• Ново
OCOM-PA1602 електронски крстарење/подобри/електронска патролира низ системот за безбедност патрола прачки/комплетен сет на опрема+10pcs точка

OCOM-PA1602 електронски крстарење/подобри/електронска патролира низ системот за безбедност патрола прачки/комплетен сет на опрема+10pcs точка

Оценка на клиентот:
DEN 8592.00

Износ
Залиха


Оваа цел : 1 X база 1xpatrol 10 XLocation точка 1 XPersonnel точка ако треба додадете : патрола 65 еез; точка 1еез Производ вовед : [име на производ] : електронски патролира низ род [type] : PA [memory] : 2000 евиденција големина : 164 * 24.5 mm тежина : 220 g [власт] : дел 3 v литиум батерија (CR123 A). апстракт : да се снима процесот на инспекторот и да патролира низ и за управување со алатки.Контакт дизајн, нема копче или да се префрлиш, користете едноставна удобен операција.Член страна microcomputer технологија, која може да се сместат 2000 / 8000 евиденција патрола рекорд, изградена-во реално време часовник.Двете страни ги користат батерии или акумулатори Тип : батеријата цена евтини, не треба да се менува во една година;Полнење на батеријата може да биде до десет години, се Користи повеќе пригоден, не треба посебни држачи. 2.на карактеристики на производот : не ' Рѓосувачки челик школка, силни и издржливи.Не се плаши да падне, shockproof, влага-доказ, анти-статички, водоотпорен својства е добро. 3.како автор е на книгите : Во местото каде што треба за патрола инспекција на инсталацијата информации копчето (картичка), складирање на патрола информации копчето (картичка) Точка на географски информации, рачни контакт патролира низ род, инспектори да се изврши увид точка турнеја само ќе се стане подобар Контакт на ѕид (или друга поддршка) информации копчето (картичка), слушнете звук "di", црвени и зелени Светла, имено, време на пристигнување во потрага поени, податоци за локацијата, како што се автоматско снимање патролира низ подобро За.Инспекторот врши увид заврши, вметната турнеја подобра комуникација, ќе се инспекторот сите патрола рекорд Веднаш префрлени на компјутер, систем за управување софтвер покажува дека инспектор проверува секоја рута, пристигна Патрола точка на времето и за името и течење проверете проверете точка, и генерирање на инспекцискиот извештај како што се бара. Забелешка : оваа цена е само вклучувајќи и контакт PA патролира низ род 1 патролира низ стапче holster 1 сертификат 1.Добредојдовте било какви прашања!Целосна палета на составот и работата принципот на процесот, ве молиме консултирајте се со персонал за услуги на корисниците! Патролира низ род : Нерѓосувачки челик;Хокеј, водоотпорен, шок. Moistureproof, добра antistatic перформанси, силни анти-притискање. Облечен во делови, како што се дизајн на не-контакт, нема копче за да се обезбеди силни и издржливи. Рачни уреди, употреба на едноставен и лесен. Сите не ' рѓосувачки челик информации копчето, експлозија-доказ перформанси е супериорен. Поддршка на копчето за да го прочитате температура, температурата може да се следи важно сајт. Обезбедување на ПАКЕТИ, поддршка за средно развој

Карактеристики

Бренд Име:
ZOCORFID
Број На Модел На:
OCOM-PA1602

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.