• Ново
Marconi Стил Светлина, Крушка Светилка Гроздобер Lumiled Репродукција 30 Вати чисто Стакло Огномет E27 T10 AC110V 120V 220V 240V

Marconi Стил Светлина, Крушка Светилка Гроздобер Lumiled Репродукција 30 Вати чисто Стакло Огномет E27 T10 AC110V 120V 220V 240V

Оценка на клиентот:
DEN 287.52
DEN 273.00 -5 %

Износ
Залиха


Опис
Извор на светлина тип : T10 *1
Wattage : 40w
Напон : 110 или 220 V (Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)
Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итн
Боја : Транспарентна(Како слика ја покажува)
Материјал : Стакло
Одличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;
СОСЕМА НОВ, НЕИСКОРИСТЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ФАБРИЧКИТЕ КУТИЈА! (КЛИКНЕТЕ ПОДОЛУ ЗА 10 PCS ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО)

Карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
30w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Прозрачна Флукс:
888
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Примена:
Затворен,Комерцијални
Боја Temp(К):
2700
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
88888
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
1%
База Тип:
E27
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број На Модел На:
t10
Спецификација:
880
Вати:
30watt

Производи во категоријата

HoneyFly10pcs Dimmable Мини Халоген Сијалица GU10 35W +C(35mm) 230V GU10 Халоген Светилка WarmWhite Место Светло GU10 Halojen Lamba Затворен

1435.20 -16 % DEN 1206.00

Dimmable Мини Халоген Светилка GU10 35 W+C (35mm) 230 V Honey Fly10pcs Dimmable Мини Халоген Сијалица GU10 35 W +C(35mm) 230 V GU10 Халоген Светилка Warm White Место Светло GU10 Halojen Lamba Затворен Име на Производ : Халоген светилка GU10 35 W +C (35mm) , Мини Халоген Сијалица 35 W GU10 , Мини GU10, галогеновые лампы, gu10 халоген , dimmable халоген светилка GU10 35w 35w галогенные лампочки 35мм Мини gu10 35 мм галогенНапон : 230 V Lumens : 195 LM Зрак Агол : 30° Животен Век : 2000 ЧасаWattage : 35 W Големина : φ35*46mmБоја : Топло Бела 2700k3000kНашите Предности ● Брза Испорака во 1 Работен Ден...

HoneyFly Халоген Светилка 2 парчиња/многу JDR 2700-3000K 50W 220V Првенство Форма E27 Халоген Сијалица Топло Бела чисто Стакло Внатрешна Декорација Lamba

427.20 -10 % DEN 384.00

Бесплатен Превозот Honey Fly Халоген Светилка 2 парчиња / многу JDR 27003000 K 50 W 220 V Првенство Форма E27 Халоген Сијалица Топло Бела чисто Стакло Внатрешна Декорација LambaИме на производ : JDR Халоген светилкаНапон : 220 VБоја : Топло бела 27003000 KСветилки База : E27Wattage : 50 WLumens : 400 LMЗрак Агол : 30°Животниот Век : 2000 ЧасаДимензии : φ50*73mmПРИМЕНА : Гаранција : Купи со доверба, сите наши производи се направени од најдобрите материјали,CE одобрено, со гаранција 2 години по испорака...

4-pack УВА UVB УВ терариум Рептил Халоген широк Спектар Уживаат Сијалица Рефлектори Топло Уживаат 110V 220v

561.60 -5 % DEN 534.00

Почитувани купувачиКога ќе се Примени на сијалица и да се провери дали тоа може да светне, ако не, ве молиме проверете ја вашата светилка сопственикот, или да го замени светилка сопственикот со нова, повеќето светилки дека не може да светне се должи на светлината база не се адаптираат светилка сопственикот...

HoneyFly J165 Инфрацрвен Печка Светилка 380V 750W 165mm IR Халоген Светилка R7S Топлинска Цевка Рубин Близнак Спирала Инфраред Сушење Кварц

DEN 662.40

Ние сме единствена продавачот за оваа инфрацрвена грејач светилка во Aliexpress , многу висок квалитет на добра цена, ќе уживате во нашата одлична услуга..Ви благодариме за вашиот интерес!Honey Fly J165 Инфрацрвен Печка Светилка 380 V 750 W 165mm IR Халоген Светилка R7 S Топлинска Цевка Рубин Близнак Спирала Инфраред Сушење КварцВнимание : ве Молиме да не го користите овој инфраред халоген светилка во ЗАПЕЧАТЕН тела за да бидете сигурни на безбедноста...

CNIM Топла 10 X Халоген Крушка Светилка G9 230V 40W Топло Бела Куќа За

143.52 -8 % DEN 132.00

Сосема Нов и Висок КвалитетВреметраење на ултрадолг живот (околу 20,000 часа)Примена : Домови, хотели, продавници или на декоративни осветлувањеБоја : Топло Бела светлина, и жолтеникаваМодел : G9Изглед : матирано стаклоНапон : 220 240 VМоќност : 40 Wтемпература на бојата : 2800 KЖивотниот век : 2000 HПакетот вклучува:10 x G9 230 V 40 W халоген сијалицаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 см.Сосема Нов и Висок КвалитетВреметраење на ултрадолг живот (околу 20,000 часа)Примена : Домови, хотели, продавници или на декоративни осветлување

G9 Халоген Сијалица Матирано/Транспарентен Светлина Светилка 25W/40W 230V 2800K Топло Бела Супер Светло G07 Капка брод

44.16 -18 % DEN 36.00

Карактеристики : Енергијазаштеда на енергија и простор за заштеда наУлтра сјајна долг живот (околу 20000 часа)УВ заштита.Спецификации : Материјал : Кварц Стакло+Волфрам+Халоген ГасБаза Тип : G9Светла Боја : Топло БелаВлезен Напон : 230 V ACТемпература на бојата : 27003500 KМоќност : 25 W / 40 WЖивотниот Век : 20000 ЧасаКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.