• Ново
4Pcs Одговараат 6.0 440C Црвено Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици + Чешли Z1019

4Pcs Одговараат 6.0 440C Црвено Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици + Чешли Z1019

Оценка на клиентот:
DEN 1342.08
DEN 939.00 -30 %

Износ
Залиха

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење/Ножици за Сечење 1 Сет Опис
(1) Име : Професионални Фризерски Ножици
(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)
(3) Quatity : 4 Pcs/Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 Чешли)
(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Производот Број : 1019 Z
(7) Боја : Како на следниве реални фотографии :
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!

Карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Заби:
28
вкупна должина:
17.5
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
440C

Производи во категоријата

6 Инчен KASHO Професионални Фризерски Ножици Поставите Салон Берберот Коса за Сечење&Чистење Shears Висок Квалитет Сребро Змеј модел

1248.00 -10 % DEN 1123.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : како на слика сликаВисококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски салон Берберот Сечење Shears Висок Квалитет Сребро во облик на змеј рачка

1536.00 -10 % DEN 1382.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За Сечење1 Buc додадете случај = 1 ножици за сечење+ 1 предмет+ 1 клуч + 1 избрише платно(боја по случаен избор)како што е прикажано во сликаВисококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

6 инчен Црно Бела Професионални Фризерски Ножици Коса за Сечење Ножици Kapper Фризерски Shears Коса Makas со Торба

1334.40 -40 % DEN 801.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · продавачот ќе користи нова картон за пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

7.0 Инчен Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање Круг Шефот за Безбедност на Сечење Shears Кутре Тример Животинско Clipper HB0075

DEN 606.72

7.0 Инчен Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање Круг Шефот за Безбедност на Сечење Shears Кутре Тример Животинско Clipper HB0075 Бесплатен ПревозотНапомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење : 7.0 инчен (Прибл : 19cm)Цврстина : 62 HRCБоја : како на сл шоуПакет листата : Домашно милениче Сечење со Ножици Торба Пакет Листа1...

6 Инчен Коса Ножици За Сечење Чистење Професионални Смит Чу Фризерски Салон Производи Берберот Косата Алатки

650.40 -30 % DEN 456.00

6 Инчен Коса Ножици За Сечење Чистење Професионални Смит Чу Фризерски Салон Производи Берберот Косата АлаткиОписСечилото Материјал : JP440 CДолжина : 6 инчен(Прибл : 16.5 см)Цврстина : 62 HRCПакет листата : 1...

4Pcs Одговараат 6 Црна Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Чешли + Сечење + Чистење Shears Змеј Резба Z9005

1531.68 -30 % DEN 1072.00

9005# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици Одговараат на Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Режа + Сечење Режа + Чешли)(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 парчиња Чешли, вкупно 4 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9005 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Виолетова Змеј 6 Професионален Фризер Ножици Коса За Сечење / Чистење Shears Берберот Салон Опрема Фризерски Материјали

1536.00 -40 % DEN 922.00

Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо Појас

1135.68 -12 % DEN 999.00

Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо ПојасФункција : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.Изгледа уредно и многу паметен.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : Црна,КафеаваКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : Околу 22*13 CMAnswer : ___________________________ Note : 1.На листата само вклучувајќи и Ножици Случај,оние ножици и чешел не се опфатени и тоа е за вашиот референца.Благодарение advnace! 2.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред купување...

Moontay Професионални Жилет Работ Серија - 7.5 инчен Јапонија 440C Нерѓосувачки Челик Сребро Миленичиња Чешлање Ножици за Сечење

2879.52 -49 % DEN 1468.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка за Објектот на Име на : Пет Shears Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 7.5 инчен Боја : Multicolor Тип : 1pc на Сечење Режа (со торба) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

Moontay Бренд Коса Ножици 6 инчен Професионални Фризерски Ножици Берберот Сечење Алатки Салон Материјали Коса Clippers

2400.00 -49 % DEN 1224.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјал : не ' Рѓосувачки челик 9 CR13 Hardess : 62 HRC Чистење го Оценувате:25%30% Големина : 6 инчен Боја : како се покаже Тип 1 : Set=1pc на Сечење Режа+1pc на Чистење Режа+СТП кожна торба Тип 2 : 1pc на Сечење Режа(без кеса) Тип 3 : 1pc на Чистење Режа(без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

Резолуцијата професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици сочинуваат shears сечење берберот алатки фризерски ножици

541.44 -7 % DEN 504.00

На високоодделение професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици топла shears сечење берберот шминка алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440 C Цврстина челик : 62 HRC Стил : Сечење режа Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19 cmНе ги вклучуваат случај, ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на ...

Да ги прилагодите на Новата Елитното Германија 440c 6 инчен Врба се намали коса ножици за сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножици

944.64 -30 % DEN 661.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Да ги прилагодите на Новата 6 инчен Германија 440c Врба се намали коса ножици шминка сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножициМатеријал : Германија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRCПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

Персонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои

719.04 -25 % DEN 540.00

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

6 Инчен Нерѓосувачки Челик Tesouras Алатки за Фризерски Сечење Чистење Коза Форма Личност Готски стил Професионални Режа

2266.56 -49 % DEN 1156.00

Најдете Коса Режа дистрибутерПратете ни слики од вашето работно место или режа процесот на производство,ќе добиете пониски цени или сини Картони од насВисок Квалитет 6inch Професионални фризерски Ножици Поставите Чистење Сечење на Косата Змеј Декоративни Фризер Tesoura1.Големина : 6inch2.56 HRC Цврстина3.професионални салон коса ножици4.коса салон или домашна употреба5.продавачот ќ користите email за да пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети6...

2 парчиња 6.0 Златна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи со Z9004

1193.76 -30 % DEN 836.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9004 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5.0 нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме

458.40 -23 % DEN 353.00

5.0" нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме1.Материјал : 6 Cr132.Цврстина : HRC58~603.Сечилото : Нагоре4.Редовни режа големина : 5.0"5.Висока Температура на Стерилизација За Пет Hemostat и Уво Коса Облекување6.Две парчиња заварени рачка7.Пакување : Нагоре хируршки ножици во поли торба за пакување

8 Инчен Ножици за Сечење Професионални Shears коса Фризерски Берберот Милениче Ножици за Човекови & Кучиња & Мачки Црна Мат

720.00 -10 % DEN 648.00

Функција : Големина : 8 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За СечењеИли 1 Buc Додадете Случај(како на сликата покажува)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

2 парчиња 6 и 17,5 см Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Сечење + Чистење Shears Змеј Резба Z9005

1107.36 -30 % DEN 775.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Милениче Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (2 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 9005 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Moontay 6.0 инчен Двојна Опашка Берберот Коса Ножици за Сечење/Shears - Јапонски 440C Челик - Совршени за на Фризер или Домашна Употреба

2064.00 -49 % DEN 1053.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 6 инчен Боја : Сребро Тип : 1pc на Сечење Режа (без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.