• Ново
Виолетова Змеј 7 инчен Пурпурна Милениче shears за кучиња, мачки Професионални Чешлање Алатки Куче Чешлање Clippers оваа Стока за домашни Миленици

Виолетова Змеј 7 инчен Пурпурна Милениче shears за кучиња, мачки Професионални Чешлање Алатки Куче Чешлање Clippers оваа Стока за домашни Миленици

Оценка на клиентот:
DEN 2078.40
DEN 1247.00 -40 %

Износ
Залиха


· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче салон ножици, · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка :
1. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади Еден Ножици Не доаѓаат со торба Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
440C
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
19.5 cm
Големина:
7 inch
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
Тип:
сечење shears
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
боја:
Виолетова

Производи во категоријата

6 Инчен Нерѓосувачки Челик Tesouras Алатки за Фризерски Сечење Чистење Коза Форма Личност Готски стил Професионални Режа

2266.56 -49 % DEN 1156.00

Најдете Коса Режа дистрибутерПратете ни слики од вашето работно место или режа процесот на производство,ќе добиете пониски цени или сини Картони од насВисок Квалитет 6inch Професионални фризерски Ножици Поставите Чистење Сечење на Косата Змеј Декоративни Фризер Tesoura1.Големина : 6inch2.56 HRC Цврстина3.професионални салон коса ножици4.коса салон или домашна употреба5.продавачот ќ користите email за да пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети6...

6 инчен Црно Бела Професионални Фризерски Ножици Коса за Сечење Ножици Kapper Фризерски Shears Коса Makas со Торба

1334.40 -40 % DEN 801.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · продавачот ќе користи нова картон за пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

6.0 Инчен Meisha Професионални Фризери Сечење Ножици за Деца Безбедност Коса Чистење Shears JP440C 4 Бои се Опционални HA0223

DEN 613.92

6.0 Инчен Meisha Професионални Фризери Сечење Ножици за Деца Безбедност Коса Чистење Shears JP440 C 4 Бои се Опционални HA0223 Бесплатен ПревозотОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење 6.0 инчен(Прибл : 17cm)Чистење Ножици 6.0 Инчен (Прибл : 17cm 30 Teeth)Цврстина : 62 HRCБоја : Црвена и Црна, Розова Бела и Црна,Црно како слик шоуСечење го оценувате : 20%30%Косата Ножици Сет со Торба Пакет листата : 1...

Професионален Фризер Ножици Торба Пакет Случај Задржете 1 или 2 Коса Ножици Коса Алатка СТП Кожа Патент Торбичка Holster,LZN0034

530.88 -35 % DEN 345.00

Професионален Фризер Ножици Торба Пакет Случај Задржете 1 или 2 Коса Ножици Коса Алатка СТП Кожа Патент Торбичка Holster,LZN0034Забелешка : Големината Може да биде 23cm Грешка Поради Рака Мерка;Бојата Може да бидат Малку Различни, Поради Различни Следат,ви Благодариме за Вашето Разбирање.(Забелешка : оваа ставка не содржи ножици и сите други фризерски алатки ,само ножици торба, Дизајниран специјално за barbers )Опис : Боја : ЦрноКафеаваГолемина : стан 23.5*8.5*2.5 CMМатеријал : Кожа СТПТежина : 0.14 kgКапацитет : Може да задржете 1 или 2 НожициПакет Листата : 1, 1pcs Ножици ТорбаУслуга1...

7.0 Meisha Лево раце Професионални Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите левата рака Куче Коса за Сечење Чистење Криви Shears ,HB0080

1069.44 -30 % DEN 749.00

7.0" Meisha Лево раце Професионални Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите левата рака Куче Коса за Сечење Чистење Криви Shears ,HB0080Напомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписРачка Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСечилото Материјал : JP440 CДолжина : Ножици за Сечење : 7.0 инчен(Прибл : 19.5 см)Чистење Ножици : 6.5 инчи(Прибл : 19.5 cm, Заби : 40)Точка надолу Криви Ножици за Сечење : 7.0 инчен(Прибл : 19cm)Цврстина : 62 HRCДомашно милениче Ножици Сет со Торба Пакет листата : 1...

univinlions 7 cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сет

541.44 -10 % DEN 487.00

univinlions 7" cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сетМатеријал : 440 CЦврстина : HRC 58~60Боја : СребренаДве опашки сечење режа е нагорен криви, може да се користи како надолна криви кога го преку(наопаку)Редовни режа големина : Сечење ножици се 7.0 инчен, чистење режа е 6.5 инчи.Чистење Го Оценувате : 20%~30%Висок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абењеЗа да ги зачувате на превозна цена, купи еден режа ќе биде без кожа случај, Но ние ќе ги заштити парцела добро : )купи сет кожа случај или сет со чешел ќе биде кожа случај пакет.

6 Инчен KASHO Професионални Фризерски Ножици Поставите Салон Берберот Коса за Сечење&Чистење Shears Висок Квалитет Сребро Змеј модел

1248.00 -10 % DEN 1123.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : како на слика сликаВисококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Moontay 6.0 инчен Двојна Опашка Берберот Коса Ножици за Сечење/Shears - Јапонски 440C Челик - Совршени за на Фризер или Домашна Употреба

2064.00 -49 % DEN 1053.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 6 инчен Боја : Сребро Тип : 1pc на Сечење Режа (без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо Појас

1135.68 -12 % DEN 999.00

Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо ПојасФункција : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.Изгледа уредно и многу паметен.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : Црна,КафеаваКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : Околу 22*13 CMAnswer : ___________________________ Note : 1.На листата само вклучувајќи и Ножици Случај,оние ножици и чешел не се опфатени и тоа е за вашиот референца.Благодарение advnace! 2.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред купување...

Да ги прилагодите на Новата Елитното Германија 440c 6 инчен Врба се намали коса ножици за сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножици

944.64 -30 % DEN 661.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Да ги прилагодите на Новата 6 инчен Германија 440c Врба се намали коса ножици шминка сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножициМатеријал : Германија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRCПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

4Pcs Одговараат 6.0 440C Црвено Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици + Чешли Z1019

1342.08 -30 % DEN 939.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Сет Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 Чешли)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1019 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20Sets Одговараат 6 Јапонија Пурпурна Змеј Чешлање-за-куче Миленичиња Коса Ножици Чешел+Сечење+Чистење Ножици +Надолу Криви Shears Z3001

18818.88 -30 % DEN 13173.00

20 Sets ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ 6 Инчен Фризерски Scissors4 CR 62 HRC Чистење / Сечење 4 Pcs Одговараат +Торба(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Ножици за Сечење)(2) Должина : 6" (за 17.5 см)(3) Количеството : 4 Парчиња / Set + Торба , За 4 Pcs како следново : Чешел*1, 6.0" Чистење Shears*1 Pcs, 6' Директно Сечење Shears*1 Pcs, 6' Надолу Curving Сечење Shears*1 Pcs(наведна) , Вкупно 4 PcsВе молиме оставете ги забелешките да ни кажете вашиот избор за комбинации(4) Материјал : 4 CR Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : Z 3001(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Професионални 6 инчен Елитното 440c Пурпурна Слива намали коса сет ножици за сечење берберот ја сочинуваат чистење shears фризерски ножици

613.44 -10 % DEN 552.00

професионални 6 инчен Елитното 440 C Пурпурна слива се справи со сечење на косата ножици поставите шминка сечење режа берберот чистење shears scisors алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режаПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

Резолуцијата професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици сочинуваат shears сечење берберот алатки фризерски ножици

541.44 -7 % DEN 504.00

На високоодделение професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици топла shears сечење берберот шминка алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440 C Цврстина челик : 62 HRC Стил : Сечење режа Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19 cmНе ги вклучуваат случај, ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на ...

6. жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот shears

1344.00 -10 % DEN 1210.00

6." жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот shears360° вртливата палецот се справи, со розова внатре прстен, со врвен квалитет!Материјал : VG10Цврстина : 62 HRCРедовни режа големина : 6.0 инченЧистење Го Оценувате : 20%~30%Висок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абење

Виолетова Змеј 6 Професионален Фризер Ножици Коса За Сечење / Чистење Shears Берберот Салон Опрема Фризерски Материјали

1536.00 -40 % DEN 922.00

Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

Moontay Професионални Жилет Работ Серија - 7.5 инчен Јапонија 440C Нерѓосувачки Челик Сребро Миленичиња Чешлање Ножици за Сечење

2879.52 -49 % DEN 1468.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка за Објектот на Име на : Пет Shears Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 7.5 инчен Боја : Multicolor Тип : 1pc на Сечење Режа (со торба) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

2017 Нови пристигнување 5.5 /6.0 Професионални Коса Ножици сет,Црна Директно &Чистење сет ножици,со висок квалитет за barbers

1274.40 -30 % DEN 892.00

2017 Нови пристигнување 5.5 / 6.0 Професионални Коса Ножици сет,Црна Директно &Чистење сет ножици,со висок квалитет за barbersДелови листата : 1* ножици за сечење,1* чистење ножици,1*ножици' случај,1*облека1 * Регулатор2*чешелМатеријал : JP440 CЦврстина : 62 HRCГолемина : 5.5 инчи / 6.0 инчи

6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски салон Берберот Сечење Shears Висок Квалитет Сребро во облик на змеј рачка

1536.00 -10 % DEN 1382.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За Сечење1 Buc додадете случај = 1 ножици за сечење+ 1 предмет+ 1 клуч + 1 избрише платно(боја по случаен избор)како што е прикажано во сликаВисококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Moontay Бренд Коса Ножици 6 инчен Професионални Фризерски Ножици Берберот Сечење Алатки Салон Материјали Коса Clippers

2400.00 -49 % DEN 1224.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјал : не ' Рѓосувачки челик 9 CR13 Hardess : 62 HRC Чистење го Оценувате:25%30% Големина : 6 инчен Боја : како се покаже Тип 1 : Set=1pc на Сечење Режа+1pc на Чистење Режа+СТП кожна торба Тип 2 : 1pc на Сечење Режа(без кеса) Тип 3 : 1pc на Чистење Режа(без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

7.0 Инчен Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање Круг Шефот за Безбедност на Сечење Shears Кутре Тример Животинско Clipper HB0075

DEN 606.72

7.0 Инчен Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање Круг Шефот за Безбедност на Сечење Shears Кутре Тример Животинско Clipper HB0075 Бесплатен ПревозотНапомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење : 7.0 инчен (Прибл : 19cm)Цврстина : 62 HRCБоја : како на сл шоуПакет листата : Домашно милениче Сечење со Ножици Торба Пакет Листа1...

Виолетова Змеј БРЗА Испорака Професионално Стилизирање Алатки Бела 6 инчи 440C Коса Ножици Фризерски Shears Доаѓаат со Случајот

1435.20 -35 % DEN 933.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

4Pcs Одговараат 6 Црна Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Чешли + Сечење + Чистење Shears Змеј Резба Z9005

1531.68 -30 % DEN 1072.00

9005# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици Одговараат на Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Режа + Сечење Режа + Чешли)(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 парчиња Чешли, вкупно 4 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9005 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бесплатен Превозот Салон Берберот Ножици Торба Режа Клипови Shears Стриже Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Носителот Случај Појас

574.56 -8 % DEN 528.00

Бесплатен Превозот Салон Берберот Ножици Торба Режа Клипови Shears Стриже Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Носителот Случај ПојасКарактеристики : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Изгледа уредно и многу паметен.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.На СТП меки текстури обезбедува максимален капацитет за зачувување на вашите козметички essentials и алатки.Тоа е мека, трајни и лесни да се чистат.Совршена алатка за фризер, берберот.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрнаКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : 400mm*280mmПакет Листата : 1 * Половината Пакет1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20Sets Костум 7 Јапонија Пурпурна Змеј Професионални Миленичиња Чешлање Коса Ножици за Сечење+Чистење Ножици + ДО Криви Shears Z3001

18496.32 -30 % DEN 12948.00

20 Sets ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ 7 Инчен Фризерски Scissors4 CR 62 HRC Чистење / Сечење 3 Pcs Одговараат +Торба(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Ножици за Сечење)(2) Должина : 7" (за 19.5 см)(3) Количеството : 3 Еез / Set + Торба , За 3 Pcs како следново : 6.0" Чистење Shears*1 Pcs, 7' Директно Сечење Shears*1 Pcs, 7' ДО Curving Сечење Shears*1 Pcs(свиткана нагоре) , Вкупно 3 PcsВе молиме оставете ги забелешките да ни кажете вашиот избор за комбинации(4) Материјал : 4 CR Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : Z 3001(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

СМИТ ЧУ 6 Инчен Коса Ножици за Сечење Чистење Професионални Фризерски Салон Производи Берберот Косата Алатки

911.52 -30 % DEN 638.00

СМИТ ЧУ 6 Инчен Коса Ножици за Сечење Чистење Професионални Фризерски Салон Производи Берберот Косата АлаткиДелови листа за сет 1 : 1...

2 парчиња 6.0 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи со Z9004

1107.36 -30 % DEN 775.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Милениче Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 9004(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2 парчиња 6 и 17,5 см Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Сечење + Чистење Shears Змеј Резба Z9005

1107.36 -30 % DEN 775.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Милениче Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (2 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 9005 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5.0 нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме

458.40 -23 % DEN 353.00

5.0" нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме1.Материјал : 6 Cr132.Цврстина : HRC58~603.Сечилото : Нагоре4.Редовни режа големина : 5.0"5.Висока Температура на Стерилизација За Пет Hemostat и Уво Коса Облекување6.Две парчиња заварени рачка7.Пакување : Нагоре хируршки ножици во поли торба за пакување

Професионални 7 инчен коса ножици Фризерски Берберот Левата рака и десната страна општи Сечење shears милениче ножици пурпурна стил

576.00 -10 % DEN 518.00

Функција : Големина : 7 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За СечењеИли 1 Buc Додадете Случај(како на сликата покажува)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.