• Ново
3pcs Бебе Pop-up Игра Шатор ChildrenTunnel Детска Игра Куќа Бебе Океанот Топката Базен на Отворено Забавно Играчка Шатори Базен-Цевка-Teepee

3pcs Бебе Pop-up Игра Шатор ChildrenTunnel Детска Игра Куќа Бебе Океанот Топката Базен на Отворено Забавно Играчка Шатори Базен-Цевка-Teepee

Оценка на клиентот:
DEN 1540.80
DEN 1233.00 -20 %

Износ
Залиха


Сосема Нов!
Димензии : 300*120*90cm
Соодветна возраст : 6 M+
Материјал : 100% Полиестер платно & Пролет Челична рамка
Базен Шатор Димензија во см : 102cm(L) х 120cm(W) x 78cm(H)
Teepee Шатор Димензија во см : 85cm(L) x 85cm(W) x 100cm(H)
Цевка Шатор Димензија во см : 48cm(Дијаметар) x 112cm(L)
Авантура сет се игра шатор вклучува океанот топката базен, еден Триаголник Шатор и тунел во шаторот. Секоја компонента може да се користат заедно или одделно.
Брзо и лесно поставување и капакот од pop-up дизајн, Лесен и пренослив со патент торбичката.
Идеална за дома, двор, паркови, партии, за дневна нега и повеќе.
Неговите мали димензии е лесно да се вклопи во компактен дома или детска соба.
Голема забава за деца или домашни миленици
Пакетот вклучува :
1*Базен-Цевка-Teepee(топката не се вклучени) 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Карактеристики:
Гумени,Спорт,Мека,Свитлива
Тип:
Шатор
Возраст Опсег:
2-4 Години,13-24 Месеци,0-12 Месеци
Број На Модел На:
Бебе Pop-up Игра Шатор
Предупредување:
безбедно користење
Материјал:
100% Полиестер платно & Пролет Челична рамка
Димензии:
300*120*90cm
функција 1:
Базен-Цевка-Teepee
Карактеристика 2:
Деца/ Деца/ Бебе Шатор
функција 3:
Pop-up Индексирање Тунелот Океанот Топката Играње Шатор
карактеристика 4:
Преносни Свитлива Шатор
Карактеристика 5:
Кошарка Игра Шатор
тип 1:
Отворен Спортски Игра Куќа
тип 2:
Колиба Играчки Шатор

Производи во категоријата

ДВОРОТ Индискиот Игра Шатор Деца Teepees Деца Tipi Шатор Teepee Шатор Играчка Шатор играње

DEN 7296.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Драги пријатели, добредојдовте на Гага продавница! Тука ние се воведе повеќе детали за оваа детска игра шатор за вас! : )Поставување во неколку минути...

Бесплатен превозот 7X7X4 м Гумени купола шатор за комерцијални покаже топла продажба трајни гумени отворено настан шатор рекламирање шатор

DEN 60480.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

AIBOULLY Базен-Цевка-Teepee 3pc Pop-up Игра Шатор Деца Играње Тунелот Децата да Играат Игри Играчка Куќа се Игра Шатор Ложа за Деца

DEN 1434.72

Димензии : 300*120*90cm Соодветна возраст : 6 M+ Материјал : 100% Полиестер платно & Пролет Челична рамка Базен Шатор Димензија во см : 102cm(L) х 120cm(W) x 78cm(H) Teepee Шатор Димензија во см : 85cm(L) x 85cm(W) x 100cm(Ж) Цевки Шатор Димензија во см : 48cm(Дијаметар) x 112cm(L)

Бебе се Игра Двор Tienda Corralito Безбедно Polka Точка Хексагонални Бебе Playpen Затворен Топката Базен Игра Шатор За Деца Безбедност Мрежа 1m 1.2 m 1.5 м

333.60 -10 % DEN 300.00

Бебе се Игра Двор Tienda Corralito Децата Безбедно Polka Точка Хексагонални Бебе Playpen Затворен Топката Базен Игра Шатор за Безбедност на Мрежа 1m 1.2 m 1.5 мОвој шатор е фантастичен за сите активности како одборот игри, приказна време, нап време и им помага на вашето дете имагинација...

ДВОРОТ Преносни Деца Игра Затворен Игра Шатор Децата се Игра Шатор Топката Пит Базен за Продажба

DEN 950.40

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Драги пријатели, добредојдовте на Гага продавница! Тука ние се воведе повеќе детали за оваа детска игра шатор за вас! : )Оваа мала тежина и преносни замокот доаѓа со боја за појавување на носење за полесно чување и транспорт.Поставување во неколку минути...

100*70*110cm Деца играчки шатори Количка за Преносни Шатор Момче Девојка Принцезата Принцезата Замокот Затворен Отворено игри се Игра Шатор Театар

DEN 3360.00

100*70*110cm Деца играчки шатори Количка за Преносни Шатор Момче Девојка Принцезата Принцезата Замокот Затворен Отворено игри се Игра Шатор ТеатарНа количка за дете играчка шатор е практична, отпорен на вода, лесно да се чисти и да се носат...

Цртан филм тунелот тип 7.5X3.5X6.5 m гумени тунелот шатор за настан прилагодено гумени тунел за партија декорација играчка шатор

DEN 90240.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

Бесплатен Превозот Гумени Спреј Бои Гаража Кабина Шатор Висок Квалитет 8X4.5X3 Метри Cabine де peinture gonflable играчка шатори

DEN 70080.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.