• Ново
КЗК-85C електрични и хидраулични кабел машина намали 85MM заштитените кабел Електрични и хидраулични кабел ножици

КЗК-85C електрични и хидраулични кабел машина намали 85MM заштитените кабел Електрични и хидраулични кабел ножици

Оценка на клиентот:
DEN 24369.12

Износ
Залиха


КЗК-85 C електрични и хидраулични кабел машина намали 85 MM заштитените кабел Електрични и хидраулични кабел
ножици
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Електрични и хидраулични кабел ножици
Модел : КЗК-85 C
Максимум притисок : 70 MPa
Електрична пумпа напон : 220 V
Моќност : 750 W
Номинална работен притисок : 70 MPA
Масло капацитет на складирање : 7 L
Висок притисок / низок притисок на проток : 0.6 L/min 4 L/мин
Сечење опсег (бакарен кабел) : 85 MM
Сечење опсег (оклопни кабел) : 65 MM
Номинална излезна : 60 KN
Номинална притисок : 63 MPa
Побарувачката на нафта : 52 ML
Пакет големина : 36*43*44 CM
Тежина : 43 KG

Карактеристики

Број На Модел На:
КЗК-85C
Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Производ:
FC693
Име на производ:
Електрични и хидраулични кабел ножици
Максимален Притисок:
70MPa
Електрична пумпа напон:
220v
моќност:
750W
Номинална работен притисок:
70MPa
Масло капацитет за складирање:
7L
Висок притисок / низок притисок на проток:
0.6 L/min 4L/мин
Пакет Големина:
36*43*44CM
Тежина:
43KG

Производи во категоријата

Нова Жешка CH-80 Хидраулични Дупка Удирање Алатка Перфоратор Железо Метал Бакар Хидраулични Алатки Удар на Возачот Собирнички Удар Алатка Дупка Перфоратор

DEN 34944.00

Нова Жешка CH80 Хидраулични Дупка Удирање Алатка Перфоратор Железо Метал Бакар ХидрауличниАлатки Удар На Возачот Собирнички Удар Алатка Дупка ПерфораторЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име На Производ : Хидраулични Собирнички Удирање МашинаМодел : CH80Тип : Хидраулични ПерфораторМоќност : Електрична пумпа дискГолемина : 37 * 22 * 39cmТежина : 42 KGФункција : 1.Тоа е костим за удирање железо лист, бакар лист и aliminum собирнички.2.Удирање умира се направени од високо carbob челик.3.Нарачана големина на удирање умира е прифатена.

од страна на морето Hight квалитет 1/4 2 4SH/СП BNT68 хидраулични црева crimping машина 1PC

104640.00 -5 % DEN 99408.00

од страна на морето Hight квалитет 1 / 4" до 4" 4 SH / СП DHS 102 хидраулични црева crimping машинаСликата покажува : Детали за производот : Повеќе параметри може да се најде во англискиот упатствоАко имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас,ти благодарам!Answer : ___________________________ Note : Овој производ на овој линк,Бесплатен превозот по море сите делови на светот (освен Русија)

Нови Пристигнување Хидраулични вртежен момент Клуч 1MXTA Титаниум Алуминиумски Легури Хидраулични Орев Tensioner , 24-55(mm) Хексадецимален орев ,16-36(mm) Болт

121344.00 -5 % DEN 115277.00

Нови Пристигнување Хидраулични вртежен момент Клуч 1 MXTA Титаниум Алуминиумски Легури ХидрауличниНут Tensioner , 2455(mm) Хексадецимален орев ,1636(mm) БолтЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име На Производ : Хидраулични Вртежен Момент КлучМодел : 1 MXTAМаксимален вртежен момент (Nm) : 1760Минимална вртежен момент (Nm) : 176Хексадецимален орев опсег (mm) : 2455Топ големина опсег (mm) : 1636Големина : 36 * 23 * 18cmТежина : 5 KGФункција : 1.Материјал на хидраулични вртежен момент клуч се АлуминиумТитаниум алуминиумски и супер висока јачина од легиран челикза зголемување на силата, интензитетот и трајност на алатката...

Нови Пристигнување OY-28 Хидраулични и Електрични Челични Машина за Сечење рачен Пренослив Челик Сечење Клешти 28mm 110V/220V 1300W/1400W

37344.00 -5 % DEN 35477.00

Нови Пристигнување OY28 Хидраулични и Електрични Челични Машина за Сечење рачен ПреносливЧелик Сечење Клешти 28mm 110 V / 220 V 1300 W / 1400 WЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Answer : ___________________________ Note : 110 V не парк, сопствени потреби 7 дена времеАко ви треба 110v, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Сликата покажува : Спецификација : Име : OY28 хидраулични и електрични челични машина за сечењеНапон : 110 V / 220 VНеоптоварување моќ : 1300 W / 1400 WОтсечени брзина : 5 SМаксимален дијаметар на сечење : 28mmМинимална сечење дијаметар : 4mmПакување големина : 56.5 * 23 * 34.5 cmТежина : 34kgОпис на производот : 1, преносни електрични и хидраулични челик отсечени за изградба2, сите видови на обичните јаглероден челик, топло валани бар, арматурата, рамни челик, челик плоштадот и аголчелик сечење, обработка, може да се намали од не ' рѓосувачки челик жица, алуминиумска жица, жица ладно влечени, кожа жица.3, во сечење процес не произведува искри, прашина, без мирис5, производот има предности на лесно операција, безбеден и сигурен; мала инцизија, мала грешка,добри перформанси и лесно да се носат, добри перформанси6, бидејќи тоа во голема мера ја намалува работната интензитет, висока ефикасност7, во огромни градежни конструкции, железнички пруги, автопати, рудници, резервоари и пристаништа, wharves широко се користи.Answer : ___________________________ Note : 110 V не парк, сопствени потреби 7 дена времеАко ви треба 110v, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!

BNT65F флексибилни хидраулични црева skiving црево пилинг машина

DEN 86400.00

BNT65 F флексибилни хидраулични црева skiving црево пилинг машинаТехнички Податоци на нашите флексибилни хидраулични црева skiving машина : Воведувањето на нашата Компанија : Тијанџин Barnett Трговија Co...

YJK-51N Crimping CNC Машина/Automatic Три-фаза на Хидраулични Црева Машина за Обработка До 2 или 51mm 3KW/4KW 500T 68dB Топла Продажба

238368.00 -5 % DEN 226450.00

YJK51 N Crimping CNC Машина / Automatic Трифаза на Хидраулични Црева ОбработкаМашина До 2" или 51mm 3 KW / 4 KW 500 T 68d B Топла ПродажбаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : за оваа стока ,имаме AC 100v / 220v / 380v / 400v / 415v ,кога ќе се направи нарачката , ве молиме да ни оставите порака, која напон дали сакате , ако не ,ќе испрати 220 V стандардно ,ви благодариме !ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : roduct Име : YJK51 N трифаза на хидраулични црева машина за обработкаМодел : YJK51 NНапон : AC 100v / 220v / 380v / 400v / 415vСтандард моќност (W) : 3 KW / 4 KWМувла : 14 поставуваCrimping сила : 500 TНиво на бучава : 68 d BПакување димензии : 950 * 650 * 1250mmТежина : G...

HDT-48-00 Универзална Цврста Рака клешти за контакти конектор терминал хром vanadium легиран челик хидраулични crimping алатки

8560.32 -5 % DEN 8132.00

HDT4800 Универзална Цврста Рака клешти за контакти конектор терминал хром vanadiumлегиран челик хидраулични crimping алаткиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : хидраулични crimping алаткиМодел : HDT4800Материјал : хром vanadium легиран челикПакет големина : 15*15*10СМТежина : 1 KGПоле на примена : автомобилската и воената, нафтени истражување, железнички, aerospace и други области...

Нова Жешка 3KW P51 притиснете машина Намали Цевка Машина Хидраулични Цевка Цевка Притиснете Со 10 поставува калапи ,6-51MM, 380V / 220V (изборен)

100800.00 -5 % DEN 95760.00

Нова Жешка 3 KW P51 притиснете машина Намали Цевка Машина Хидраулични Цевка Цевка ПритиснетеСо 10 поставува калапи ,651 MM, 380 V / 220 V (изборен)Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : P51 притиснете машинаНапон : 380 V / 220 V (изборен)Моќност : 3 KWТока цевки црево дијаметар : 651 MMКалап со Дијаметар Спецификација : 6 10 13 16 19 25 32 38 46 51 ММБрој на калапи : 10 комплетиПакување големина : 75 * 45 * 75СМТежина : 220 KG (за)

Нов Висок квалитет на Висок Притисок во Цревото Тока Притиснете KYJ651VS Одбивка Машина + 114mm 6 ~ 51IVmm 31.5 Mpa 380V / 220V (изборен)

93600.00 -5 % DEN 88920.00

Нов Висок квалитет на Висок Притисок во Цревото Тока Притиснете KYJ651 VS Одбивка Машина+ 114mm 6 ~ 51 IVmm 31.5 Mpa 380 V / 220 V (изборен)Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : KYJ651 VS притисок цевки машинаНапон : 380 V / 220 V (изборен)Одбивка опсег : 6 ~ 51 IVmmМаксимална отворање : + 114mmНоминална притисок : 31.5 MpaМаксимум притисок : 560 TБрој на калапи : 10 комплетиПакување големина : 73 * 47 * 71 CMТежина : 280 KGЈачина на звук : 49 KG

2017 BARNETT BNT32M хидраулични висок притисок во цревото crimping машина страница за на гумени црева

DEN 96000.00

Топла продажба на производи : BNT50 BNT91 H BNT83 CЦрево crimping машина Црево crimping машина Страна се хранат црево crimping машина BNT30 A BNTS350 B BNT 65 DРачно црево crimping Црево машина за сечење Црево skiving машинамашина Опис на Производот : Product Примена на прирачникот хидраулични црева crimping машина : Црево crimping машина главно од страна на крие механизам, мотор, опрема, пумпи, вентили за контрола на и резервоарот компоненти...

2017 BARNETT BNT32M хидраулични црева crimping сечење skiving машина во еден опрема за хидраулични црева

DEN 96000.00

Топла продажба на производи : BNT50 BNT91 H BNT83 CЦрево crimping машина Црево crimping машина Страна се хранат црево crimping машина BNT30 A BNTS350 B BNT 65 DРачно црево crimping Црево машина за сечење Црево skiving машинамашина Опис на Производот : Product Примена на прирачникот хидраулични црева crimping машина : Црево crimping машина главно од страна на крие механизам, мотор, опрема, пумпи, вентили за контрола на и резервоарот компоненти...

Нови Пристигнување 3KW Цевка Цевка Притиснете го Намалат Цевка Машина Хидраулични Цевка Цевка Притиснете Со 8 групи Калапи ,6-41MM, 380V / 220V (изборен)

84000.00 -5 % DEN 79800.00

Нови Пристигнување 3 KW Цевка Цевка Притиснете го Намалат Цевка Машина Хидраулични Цевка Цевка ПритиснетеСо 8 групи Калапи ,641 MM, 380 V / 220 V (изборен)Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име На Производ : Цевка Цевка ПритиснетеНапон : 380 V / 220 V (изборен)Моќност : 3 KWТока цевки црево дијаметар : 641 MMБрој на калапи : 8 комплетиПакување големина : 75 * 45 * 75СМТежина : 220 KG (за)

CH-80 Хидрауличен удар алатка 50T (мувла 16mm/18mm/22mm/25мм)

DEN 25319.52

Hight квалитет на Хидрауличниот удар алатка CH80 Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Технички Параметар : Удирање сила 50 T Max дебелина 16mm на челични лимови / 20mm на бакар лист Длабочината на грлото 115mm Max Дијаметар 25mm Пакет дрвени случај мувла16mm,18mm, 22mm,25ммАпликацијата карактеристики : CH 80 (нови) сплит тип хидраулични удирање машина, овој производ се користи за подебели бакар platoon, Lv Pai, железо и други метални материјали хидраулични удирање алатка.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.