• Ново
2Set AC напон 220V LED PCB Со SMD5730 Алуминиумска плоча 36W 113/120MM Со Внатрешноста Возачот LED залив светлина Таванот светлина, LED Сијалица freeship

2Set AC напон 220V LED PCB Со SMD5730 Алуминиумска плоча 36W 113/120MM Со Внатрешноста Возачот LED залив светлина Таванот светлина, LED Сијалица freeship

Оценка на клиентот:
DEN 734.40
DEN 690.00 -6 %

Износ
Залиха

Точка : ЛЕР SMD 5730 СВЕТИЛКА ПЛОЧА Со Возачот Моќност : 36 W Големина : 36 W(113 MM)30 W(120 MM), ПРЕДВОДЕНА ЧИПОВИ : SMD 5730 Употреба : led Таванот ,Залив светлината LED Сијалица Светлина Рударство светлина НЛО светлина го замени Итн. Led СВЕТИЛКА ПЛОЧА : Возачот Фјучерси :
2sets led pcb светилка плоча

Карактеристики

боја:
Бела 6500K, Natrual Бела 4500K, Топло Бела 3500K
Wattage:
36W 113MM, 36W 120MM
Употреба:
Индустриски
Карактеристики:
AC180-265V
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
50000hours
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
36w
Име:
LED светло pcb плоча
Влезен Напон:
AC 180-265v
Користење За :
Рударство светилка НЛО светилки Сијалица на Таванот Светлина
моќност:
36w
Led диоди:
SMD5730
Големина:
113mM/120MM

Производи во категоријата

3W Мека Црево Led Алатка Работа Инспекција Светилка Клип Струг Табела

DEN 552.00

ОписТекст : AC85265 VМоќност : 3 WEmitte боја : бела(6000k)топло бела(3000 K)Led : epistarЗрак агол : 120 степенФлексибилна цевка со дијаметар : 8mm / 10мм според цевка должинаЦевка должина : 30cm100cmПодрумот : G менгемеЛумен : 280 LMТелото боја : сребрена / црнаКлипот големина : max 5.5 cmприклучок може да се прилагоди на велика БРИТАНИЈА АУ НИ ЕУ,оставете порака на приклучокот треба!Функција1...

5W Aliminum Флексибилни Рака Задача Работат Осветлување За Индустриски Машини G Менгеме Копчето Во Главата

619.20 -0 % DEN 619.00

ОписТекст : AC85265 VМоќност : 5 WEmitte боја : бела(6000k)топло бела(3000 K)Led : epistarЗрак агол : 30 степенФлексибилна цевка со дијаметар : 8mm / 10мм според цевка должинаЦевка должина : 30cm100cmПодрумот : G менгемеЛумен : 500 LMТелото боја : сребрена / црнаКлипот големина : max 5.5 cmприклучок може да се прилагоди на велика БРИТАНИЈА АУ НИ ЕУ,оставете порака на приклучокот треба!Функција1...

Висок квалитет на машинската работи светилка,220V Водоотпорен експлозија-доказ,Dush-доказ и анти висока temprature масло.freeshipping

3254.40 -23 % DEN 2506.00

Особеност1.Водоотпорен експлозијадоказ,Dushдоказ и анти висока temprature масло.2 Долго рака и кратки рака може да се избере3...

слободен брод manufaturer sale10W 220V/110V led машина метал експлозија-доказ, Водоотпорен светлина Водоотпорен CNC машина за работа алатка светилка

2678.40 -10 % DEN 2411.00

слободен брод manufaturer sale10 W 220 V / 110 V led машина метал експлозијадоказ, Водоотпорен CNC машина за работа алатка LED светилка работилница бар светлинаОпис : име на Производ : led метал експлозијадоказ светлина Модел : СМО10 W Моќ : 10w Напон : 220 V / 110 V / 24 V извор на Светлина : Led IP големиот : IP67 Димензија : 360 * 50 * 30мм Дупка проред : 385 * 25мм Структура : нерѓосувачки челик панел, алуминиум тело, алуминиум кола, алуминиум светилка мушка одбор, задебелена калено стакло висока моќност led.Ви благодариме за вашиот пациент гледа...

100w 120w 150w 200w 250w Led Висок Залив Светлина Фабрика Работилница Склад Изложбена сала Стадион Бродоградилиште Рудникот Бензинска пумпа

4752.00 -25 % DEN 3564.00

1pcs / многу E27 E40 LED Сијалица 100w 120w 150w 200w 250w висок залив 120degree зрак агол equivelent да 500 W HPS / МЗ Светилка и 200w led пченка сијалица енергијаFLLHPBE40100 W250 WМоќност : 100 W 200 W,100% сосема нов и висок квалитет со вентилатор, 3 години гаранцијаLED извор : Bridgelux led чиповиВлезен Напон / Фреквенција : AC85265 V / 5060 Hz,База : E27 / E40Прозрачна Ефикасност : >100110 LM / W,Производ Големина : D120mm*230mm / D170mm*280mmПрозрачна : 10000lm275000 LMLED Температура : 70°C±10% (Ta=25°C)Оперативен Температура : 30°C 50°CТемпература на чување : 30°C до 65°CТемпература на бојата : Топло бела 30003500k,Чиста бела 40004500k,Кул бело 60006500kСветлина дистрибуција крива : Правоаголни оптички местоЗрак Агол : 12 0°Светлина Тело Материјал : Алуминиум ДомувањеЕкономски животен Век : > 50000hrsФан : 1pcs 50000 часа живот ФанГаранција : 100% 3 Години Гаранција ,ние ги користиме на кри чип(50000hours животниот век)100 W120 W 150 W 200 W 250 WПрофесионален Пакет Слика : Висок Квалитет На Боја Кутија+Пена Заштита1...

1W Led Алуминиум Флексибилни Црева Задача Светилка За Индустриска Машина за Дрво Струг

427.20 -0 % DEN 427.00

ОписТекст : AC85265 VМоќност : 1 WEmitte боја : бела(6000k)топло бела(3000 K) / бела neturalLed : epistarЗрак агол : 30 степенФлексибилна цевка со дијаметар : 8mm / 10mm D12 MM според цевка должинаЦевка должина : 30100cmПодрумот : G менгемеЛумен : 100 LMТелото боја : сребрена / црнаКлипот големина : max 5.5 cmприклучок може да се прилагоди на велика БРИТАНИЈА АУ НИ ЕУ,оставете порака на приклучокот треба!"Кликнете подолу" објект, 5w светлинаПовеќе светлаФункција1...

СО PLUG 1W LED СВЕТЛО ЗА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

DEN 336.00

led светло за машина за шиење,ПРЕДВОДЕНА Машина за Шиење Задача Светлина Светилка,предводена машина за шиење сијалица светлина,led машина за шиење работа светлина,led шиење светлина,led машина за шиење светлина,led машина за шиење светилка,предводена машина за шиење работи светлина,машина за шиење led светилка,машина за шиење светла,машина за шиење светла led,машина за шиење светилка,машина за шиење led светло,машина за шиење работа светлина,МАШИНА за ШИЕЊЕ LED СВЕТЛА 3 W,led светилка за машина за шиење,предводена за машина за шиење,мини led светла за ткаенина,машина за шиење бренд led осветлување,машина за шиење led светло за полнење СПЕЦИФИКАЦИИ : СОДРЖИНА : СО PLUG 1 W LED СВЕТЛО ЗА МАШИНА за ШИЕЊЕ МОДЕЛ : RGTG2627101 ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА КАБЕЛ ДОЛЖИНА : МОЖЕ да СЕ ПРИЛАГОДИ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.26mm GOOSENECK : кол...

СО ПРИКЛУЧОЦИ 2W ИНДУСТРИСКА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ LED СВЕТЛО

DEN 456.00

индустриска машина за шиење led светло,индустриска машина за шиење led светилка,индустриска машина за шиење светилка,индустриска машина за шиење светла,индустриска машина за шиење долго арм предводена работа светлина,led светилка за индустриска машина за шиење,светлина за индустриска машина за шиење,led светло за индустриска машина за шиење, СПЕЦИФИКАЦИИ : СОДРЖИНА : СО МЕСТА 2 W ИНДУСТРИСКА МАШИНА за ШИЕЊЕ LED СВЕТЛО МОДЕЛ : RGTG2563102 ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ; 30 DEGREE светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување НА ПАПОЧНАТА ВРВЦА ДОЛЖИНА : МОЖЕ да СЕ ПРИЛАГОДИ за ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.25мм GOOSENECK : кол...

IP67 waterpoof oilproof Анти сечење течност 8W 220V/110V led машина метал експлозија доказ CNC работа инструментално осветлување светилки

2347.20 -10 % DEN 2112.00

320mm долго бар тип IP67 waterpoof oilproof Анти сечење течност 8 W 220 V / 110 V led машина метал експлозија доказ CNC работа инструментално осветлување светилкиОпис : име на Производ : Led метал водоотпорен oilproof експлозијадоказ светлина ,машина експлозија доказ осветлување Напон : 220 V / 110 V .24v Моќ : 8 W на Корица : Алуминиум школка...

СУПЕР СВЕТЛО СО ПРИКЛУЧОЦИ 2W МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ LED СВЕТИЛКА

DEN 456.00

индустриска машина за шиење led светло,индустриска машина за шиење led светилка,индустриска машина за шиење светилка,индустриска машина за шиење светла,индустриска машина за шиење долго арм предводена работа светлина,led светилка за индустриска машина за шиење,светлина за индустриска машина за шиење,,флексибилни цевки, предводена машина за шиење светлина,змија лер флексибилни цевки машина за ШИЕЊЕ работа светла ,led светло за машина за шиење,ПРЕДВОДЕНА Машина за Шиење Задача Светлина Светилка ,предводена машина за шиење сијалица светлина,led машина за шиење работа светлина,led шиење светлина,led машина за шиење светилка,led машина за шиење работи светлина,машина за шиење led светилка, машина за шиење светла,машина за шиење светилка,машина за шиење led светло,машина за шиење долго рака led светло,машина за шиење работа светлина,шиење led gooseneck светлина,МАШИНА за ШИЕЊЕ LED СВЕТЛА 3 W,led светилка за машина за шиење,предводена за машина за шиење, СПЕЦИФИКАЦИИ : СОДРЖИНА : СО МЕСТА 2 W МАШИНА за ШИЕЊЕ LED СВЕТИЛКА МОДЕЛ : RGTG3440102 ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : >82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ON / OFF ПРЕКИНУВАЧ : вклучување НА КАБЕЛОТ за напојување за МОНТАЖА ТИП : ШРАФ за МОНТИРАЊЕ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.34mm GOOSENECK : кол...

Висока Моќност 50W SMD LED Чип Сијалица со Водоотпорен Возачот Снабдување DC 20-24V

438.24 -12 % DEN 385.00

Спецификации(LED Чип) : Модел Тип : Висока Моќност Интегрираниот Чип светилка Монистра Светлина Боја : Кул Бела / Топло Бела Боја Температура : 6500 K / 3000 K Напред Напон : 2024 V Напред тековната : 50w(1500m A) LED Кол : 50 компјутери Lumens : 4500lm Боја рендерирање индекс : 6085 Зрак Агол : 120 степени Работна Температура : 20 centigrade до 60 centigrade Боја Температура : Топло Бела : 30003200 K / Бело : 60006500 K Светилка Тело Материјал : Чист Бакар Заградата Апликација : За Led Floodlight / центарот на Вниманието DIY Чип Големина : 4.2x5.2cm Спецификации(LED Драјвер) : Модел тип : LED Драјвер Влезен напон : AC 100 V265 V Излезен напон : DC 20 V24 V Излез тековната : 50w(1500m A) Waterpoof Оценка : IP65 Апликации : Широко се користи во Сообраќајот осветлување, Пејсажи осветлување, реклама осветлување, Затворен Осветлување, Посебно осветлување, Пејзаж сцена / место осветлување,Архитектонски осветлување,Екран сцена,Уметност осветлување,за општа намена, Забавен парк сцена,Аквариум осветлување и така...

12V 24V 110V 220V 1W LED СВЕТЛА МАШИНА

331.20 -0 % DEN 331.00

машина led светло,предводена машина светилка,предводена машина светлина,машина светилки,машина led светилка,предводена машина светла,индустриска машина светилка,индустриска машина осветлување,12v машина светлина, 12v led машина змија светилка,12v led машина светлина,12 volt машина светлина,24v машина светлина, 24v машина светилка,24v машина работа светлина,24v led машина светлина,24v dc машина светлина,24 volt машина светлина, 24 volt led машина светлина,24v машина доведе работа светла, 110v машина светлина,индустриска машина светилка 24v,машина светлина водоотпорен, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 1 W LED МАШИНА СВЕТЛА МОДЕЛ : RGTG243310 ТЕКСТ : 12 V,24 V,AC85265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 5,8,10,15,25,30,45,60,90 СТЕПЕН CRI : >82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА МОНТАЖА ТИП : ЗАВРТКА БАЗА ЖИЦА ПОВРЗЕТЕ ХАРД ЖИЦА ПОВРЗЕТЕ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол.24mm GOOSENECK : кол...

Машини и опрема за осветлување круг дното извор на светлина 72mm индустриското производство работа светлина на електронски микроскоп база светлина

DEN 4598.40

HP95 LED затемнување прстен светлаLED прстен светлина коло користење на PWM затемнување технологија, во затемнување процес боја температура стабилност, ниска потрошувачка на енергија, долг живот од флуоресцентна светилка, висока сигурност, актуелната употреба на ниски трошоци; широк напон дизајн, за да се задоволат потребите на различни корисници, употребата на алуминиум, ABS или ESD пластика производство со antistatic својства, особено за IC индустрија и други специјални прилики; LED светло е ладно извор на светлина, погоден за употреба на температурачувствителни набљудување.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.