• Ново
висок квалитет затворен забавен игралиште,прилагодена деца мека игра структура

висок квалитет затворен забавен игралиште,прилагодена деца мека игра структура

Оценка на клиентот:
DEN 728640.00

Износ
Залиха


затворен Диносаурус Рај игралиште,деца мека игра структура
Структура Материјал : високо квалитетни ПВЦ Инженер пластика со челични цевки
Големина : 1100*750*400cm капацитет : 40-70 лица
Сертификат : CE,TUV, EN1176,SGS
Ве молиме имајте во предвид : ова игралиште за деца е многу голема,треба да се испораката од страна на морето,па ве молиме да не направи цел пред да контактирате со нас за финалето превозот цена од морето,ако сте заинтересирани во оваа игралиште,ве молиме контактирајте со нас!
1.компонента :
топката базени, брануваа, слајдови, синџир мост,брзина-време тунели,мека скали,различни цевки, игра панели и така натаму.
2.материјал :
а,пластични дел : LLDPE(увезени од Кореја),ротациона мувла.
b,метал дел : поцинкуван челик.
c,мека дел : сунѓер,дрво,покриени со PVC.
Ве молиме истакна : ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.
На забавен затворен игралиште играчки основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација. Тоа е генерално се вклучуваат oceanball базен, одбиени, слајд, простор-време тунелот, замав топката,мајмун бар, театар , ракета, платформа брануваа и така натаму. Тоа е обичен ,жива, прекрасен свет, кој е нов избор за деца.
детско игралиште , игралиште опрема,забавен игралиште CE EN71 игралиште , игралиште опрема,забавен игралиште Забавен парк : Внатрешна игралиште,игралиште за деца,Отстранлив непослушен замокот Забавен парк : игралиште опрема Непослушен замокот/забава игралиште информации :

Карактеристики

Материјал:
ПВЦ,Пластика Игралиште
категорија:
Лавиринт
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
YLW-Затворен игралиште
Тип:
затворен игралиште

Производи во категоријата

година гумени маратон ѕид /гумени спортски кенгура комбо за продажба /двојно лејн гумени slide

135048.00 -5 % DEN 128296.00

2016 година гумени маратон ѕид / гумени спортски кенгура комбо за продажба / двојно лејн гумени slideголемина : 8m *8m *6mAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуПроизвод decribtion Објектвисок квалитет на надувување вода слајд за деца inflatble слајд за продажба на ПВЦ Материјал церада(пожарretardant,водоотпорен,нетоксични,УВ и стареењето отпор) Големина Обратете ни се на модел големина или прилагодено Дизајн Професионален дизајнер orcustomized Занаетите Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол Уметнички дела Дигитално печатење и iaminating за лого,карактер,тема на Соодветна возраст 315 години Користење место за Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму...

Фабрика директни гумени слајд, гумени замокот, гумени пречки со ПВЦ материјал

115152.00 -5 % DEN 109394.00

2016 Фабрика директни гумени слајд, гумени замокот, гумени пречки со ПВЦ материјалголемина : 14m3.5m3.5mAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуMOQ: 1pcМатеријал: ПВЦ церада 0.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификацијаБесплатни Додатоци: воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите.OEM Услуга: Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл...

CE/TUV/SGS високо квалитетни пластични структура игралиште слајд за парк/училиште/заедницата YLW-17816

DEN 298800.00

YLW забавен Мултифункција комбинација слајд за децата и семејствата 1150*760*540cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

2017 парк Слободно места, игралиште за деца Отворено физичка игра во Серија CE,EN,ISO,TUV фитнес и excercise предмети

DEN 2400.00

2017 парк Слободно места, игралиште за деца Отворено физичка игра во Серија CE,EN,ISO,TUV фитнес и excercise предметиголемина : 1600*1600*270cm(прилагоди)Ова игралиште можат да бидат дизајнирани според клиенти место...

Нови пристигнување гумени слајд користи игралиште опрема гумени спорт

107040.00 -5 % DEN 101688.00

2016 година нови пристигнување гумени користи игралиште опрема гумени спорт;гумени слајд за деца ;големи гумени slideL : 8*W : 6*H5m,или L : 12x W : 6x H5mAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многу

гумени кенгура замокот скокање куќа

DEN 57600.00

деца гумени кенгуранешто големо за продажбаГолемина : 4*3*3mMOQ : 1 парчекенгура тема може да биде изменетаCommericla гумени кенгурацртан филм гумени нешто големо за продажбаСупериорен квалитет и Конкурентна ценаГолемина4*3*3mMOQ : 1pcМатеријал0.55 mm Платон ПВЦПанелРазлични панел можете да изберете, како toy story, Дора на explorer, мики,kongfu panada,принцеза и така натаму.КомпресорCE или УЛ Потврдија воздушниот компресорВашиот дизајн Поздравуваме вашиот дизајн, ние може да произведе според вашето барањеДодатоципоправка колекции.материјал, лепак итн.Време на испорака714days Гаранција 2 години Користење за Роденден, ИзнајмувањеПакетPVC кеса , двојно мека пакувањеПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western union

луна-играње игра структура на парк/заедница/центар,големи комбинирано игралиште слајд за деца YLW-OUT17920

DEN 811200.00

училиште пластични игралиште за деца,забавен игра структура на парк / заедница / центар,големи комбинирано игралиште слајд за деца големина : 1770*1150*580cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2540 лицата ве Молиме имајте во предвид : 2...

CE,ISO,TUV извоз на училиште игралиште структура деца пластични слајд деца играње опрема YLW-OUT171015

DEN 317520.00

YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1120*770*490cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

милиони топката базен со лизгачот и гумени играчки,Комбинација рај забавен затворен игралиште,

DEN 527520.00

божиќ затворен игралиште,непослушен замокотСтруктура Материјал : ПВЦ Инженер пластика со челични цевкиГолемина : 15*15 m (прилагодено направени)Капацитет : 80120 лицаСертификат : CE,TUV,EN1176,SGS ве Молиме имајте во предвид : 1...

PVC гумени слајд со базен фабрички прилагоден гумени вода слајд спорт

45600.00 -5 % DEN 43320.00

големина на : 7*3.5*3.5 МAnswer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуMOQ: 1pcМатеријал: ПВЦ церада 0.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификацијаБесплатни Додатоци: воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите.OEM Услуга: Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл...

Гумени маратон ѕид скокање нешто големо за деца outdor игралиште игра

27840.00 -5 % DEN 26448.00

Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуПроизвод decribtion Објектвисок квалитет на надувување вода слајд за деца inflatble слајд за продажба на ПВЦ Материјал церада(пожарretardant,водоотпорен,нетоксични,УВ и стареењето отпор) Големина Обратете ни се на модел големина или прилагодено Дизајн Професионален дизајнер orcustomized Занаетите Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол Уметнички дела Дигитално печатење и iaminating за лого,карактер,тема на Соодветна возраст 315 години Користење место за Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму...

ЖЕШКА!!Шангај фабрика продажба на фудбалот гумени слајд ПВЦ

57600.00 -5 % DEN 54720.00

Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

CE,TUV,SGS прилагодено мека внатрешна игралиште.децата играат центар со топката игри опрема YLW-IN171002

DEN 177600.00

забавен затворен игралиште, игралиште за деца парк, деца мека игра опремаСтруктура Материјал : ПВЦ Инженер пластика со челични цевкиГолемина : 750*505*305cm(прилагоди)Капацитет : 5080 лицаСертификат : CE,TUV,EN1176,SGSВе молиме имајте во предвид : ова игралиште за деца е многу голема,треба да се испораката од страна на морето,па ве молиме да не направи цел пред да контактирате со нас за финалето превозот цена од морето,ако сте заинтересирани во оваа игралиште,ве молиме контактирајте со нас!1.компонента : топката базени, брануваа, слајдови, синџир мост,брзинавреме тунели,мека скали,различни цевки, игра панели и така натаму.2.материјал : а,пластични дел : LLDPE(увезени од Кореја),ротациона мувла.b,метал дел : поцинкуван челик.c,мека дел : сунѓер,дрво,покриени со PVC.Ве молиме истакна : ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација...

9X7M Висок Пад Скокање Гумени Перница воздушното Перниче

139200.00 -5 % DEN 132240.00

Answer : ___________________________ NOTE : производот е превозот по море (одредиштето порта) Ве молиме проверете увозни давачки и сопствени даноци пред да нарачате.Ве молиме оставете порака за најблиското пристаниште во вашата земја по ставање на ред...

2017 Популарни отскокнување куќа гумени нешто големо за деца Гумени Замокот за Дворот со животински

DEN 38400.00

Почитувани купувачиВи благодариме за вашиот заинтересирани во нашите производи .ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено.Значи, ако имате големина на побарувачката, боја на побарувачката и логото на побарувачката , само кажи ми .Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса...

нова Фабрика директни Гумени фудбал областа Гумени песна KYG-93

DEN 110400.00

Yuelunya надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган, водадоказ и помина SGS сертификатcouleur : МултиCouleur, selon votre demandetaille : 15 L * 12 W * 3 Hm Personnalisé taillesЗа сертификација на : CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ,MOQ : 1 парчеРок на плаќање : Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозотВреме на испорака1018 денаventilateur220240 v / 110120 v CE / ULМесто на ПотеклоGuangdong, chineПратката термини : од Страна на море (околу 10 до 50 дена) од Страна на воздух (околу 58 ден) Од експрес (околу 36 ден)Употреба : добро поставена во паркови, плоштади, семејните градини, училишта, спортски арени, читање центри луѓето можат да играат заедно и да се забавуваат во супер прекрасна забава рај...

Фабрика директни продажби Гумени слајдови,Гумени замокот.Нешто големо. KYB-203

DEN 72000.00

Yuelunya надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган, водадоказ и помина SGS сертификатcouleur : МултиCouleur, selon votre demandetaille : 7 L * 4 W * 3 Hm Personnalisé taillesЗа сертификација на : CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ,MOQ : 1 парчеРок на плаќање : Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозотВреме на испорака1018 денаventilateur220240 v / 110120 v CE / ULМесто на ПотеклоGuangdong, chineПратката термини : од Страна на море (околу 10 до 50 дена) од Страна на воздух (околу 58 ден) Од експрес (околу 36 ден)Употреба : добро поставена во паркови, плоштади, семејните градини, училишта, спортски арени, читање центри луѓето можат да играат заедно и да се забавуваат во супер прекрасна забава рај...

се извезуваат во Чиле отворен пластични игралиште опрема парк слајд игра structrue YLW-OUT171085

DEN 406080.00

YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1250*960*580cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

Нов дизајн Гумени Слајд со базен забавен парк гигант гумени островот Топла Продажба

110400.00 -5 % DEN 104880.00

Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.