• Ново
REDAMIGO HD 4 2 4K*2К HDMI Матрица Switch 4x2 4 2 Од Прекинувачот+Splitter w/ Далечински 3D 1080 велика БРИТАНИЈА NIE# LKV342

REDAMIGO HD 4 2 4K*2К HDMI Матрица Switch 4x2 4 2 Од Прекинувачот+Splitter w/ Далечински 3D 1080 велика БРИТАНИЈА NIE LKV342

Оценка на клиентот:
DEN 3359.04

Износ
Залиха

4 KX2 K 4 2 HDMI матрица Упатство
Вовед :
Оваа 4x2 HDMI Матрица Прекинувачот е со 4 HDMI влезови и 2
HDMI излези. Тоа е точно матрица и може да дистрибуирате било
еден од 4 извори на било кој од 2 прикажува, и може да работат како
на splitter да го покажат истиот извор на 2 прикажува
истовремено. Аналогни R/L аудио и дигитална SPDIF
аудио можат да бидат извлечени од HDMI сигнал. Таа поддржува
3 D HDMI и 4 KX2 K.
Важни безбедносни упатства
1.Користете DC5 V напојување само. Бидете сигурни дека спецификација
исти доколку се користи адаптери кодовите не ви се доставени со фабриката.
2.Стави овој производ во сува и вентилирани место за нормален
топлина дисипација.
3.Чувајте го ова на производот подалеку од силни статички и магнетното
средина.
Пакет содржина

Карактеристики

боја:
Црна
Должина:
Примена:
Проектор,DVD Плеер,Мултимедијални,Телевизија,ТВ КУТИЈА,Монитор,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Телефон
Конектор Б:
HDMI
Број На Модел На:
LKV342pro
Бренд Име:
REDAMIGO
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
оклопна:
Комбинација
Функција:
Никој
Тип:
HDMI Кабли
Пакет:
Пакет 4
HDMI Vertiong:
1.3
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
HDMI
Конектор Боја:
Злато

Производи во категоријата

AIXXCO HDMI 2x4 2 Внесување 4 Излез v1.4 4K HDMI Splitter/Прекинувач Switcher HDMI Порт за PS3, PS4 за Xbox 360 PC влез за DV DVD HDTV 1080P

DEN 2236.80

HDMI 2x4 2 Внесување 4 Излез 2.0 4 K HDMI Splitter / Прекинувач Switcher HDMI Порт за PS3, PS4 за Xbox 360 PC влез за DV DVD HDTV 1080 Pопис на производот : HDMI 2 X4 switch splitter може да поврзете два HD извори истовремено четири HD дисплеи...

Мулти-функција 4K hd конвертор Сите сигнали vga cvbs usb ypbpr hdmi да hdmi Поддршка на сите сигнал извор и hd дисплеј уред

DEN 4732.80

СИТЕ ДА HDMI 4 K КОНВЕРТОР КУТИЈА1x CVBS1x YPb Pr 1x VGA 2x HDMI и 2x USB ДА HDMIВи благодариме за купување на овој производ За оптимални перформанси и безбедност, ве молиме прочитајте ги овие инструкции внимателно пред секое поврзување, оперативни или приспособување на овој производ...

Lungfish Висока-брзина на РАМЕН HDMI кабел Поддржува 3D Резолуција Ethernet 1080P Аудио Врати 0.3 M 1M 1.5 M 2M 3M 5M 7.5 M 15 милиони 10M

68.16 -34 % DEN 45.00

Опис на производотДолжина : 0.3 M 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 M 7.5 M 15 милиони 10 MНа Lungfish Highspeed HDMI кабелот е Категорија 2 HDMI кабел и ќе се пренесува кристално јасни дигитални видео, мултиканален сараунд аудио, и напредна контрола податоциHDMI ™ технологија пренесува кристално јасни дигитални видео, мултиканален сараунд аудио, и напредна контрола на пренос на податоци преку еден кабел...

Ултра Тенок Профил Бела HDMI Кабел 1m 2m 3m 5m со Голема Брзина со Ethernet Поддржува HDMI верзија 1.4, 1.4 а, 1.3 компатибилен

38.88 -20 % DEN 31.00

HDMI Кабел со голема брзина на пренос на дигитален аудио и видео податоци Поддржува HDMI верзија 1.4, 1.4 а, 1.3 компатибилни (со Голема Брзина со Ethernet) Погодни за ЛЦД, ЛЕД, Плазма, HD ТЕЛЕВИЗОР, 3 D, Богородица, settop кутии, Xbox, PS3, Blue Ray, HD DVD, КОМПЈУТЕР, лаптоп компјутери, AV примачите & засилувачи, Трупци, Прекинувачи, Монитори Ethernet Канал 17.8 GBPS, пропусен Опсег До 2160p Резолуција 24 Карат Злато Позлатен, Тројно Mylar Оклопна HDMI Кабел со голема брзина на пренос на дигитален аудио и видео податоци Поддржува HDMI верзија 1.4, 1.4 а, 1.3 компатибилни (со Голема Брзина со Ethernet) Погодни за ЛЦД, ЛЕД, Плазма, HD ТЕЛЕВИЗОР, 3 D, Богородица, settop кутии, Xbox, PS3, Blue Ray, HD DVD, КОМПЈУТЕР, лаптоп компјутери, AV примачите & засилувачи, Трупци, Прекинувачи, Монитори Ethernet Канал 17.8 GBPS, пропусен Опсег До 2160p Резолуција 24 Карат Злато Позлатен, Тројно Mylar Оклопна

DisplayPort Display Port Мини дп да HDMI Машки да се Женски Адаптер Кабел За Apple Mac Macbook Pro Воздух За iMac Thunderbolt

DEN 8544.00

Карактеристики 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Конвертор.2.Поврзете се за Mac, за Mac Books, PC лаптопи да се следи,HDТелевизори, и проектори.3.Компатибилен со за Mac компјутери, за Mac Books опремени со Мини Display Port.4.Во согласност со Mini Display Port 1.1 a, HDMI 1.3 б.5.Поддршка резолуции до 1080p (Full HD) и 1920 x 1200, без компромис во видео квалитет.6.Поддршка DTS / DTSHD, Dolby Digital / Dolby True HD, и Линеарни PCM (LPCM).7.Боја : Бела (во согласност со вашиот за Apple компјутери).8.Производ Нето Тежина : 19 g9.Пакет Тежина : 30 g10.Линија должина : 15cm11.Portable, и лесно да се носат...

HIPERDEAL 2M RJ45 CAT6 Ethernet Мрежа LAN Кабел Рамен UTP Печ Рутер Многу Интересно

192.00 -32 % DEN 131.00

2 M RJ45 CAT6 Ethernet Мрежа LAN Кабел Рамен UTP Печ Рутер Многу ИнтересноСпецификации : Категорија 6 RJ45 Кабел Наназад компатибилен со Мачка 5e и Мачка 5 животната средина...

STEYR HDMI да HDMI Extender 40M ,HDMI Repeater,130ft Extensor HD 1080P HDMI Repeater Кутија Extender Бустер Адаптер за Антена

1076.64 -35 % DEN 700.00

STEYR 40m HDMI да HDMI Repeater Extender 130ft Extensor HDMI 1.3 б Extender Поддршка за 1080 P Метал Случај за HDTV BlurayВовед : STEYR 40m HDMI да HDMI Repeater Extender 130ft Extensor HDMI 1.3 б Extender Поддршка за 1080 P Метал Случај за HDTV BlurayОва е еден вид на надградба на HDMI Repeater...

HSV378 HDMI Extender Не Латентност Време и Видео Lossless 100 HDMI 1080p Испраќачот, Примачот TX RX Над Еден Cat5e/5 Кабел rj45

DEN 4319.52

HSV378 HDMI Extender Не Латентност Време и Видео Lossless 100 HDMI 1080p Испраќачот, Примачот TX RX Над Еден Cat5e / 5 Кабел rj45Вовед : Овој производ се прошири FULL HD HDMI сигнал до 120 метри над една МАЧКА кабел, без било видео на косата и време на чекање...

Navceker 5x1 HDMI Префрлите Аудио Extractor UHD 1.4 HDMI Преклопник 5 Порт ЛАК IR-Далечински HDMI Преклопник 4K Switcher За PS3, PS4 Apple TV

3853.92 -49 % DEN 1966.00

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадување купони е на чекање за вас да се извлече,повеќе рафинирано мали подароци слободни да ја испратите, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ги следите нашите продавница и да станат наши фанови, можете да добиете дополнителни 5% попуст.Navceker 5x1 HDMI Префрлите Аудио Extractor UHD 1.4 HDMI Преклопник 5 Порт ЛАК IRДалечински HDMI Преклопник 4 K Switcher За PS3, PS4 Apple TVZYHS16,Navceker 5 Портен HDMI / MHL Switch & Аудио Extractor SPDIF / РКА стерео излези со Ултра HD 4 K ЛАК EDID поставка ви овозможува да го поврзете пет HDMI влезТоа исто така ви овозможува да се поврзете со некоја 7.1 канал дигитални опкружувачки на HDMI ™ излез или 5.1 канал дигитални опкружувачки звук на Toslink дигитален излез или 2.0 канал PCM аудио на РКА stereo output (стерео излез.Одличен Квалитет : HDMI Влез : HDMI x 5 Сите Излез : HDMI 1 x, Toslink / SPDIF x 1, Стерео РКА x 1...

HSV891-IR (1 Испраќачот и 2 Корисници) HDMI 1080P Extender IR Над Rj45 Cat5/Cat5e/Cat6 120m Со Аудио Extractor HDMI Преку IP

10078.56 -40 % DEN 6047.00

HSV891IR (1 Испраќачот и 2 Корисници) HDMI 1080 P Extender IR Над Rj45 Cat5 / Cat5e / Cat6 120m Со Аудио Extractor HDMI Преку IPИстакна:На HSV891МО поддршка 1 buc на Испраќачот да 253 компјутери на примачите над switch...

AIXXCO HDMI 2x2 Splitter/Прекинувач 3D 1080P Засилувач HDMI Преклопник 2 во 2 Out HDMI Конвертор адаптер За HDTV ps3, ps4 XBOX

DEN 1263.36

HDMI 2x2 Splitter / Прекинувач 3 D 1080 P Засилувач HDMI Преклопник 2 во 2 Out HDMI Конвертор адаптер За HDTV ps3, ps4 XBOXОпис на производот : Овој производ е на текст може да биде поврзана за два HDMI сигнал извори, како што се : За settop кутии, DVD плеери, лаптоп, PS3, PS4, XBOX конзоли за игри и други highdefinition уреди...

(100pieces/многу) 90 Степен До Агол & Надолу Аглеста HDMI Машки Да HDMI Женски Тип Рамен Кабел за Продолжување Кабли 30cm 1ft 1.4 v

DEN 15360.00

90 Степен До Агол & Надолу Аглеста HDMI Машки Да HDMI Женски Тип Рамен Кабел за Продолжување Кабли 30cm 1ft 1.4 vКарактеристики : Конектор А : HDMI машки аглестаКонектор Б : HDMI ЖенскиДолжина : 30cmКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина)HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итнAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Нови 1x2 HDMI Bi-Directional Switcher Поддршка HDMI 2.0 HDCP 2.2 UHD 4K 2x1 HDMI Преклопник ЦЕНТАР Кутија За Apple TV, XBox,PS3, PS4 & HDTV

1223.52 -49 % DEN 624.00

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадување купони е на чекање за вас да се извлече,повеќе рафинирано мали подароци слободни да ја испратите, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ги следите нашите продавница и да станат наши фанови, можете да добиете дополнителни 5% попуст.Нови 1x2 HDMI BiDirectional Switcher Поддршка HDMI 2.0 HDCP 2.2 UHD 4 K 2x1 HDMI Преклопник ЦЕНТАР Кутија За Apple TV, XBox,PS3, PS4 & HDTVZYHS12,На 4 K HDMI BiDirectional Префрлување може да поврзете два HDMI извори како bluray плеер и PS3, итн,на еден HDMI прикаже како HDTV...

HDMI Тип на Микро HDMI Тип Д До & Долу Аглеста Лактот Кабел 30cm 1ft Злато Позлатен 3D 4K 1080p MicroHDMI Аудио за Таблет Камера

95.04 -15 % DEN 81.00

Аголот на Лактот Micro HDMI (Тип D) да HDMI (Тип А) Кабел 30cm 1ft Злато Позлатен 3 D 4 K 1080p Micro HDMI Аудио за Таблет КамераHDMI кабел, поддржува 3 D, UHD, ЛАК, Ethernet и сите други достапни HDMI функции...

Мини Hdmi Кабел V1.4 1M 2M 3M 5M приклучок (Тип В) да приклучок (Тип А) кабел | злато позлатен 1.4 Вистинска 3D | 1080p | 2160p

62.40 -20 % DEN 50.00

Висока брзина Мини HDMI да HDMI кабел, А да се В тип Кабел изградена со користење на високо квалитетни материјали за најдобри контакт врска помеѓу HDMI опрема...

PLayvision SCART да HDMI аудио Scaler Кутија Скали до SCART да HDTV резолуција до to1080p Поддршка на текст видео системи NTSC/PAL

DEN 2006.40

Ви благодариме за купување на овој производ За оптимални перформанси и безбедност, ве молиме прочитајте ги овие инструкции внимателно пред секое поврзување, оперативни или приспособување на овој производ...

HIPERDEAL Мини USB 2.0 802.11 n 150Mbps Wifi Мрежа Адаптер за Windows Linux PC

240.00 -32 % DEN 163.00

Мини USB 2.0 802.11 n 150 Mbps Wifi Мрежа Адаптер за Windows Linux PCКарактеристики : Супермала големина компактен дизајн кој се вклопува во вашиот компјутер преку USB порта, со минимални издаденост што го прави идеално за користење при патување или во преполната workspace Обезбедува одлично решение за вршење на секојдневните активности, како на префрлување на датотеки, пребарувате Интернет и симнување музика. Во согласност со безжична 802.11 n стандарди Податоци стапка до 150 Mbps Го поддржува 64 / 128 bit WEP, WPA енкрипција Доаѓа со софтвер на CDМетод на пренос : Директна Секвенца се Шири Спектар (DSSS)Фрекфенција : 2.4~2.4835 GHzЕфективната Работа на Далечина : 100 метри најдалеку затворен и 150 метри најдалеку отворено (варира поради средина)Поддршка на Систем со Windows Vista / XP / 2000 / 7 / со MAC os / LinuxДимензии : 0.71 во x 0.59 во x 0.24 во (18 мм x 15 mm x 6 мм)Нето Тежина : 0.07 оз (2g)Пакет Тежина : 2 G / 0.07 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 80*20*30 ММ / 3.15*0.79*1.18 ИнчиПакетот Вклучува : 1 x Wifi Мрежа Адаптер

HDCP 4K HDMI Splitter Full HD 1080p Видео HDMI Преклопник Switcher 1X2 Сплит 1 in 2 Out Засилувач Двоен Дисплеј За HDTV DVD PS3, Xbox

600.48 -30 % DEN 420.00

започнетекрајот HDCP 4 K HDMI Splitter Full HD 1080p Видео HDMI Преклопник Switcher 2 Сплит 1 in 2 Out Засилувач Двоен Дисплеј За HDTV DVD PS3, XboxОпис : HDMI Splitter 1x2 нуди HD видео решение за супермаркети, трговски центри, HDTVs, STB, Двд, лцд проектор фабрики, податоци за контрола центри, центри за дистрибуција на информации, конференциски сали презентација, образование и обука, корпорација изложбените салони, домашни театри и повеќе.Карактеристики : Еден HDMI влез сигнал се подели на два HDMI потоне уреди Поддршка Full HD, Целосна 3 D Поддршка до 1080 P / 60 Hz Поддршка на CEC Поддршка длабоко боја 30bit, 36bit Поддржува BlueRay 24 / 50 / 60fs / HDDVD / xv YCC Дигитален аудио формат, како и DTSHD / Dolbytrue HD / DTS / DolbyAC3 / DSD / ХД(HBR) Поддршка сигнал retiming Поддршка на текст до 15metres AWG26 стандарден HDMI кабел должина, капацитет до 20metres AWG26 кабел должина Без губење на квалитетСПЕЦИФИКАЦИИ : HDMI верзија : HDMI 1.4 на HDMI resolution : ДО 1920*1080 / 60 Hz Поддршка видео боја формат : 24bit / длабоко боја 30bit,36bit Поддршка аудио формат : DTSHD / Dolbytrue HD / DTS / DolbyAC3 / DSD HD(HBR) Макс...

2/5PCS HDMI машки да HDMI женски кабел адаптер конвертор extender 90 степени агол за 1080P hd телевизор

79.20 -19 % DEN 64.00

Прав Агол HDMI V1.4 Машки да HDMI V1.4 Б Женски Злато Позлатен Кабел Адаптер од 90 степени HDTV 1080 P HDMI Кабел КонекторПремиум високи перформанси десен агол HDMIHDMI адаптер за употреба со HDTV, за домашно Кино, за Play Station 3 и повеќе....

Measy W2H HD Видео и Аудио Сигнал на Пренос Систем HDMI ™ безжична Extender 30M HD приемник и предавател 1080p До 100ft

DEN 10320.00

Measy W2 H HD Видео и Аудио Сигнал на Пренос Систем HDMI ™ безжична Extender 30 M HD приемник и предавател 1080p До 100ftВоведОвој HDMI ™ Безжична extender користи Безжична HD технологија која овозможува голема брзина, високо ниво на перформанси на безжична комуникација меѓу електроника,компјутерските и мобилни уреди...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.