• Ново
Американската држава Дау лофт индустриски правец на Кафе Бар Гроздобер железо цевка светилка ѕид

Американската држава Дау лофт индустриски правец на Кафе Бар Гроздобер железо цевка светилка ѕид

Оценка на клиентот:
DEN 11858.40
DEN 8301.00 -30 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Боја На Каросеријата:
Темно Каки
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
Напон:
220V
Стил:
Земја
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
GS
Бренд Име:
DEEVOLPO
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
Ressessed Во
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
5-10square метри
Техника:
Обична Обоена
Број на извори на светлина:
10
Примена:
Трпезарија
База Тип:
Б15
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Модел:
HDS2824
Оџак главен материјал:
Железо
Стил:
Ретро носталгија

Производи во категоријата

Моден гроздобер Лофт метал водовод ѕид светилка со switch железо абажур за дневна соба и спалната соба ресторан, бар E27 110v 240v

3840.00 -29 % DEN 2726.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYBG149 Боја КАКО слика гроздобер Стил Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 80v240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

индустриски оркестарот затворен декоративни светилки студија соба led ѕид светлина замав рака sconce прилагодливи ѕид светлото во спалната соба светилки

9360.00 -12 % DEN 8237.00

Материјал : сликарство метал+дрво големина : pls види слика детали светилки : E27 1*40w(pls употреба LED сијалица или заштеда на Енергија светилка ,која може да спаси повеќе енергија) Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји) тежина : 2.5 kg ,поле големина 65*25*21cm

Модерната Креативни Ѕид Светилка Ѕид Светлото во Спалната соба Дневна соба Sconces Aisle Коридор Американски Стил Заградата Осветлување

3609.60 -35 % DEN 2346.00

Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

Американската држава Ѕид Светилки ретро железо уметност кристал едноставно јадење соба дневна соба и спалната соба бар, кафуле LU824423

DEN 9024.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] : како што е прикажаноТело материјал : КристалноГлавен материјал : ЖелезоИзвор на светлина тип : E14Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние'll бродот според вашата земја)Големина : види подолу

Американски стил гроздобер ѕид Led светилка E27 ѕид монтирани ноќни читање светилки тела затворен осветлување железо ѕид светилки

1680.00 -45 % DEN 924.00

парчеHGhomeart Модерна Ѕид Sconce Led Ѕид Светилка 110 V220 V LED E27 Кревет Светилка Luminaria Спалната соба Ѕид Осветлување Современа Ноќни ЛамбиТочка Име : мода Едноставна Led Светилка ЅидМатеријал : Алуминиум, бакар и други материјали.Светилки носителот : 1 BUC * E27Напон : AC 110240 VИзвор на светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНИ

Гроздобер Ретро персоналните керамички ѕидни железо electroplating индустриски ѕид светилка керамички креативни ретро минималистички led светилка ѕид

DEN 4230.24

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на ѕид светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Оваа продавница е препорачливо со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купиЗа Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

А1 Американската држава Северна ѕид светилка НОВА iron лен модерната мода ѕид соба ресторан студија aisle ѕид FG924 LU1017

DEN 4319.52

Главното тело материјал : железоСенка главен материјал : крпаИзвор на светлина тип : E27 (не се вклучени)Дали светилка со светлина : со светлинаМоќност : 31 W40 WНапон : 111 V ~ 240 VПрименливи простор : дневна соба и трпезарија, кујна проучување спалната соба спални бањаСтил : Американски Селоголемина : D20cm H40cm|_|

2PACK E27 Ретро гроздобер железо ѕид светилка 40W Антички Lampe светла Гроздобер Лофт Прилагодливи Индустриски Метал Ѕид Светлина

1536.00 -45 % DEN 845.00

Висок квалитетПревозот во рамките на 48 часа 1, светлината линија е лен светлината линија 3,110 / 220 V / E26 / E27x ST64 сијалица ( Сијалица е исклучите ) 4.Големина : Како на слика 5.Материјал : Алуминиум 6.Погоден за Дневна Соба, Кујна, трпезарија, Спална соба,Ресторан,и сл.

Едноставна континентална стил надворешен Ѕид Светилки сите алуминиум водоотпорен балкон градина вратата коридор светлина LU627100 ZL388

DEN 3744.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : АлуминиумАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина

Американската Село паркинг (Надворешен Ѕид Светилки Отворено Водоотпорен Ретро LED Градина Тераса Тераса Aisle Коридор Ѕид Светилка LU62797 ZL387

DEN 3312.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : АлуминиумАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27 (не се вклучени)Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина големина на избор

Медитеранот едноставна сина ѕид светилка спалната соба ноќни ламби aisle Американски Пастирски креативни смола обоен ѕид светилка бесплатен превозот

DEN 8064.00

Ако ви треба исто лустерот, ве молиме кликнете тукаАко ви треба исто купола светлина, ве молиме кликнете тукаУвозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

8 стилови на лофт Ретро Ѕид Светлина Персоналните Цврсто Дрво Ноќни Ламби Креативни Кафе Ресторан Дневна Соба Бар

5322.24 -20 % DEN 4258.00

8 стилови на лофт Ретро Ѕид Светлина Персоналните Цврсто Дрво Ноќни Ламби Креативни Кафе Ресторан Дневна Соба Бар Параметар Модел : C20173 Влезен напон : AC90260 V Материјал : Железо+Дрва Забелешка : Сијалица Не се Вклучени ,ако треба,ве молиме контактирајте со нас...

Кинески Земја етничка lotus ѕид светла на класичната уметност на модерната коридори Креативни модни домот правец на ѕид светилки за

DEN 5280.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : смола[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : резба[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[size] : L15 CM H45 CM Шасија D15cmкупувачот се покаже

Европската надворешна ѕид светилка водоотпорен градина ѕид светилка двор светилка балкон ретро kerosene светилка вила Кинески ретро LU724207

DEN 6624.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] : како што е прикажаноСветилка тело материјал : АлуминиумГлавен материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина : види подолу D27.5 X H44 CM

Европската Гроздобер Луксузна Вила Надворешен Ѕид Светилки Пејзаж Градина Медитеранот Ѕид Светилки Коридор Ходникот Спалната Соба Ѕид Светилки

DEN 3120.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : надворешен ѕид светилка Димензии : Ширина 18.5 cm / 7.3", Висина 32.5 cm / 12.8" Светлосен Извор : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : стакло, Алуминиум Пакет се вклучени : 1*ѕид Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Модерната occident креативните уметности лак-форма декоративни ѕид светилка за бања кревет во спалната соба затворен foyer ходникот E27

2564.16 -29 % DEN 1821.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина за 1,2 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел на BU091 бела Боја Гроздобер Стил Заврши Железо Материјал метал Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел Опис на Производот НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР...

LED Огледало Светилка за Кабинетот Бања Суета Светлина Алуминиумски Ѕиден Монтирани Осветлување за Make up Огледало на ѕидот светилка со ткаенина сенка

DEN 4752.00

материјал : злато позлата алуминиум+стакло+ткаенина сенка *Големината на целиот : W38*H42cm ( база големина 16*26cm) *Светлосен извор : Нема во clude *Светилка носителот & Кол : E14 / E12 2*40w ( ви препорачуваме употреба заштеда на енергија светилка или LED сијалица,pls употреба LED Сијалицата ,ќе заштедите повеќе енергија)

модерната LED Ѕид светлина Алуминиум покрај sconce Светла бар, кафуле коридор aisle светилки Декорација Дома Осветлување светилка ѕид

1632.00 -10 % DEN 1469.00

Предупредува : светилка не вклучуваат светилки 1 Напон : AC220 V 2 Абажур Боја : бела боја 3 Светлината или не : НЕ 4...

Новиот Американски Модерен Стил Ѕид Светилка Ноќни Лампи Ѕид Светлина за Дома Декор 110V/220V E27 Носителот Осветлување

3638.40 -30 % DEN 2547.00

Други купувачи, исто така, како што се : Новиот Американски Модерен Стил Ѕид Светилка Ноќни Лампи Ѕид Светлина за Дома Декор 110 V / 220 V E27 Носителот Осветлувањематеријал : даб база + стакло абажур Извор на Светлина : LED Светилки / Енергијазаштеда светилка (не се вклучуваат) Сертификација : CCC,rohs,CE,УЛ Апликација : Спална соба,Студија соба,Дневна соба,Ресторан,канцеларија Осветлување Област : 58 квадратни метри База Тип : E27 Напон : 90260 V Извор на Енергија : ACПочитувани Пријатели, ве Молиме љубезно, истакна, Нашите Продавачот за испорака метод вклучуваат : Кина пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Post NL,Сингапур Пост,Шведска пост,ШвајцарскиотПост,Dhl ecommerce,eEMS,EMS,DHL,Fedex..ние ќе изберете соодветна испоракаметод,во зависност од вашата земја .Новиот Американски Модерен Стил Ѕид Светилка Ноќни Лампи Ѕид Светлина за Дома Декор 110 V / 220 V E27 Носителот Осветлување

Гроздобер антички ретро црно железо цевка ѕид lamp, E27 за ходникот Бања бар Суета ноќ Светлата/тела sconce спалната соба хотел

2246.40 -8 % DEN 2067.00

тремот светлинаИнформации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYW1213 Боја антички црна / рѓа Стил АНТИЧКИ Заврши антички balck Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Новиот Кинески стил спалната соба ноќни ламби ѕид светилка креативни градина модерен минималистички југоисточна коридор балкон скалите светилка ZH

DEN 4752.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : плетен(2) Боја : ЖОЛТА ЦРНА(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.ГОЛЕМИНА : види опис

модерната Ѕид Sconces Современа Ѕид led Светилки Ѕид Осветлување Читање Светилки Замав Рака Светла 2 грб Ѕид Светла led огледало светилка

4512.00 -12 % DEN 3971.00

Материјал : полски хром метал*Големината на целиот : Види слика детали,2 замав раце / lights*Светлосен извор : Не се вклучени*Светилка носителот & Кол : E14, 2 светла,2*3 W(led) или 40w ( може да се користи за заштеда на енергија светилка или LED сијалица)Напон : 90 V260 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)Топла продажба на светла>>>>>>>>>>>>>>>>>

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.