• Ново
златно жолта порцелански печката керамички кристално стакло и камен мозаик плочки HMCM1053 кујна backsplashl бања подни керамички ѕид

златно жолта порцелански печката керамички кристално стакло и камен мозаик плочки HMCM1053 кујна backsplashl бања подни керамички ѕид

Оценка на клиентот:
DEN 10559.52
DEN 10032.00 -5 %

Износ
Залиха


Спецификации : Предмет Бр. :
HMCM1053 Бренд :
Хомер
Материјал : керамички мозаикот
Оригинални :
Кина
Плочка Големина На :
15x15x8mm
Лист Големина На :
300x300x8mm
G. W. :
15kg/многу
Пакет :
11 листови по картон
Примена :
Огледало рамка, бања ѕидни плочки, кат мозаик плочки, базен мозаик плочки, Backsplash, Ѕид, и Тротоарите мозаик плочки
НАПОМЕНА : 1 lot= 11 квадратни метри= 1 квадратен метар= 1 m 2
..................................................................................................................... Испорака :
Ние исклучување слободни изразат испорака, и обично ние ги користиме на курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от или ТНТ за превозот.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12month бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
HMCM1053
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
Стакло
Употреба:
ѕидот, кат и backsplash и др.
Потекло:
Кина
Поддршка За Подлога:
Mesh Поддршка
дизајн:
Мозаик Дизајн
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Умен Мачка Ѕид Винил Decal Оркестарот Висок Квалитет Бања Убаво се Префрлите Налепница 8SS-0127

71.04 -39 % DEN 43.00

Умен Мачка Ѕид Винил Decal Оркестарот Висок Квалитет Бања Убаво се Префрлите Налепница 8 SS0127Превозот : 1 Нашите почнувајќи адреса е Кина...

Диви Животни Се Винил Decal Дома Внатрешни Декорации Дневна Соба И Спална Соба Оркестарот Дивиот Свет Уметност Отстранлив Ѕид Налепница M928

DEN 282.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

Модерен Дизајн Mandalas Цвеќиња Ѕид Налепници Срца Креативен Дизајн Уметност Ѕид Decal Дома Налепници Винил Отстранлив Decals M491

DEN 330.72

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

огледало стакло мозаик плочки HMGM1155D за бања туш дневна соба дом кујна backsplash бесплатен превозот

11519.52 -5 % DEN 10944.00

Спецификации : Материјал : стаклоОригинални : КинаПлочка Големина На : 23x23 mmЛист Големина На : 12x12" (300x300mm) mesh подлога, дебелина 45 ммG...

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

576.00 -30 % DEN 403.00

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни ДекорацијаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

2018 новодојдени Салон за Убавина Decals Режа Чешли Салон за Убавина Знак Ѕид Налепница Девојки Фризерски Продавница Прозорец Налепници LC449

510.24 -25 % DEN 383.00

Информации за производот ❤ За Decal : ☀Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀ Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.☀ Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.☀ Тоа е лесно да се примени...

керамички сини и бели порцелански мозаик печката мозаик плочки HMCM1049 кујна backsplashl плочка бања подни керамички ѕидни плочки

9599.52 -5 % DEN 9120.00

Спецификации : Предмет Бр : HMCM1049 Бренд : ХомерМатеријал : керамички мозаикотОригинални : КинаПлочка Големина На : 15x15x8mmЛист Големина На : 300x300x8mmG...

Висока Пета Чевли Летање Пеперутка Декоративни Ѕид Налепници За Дневна Соба и Спална соба Декорација Дома Љубов Срцето DIY ПВЦ Mural Decal

138.72 -15 % DEN 118.00

11551 Висока Пета Чевли Летање Пеперутка Декоративни Ѕид Налепници За Дневна Соба и Спална соба Декорација Дома Љубов Срцето DIY ПВЦ Mural DecalПревозот T erms1...

Фитнес Студио Ѕид Decal Винил Обука Barbell Спортски Ѕид Налепници САЛАТА Bodybuilder Внатрешни работи Отстранлив Модерна Уметност Mural SY380

403.20 -21 % DEN 319.00

Производ Inforamtion : Број : SY380 Големина S : 44x42cm M : 60x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Трафалгар D Вода Закон Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

768.00 -30 % DEN 538.00

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни ДекорацијаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Diy Креативни 25*35cm Отстранлив 3D Огледало Коњ Ѕид Налепници Спалната соба Дневна Соба Ѕид Декорација Mural Ѕидови Decals Уметност

DEN 597.60

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоциЛесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакатеНаправени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепницаМожете да ја прилагодите големина на слика според вашата како[xlmodel][производи][35544][xlmodel][производи][35544][xlmodel][производи][35544] Топла Продажба[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

R&B Пејачката Ѕвезда Ariana Гранде DIY Ѕид Уметност Налепница Бебе Ѕид Decal Прилагодено Боја Винил Ѕид Налепници За Девојка Соба

DEN 671.52

Карактеристики : Карактеристики : · 100% Сосема Нов.· Материјал : заштита на Животната средина ПВЦ, Водоотпорен· Овој производ може да се чуваат повеќе од 5 години...

Отстранлив Леплива Винил Ѕид Decal Лотос Цвет Налепница Decals За Спалната соба Дома Декор Јога Студио внатрешна Декорација LA084

510.24 -25 % DEN 383.00

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 61cm56cm X 81cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или ПолуМазни ПовршиниОгледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови...

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Luffy Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

240.00 -30 % DEN 168.00

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни ДекорацијаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.