• Ново
Буенос Dias Мексиканската Кујна Храна Ѕид Налепници Винил Decal Соба Home Art Оркестарот Decal Mural Декорации

Буенос Dias Мексиканската Кујна Храна Ѕид Налепници Винил Decal Соба Home Art Оркестарот Decal Mural Декорации

Оценка на клиентот:
DEN 298.08
DEN 268.00 -10 %

Износ
Залиха


Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изборот на ebay/amazon Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : Нашата винил ѕид уметнички слики компјутер се намали со користење на високо квалитетни надворешни одделение самолепливи мат или сјаен винил. Тие не се печатени и нема да има грозен белата рамка околу слика како другите можете да ја видите
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : бела/ Црна/Розова/Сино/Црвена Роза..( стандардната боја како што е прикажано на слики , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка подолу , ве молиме да ни кажете кога ќе ги нарачате.)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Слики се обезбедени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни кажете)
-
Заврши Големина : 56cmx36cm или 70x45cm

-
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Кафена, Светло Сива, Сина, Темно Сива Боја
Големина:
56cm x 36cm, 70cm x 45cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
esp39
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
esp39
Тема:
Знаци
Бренд Име:
ѕидот е приказна
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил пвц
Материјал:
еколошки винил налепница decal
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба
Место на Потекло:
Шангај
Diy декорација:
Кујна /Трпезарија
Заврши Големина:
56cmx36cm или 70x45cm
Тема:
Буенос Dias Messicano Cibo Cucina Da Parete, Арт Adesivi Во Decalcoma

Производи во категоријата

Животно Волкот Ѕид Налепници Винил Уметност Decals Дома Декор DIY Mural За Спалната соба да се Отстрани Ѕидот Decals M628

DEN 330.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Luffy Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

240.00 -30 % DEN 168.00

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни ДекорацијаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

сценографијата платно сликарство mural отпечатоци дома декор постер гигант слика Џон Сингер Сарџент девојка портрет слика постер

DEN 719.52

1 Наоѓање на уметнички дела и ѕидни декорации, кои се одразуваат на вашата личност и уникатна смисла на вкус, може да биде тешко, но ние ќе ви помогнеме тука...

Уметноста Оркестарот Бајка Кралот Јава Коњ Со Нож Ја Напушти Ѕидот На Замокот Налепници Детска Соба Винил Шупливи Од Дома Декор M585

DEN 282.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

Цртан филм Ѕид шема Decals Пчела Мед Тегла Винил Отстранлив Ѕид Decal Дома Декор Детска Спална соба Бебе Соба B336

510.24 -25 % DEN 383.00

Големина (custom sizes достапни по барање)30 компјутери / set, околу 10*8cm за секоја пчела.1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме такамногу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молимеизберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако ние не сепримите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата! Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал...

Модерен Дизајн Mandalas Цвеќиња Ѕид Налепници Срца Креативен Дизајн Уметност Ѕид Decal Дома Налепници Винил Отстранлив Decals M491

DEN 330.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

Креативни Големо Огледало Ангел Девојка Ѕвезди Акрилик Ѕид Налепници Дома Опремување со Дневна Соба и Спалната соба на ТВ на Ѕид Decals Уметност Постери

DEN 527.04

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоциЛесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакатеНаправени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепницаМожете да ја прилагодите големина на слика според вашата како[xlmodel][производи][35544][xlmodel][производи][35544][xlmodel][производи][35544] Топла Продажба[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

ПВЦ Отстранлив Дома Декор Леопард Глава Ѕид Налепници за Девојки Соба Ѕид Декорација Животно Шупливи Надвор Дизајн Ѕид Decals M565

DEN 282.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

романтични цвеќе растенијата бонсаи пеперутка ѕид налепници дома декор дневна соба пвц ѕид decals diy постер 30*90cm mural уметност

127.20 -22 % DEN 99.00

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Големинатапакетот вклучува : 1wall налепница.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег...

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Трафалгар D Вода Закон Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

768.00 -30 % DEN 538.00

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни ДекорацијаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

YOYOYU Ѕид Налепница Бејзбол Персоналните Име Ѕид Оркестарот Момчиња Дизајн на Спална соба Постер Removeable Mural Налепница J079

544.32 -25 % DEN 408.00

Производ Inforamtion : Број : J079 Големина : 42 X74 CM Големина : 57 X100 CMМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

576.00 -30 % DEN 403.00

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни ДекорацијаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Уметноста Оркестарот Monoplane Ѕид Decals Деца Playroom Винил Отстранлив Лепило Налепници Дома Декор Авион Ѕид Налепници M601

DEN 426.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

Лос Анџелес Ѕид Decal САД Калифорнија Државата Насловна Оркестарот Спална соба Дневна Соба ресторан Отстранлив Оркестарот Ѕид Уметност Ѕид Налепница X439

DEN 378.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

Секси Девојка Винил Ѕид Decal Танцување Девојка се Облекуваат Мода Убавина Продавница Mural Ѕид Decals Салон Облека Продавница Спална соба Декорација LA032

510.24 -25 % DEN 383.00

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 68cm56cm X 90cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент...

Топла продажба креативни DIY облаци ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца соби Облека продавница налепница

95.04 -0 % DEN 95.00

ZOOYOO Топла продажба креативни DIY облаци ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца соби Облека продавница налепница 3 D ѕид stlckerПроизводите се должи на екранот или светлина и други причини се појавуваат малку боја разликата е нормален феномен Ако ви треба други бои, ве молиме контактирајте со нас! Плаќање Ние поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.