• Ново
10Pcs/Многу 0.45x16mm Нерѓосувачки Челик Шприц Игли Издавање Игли Сосема Нов

10Pcs/Многу 0.45x16mm Нерѓосувачки Челик Шприц Игли Издавање Игли Сосема Нов

Оценка на клиентот:
DEN 268.32
DEN 250.00 -7 %

Износ
Залиха


Опис :
0.45x16 mm Нерѓосувачки Челик Шприц Игли Издавање Игли
Количина : 10pcs Меѓу Дијаметар(ID) : 0.232 mm Надворешниот Дијаметар(OD) : 0.45 mm Совет Должина : 16mm,0.6"(игла должина,не ги содржи базата)
Сите наши игли се меѓународниот стандард база,погодни за било која големина стаклени игла цевка/пластични игла цевка на врвот. Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил . Русија . Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Ви благодариме И среќно!

Карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
0.45x16mm

Производи во категоријата

Машина визија калибрација целта ,OpenCV,Halcon, Точно леќа нарушувања,калибрација плоча 7X7 точка со дијаметар од 4mm растојание 8

DEN 3792.00

Halcon калибрација плочаголемина : 63 X63mmМатеријал : СтаклоДијаметарот на кругот : 4mmРастојанието помеѓу два центарот на кругот : 8mmPercision : +1umАко е потребно ,ве молиме договор со мене.Ние снабдување со различни калибрација плоча : 1...

AmScope Материјали 50 Претходно Исчистени Празно Стаклено Микроскоп Слајдови и 100pc Плоштадот Coverslips

637.44 -5 % DEN 606.00

Ова е пакет на 50pc претходно исчистени празно слајдови и 100pc плоштадот покрие лизга за микроскопа Слајд димензии се 1" x 3" (25.4x76.2mm) со земјата рабови...

ЕДИНИЦА UT-C08 тест сонда целосно изолирани, со пенкало со јакна, директно сонда универзален тест табела пен

DEN 313.92

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AКарактеристики : целосно изолирани,со совет и заштитник, директно тип на сондаПримена : конвертирање на конекција за сите Φ 8мм дијаметар приклучоциКоличина : 1

1pcs ХС-4 AC110V 4 Канали Контрола воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Sysem Индустриски Далечински Управувач Сосема Нов

3719.52 -7 % DEN 3459.00

Опис : 4 Канали Контрола Воочи Големината И Кран Далечински Управувач Систем(ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP)Извор на енергија на Примачот : AC110 VИзвор на енергија на Контролор : 2x1.5 V АА / ААА БатерииЗабелешка : Батеријата не е вклучена*Цврст и Издржлив*Работа на Далечина до 150m*Работна Температура : 30°C~+85°C*Примање на Чувствителност : 115d Bm*Заштита Одделение : IP65*Неповторување на кодот до 4.2 милијарди поставуваАпликацијата област : Кран / Човечки / CNC / Ископ на Јаглен Машини / Генератор Стартување / Бетон Пумпа / Земи Кофа / Други МашиниКарактеристики : *Мала големина & многу мала тежина*Антимешање*Долго природни живот*Долга операција растојание до 150 M*300 инсталации во една областПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

2 парчиња/многу 148*94*60mm пластични куќиште за електронски САЛАДИН водоотпорен проектот случај abs инструмент кутија DIY контрола на раскрсницата кутија

864.00 -22 % DEN 674.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеЗабелешка : имаме два стилови на овој комплет,А1 (бела боја) и А2 (бела боја, со транспарентен капак).Ве молиме оставете messaeg да ни stylae и соодветна количина сакате...

Еден компјутери 204*166*91mm пластични водоотпорен кутија abs делница случај водоотпорна дистрибуција кутија IP68 DIY проект кутија со појас уши

1248.00 -22 % DEN 973.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеОпис на производот : 1, Itmes : IP 68 водоотпорен и водоотпорна куќишта2, боја : бела боја со транспарентен капак3, големина : 204x166x91 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика и PC транспарентен капак5, Тежина : 700gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

6 компјутери/многу din железнички куќиште САЛАДИН пластични индустриски кутија електрични пластични куќиште САЛАДИН контрола кутија 112*108*56mm

3600.00 -22 % DEN 2808.00

Опис на производот : Име : Din железнички куќиштаБоја : БелаГолемина : 112x108x56 mmМатеријал : ABS пластикаТежина : 200 gПроизвод карактеристики : 1.Со независни пакување кутија и картонска ...

Дигитални Pupillometer Pupillary Растојание Метар PD Метар Centrometer CP-32BT Бесплатен Превозот

DEN 6924.00

Дигитални Pupillometer Pupillary Растојание Метар PD Метар Centrometer CP32 BT Бесплатен ПревозотWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дигитални Pupillometer Pupillary Метар ДалечинаДиректни земање точка, високо ниво на усогласување точностаПрецизност линеарна сензорLED извор на светлина, нискоенергетски дизајн, DimmableДолго траење на батеријатаДостапни + 2.00 D диоптрија надоместСпецификацијаПрецизни оптика, оптички јасност, прецизност на мерење наLED извор на светлина, нискоенергетски дизајн, вграден во супер моќ програма, 5 батерија може да работи континуирано за повеќе од 36 часаДалеку, може директно да се мери со ИПБ, во близина на префрлување ИПБ функција копчиња, многу удобен; Таписерии изработка, Естетски изгледТехнички Datas : Модел : CP32 BTЕфективен опсег на мерење : бинокуларна pupillary оддалеченост 4582mmЛево или десно pupillary растојание : 22.541mmИндикации за грешка : Оддалеченост од целта : 30cm ~8Напојување : 5 # батеријата (АА батерии) (Не се Вклучени)Моќност : 10wАвтоматско исклучување време (првични) : Престанете да го користите, автоматско исклучување по половина минута, исто така, можете рачно да се затвориТежина : 1kgAnswer : ___________________________ NOTE : АА Батерии се земени .ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Еден компјутери 244*100*59mm електроника инструмент случај пластични водоотпорен кутија за електронски делница кутија ip68 проектот кутија контрола кутија

768.00 -22 % DEN 599.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеОпис на производот : 1, Itmes : IP 68 водоотпорен и водоотпорна куќишта2, бојата : белата боја3, големина : 244x100x59 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 400 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

ЕДИНИЦА UT-C01 Тест Кука Клип Multimeters Тест Доведе Продолжување Кука Сонда Тестирање Клип Multimeter Додатоци

DEN 240.00

Карактеристики : Директни plugin.2mm отворот.Тестирање Кука Клип.Спецификација : Подобро мерењеДимензија 65 * 20 * 20mm (2.6 * 0.8 * 0.8 инчи)Тежина : Околу 7g (0.25 мл)Пакет информации : Пакет големина : 6.8 * 2.3 * 2.3 cm / 2.7 * 0.9 * 0.9 инчПакет тежина : 15g / 0.56 озпластични пакетПакет листата : 1 * парови ЕДИНИЦА UTC01 Тестирање Кука Clip(црвена и црна)

Bluetooth Модем Transeiver RF Минимум помине-преку Безжичен Модул HC-06 Роб

DEN 306.24

Bluetooth Модем Transeiver RF Минимум поминепреку Безжичен Модул HC06 Роб Спецификација : Карактеристики : HS1101Влезниот напон спектар : DC 5.0±0.2 VИзлезен напон спектар : DC 1.0±0.2 VМерење на Точноста : 5% RHОперативен Струја (Максимум) : 2m AСкладирање RH Опсег : 0 99% RHОперативен RH Опсег : 10 95% (100% RH наизменична)Минливи Кондензација : Функција : Bluetooth Модем е најновата Bluetooth безжична сериски кабел! Оваа верзија на популарната Bluetooth користи HC05 / HC06 модул...

Вкупно станица Хоризонтална fretting за Sokkia B20 B30 B40 C30

859.20 -9 % DEN 782.00

Вкупно станица Хоризонтална fretting за Sokkia B20 B30 B40 C30 За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Еден Пар Универзален Тест Сонда Води Истрагата Pin Кабел за Дигитални Multimeter 20A Игла Совет Метар пенкало АА

200.64 -31 % DEN 138.00

Еден Пар Универзален Тест Сонда Води Истрагата Pin Кабел за Дигитални Multimeter 20 A Игла Совет Метар пенкало АА Опис 100% Сосема нов и висок квалитетПрецизно позиционирање на тест доведе до каде сака да добие читање лесно е направен со многу остар зашилен врвМаксимална Струја : Max 1000 V / 20 Aво можност Должина : Околу.90cmПриклучок За Внесување Длабочина : Прибл.17mmРаководител : Остар ГлаваМатеријал : пластични, металниСовет за води се изолираниПакет се Вклучени 2x Универзален Тест Сонда ВодиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

KACY 1pc Висока прецизност алуминиум бар тип стакло ниво Меур метал ниво

DEN 1243.20

Метал Високи професионални точноста бар меур ниво,Висока транспарентен.Бренд нови : 100% НОВИ.Големина : 58*15*15mmВисока точност : 20" / 2mmКвалитет гаранција : 2 години.

10Pcs/Број 1.2x38mm Нерѓосувачки Челик Шприц Игли Издавање Игли Сосема Нов

378.72 -7 % DEN 352.00

Опис : 1.2x38 mm Нерѓосувачки Челик Шприц Игли Издавање ИглиКоличина : 10pcs Меѓу Дијаметар(ID) : 0.790 mm Надворешниот Дијаметар(OD) : 1.2 mm Совет Должина : 38mm,1.5"(игла должина,не ги содржи базата)Сите наши игли се меѓународниот стандард база,погодни за било која големина стаклени игла цевка / пластични игла цевка на врвот...

Песок Хартија посебни Ленти за Дрво кат триење тестирање на отпорноста на абење тест за Површината Филм Триење Abraser тестирање

DEN 1200.00

Абразија тест посебни песок хартија лента : задниот дел поставено со 3 M двострано лепило, можете да нанесете директно на воланот за бои, дрво,кат носат тестСпецификации : Ширина : 12.7 mmДолжина : 165mm100pcs пред кутија

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.