:
Како наслов
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MOUGOL
Примена:
интегрирано коло

Производи во категоријата

10PCS/МНОГУ УЛ-A6159 A6159 LCD моќ чип НАТОПИ-7

189.12 -6 % DEN 178.00

Земете дека треба модели Ние ќе испратиме што е можно поскоро Да се направи добро на услуга за вас Ви благодаримеrnrnrn Agingrnrn Normal : 1635 дена да стигнат до одредиштетоrn Special околности : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени подрачјаrn If платформа е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваатrn Customs поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговоренrnrnrn Logistics Информации Истрагаrnrn1...

5PCS EPCS16SI8N SOP8 EPCS16N СОП EPCS16SI8 SMD

DEN 204.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

10pcs/многу AD648JRZ AD648JR AD648J AD648 СОП-8 Двојна Прецизност, Ниска Моќност BiFET Op Amp

DEN 422.40

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

Бесплатен превозот 10pcs/многу LM311DR2G LM311DR LM311D LM311 SOIC-8

DEN 757.44

LM311 DR2 G LM311 DR LM311 D LM311 SOIC8На LM311 компоненти се Една Comparators.Способноста да се работи, од една напојување од 5.0 V до 30 V или + / 15 V сплит материјали, како што најчесто се користат со операциони засилувачи, го прави LM211 / LM311 навистина разноврсна comparator...

100PCS/МНОГУ 1N4764A 100V 1W Zener Диоди НЕ-41

576.00 -6 % DEN 541.00

Стареењето Нормално : 1635 дена да стигнат до одредиштето во Посебни околности : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени места Ако на платформата е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваат Царинската поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговорен Логистика Информации Анкетна 1...

10PCS FMH23N50E ДА-3P FMH23N50 ДА-247 23N50E

DEN 354.72

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Оригиналниот 200pcs/многу BC559B BC559 ДА-92 IC ...

190.56 -20 % DEN 153.00

Добредојдовте на нашата Продавница Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате! Ви благодариме! Опис На Производот : Пратката .Ние Брод на Светот, освен APO / FPO ...

10PCS DM0265R DIP8 DM0265 НАТОПИ

DEN 108.00

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

НОВО! keyestudio PM2.5 Штит за Arduino УНО Р3

DEN 600.00

1 ВоведПрашина Сензор врз основа на Остри оптика работи и во откривање на многу деликатна честички, како и чадот од цигарите, е најчесто се користи систем на прочистувач на воздух.Овој уред содржи IR LED и photoeletric транзистори...

10PCS IRF7313TRPBF SOP8 IRF7313TR СОП IRF7313 F7313 SMD

DEN 95.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

100PCS IRLR2905 ДА-252 IRLR2905TRPBF TO252 SMD бесплатен превозот

DEN 623.52

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме контактирајте со нас.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.