• Ново
YAOPEI 1805BA0131N-НОВИ Гуми Притисок Сензор TPMS Сензор За светски обединет Bolero Шкорпија

YAOPEI 1805BA0131N-НОВИ Гуми Притисок Сензор TPMS Сензор За светски обединет Bolero Шкорпија

Оценка на клиентот:
DEN 1151.52
DEN 944.00 -18 %

Износ
Залиха


Детали За Производот
1805 BA0131 N-НОВИ Гуми Притисок Сензор TPMS Сензор За светски обединет Bolero Шкорпија
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

Карактеристики

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Стандард
Име На Модел:
1805BA0131N-A
Објектот Висина:
3mm
Објектот Должина:
5mm
Материјал Тип:
Стандард
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
4mm
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Тежина:
0.1kg
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
За Светски Обединет

Производи во категоријата

4Piece TPMS Гуми Вентили За Land Rover Алуминиумски Цевки Вентил за Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка на Комплет

383.52 -11 % DEN 341.00

4 Piece TPMS Гуми Вентили За Land Rover Алуминиумски Цевки Вентил за Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка на КомплетДетали на сликатаКлиенти Повратни ИнформацииНашите Услуги 1...

LARATH 3 Копчиња Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Покрие Флип Фоб Виткање Неисечени Сечилото Школка за Рено Fluence Clio /Megane /Kangoo Modus

223.20 -19 % DEN 181.00

3 Копчиња Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Покрие Флип Фоб Виткање Неисечени Сечилото Школка за Рено Fluence Clio / Megane / Kangoo ModusКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

YAOPEI Нови Гуми Притисок Сензор 407001AA0D За Nissan Infiniti TPMS Сензор 315MHZ

1069.44 -18 % DEN 877.00

Нови Гуми Притисок Сензор 407001 AA0 D За Nissan Infiniti TPMS Сензор 315 MHZFitmentЗа Infiniti FX35 (20082007)За Infiniti FX45 (20072008 година)За Infiniti G35 (2007)За Infiniti M35 (20102009)За Infiniti M37 (20112012)За Infiniti M45 (20102009)За Infiniti M56 (20122011)За Infiniti Q45 (2006)За Infiniti QX56 (20102007)За Nissan 350 Z (20092007)За Nissan Altima (20112006)За Nissan Армада (20142005)За Nissan Cube (20142009)За Nissan Граница (20142005)За Nissan GTR (20152009)За Nissan Maxima (20142007)За Nissan Murano (20122007)За Nissan Pathfinder (20142004)За Nissan Потрагата (20092004)За Nissan Непријателските (20142008)За Nissan Sentra (20142007)За Nissan Титан (20142004)За Nissan Обратно (20142007)За Nissan Xterra (20142006)

LARATH Floding Флип Копче Случај За Рено Clio Kangoo Megane Модус Со Неисечени NE72 206 Неисечени Сечилото Копче Школка Фоб Маска

212.64 -19 % DEN 172.00

Floding Флип Копче Случај За "Рено" Clio Kangoo Megane Модус Со Неисечени NE72 206 Неисечени Сечилото Копче Школка Фоб МаскаСостојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаБатон : 2 КопчеКлучни Празно : ДаTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаТежина : 43gГолемина (millimeter) 105 (L) x 34.5 (W) x 18.5 (T)Големина (инчен) 4.1 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

ONEWELL 2.2 Бар Автомобил Гуми Гуми Притисок Матични Покривајте Сензорот Сигнализација Гуми Притисок Мониторинг на Алатката

DEN 107.04

Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ ви БлагодаримеONEWELL 2.2 Бар Автомобил Гуми Гуми Притисок Матични Покривајте Сензорот Сигнализација Гуми Притисок Мониторинг Алатка Карактеристики : Одговара на било стандардна големина постојните гуми матични Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гуми...

YAOPEI 4pcs НОВ Висок Квалитет TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем за Fiat 53104671 433MHZ

3613.44 -14 % DEN 3108.00

4pcs НОВ Висок Квалитет TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем за Fiat 53104671 433 MHZFitment За АЛФА ROMEO GIULIETTA 01 / 201412 / 2016 За АЛФА РОМЕО MITO 955 08 / 201312 / 2016 За CHRYSLER ГРАДОТ ЗЕМЈА 01 / 201112 / 2016 За CHRYSLER VIPER 12 / 201212 / 2016 За CHRYSLER ВОЈАЏЕР 01 / 201112 / 2016 За CITROEN го НЕМО 10 / 200712 / 2015 За DODGE DURANGO 01 / 201112 / 2016 За DODGE ГРАНД КАРАВАН 01 / 201112 / 2016 За DODGE ПАТУВАЊЕ JC 01 / 201112 / 2016 За DODGE RAM меморија СЕРИЈА DS / DJ 2010 2013 За DODGE VIPER ZD 12 / 2012 06 / 2015 За ФИАТ 500 L 312 / 330 05 / 2007 06 / 2016 За FIAT DOBLO 223 12 / 2012 12 / 2016 За FIAT LINEA 323 03 / 2007 12 / 2015 За FIAT QUBO 225 10 / 2007 12 / 2016 За FIAT STRADA 178 01 / 2012 12 / 2016 За JEEP GRAND CHEROKEE WK2 01 / 2011 12 / 2015 За JEEP WRANGLER JK 09 / 2010 12 / 2016 За "ОПЕЛ" ОПЕЛ КОМБО D (15") Комбо D 03 / 2011 12 / 2016Слика Покажува на TPMS Сензор :

Најновите 2 парчиња Црна Лизгачки Вратата Контакт Switch За Ван Централно Заклучување Системи Автомобил Алармот

81.60 -11 % DEN 73.00

Црна Лизгачки Вратата Контакт Switch За Ван Централно Заклучување Системи Автомобил Алармот▲ СпецификацијаБоја : црнаТежина : 28gГолемина : како на сл шоуКоличина : 2 компјутери▲ Функција1...

Руската верзија ZX910 lcd дисплеј за Шериф ZX910 Lcd далечински две начин автомобил далечински стартер бесплатен превозот

168.00 -12 % DEN 148.00

Руската верзија ZX910 lcd дисплеј за Шериф ZX910 Lcd далечински две начин автомобил далечински стартер бесплатен превозот

5pcs CNPAM Слободни Автомобил Копче Клон Чипови JMA TPX4 Transponder Чип (Замена на TPX3 Чип)

3315.84 -5 % DEN 3150.00

5pcs CNPAM Слободни Автомобил Копче Клон Чипови JMA TPX4 Transponder Чип (Замена на TPX3 Чип)Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

100Kits Schrader TPMS Услуга за Полнење Стил Гума Snap-In Вентил Произлегува големо За Citroen Ford Линколн 20008 LTQYFG-0005 FE3MAF4

4847.04 -5 % DEN 4605.00

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 20008, LTQYFG0005, FE3 MAF4Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ГумаСостојба За : акцииКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Buick Chrysler Dodge На Ford ЛинколнЗа GMC светски обединет Мицубиши PeugeotЗа Кадилак Chevrolet Субару CitroenОпис : Овој комплет вклучува матични, капи,јадра...

YAOPEI Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем За Ford F2GT-1A180-CB / F2GT-1A150-БЛАГАЈНИЧКИ 2014-2020

959.04 -17 % DEN 796.00

Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем За Ford F2 GT1 A180CB / F2 GT1 A150БЛАГАЈНИЧКИ 20142020​Fitment : За Форд : 20152016 За Ford Работ2016 Година За Ford Explorer20152016 За Ford F15020152016 За Ford Mustang2016 година За Линколн MKXСлика Покажува на TPMS Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

Нови Пристигнување FX-5 LCD дисплеј флексибилен кабел за KGB FX-5 далечински контролер FX5 дисплеј со Зебра Ленти Бесплатен превозот

165.60 -10 % DEN 149.00

Нови Пристигнување FX5 LCD дисплеј флексибилен кабел за KGB FX5 далечински контролер FX5 дисплеј со Зебра Ленти Бесплатен превозот

Бесплатен превозот Magicar М5 LCD дисплеј за Две начин автомобил алармот систем MAGICAR SCHER-КАН 5 далечински контролер Magicar 5 екранот

119.04 -10 % DEN 107.00

Бесплатен превозот Magicar М5 LCD дисплеј за Две начин автомобил алармот систем MAGICAR SCHERКАН 5 далечински контролер Magicar 5 екранот

4Pcs/Пакет 2.0 Бар 30PSI Автомобил Пневматик Гуми Притисок Вентил Матични Капи Сензор за Следење на Очите Предупредување со Аларм на Автомобил Стил на Воздухот Алатки за

228.96 -25 % DEN 172.00

Објектот Се Опише : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Метал ChromedЕдноставно инсталирање на воздушни вентилСпоред признае боја за да се прикаже на притисок на гумиОдговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матичниВизуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гумиСе пеат тоа го прави на гуми на вашиот автомобил повеќе безбедностЛесно да се контролира и да ја инсталиратеГуми Притисок : 2.0 Бар 30 PsiБоја : Како на сликата шоуГолемина : Прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.