• Ново
3000W Комерцијални Жито Мелница Мелница од не ' Рѓосувачки Челик Хербална Медицина Pulverizer Сува Мелење Машина Тип 3000

3000W Комерцијални Жито Мелница Мелница од не ' Рѓосувачки Челик Хербална Медицина Pulverizer Сува Мелење Машина Тип 3000

Оценка на клиентот:
DEN 31176.00
DEN 29617.00 -5 %

Износ
Залиха


1pc 3000 W Superfine нерѓосувачки челик жито мелница мелница Комерцијални билни
медицина Pulverizer Сува мелење машина
Производ параметри :
Име на производ : мултифункционален мелница
Производ модел : 3000 тип
Напон параметри : AC220 V/50 HZ
Мотор моќност : 3000 W
Производ брзина : 1500r/мин
Тело материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Капацитет на производство : 50-80kg/h
Финост : 50-200 мрежа
Примена опсег :
1, за различни стоки продавници
Сите видови на храна : сусам, орев, ориз, ориз и сл.
2, за болничка фармација
Сите видови на суви билки : бадеми, Фу Ling, црвени датуми, итн.
3, за сопствената мелење
Сите видови на житни култури, лесен за употреба, доволен.
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Карактеристики

Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
/
сертификација:
CE
Бренд Име:
YunlinLi
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
3000 тип
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
3000W
Додатоци:
мелница мелница
Функција:
мелница мелница
Не-Оптоварување Брзина:
1500r/мин

Производи во категоријата

нерѓосувачки челик автоматско згура одделување на 50kg/h соја млеко тофу создателот машина комерцијални соја млеко мелница машина

DEN 11136.00

соја млеко тофу создателот машинаМоќност : 1.8 KwG / W : 25 KGКапацитет : 50 KG / HМоторни го оценувате : 2800r / минМелење тркало diamater : 125mmНапон : 220v / 50hzГолемина : 30*30*65cm

8L Електрични експлозијата печка цилиндар задебелување fryer Скара Пржена кокошка Пржени стапчиња тесто печка помфрит машина длабоко fryer

5808.00 -5 % DEN 5518.00

8 L Електрични експлозијата печка цилиндар задебелување fryer Скара Пржена кокошка Пржени стапчиња тесто печка помфрит машина длабоко fryerСликата покажува :

бесплатен превозот 800g вртливи електрични билка мелење машина соја мелница,тутун,жито,чили сува трева мелница електрична мелница брашно

DEN 27360.00

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Употреба : пред употреба, pls проверка на машина глави се зацврсти, моќта е исклучен; 1...

домаќинство електрични мелење машина Мали pulverizer superfine прав машина Зрна Сусам мелница FSJ-A03D1 1pc

2784.00 -5 % DEN 2645.00

домаќинство електрични мелење машина FSJA03 D1 мала фабрика superfine прав мелница машина сусам жито 220v 300w 1pcСликата покажува : Производ параметриИме : Мали pulverizerМодел : FSJA03 D1Производот број : GL0640Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 300 Wбарел Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челикКапацитет : 200gКонтрола метод : механичкиГолемина : 135 * 135 * 256mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод"(368.42 долари), што ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Целосно автоматско мулти-функција месо мелење морнар алатки Бебе intelligenct им помогне на храна машина, Електрични вриење/пареа/stiring

5179.20 -5 % DEN 4920.00

Целосно автоматско мултифункција месо мелење морнар алатки Бебе intelligenctим помогне на храна машина, Електрични вриење / пареа / stiringModle : FSJD1Напојување : 220vКапацитет : 500mlТоплинска моќ : 400wStiring моќност : 150wТежина : 3.9 kgМатеријал : храна одделение PP,Tritan E*401,304 челикСликата покажува :

PC-GP-32 од не 'Рѓосувачки челик на Гас подвижни пица рерна комерцијални 32 за пица продавница

DEN 161424.00

За Увоз Прашање : 1.Локалниот Обичај царинење и должност исклучени 2 Курирска компанија процес стандардна постапка различни поради различните локални увоз регулатива...

2017 НОВ Висок квалитет! Прирачник кожа skiver Кожа Paring Машина Кожа splitter+зеленчук пржен кожа нож за лупење

4800.00 -20 % DEN 3840.00

Кожа paring уред дете,max 35mm ширина, Прирачник кожа skiver,рака кожа пилинг алатки,зеленчук пржен кожа нож за лупење, со нож ***************НАСТАВА*************** машината работи стабилна , и структура високо обработени , многу одобри кожа paring точни,направете ја вашата сечење работа лесно...

Комерцијални пуканки опрема ориз и пченка умирам растреситост екструдер на машина со 7 габи ZF

DEN 9120.00

Комерцијални пуканки опрема ориз и пченка умирам растреситост екструдер на машина со 7 габи,Функција : Мал волумен, едноставно се изгради, лесно ракување и високи економски.Суров материјал може да биде ориз и пченка и може да масовно на сите видови на puffing овошје, слатки и јасни, погоден за секого.Технички параметар : Суровини : ориз или пченкаМоќност : 45.5 KW / 812 Hp дизел мотор.Излез : 1015kg / hГотовиот производ форми : Шупливи бар, цврсти бар, кикирики, бисквит, голема пржено тесто пресврт, мали пржени тесто пресврт и слива цветЗабелешки : Поради aliexpress транспорт метод на ограничување(само воздух превозот), па ние само го продава машина за главата,без рамка и мотор.Ако треба, ве молам контактирајте ме,јас ќе превозот по море.Почитувани...

Aliexpress златна снабдувач planer месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer

DEN 153600.00

ОЕМ planer месо машина замрзнато месо планирање машинамесо planerPlaner месо машина со помош машина е високбрзина на ротација, ќе се намали во различни дебелина на замрзнато месо,замрзнато месо без одмрзнување incised, може да се спаси замрзнато месо одмрзнување на процесот, подобрување на ефикасноста на работата.Користејќи заедно со сечкање машина, не само што може да се спаси сечкање машина услуга живот, но, исто така, енеопходен во преработка на месо опрема.planer месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer вовед Име на свежо свинско месо целото пилешко машина за сечење Апликација сечење замрзнато месо во мали парчињаplaner месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer карактеристики 1 Погоден за замрзнато месо како што свинско, говедско, исто така, може да се користи за малку пилешко скелет 2 Дебелина можат да бидат прилагодливи од 25мм 3 Машина со голем капацитет на 700kg / h, многу високо ефикасни и да стане добар помошник за мелница за месо 4 Машина има разумен дизајн, баланс на телото и центарот на гравитацијата, пробив традиција дизајн проширува трупот висок вртежен момент авион не тресете 5 Разумен дизајн на рамната плоча армиран бар и долго време за обработка на посебна обработка нож ќе не замор напукнување, 6 4 kw високомоќните мотори со тешки рударски машини посветен појачани површината на забот редуктор силни и издржливи.planer месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer параметар Име Модел KNPR1 Исполнат Замрзнати Напон 380v Моќ 4000w Капацитет 700kg / h Тежина 350kg Целокупната димензии 1500*800*1300мм Влезот големина 485540*250*700 мм Круг Поставите Diamter 980mm Прилагодливи парче дебелина 25мм Сечење нож дебелина 15.8 mm Внатре нож должина од 450 мм planer месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer производ ефектplaner месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer machienplaner месо машина замрзнато месо планирање машина за месо planer целиот светизвоз накомерцијални пица тесто divider за продажба тесто divider цена повратнакомерцијални пица тесто divider за продажба тесто divider цена честкомерцијални пица тесто divider за продажба тесто divider цена тимВе молиме, истакна следниве информации пред ставање на редот!!!1, Ако изберете " Превозот по море ", што ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на море и да ги достави до најблискиот морско пристаниште! Ако превозот по море, нашата понуда е врз основа на CNF трговски услови! Тоа значи дека, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стока со себе. Ако превозот по море, не постои следење на број, но тоа мора фактура број (фактура е издадена од страна на превозот на компанијата, тоа е превозот доказ) Ако превозот по море, таа треба околу 10~60 дена да пристигне, различни држави со различни времето за испорака...

Рехабилитација обука опрема удар hemiplegia долниот екстремитет заеднички рехабилитација опрема велосипед рехабилитација

DEN 31920.00

Рехабилитација опрема удар hemiplegia долниот екстремитет заеднички рехабилитација опрема велосипед рехабилитација обука опремаСликата покажува : Производ параметриИме : Рехабилитација Обука ОпремаМодел : JJKF0302 BПроизводот број : GL0813Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 280 VAВежба области : горните екстремитети, долните екстремитетиВежба методи : активна и пасивна pedaling обукаБрзина спектар : 6 датотеки на вредностаВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

0,7 метри две слој топла кутија случај машина Изолација Екранот Кабинет Торта кабинет

DEN 12576.00

Топло Екранот КабинетиСпецификација : Актуелни : 220 VМоќност : 800 WТоп големина : 70*22cmДното големина: 70*63cmГорниот големина : 65*33.5 cmПод слој големина : 69*53Плоча големина : 26*35*4cmголемина : 700*630*710mmМашина за детали :

3L без чад готвење машина 1600W smart готвење тенџере Автоматско месо говедско месо со зеленчук шпорет машина дома готвење робот

DEN 7968.00

3 L без чад готвење машина 1600 W smart готвење тенџере Автоматско месо говедско месо со зеленчук шпорет машина дома готвење роботСликата покажува : Име : Интелигентни готвење роботи Модел : АДD121 Напон : 220 V (50 Hz) Моќност : 1600 W Оценет капацитет : 3 L Резервација / Времето : 12 часа Пан големина : 290 * 190 * 90mm Рачен режим : 10 датотеки огнена моќ Производ Големина : 350 * 350 * 230mm Пан gall материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Бруто тежина : 4 KG Нето тежина : 3.3 kg ве молиме имајте во предвид како beblow !!! Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Домашна употреба Електрични fryer без чад fryer мулти-функција мало тенџере мали fryer вистински 1pc

3408.00 -5 % DEN 3238.00

Електрични длабоко fryer дома без чад fryer мултифункција мало тенџере мали fryer вистински 1pcПроизвод параметриИме : Длабоко fryerМодел : df27Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 900 WПроизвод Големина : 220 * 207 * 185mmГолемина на екранот : 155 * 155 * 89mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

1PC FY-M6 комерцијални памук бонбони machine_candy конец machine_fairy конец machine_candy производител

DEN 10450.56

1 PC FYM6 комерцијални памук бонбони machine_candyконец machine_fairy конец machine_candy производителЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : комерцијална памук кенди машинскоМодел : FYM6Моќност : 1.03 KWНапон : 220 VПакет големина : 780*720*500 MMТежина : 20 КГ

16L Вода Филтер Буриња Минерални Тенџере за Третман на Вода Филтер Алкална Директно Пијат Кофа Фармацевт Прочистувач на Вода

1920.00 -5 % DEN 1824.00

16 L Вода Филтер Буриња Минерални Тенџере за Третман на Вода Филтер Алкална Директно Пијат Кофа Фармацевт Прочистувач на ВодаРаботи на принцип : керамички филтерМатеријал : заштита на животната средина материјал,poisonless и безопасноТип : директни пиењеГолемина : 300*620mmВисина : 600mmДното дијаметар : 310mmВисина со дијаметар : 240mmНето тежина : за 2,8 kgКапацитет : 16 LНа врвот керамички филтер : 1pcГлавниот филтер основни : 1pcМедицински камен круг јадење : 1pcВода излез : 0.080.2 L / minВкупно прочистена вода капацитет : 500010000 LАпликацијата место : дом,канцеларија,јавно местоСликата покажува :

304 од не ' рѓосувачки челик ананас нож за лупење машина прирачник ананас corer slicer

DEN 14880.00

304 од не ' рѓосувачки челик ананас нож за лупење машина прирачник ананас corer slicerПараметарот : Име : Ананас пилинг coring машинаМодел : ZFPPMМатеријал : 304stainless челик и пластикаТежина : 29kgКартон големина : 40.5*28.5*67.5 cmДве нож големина : 88mm и 100mmВоведОваа машина е обично се користи за да се пилинг ананас...

110/220V Комерцијални Електрични Крофна Создателот Машина 4pcs Нерѓосувачки Челик Non-stick Doughnut Создателот Машина Круг Крофна Бејкер Машина

14880.00 -5 % DEN 14136.00

Производ параметри : Напон : 110 V 220 V Моќност : 1600 W Вафли големина : 70*70mm Производ големина : 470*250*200mm предности на производите : 1...

Електрични Мраз Дробилката Мраз Хлапак Комерцијални DIY сладолед Создателот за Кафе Продавница Хотел

DEN 5174.40

Нерѓосувачки Челик, Електрични Мраз Хлапак Прирачник Мраз Дробилката Машина Снег Конус ПроизводителСпецификации : Ice Дробилката1.Модел : SBT1082.Напон : 110 V 220 V 240 V / 50 HZ 60 HZ,УЛ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Приклучоци3.Моќност : 300 W 4.Моторни Брзина : 2000r / min 5.Излез : 60kgs / h 6.Г.W : 6kgs

1 парче топла продажба на брза испорака на високо квалитетни 100mm хамбургер притиснете,хамбургер создателот машина,хамбургер пети производител

DEN 5365.44

1 парче топла продажба на брза испорака на високо квалитетни 100mmхамбургер притиснете,хамбургер создателот машина,хамбургер пети создателот Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКАТА ПОКАЖУВА : ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Изработен од алуминиумска легураПритиснете за излез совршен patties во еден момент!Нестап алуминиум форми месо брзо, го прави голем број на минути.

450nm 2500mW 2.5 W Сина Ласерски Модул Ласерски Генератор Со Heatsink Ладење Вентилатор За DIY Ласерски Engraver Гравирање Машина Etcher

6720.00 -9 % DEN 6115.00

2.5 W laser_3.5, 35cm*50cm , 2500 MW голема DIY ласерско гравирање машина,diy означување машина ,diy ласерски engrave машина,напредни играчки Ласерски Моќ : 2500m W Ласерска бранова Должина : 450nm Влезен Напон : DC12 V Влез на струјата : 1.3 Напојување Порт : DC 5.5*2.1 Големина : 33 X33 X55mm / 1.30 X1.30 X2.17inch Heatsink Материјал : антенски алуминиум Работна Температура : 4075 целзиусови степени степен Живот : 10,000 часа Функција : 1)450nm 2500m W сина ласерски модул 2)Опремен со воздушни алуминиум heatsink и ладење вентилатор, ултра висока дисипација на топлина, обезбеди подолг работно време до 2 часа континуирано но не на штета на ласерски диоди 3)Вграден ласер fousing систем, едноставно ротирање на ласерски глава за да го промените ласерски зрак, големина, полесно да го користите 4)Одговара за DIY ласерско гравирање машина Пакет се вклучени 1 X 2500m W Ласерски Модул Забелешка : Ве молиме носат ласерски заштитни очила за време на користење, тоа треба да има одмор кога континуирано работно време во текот на 2 часа

Електрични Кинеска медицина мелница цели зрна мелница, прав мелење машина ultrafine pulverizer дома билки шредер ЕУ НИ приклучок

DEN 1846.08

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено за секој plugin производи .Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

LVS-C100 Тешка Капсула Полирање на Машина за Автоматска Прав Полирач Машина 220V/110V

DEN 508272.00

LVSC100 Тешка Капсула Полирање на Машина за Автоматска Прав Полирач Машина 220 V / 110 V Напомена : ве Молиме контактирајте со нас пред да го поставите цел, ние можеме да ве советуваме подобро превозот опции...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.