• Ново
Професионални 6 инчен Елитното 440c Пурпурна Слива намали коса сет ножици за сечење берберот ја сочинуваат чистење shears фризерски ножици

Професионални 6 инчен Елитното 440c Пурпурна Слива намали коса сет ножици за сечење берберот ја сочинуваат чистење shears фризерски ножици

Оценка на клиентот:
DEN 613.44
DEN 552.00 -10 %

Износ
Залиха


професионални 6 инчен Елитното 440 C Пурпурна слива се справи со сечење на косата ножици поставите шминка сечење режа берберот чистење shears scisors алатки фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
32
вкупна должина:
И 17,5 см
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
6 inch
Број На Модел На:
S173
Тип:
Сет

Производи во категоријата

Виолетова Змеј 6 Професионален Фризер Ножици Коса За Сечење / Чистење Shears Берберот Салон Опрема Фризерски Материјали

1536.00 -40 % DEN 922.00

Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

6 Инчен Нерѓосувачки Челик Tesouras Алатки за Фризерски Сечење Чистење Коза Форма Личност Готски стил Професионални Режа

2266.56 -49 % DEN 1156.00

Најдете Коса Режа дистрибутерПратете ни слики од вашето работно место или режа процесот на производство,ќе добиете пониски цени или сини Картони од насВисок Квалитет 6inch Професионални фризерски Ножици Поставите Чистење Сечење на Косата Змеј Декоративни Фризер Tesoura1.Големина : 6inch2.56 HRC Цврстина3.професионални салон коса ножици4.коса салон или домашна употреба5.продавачот ќ користите email за да пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети6...

Moontay Професионални Жилет Работ Серија - 7.5 инчен Јапонија 440C Нерѓосувачки Челик Сребро Миленичиња Чешлање Ножици за Сечење

2879.52 -49 % DEN 1468.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка за Објектот на Име на : Пет Shears Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 7.5 инчен Боја : Multicolor Тип : 1pc на Сечење Режа (со торба) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

СМИТ ЧУ 6 Инчен Коса Ножици за Сечење Чистење Професионални Фризерски Салон Производи Берберот Косата Алатки

911.52 -30 % DEN 638.00

СМИТ ЧУ 6 Инчен Коса Ножици за Сечење Чистење Професионални Фризерски Салон Производи Берберот Косата АлаткиДелови листа за сет 1 : 1...

4Pcs Одговараат 6.0 440C Црвено Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици + Чешли Z1019

1342.08 -30 % DEN 939.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Сет Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 Чешли)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1019 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

4Pcs Одговараат 6 Црна Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Чешли + Сечење + Чистење Shears Змеј Резба Z9005

1531.68 -30 % DEN 1072.00

9005# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици Одговараат на Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Режа + Сечење Режа + Чешли)(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 парчиња Чешли, вкупно 4 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9005 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Да ги прилагодите на Новата Елитното Германија 440c 6 инчен Врба се намали коса ножици за сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножици

944.64 -30 % DEN 661.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Да ги прилагодите на Новата 6 инчен Германија 440c Врба се намали коса ножици шминка сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножициМатеријал : Германија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRCПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

2 парчиња 6.0 Златна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи со Z9004

1193.76 -30 % DEN 836.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9004 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

8.0 Инчен Миленичиња Чешлање Професионални Ножици за Сечење,360 Степен Ротација Летаат Barbers Милениче Shears со Црвени Дијаманти за 1pcs,LZS0440

DEN 2668.80

8.0 Инчен Високо Квалитетна Професионална Ножици за Сечење,360 Степен Ротација Летаат Barbers Коса Shears со Црвени Дијаманти за 1pcs,LZS0440,Бесплатен ПревозотОписСечилото Материјал : JP440 CДолжина : 8inchЦврстина : 62 HRCСтил : Ножици За СечењеПакување : Едноставен пакетСекој ножици доаѓаат со случајот.Ние ги користиме меур заврши за да се спречи ножици оштетување окупираше за време на превозот начин.Идеална алатка за фризери;Ергономски дизајн се справува; мала тежина &исклучително мазна Отстранлив прст одмор за екстра перница;Само острат жилет работ на ножот Стабилна изведба, се сече косата со користење на помалку сила;Погоден за мокра и сува коса**Забелешка : 1...

6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски салон Берберот Сечење Shears Висок Квалитет Сребро во облик на змеј рачка

1536.00 -10 % DEN 1382.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За Сечење1 Buc додадете случај = 1 ножици за сечење+ 1 предмет+ 1 клуч + 1 избрише платно(боја по случаен избор)како што е прикажано во сликаВисококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Резолуцијата професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици сочинуваат shears сечење берберот алатки фризерски ножици

541.44 -7 % DEN 504.00

На високоодделение професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици топла shears сечење берберот шминка алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440 C Цврстина челик : 62 HRC Стил : Сечење режа Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19 cmНе ги вклучуваат случај, ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на ...

професионални Јапонија 440C црна змеј коса ножици торба поставите сечење режа берберот чистење shears scisors фризерски ножици

143.52 -20 % DEN 115.00

професионални 6 инчен Јапонија 440 C црна змеј коса ножици торба поставите сечење режа берберот чистење shears scisors фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c челик Ниво : AAAAA Големина : 6.0 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 56 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

2017 Нови пристигнување 5.5 /6.0 Професионални Коса Ножици сет,Црна Директно &Чистење сет ножици,со висок квалитет за barbers

1274.40 -30 % DEN 892.00

2017 Нови пристигнување 5.5 / 6.0 Професионални Коса Ножици сет,Црна Директно &Чистење сет ножици,со висок квалитет за barbersДелови листата : 1* ножици за сечење,1* чистење ножици,1*ножици' случај,1*облека1 * Регулатор2*чешелМатеријал : JP440 CЦврстина : 62 HRCГолемина : 5.5 инчи / 6.0 инчи

Бесплатен Превозот Салон Берберот Ножици Торба Режа Клипови Shears Стриже Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Носителот Случај Појас

574.56 -8 % DEN 528.00

Бесплатен Превозот Салон Берберот Ножици Торба Режа Клипови Shears Стриже Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Носителот Случај ПојасКарактеристики : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Изгледа уредно и многу паметен.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.На СТП меки текстури обезбедува максимален капацитет за зачувување на вашите козметички essentials и алатки.Тоа е мека, трајни и лесни да се чистат.Совршена алатка за фризер, берберот.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрнаКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : 400mm*280mmПакет Листата : 1 * Половината Пакет1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Персонализација на професионални Јапонија 440c Бамбус се справи со 6 инчен коса салон ножици за сечење берберот Чистење shears фризерски ножици

543.36 -7 % DEN 505.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Нарачана Елитното професионални Јапонија 440c челик 6 инчен сече косата, ножици за сечење фризура makas shears чистење, берберот режа фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа / Чистење режа Чистење го оценувате : 25% Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Прилагодите лого / име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)Купи вреќа, ве молиме Кликнете на ...

univinlions 7 cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сет

541.44 -10 % DEN 487.00

univinlions 7" cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сетМатеријал : 440 CЦврстина : HRC 58~60Боја : СребренаДве опашки сечење режа е нагорен криви, може да се користи како надолна криви кога го преку(наопаку)Редовни режа големина : Сечење ножици се 7.0 инчен, чистење режа е 6.5 инчи.Чистење Го Оценувате : 20%~30%Висок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абењеЗа да ги зачувате на превозна цена, купи еден режа ќе биде без кожа случај, Но ние ќе ги заштити парцела добро : )купи сет кожа случај или сет со чешел ќе биде кожа случај пакет.

Moontay Бренд Коса Ножици 6 инчен Професионални Фризерски Ножици Берберот Сечење Алатки Салон Материјали Коса Clippers

2400.00 -49 % DEN 1224.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјал : не ' Рѓосувачки челик 9 CR13 Hardess : 62 HRC Чистење го Оценувате:25%30% Големина : 6 инчен Боја : како се покаже Тип 1 : Set=1pc на Сечење Режа+1pc на Чистење Режа+СТП кожна торба Тип 2 : 1pc на Сечење Режа(без кеса) Тип 3 : 1pc на Чистење Режа(без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

8 Инчен Ножици за Сечење Професионални Shears коса Фризерски Берберот Милениче Ножици за Човекови & Кучиња & Мачки Црна Мат

720.00 -10 % DEN 648.00

Функција : Големина : 8 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За СечењеИли 1 Buc Додадете Случај(како на сликата покажува)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Виолетова Змеј Фризерски Ножици Коса за Сечење Ножици Топла Продажба Коса Стил Алатки Берберот Shears Висок Квалитет Салон 6 инчи

3192.00 -40 % DEN 1915.00

Големина : 6 инчен· јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

6. жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот shears

1344.00 -10 % DEN 1210.00

6." жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот shears360° вртливата палецот се справи, со розова внатре прстен, со врвен квалитет!Материјал : VG10Цврстина : 62 HRCРедовни режа големина : 6.0 инченЧистење Го Оценувате : 20%~30%Висок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абење

Миленичиња Куче Чешлање Ножици 7 ИНЧЕН Крива Сечилото Сина Камен Црвен Камен Пурпурна Сребро Ножици Lyrebird Едноставно пакување 1PCS/МНОГУ НОВИ

524.16 -15 % DEN 445.00

Миленичиња Куче Чешлање Ножици 7 ИНЧЕН Крива Сечилото Сина Камен Црвен Камен Пурпурна Сребро Ножици Lyrebird Едноставно пакување 1 PCS / МНОГУ НОВИЗачувам,Кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

7.0 Инчен Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање Круг Шефот за Безбедност на Сечење Shears Кутре Тример Животинско Clipper HB0075

DEN 606.72

7.0 Инчен Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање Круг Шефот за Безбедност на Сечење Shears Кутре Тример Животинско Clipper HB0075 Бесплатен ПревозотНапомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење : 7.0 инчен (Прибл : 19cm)Цврстина : 62 HRCБоја : како на сл шоуПакет листата : Домашно милениче Сечење со Ножици Торба Пакет Листа1...

Moontay Професионални Жилет Работ Серија - 6.5 инчи Јапонија 440C Челик Берберот Коса за Сечење Ножици Салон Shears за Дома и Берберот

2255.52 -49 % DEN 1150.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 6。5 инчен Боја : Сребро Тип : 1pc на Сечење Режа (без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

5.0 нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме

458.40 -23 % DEN 353.00

5.0" нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме1.Материјал : 6 Cr132.Цврстина : HRC58~603.Сечилото : Нагоре4.Редовни режа големина : 5.0"5.Висока Температура на Стерилизација За Пет Hemostat и Уво Коса Облекување6.Две парчиња заварени рачка7.Пакување : Нагоре хируршки ножици во поли торба за пакување

20Sets Одговараат 6 Јапонија Пурпурна Змеј Чешлање-за-куче Миленичиња Коса Ножици Чешел+Сечење+Чистење Ножици +Надолу Криви Shears Z3001

18818.88 -30 % DEN 13173.00

20 Sets ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ 6 Инчен Фризерски Scissors4 CR 62 HRC Чистење / Сечење 4 Pcs Одговараат +Торба(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Ножици за Сечење)(2) Должина : 6" (за 17.5 см)(3) Количеството : 4 Парчиња / Set + Торба , За 4 Pcs како следново : Чешел*1, 6.0" Чистење Shears*1 Pcs, 6' Директно Сечење Shears*1 Pcs, 6' Надолу Curving Сечење Shears*1 Pcs(наведна) , Вкупно 4 PcsВе молиме оставете ги забелешките да ни кажете вашиот избор за комбинации(4) Материјал : 4 CR Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : Z 3001(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

6 и 17,5 см Розевиот Дијамант Јапонија 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Режа Сечење Shears Чистење Ножици Z1024

574.08 -30 % DEN 402.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Buc или 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Buc или 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1024 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Персонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои

719.04 -25 % DEN 540.00

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.