• Ново
MR16 220V 20W Топла Светлина (жолт) долг живот на обичните E135 10pcs

MR16 220V 20W Топла Светлина (жолт) долг живот на обичните E135 10pcs

Оценка на клиентот:
DEN 575.52

Износ
Залиха

MR16 220 V 20 W Топла Светлина (жолт) долг живот на обичните E135 Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 220 V
Wattage : 20 W
База Тип : MR16
Светлината Живот : 500-1000h
Температура на бојата : 2800 K

Карактеристики

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Производи во категоријата

10pcs/многу XB2 BJ21 xb2-bj21 2 позиција БЕЗ селектор pushbutton префрлете се притисни на копчето префрлате

DEN 391.20

XB2 BJ21 xb2bj21 2 позиција БЕЗ селектор pushbutton префрлете се притисни на копчето префрлатеpushbutton префрлате1.Заштита Ниво : IP652.CE, Ro HS сертификација3.разумна цена и сигурен quality4.Брз бродPushbutton префрлатеБрој на модел : XB2BJ21Max...

ELEWIND led јачина на светлина(AD16-16C/R/12V)

DEN 72.00

ELEWIND ELEWIND led сигнал светлинаДел број : AD1616 C / R / 12 VLed боја и напон : од 2.8 V да 380 V Инсталирате дијаметар : 16mm Облик : РАМНА ГЛАВА Капа бојаЦРВЕНА ,зелена,жолта,портокалова, бела,bule Функција : Јачина на светилка Терминал : 2 Завртка терминал, се Префрлат Оценка : 10 A / 250 V Операција Температура : 40 до 75 СтепенАко ви треба со светлина pls контактирајте со нас.Ако ви требаат повеќе квантитет, pls контактирајте со нас за подобра цена.Се истакна : 1...

Слободен испорака на Високо Квалитетни 10 компјутери многу AD11-22/20-5G 22mm инсталација големина на AC/DC Индикатор Светлина

792.48 -5 % DEN 753.00

1 Модел : AD1122 / 205 G2 Луминисцентните материјал : висока осветленост LED 3 Напон : 12 V, 24 V, 220 V, 380 V се сите во парк ( ве молиме оставете порака за напон кога ќе го поставите цел, или ние само ви испрати 220v ) 4...

5Pcs AC напон 220V Црвени LED Метал Индикатор Пилот Цртичка Светлина Јачина на Светилка на Високо Квалитетна Професионална Осветлување

143.52 -5 % DEN 136.00

Карактеристики : 2 терминали, нишка конекција, пластични случај, вдлабнати планината, цилиндар на главата, жолта пилот сигналот индикатор светилка...

Црвена/Зелена/Жолта Плоштадот Пилот Светилка,LED светилка,индикатор за светло монтажа size22MM

DEN 960.00

ОписРаботна состојба1 Оперативна температура : 25~+552 Релативна влажност : ≤ 98%3 Нормално работен кога вибрации фреквенција е 280 Hz со забрзување на 0.7 g.4...

220V35W G4 топла светлина (жолт) експлозија-доказ E013 10pcs sellwell осветлување

DEN 220.80

220 V35 W G4 топла светлина (жолт) експлозијадоказ E013 Детали за ПроизводотОпис На Производот : Напон : 220 VWattage : 35 WБаза Тип : G4Светлината Живот : 10001500hТемпература на бојата : 2800 K

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

DEN 96.00

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и напон : Сина 12 V Инсталирате дијаметар : 22mm Облик : Купола главата Капа бојасина (Друга боја pls контактирајте со нас) Функција : Јачина на светилка Терминал : Завртка терминал Switch Оценка : 10 A / 250 V Операција Температура : 40 до 75 СтепенАко ви треба со светлина pls контактирајте со нас.Ако ви требаат повеќе квантитет, pls контактирајте со нас за подобра цена.Се истакна : 1...

ELEWIND запечатени јачина на светилка(AD16-22B/G/12V)

DEN 96.00

ELEWIND запечатени јачина на светилкаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 BS / G / 12 V)Дел број : AD1622 BS / G / 12 VLed боја и напон : зелена 12 V Инсталирате дијаметар : 22mm Облик : РАМНА ГЛАВА Капа бојасина (Друга боја pls контактирајте со нас) Функција : Јачина на светилка Терминал : Завртка терминал Switch Оценка : 10 A / 250 V Операција Температура : 40 до 75 СтепенАко ви треба со светлина pls контактирајте со нас.Ако ви требаат повеќе квантитет, pls контактирајте со нас за подобра цена.Се истакна : 1...

6mm LED Метал Индикатор Светлото Водоотпорен IP67 Јачина на Светилка 3V 5V 6V 9V 12V 24V 110V 220v Црвено Жолта Сино Зелена Бела Пилот Печат

DEN 4.80

Ако ви треба други големини, ве молиме кликнете на следните избори.Боја : Црвена , Зелена , Жолта , Сина ,Бела Напон : 3v , 5v , 6v , 12v , 24v , 36v , 48v , 110v , 220v ве Молиме имајте во предвид напонот што треба.

ELEWIND црвениот и зелениот индикатор за светло(AD16-22SS/R-G/12V)

DEN 120.00

ELEWIND црвениот и зелениот индикатор светлинаELEWIND 22mm Два боја, двоен led Јачина на светилка (AD1622 SS / RG / 12 V)Дел број : AD1622 SS / RG / 12 VLed боја и напон : црвенозелена двојна боја 12 V Инсталирате дијаметар : 22mm Облик : РАМНА ГЛАВА Капа бојаЦРВЕНОзелена (Друга боја pls контактирајте со нас) Функција : Јачина на светилка Терминал : 3 Завртка терминал, се Префрлат Оценка : 10 A / 250 V Операција Температура : 40 до 75 СтепенАко ви треба со светлина pls контактирајте со нас.Ако ви требаат повеќе квантитет, pls контактирајте со нас за подобра цена.Се истакна : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.