• Ново
Зелена K9 Кристал Призми За Лустерот 7.5*1.2 инчен Suncatcher Убавина Оркестарот За Свадба Партија Дома, DIY Автомобил Виси Украс

Зелена K9 Кристал Призми За Лустерот 7.5*1.2 инчен Suncatcher Убавина Оркестарот За Свадба Партија Дома, DIY Автомобил Виси Украс

Оценка на клиентот:
DEN 325.92
DEN 277.00 -15 %

Износ
Залиха


Име : Зелена K9 Кристал Призми За Лустерот 7.5*1.2 инчен Suncatcher Убавина Оркестарот
За Свадба Партија Дома, DIY Автомобил Виси Украс .
Големина : 1.2*7.5 инчен/еез.
N.W. : 53 g/еез.
Meterial : K9 Кристал Метал.
Пакет : 1pcs/set 3pcs/set 5pcs/set 10pcs/set .
Употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир За
Завеса и Лустерот Оркестарот.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем. Основана во 2002 година, H&D Кристал Co., Ltd е професионална производител на кристал занаети. Нашата компанија се наоѓа во Pujiang,провинцијата Жеџијанг, Кина, додека надворешната трговија одделението е во Yiwu, зафаќа површина од 800 квадратни метри. Постојат шоу соба на 200 метри квадратни за вашата посета во секое време. Ние сме ангажирани во производство, проектирање,развој и извоз на сите видови на кристал карактеристични производи, вклучувајќи candleholder серија, парфем шише seriess, фото рамка серија, dinnerware,итн. Excepted напредни објекти како што се сечење машини, машини за полирање, ние исто така имаат подружница друштво на професионални подарок-пакување, специјализирана за дизајнирање и изработка на различни видови на високо - квалитетни подарок кутија. Ние се стремиме да се создаде производ на највисок стандард за квалитет, и да одат во големи должини да се осигура дека ќе бидат горди за да ги продаваме нашите производи. Квалитет, добра изработка, и функционалност се зборови кои ги опишуваат нашите производи. Квалитет на услуга на клиентите, брза испорака методи, тимска работа, и добра репутација се зборовите кои ја опишуваат нашата компанија.

Карактеристики

Бренд Име:
Hyaline&Дора
Број На Модел На:
HD140472DE-3
Состојба:
Бренд Нови
SKU:
HD140472DE-3
Големина:
1.2*7.5 inch
N.W.:
53 g/еез
Пакетот Содржи:
1pc
Големопродажната Услуга:
Контактирајте со нас
Материјал:
k9 кристално

Производи во категоријата

50mm Јасно Фацетирани K9 Кристали Осветлување Призми Делови Гарланд Чакра Спектри Лустерот Призми Делови Кристал Приврзоци Дома Декор

DEN 190.08

Име на производ : 50mm Јасно Фацетирани K9 Кристали Осветлување Призми Делови Гарланд Чакра Спектри Лустерот Призми Делови Кристал Приврзоци Дома Декор1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.