• Ново
univinlions 7 cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сет

univinlions 7 cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сет

Оценка на клиентот:
DEN 541.44
DEN 487.00 -10 %

Износ
Залиха


univinlions 7" cut куче коса ножици миленичиња чешлање ножици криви куче, мачка коса clippers животинско clippers куче чешлање shears сет
Материјал : 440 C
Цврстина : HRC 58~60
Боја : Сребрена
Две опашки сечење режа е нагорен криви, може да се користи како надолна криви кога го преку(наопаку)
Редовни режа големина : Сечење ножици се 7.0 инчен, чистење режа е 6.5 инчи.
Чистење Го Оценувате : 20%~30%
Висок квалитет silencer
Прилагодливи завртка за режа напнатост
Две парчиња заварени рачка
Остар нож и тапи совети
Најдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморот
Површината позлата полирање процес, отпорност на абење
За да ги зачувате на превозна цена, купи еден режа ќе биде без кожа случај, Но ние ќе ги заштити парцела добро : )
купи сет кожа случај или сет со чешел ќе биде кожа случај пакет.

Карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
univinlions
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
околу 18 / 20 см
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
7 inch
Број На Модел На:
SPT22700001DYIP
Заби:
38

Производи во категоријата

СМИТ ЧУ 6 Инчен Коса Ножици за Сечење Чистење Професионални Фризерски Салон Производи Берберот Косата Алатки

911.52 -30 % DEN 638.00

СМИТ ЧУ 6 Инчен Коса Ножици за Сечење Чистење Професионални Фризерски Салон Производи Берберот Косата АлаткиДелови листа за сет 1 : 1...

Резолуцијата професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици сочинуваат shears сечење берберот алатки фризерски ножици

541.44 -7 % DEN 504.00

На високоодделение професионални 7 инчен Јапонија 440c Слива се справи со сечење на косата ножици топла shears сечење берберот шминка алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440 C Цврстина челик : 62 HRC Стил : Сечење режа Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19 cmНе ги вклучуваат случај, ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на ...

2 парчиња 6 и 17,5 см Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Shears Сечење + Чистење Shears Змеј Резба Z9005

1107.36 -30 % DEN 775.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Милениче Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (2 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 9005 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Да ги прилагодите на Новата Елитното Германија 440c 6 инчен Врба се намали коса ножици за сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножици

944.64 -30 % DEN 661.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Да ги прилагодите на Новата 6 инчен Германија 440c Врба се намали коса ножици шминка сечење берберот алатки makas топла shears фризерски ножициМатеријал : Германија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRCПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

4Pcs Одговараат 6.0 440C Црвено Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици + Чешли Z1019

1342.08 -30 % DEN 939.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Сет Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 Чешли)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1019 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20Sets Одговараат 6 Јапонија Пурпурна Змеј Чешлање-за-куче Миленичиња Коса Ножици Чешел+Сечење+Чистење Ножици +Надолу Криви Shears Z3001

18818.88 -30 % DEN 13173.00

20 Sets ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ 6 Инчен Фризерски Scissors4 CR 62 HRC Чистење / Сечење 4 Pcs Одговараат +Торба(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Ножици за Сечење)(2) Должина : 6" (за 17.5 см)(3) Количеството : 4 Парчиња / Set + Торба , За 4 Pcs како следново : Чешел*1, 6.0" Чистење Shears*1 Pcs, 6' Директно Сечење Shears*1 Pcs, 6' Надолу Curving Сечење Shears*1 Pcs(наведна) , Вкупно 4 PcsВе молиме оставете ги забелешките да ни кажете вашиот избор за комбинации(4) Материјал : 4 CR Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : Z 3001(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Moontay 6.0 инчен Двојна Опашка Берберот Коса Ножици за Сечење/Shears - Јапонски 440C Челик - Совршени за на Фризер или Домашна Употреба

2064.00 -49 % DEN 1053.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 6 инчен Боја : Сребро Тип : 1pc на Сечење Режа (без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A...

Професионален Фризер Ножици Торба Пакет Случај Задржете 1 или 2 Коса Ножици Коса Алатка СТП Кожа Патент Торбичка Holster,LZN0034

530.88 -35 % DEN 345.00

Професионален Фризер Ножици Торба Пакет Случај Задржете 1 или 2 Коса Ножици Коса Алатка СТП Кожа Патент Торбичка Holster,LZN0034Забелешка : Големината Може да биде 23cm Грешка Поради Рака Мерка;Бојата Може да бидат Малку Различни, Поради Различни Следат,ви Благодариме за Вашето Разбирање.(Забелешка : оваа ставка не содржи ножици и сите други фризерски алатки ,само ножици торба, Дизајниран специјално за barbers )Опис : Боја : ЦрноКафеаваГолемина : стан 23.5*8.5*2.5 CMМатеријал : Кожа СТПТежина : 0.14 kgКапацитет : Може да задржете 1 или 2 НожициПакет Листата : 1, 1pcs Ножици ТорбаУслуга1...

Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо Појас

1135.68 -12 % DEN 999.00

Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо ПојасФункција : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.Изгледа уредно и многу паметен.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : Црна,КафеаваКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : Околу 22*13 CMAnswer : ___________________________ Note : 1.На листата само вклучувајќи и Ножици Случај,оние ножици и чешел не се опфатени и тоа е за вашиот референца.Благодарение advnace! 2.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред купување...

Титан нерѓосувачки челик ножици 7 инчен голема големина коса облекување алатка миленичиња чешлање ножици слободен брод

DEN 3120.00

Титан нерѓосувачки челик ножици 7 инчен голема големина коса облекување алатка миленичиња чешлање ножици слободен бродБРЕНД : TITANГОЛЕМИНА : 7.0 ИНЧЕНЗАВРТКА : БРАДА ТОПКАТА ЗАВРТКАМОДЕЛ : P170ПАКЕТ : кожа торбичка ножици торбаНожици изостри со рака направено , многу остра еден .Купување Белешки Ние ќе ја испорача стоката по приемот на вашата исплата 23 дена, поради Пост Воздух Mail превозот времето е подолго, превозот време трае околу 2060 дена, ве молиме да бидете трпеливи...

Персонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои

719.04 -25 % DEN 540.00

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

И 17,5 СМ Coiffure Коса за Сечење Режа Професионални Коса Ножици Фризерски Режа Комплет за Коса Чистење Режа Берберот Салон Алатка

1296.00 -40 % DEN 778.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

7 со 1pcs razor&тенок нож жилет фризерски ножици жилет коса машина чистење shears берберот ножици фризер материјали

379.68 -10 % DEN 342.00

7" со 1pcs razor&тенок нож жилет фризерски ножици жилет коса машина чистење shears берберот ножици фризер материјали1.Материјал : 6 Cr132.Цврстина : HRC583.Редовни режа големина : 7 инчен4.Пакување : Поли торба за пакување, со 1 buc остар жилет сечилото & 1 buc чистење жилет сечилото

6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски салон Берберот Сечење Shears Висок Квалитет Сребро во облик на змеј рачка

1536.00 -10 % DEN 1382.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За Сечење1 Buc додадете случај = 1 ножици за сечење+ 1 предмет+ 1 клуч + 1 избрише платно(боја по случаен избор)како што е прикажано во сликаВисококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Виолетова Змеј 6 Професионален Фризер Ножици Коса За Сечење / Чистење Shears Берберот Салон Опрема Фризерски Материјали

1536.00 -40 % DEN 922.00

Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

5.0 нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме

458.40 -23 % DEN 353.00

5.0" нагорен траума shears хирургија ножици hemostat комарец форцепс хируршки ножици милениче ножици куче криви артерија менгеме1.Материјал : 6 Cr132.Цврстина : HRC58~603.Сечилото : Нагоре4.Редовни режа големина : 5.0"5.Висока Температура на Стерилизација За Пет Hemostat и Уво Коса Облекување6.Две парчиња заварени рачка7.Пакување : Нагоре хируршки ножици во поли торба за пакување

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.