• Ново
Teeze 4pcs Палка 5 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Land Rover Freelander 1997-2006

Teeze 4pcs Палка 5 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Land Rover Freelander 1997-2006

Оценка на клиентот:
DEN 3599.52
DEN 3420.00 -5 %

Износ
Залиха


4pcs Сосема Нов Палка 5 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Land Rover Freelander 1997-2006
Карактеристики :
1.Ако вашиот тркала studs на вашето возило се подолги од Изолација е дебела, тие треба да бидат земјата надолу
за да се спречи крајот на studs на вашиот автомобил од притискање на задната страна на управувачот.
2.Подобро ракување со проширување на wheelbase.
3.Гарантира за Животот на вашето Возило.
4.Силна цврст дизајн и изглед.
Пакет се вклучени :
4 * Тркала Изолација Адаптери
20* Авиони одделение 10.9 продолжен тркала завртки
Спецификации :
1, 4 Сосема Нови Тркала Spacer Адаптери За Land Rover Freelander 1997-2006
2, Возило Топ Модел : 5x114.3
3, Воланот Топ Модел : 5x114.3
4, 64.1 mm Центар Создаден
5, 6061 T6 Палка Алуминиум
6, 12x1.5 Тема На Теренот Studs
7, 25мм Дебели
8, ЦПУ Изработени користејќи високо квалитетни aerospace алуминиум
Ве молиме да се Осигурате дека се тие точни апликација за вашето возило, ние само guarentee дека ќе
добиваат на Изолација што е опишан.
Тоа е ulimately крајните корисници responsibilty да се осигура дека тоа е правилна Изолација.
Производот е токму како на сликата подолу,сите се во парк и е подготвен за испорака!
Детали :
Инсталација :

Карактеристики

Бренд Име:
TEEZE
Број На Модел На:
10001
Материјал:
Алуминиум легура

Производи во категоријата

YAOPEI од 13 до 15 ЗА Altima Pathfind ГУМИ ПРИТИСОК СЕНЗОР TPMS Фабрика ОЕМ 40700-3JA0A ,407003JA0A 40700-3JA0B

1098.24 -11 % DEN 977.00

Од 13 до 15 ЗА Altima Pathfind ГУМИ ПРИТИСОК СЕНЗОР TPMS Фабрика ОЕМ 407003 JA0 A,407003 JA0 A 407003 JA0 BFitment : За Nissan Altima 2.5 Л Автоматско CVT База 2013, 2014 Година За Nissan Altima 2.5 Л Автоматско CVT S 2013, 2014 Година За Nissan Altima 2.5 Л Автоматско CVT SL 2013, 2014 година За Nissan Altima 2.5 Л Автоматско CVT SV 2013, 2014 година За Nissan Altima 3.5 L V6 CVT Автоматски S 2013, 2014 Година За Nissan Altima 3.5 L V6 CVT Автоматски SL 2013, 2014 година За Nissan Altima 3.5 L V6 CVT Автоматски SV 2013, 2014 година За Nissan Pathfinder Од 2,5 L ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС CVT Автоматски Platinum Хибрид 2014 Година За Nissan Pathfinder Од 2,5 L ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС CVT Автоматски SL Хибрид 2014 Година За Nissan Pathfinder Од 2,5 L ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС CVT Автоматски SV Хибрид 2014 Година За Nissan Pathfinder Од 3,5 L V6 CVT Автоматски Platinum 2013, 2014 Година За Nissan Pathfinder Од 3,5 L V6 CVT Автоматски S 2013, 2014 Година За Nissan Pathfinder Од 3,5 L V6 CVT Автоматски SL 2013, 2014 година За Nissan Pathfinder Од 3,5 L V6 CVT Автоматски SV 2013, 2014 година За Nissan Murano S 3.5 L V6 Гас 2015 Година За Nissan Murano SL 3.5 L V6 Гас 2015 Година За Nissan Murano Platinum Од 3,5 L V6 Гас 2015 Година За Nissan Murano SV 3.5 L V6 Гас 2015 Година За Infiniti JX35 3.5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2013 За Infiniti QX60 2.5 L 2488 CC l4 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Supercharged 2014 Година За Infiniti QX60 3.5 L 3498 CC 213 Cu...

4PCS 73.1 да 66.6 Центар Оддалечиме Прстени OD=71.12 mm/72.62 mm/73.1 mm ID= 66.6 mm Алуминиумски Тркала центар прстен

DEN 239.52

Алуминиум Центрирање Прстени.Комплетен Сет на 4Надворешниот Дијаметар : 71.12 mm / 72.62 mm / 72.62 mm / 73.1 mm (тркала понесе големина)Дијаметар : 66.6 mm (возило центар големина)Превозот : Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.Врати / Политика За Наплата : Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство...

Teeze 4pcs Нови Палка 4 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Hyundai Verna 2010-

3599.52 -5 % DEN 3420.00

4pcs Сосема Нов Палка 4 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Hyundai Verna 20102016Карактеристики : 1.Ако вашиот тркала studs на вашето возило се подолги од Изолација е дебела, тие треба да бидат земјата надолуза да се спречи крајот на studs на вашиот автомобил од притискање на задната страна на управувачот.2.Подобро ракување со проширување на wheelbase.3.Гарантира за Животот на вашето Возило.4.Силна цврст дизајн и изглед.Пакет се вклучени : 4 * Тркала Изолација Адаптери16* Авиони одделение 10.9 продолжен тркала заврткиСпецификации : 1, 4 Сосема Нови Тркала Spacer Адаптери2, Возило Топ Модел : 4x1003, Воланот Топ Модел : 4x1004, 54.1 mm Центар Создаден5, 6061 T6 Палка Алуминиум6, 12x1.5 Тема На Теренот Studs7, 25мм Дебелина8, ЦПУ Изработени користејќи високо квалитетни aerospace алуминиумВе молиме да се Осигурате дека се тие точни апликација за вашето возило, ние само guarentee дека ќедобиваат на Изолација што е опишан.Тоа е ulimately крајните корисници responsibilty да се осигура дека тоа е правилна Изолација.Производот е токму како на сликата подолу,сите се во парк и е подготвен за испорака!Детали : Инсталација :

MOTOBOTS 400Pcs=100set Автомобил Универзална Карбонски Влакна Текстура Стил Цинк Легура вентилот на Гумата Капа За промет на Големо се Меша Логоа Цел 955

17232.00 -11 % DEN 15336.00

Карактеристики : Лесно се инсталира,Само завртки на вентилот на гумата матични,може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на пневматик, а исто така ја покажуваат убавината карактеристика на пневматик,4 Капи По Собата,тоа не е оригинална...

Teeze 4pcs Нови Палка 5 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Citroen C6 2005-2017

3599.52 -5 % DEN 3420.00

4pcs Сосема Нов Палка 5 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Citroen C6 20052017Карактеристики : 1.Ако вашиот тркала studs на вашето возило се подолги од Изолација е дебела, тие треба да бидат земјата надолуза да се спречи крајот на studs на вашиот автомобил од притискање на задната страна на управувачот.2.Подобро ракување со проширување на wheelbase.3.Гарантира за Животот на вашето Возило.4.Силна цврст дизајн и изглед.Пакет се вклучени : 4 * Тркала Изолација Адаптери20* Авиони одделение 10.9 продолжен тркала заврткиСпецификации : 1, 4 Сосема Нови Тркала Spacer Адаптери2, Возило Топ Модел : 5x1083, Воланот Топ Модел : 5x1084, 65.1 mm Центар Создаден5, 6061 T6 Палка Алуминиум6, 12x1.5 Тема На Теренот Studs7, 25мм Дебелина8, ЦПУ Изработени користејќи високо квалитетни aerospace алуминиумВе молиме да се Осигурате дека се тие точни апликација за вашето возило, ние само guarentee дека ќедобиваат на Изолација што е опишан.Тоа е ulimately крајните корисници responsibilty да се осигура дека тоа е правилна Изолација.Производот е токму како на сликата подолу,сите се во парк и е подготвен за испорака!Детали : Инсталација :

Алуминиумски тркала центар прстени OD 75.1 да ID 57.1 Алуминиум Легура оддалечиме spigot центар прстени

DEN 576.00

Добредојдовте на нашата продавницаВе молиме запишете го големинаили контактирајте го продавачот да ја знаете големината која е костим за вашиот автомобилпред одлуки цел.

MOTOBOTS 50Set Автомобил Универзална Карбонски Влакна Текстура Стил Цинк Легура вентилот на Гумата Капа За промет на Големо се Меша Логоа Цел FD-955

DEN 9120.00

Карактеристики : Лесно се инсталира,Само завртки на вентилот на гумата матични,може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на пневматик, а исто така ја покажуваат убавината карактеристика на пневматик,4 Капи По Собата,тоа не е оригинална...

MOTOBOTS Автомобил Универзална Карбонски Влакна Текстура Стил Цинк Легура вентилот на Гумата Капа За промет на Големо се Меша Логоа Цел FD-955

237.60 -11 % DEN 212.00

Карактеристики : Лесно се инсталира,Само завртки на вентилот на гумата матични,може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на пневматик, а исто така ја покажуваат убавината карактеристика на пневматик,4 Капи По Собата,тоа не е оригинална...

Teeze 4pcs Нови Палка 4 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Chevy Epica 2007-2013

3599.52 -5 % DEN 3420.00

4pcs Сосема Нов Палка 4 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Chevy Epica 20072013Карактеристики : 1.Ако вашиот тркала studs на вашето возило се подолги од Изолација е дебела, тие треба да бидат земјата надолуза да се спречи крајот на studs на вашиот автомобил од притискање на задната страна на управувачот.2.Подобро ракување со проширување на wheelbase.3.Гарантира за Животот на вашето Возило.4.Силна цврст дизајн и изглед.Пакет се вклучени : 4 * Тркала Изолација Адаптери16* Авиони одделение 10.9 продолжен тркала заврткиСпецификации : 1, 4 Сосема Нови Тркала Spacer Адаптери За Chevy Epica 200720132, Возило Топ Модел : 4x114.33, Воланот Топ Модел : 4x114.34, 56.6 mm Центар Создаден5, 6061 T6 Палка Алуминиум6, 12x1.5 Тема На Теренот Studs7, Стандардната Големина Е 25мм, имаме 15mm,20mm,25мм,30мм дебели предмет на продажба,може да го избере најдобриот големина за вашиот автомобил и да ни оставите порака,сите иста цена.8, ЦПУ Изработени користејќи високо квалитетни aerospace алуминиумВе молиме да се Осигурате дека се тие точни апликација за вашето возило, ние само guarentee дека ќедобиваат на Изолација што е опишан.Тоа е ulimately крајните корисници responsibilty да се осигура дека тоа е правилна Изолација.Производот е токму како на сликата подолу,сите се во парк и е подготвен за испорака!Детали : Инсталација :

4 x Универзални Алуминиум Центар Оддалечиме Прстен Тркала Spacer Поставите 74.1 mm O/D 72.6 mm I/D

DEN 238.56

Објектот Informatioin : Боја : Сребро Материјал : Алуминиум Големина : 74.1 mm(O / D) , 72.6 mm(I / D) Количина : 1 Set = 4pcs Fitment : Универзална Поликарбонат изградба е зголемена отпорност на топлина и влијание...

4Pcs Алуминиум Легура Црна 4 Парчиња/Set Тркало на Автомобилот Херметички Пневматик Гуми Матични Воздушен Вентил Капи Одговара За промет на Големо се Меша Логоа Цел 941

136.80 -11 % DEN 122.00

Карактеристики : Лесно се инсталира,Само завртки на вентилот на гумата матични,може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на пневматик, а исто така ја покажуваат убавината карактеристика на пневматик,4 Капи По Собата,тоа не е оригинална...

1PC 28mm/30мм Фрлија Челик Пневматик Гуми Промени Duckhead Планината Demount Глава

1079.52 -20 % DEN 864.00

Опис : Боја : СребренаМатеријал : Фрли челикГолемина на : МалиДолжина x Ширина : 190mm х 105mm / 7.5" x 4.1"Инсталирање Дупка со Дијаметар : 28mm / 1.2"ГолемДолжина x Ширина : 190mm х 105mm / 7.5" x 4.1"Инсталирање Дупка со Дијаметар : 30мм / 1.2"Пакет Се Вклучени : 1 x Гуми Промени Патка ГлаваФункција : Soomth suface, го намалува триењето, лесен за употреба. Направен од екипа челик, издржливи.Напомена : 1、ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2、бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере

Ж-МЕЛОДИЈА 4PCS Фалсификувани Алуминиум Црна 5x114.3PCD 67.1 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 25мм Тркала Изолација одговара за Lancer EVO RX7 MPV MX5

DEN 3120.00

ЖМЕЛОДИЈА 4 PCS Фалсификувани Алуминиум Црна 5x114.3 PCD 67.1 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 25мм Тркала Изолација одговара за Lancer EVO RX7 MPV MX5Спецификации : 1.Еден сет : 4pcs2.Методите За Производство : Фалсификувани Алуминиум Легура 6061T63.PCD(Топ Модел) : 5×114.34.CB(Центар се Роди) : 67.1 mm5.Дебелина : 25mm6.Болт / Студ Тема : М12×1.57.Погодни за : LANCER EVO 4 5 6 7 8 9 4 G63LANCER EVO X 4 B11LANCER RALLIART CJLANCER CJ 2008НАMITSUBISH 3000 GT 9299MAZD 3MAZD RX7 19922002MAZD RX8 20032012MAZD MX5 2005НАMAZD MPV 19992006MAZD 6 INC ПРАТЕНИЦИ 2002НАВАМУMAZD 3 2003НАВАМУMAZD 626 19832002ИЛИ БИЛО КОЈ ДРУГИ ВОЗИЛО СО 5 X 114.3 67.1 MMКарактеристики : Зголемување на тркало на автомобилот песна,намалување на телото и центарот на гравитацијата,намалување на телесна деформација...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.