• Ново
100pcs 2L/H Портокал Постојан Проток Бодликава Dripper Трајни Стакленички Притисок Компензираат Emitters Наводнување капка по капка Систем Фитинзи

100pcs 2L/H Портокал Постојан Проток Бодликава Dripper Трајни Стакленички Притисок Компензираат Emitters Наводнување капка по капка Систем Фитинзи

Оценка на клиентот:
DEN 1439.52
DEN 1080.00 -25 %

Износ
Залиха


100pcs 2 L/H Портокал Постојан Проток Бодликава Dripper Трајни Стакленички Притисок Компензираат Emitters Наводнување капка по капка Систем Фитинзи
Детали : Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред орде Оваа dripper едниот крај е 4mm бодликава , главниот за 4/7mm црево поврзување или директно вметнување на водовод Работа притисок : 1.5~4.0 kg Ако имате било какви прашања . pls контактирајте со нас


Апликации :
Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со "Достапни", како што е подолу, Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00 да сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време) Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија. Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда ) се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Карактеристики

Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
WJ 529
Бренд Име:
NuoNuoWell
Sprinkler Тип:
sprinkler

Производи во категоријата

wxrwxy наводнување 1/2 машки млазницата наводнување спреј млазници Виси Собранието Sprinklers градина ТРЕВНИК наводнување 6pcs

103.20 -22 % DEN 81.00

wxrwxy наводнување 1 / 2 машки млазницата наводнување спреј млазници Виси Собранието Sprinklers градина наводнување ТРЕВНИКПакување : 6pcsГрадина Sprinklers 1 / 2 Навој Зглобовите, Европскиот Стандард, Земјоделски Наводнување, Овошни Дрвја, Стаклена Sprinkler Наводнување, Строги Производ Рекреација, Стабилни Перформанси, Нови ABS материјални, нетоксични и невкусна, долг животен век...

360Degree Ротари Sprinkler Виси Магла Млазници Стаклена Градина Микро Наводнување капка по капка Фитинг

DEN 853.44

Име : 360 Degree Ротари SprinklerБренд : Waterbird Земја на Потекло : КинаРаботен Притисок : 150300 Kpa Работи Флукс : 120180 L / HСпреј Радиус : 34meter(тоа зависи од вашиот работен притисок)Оваа Sprinkler треба работа со следниве конектор :

200pcs/пакет 4LPH Мини Притисок Компензираат Капе Emitter On-line Dripper PC Капе Emitter Наводнување капка по капка N113

DEN 671.52

Постојан Флукс : Темно Зелена Боја : 4 L / H ,1 GPHСпецификација : Проток : 4 LPH (литри на час по час) Максимална оперативен притисок : 10 45 PSI Препорачува оперативен притисок : 25 PSI Боја код : зелена Влезот големина : 1 / 4 инчи barb Штекер страна : брадавица Предложените минимум филтрација : 150 Материјали Тело : Полипропилен со силикон дијафрагматаРаботни Слики;1.може да внесете PE Цевка2.може да поврзете 1 / 4inch цевки(внатрешен дијаметар е 4mm)

500 парчиња Зелена Палецот Fllower Овошни Дрвја Atomization Млазницата,360 степени Црн Конец Atomization Рефракција Микро Млазницата

1800.00 -26 % DEN 1332.00

500 парчиња Зелена Палецот Fllower Овошни Дрвја Atomization Млазницата,360 степени Црн Конец Atomization Рефракција Микро МлазницатаФункцијаИме на производ : 360 степени Црн Конец Atomization Рефракција Микро МлазницатаПрскање Радиус : 1.02.0 метриПримена : Цвеќе, Садници, На Тревникот, Овошни Дрвја За Наводнување.Работа Presure : 1.5~3kgПроток : 6080 L / H Можеби Како Што Се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок НаСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

Наводнување G1/2 360 степени прилагодливи ротирачки sprinkler градинарски наводнување систем 10set

1667.52 -21 % DEN 1317.00

360 степени прилагодливи пластични рокер млазницата Тешка рака за побавно ротација и подобро вода покриеност Diffuser завртка дели проток на вода за да се подобри вода покриеност Директно преку sprinkler дизајн со одлични перформанси во канализационен услови спецификација за Производ : Притисок : 150300 KPA Превоз : 0.81.3 M3 / H Опсег : 613 M Боја : Зелена Материјал : Пластични Големина : G1 / 2" Нето тежина : 88g пакетот вклучува : 10 сета (sprinkler + земјата конектор) Совети : Пакетот вклучува зелено стои, Ние сме посветени на : да ви обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот...

20 Компјутери Рокер Градина Sprinkler Систем За Наводнување Земјоделски Растенија G1 / 2 Интерфејс И Голема Градина Област Да Се Излади Алатки

1753.44 -15 % DEN 1490.00

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на Производот1 / 2 " машки конец за 360 степени Autorotate Рокер млазницатаКарактеристики : 360 Степени ПрилагодливиПондериран рака за побавно ротација и подобро вода покриеностDiffuser завртка раскинува вода крак за подобрување на вода покриеностStraightthroughпроток sprinkler дизајн за супериорни перформанси во валкана вода условиСпецификации : Притисок : 1.53.0 KgСообраќај : 0.81.2 m / HОпсег : 812mБоја : црна & blue & orangeМатеријал : ПластикаГолемина : 1 / 2Нето Тежина : 50gПакетот вклучува : 20 компјутери Млазницата НаводнувањеНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

Наводнување G1/2 360 степени прилагодливи ротирачки sprinkler градинарски наводнување систем 1set

178.08 -15 % DEN 151.00

360 степени прилагодливи пластични рокер млазницата Тешка рака за побавно ротација и подобро вода покриеност Diffuser завртка дели проток на вода за да се подобри вода покриеност Директно преку sprinkler дизајн со одлични перформанси во канализационен услови спецификација за Производ : Притисок : 150300 KPA Превоз : 0.81.3 M3 / H Опсег : 613 M Боја : Зелена Материјал : Пластични Големина : G1 / 2" Нето тежина : 88g пакетот вклучува : Sprinkler + земјата конектор Совети : Пакетот вклучува зелено стои, Ние сме посветени да : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот...

Наводнување G 3/4 Sprinkler Конектор Приклучок Адаптер Градина Резерви Вода Додатоци 1pcs

83.04 -14 % DEN 71.00

Име на производ : Sprinkler главата конектор за Полнач : Брз Полнач и G 3 / 4 инчи sprinkler Големина : 9.5 * 20.5 mm Материјал : пластични Пакет : 1 На компанијата се наоѓа во : конекторот е широко се користат во наводнување хортикултура, градинарство балкон, градина наводнување, Автомобил мие, наводнување градини и други места...

3Set 1/2 Машки Конец Да 6mm Рамна Глава Конектори+Премин Misting Sprinkler Градина Дома Наводнување капка по капка Четири Млазницата Штекер

199.20 -25 % DEN 149.00

3 Set 1 / 2" Машки Конец Да 6mm Рамна Глава Конектори+Премин Misting Sprinkler Градина Дома Наводнување капка по капка Четири Млазницата ШтекерДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа стока , 1set = 1pcs премин sprinkler + 1pcs 1 / 2" машки конец да 6mm рамна глава конектори 1 / 2 машки конец фитинзи главниот за 1 / 2" женски навој цевка / поврзување на црево за Вода притисок : 1.5~3.0 kg Спреј радиус : 0.9~1.1 m Проток : 8 L / H 20 Set / пакет на услуги Ако имате било какви прашања ...

10pcs 360 степени Наводнување Sprinkler главата Наводнување на растенијата Спреј главата вода Конус Капе алатка Dripper користат за 4/7mm цевка

122.40 -19 % DEN 99.00

[xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотИме : 360 степени Наводнување Sprinkler главаМатеријал : високо квалитетни пластичниБоја : ЦрнаГолемина : 138 mmКарактеристики : 360 степени НаводнувањеЗа поврзување на 4 / 7mm цревоПакет : 10 компјутериНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот СоветиИспорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

WCIC 5pcs Тема Месинг Земјоделски Misting Спреј Млазницата Градина Тревник Вода Sprayer Млазницата Фонтана Sprinkler Систем за Наводнување

360.48 -30 % DEN 252.00

Карактеристики : производи може да се користи за големи областа на спреј и намалување на температурата брзо; ги Носи студена магла ефект, производство нејасен смисла; Погодни за фонтана atomization, земјоделството за наводнување, индустриски наводнување, ладење покрив, пестициди спреј за наводнување, наводнување на мостови,патишта, итн...

градина алатка 8 функции зелена бубамара форма sprinkler за градина декорација за наводнување цвеќиња, растенија или како тревник sprinkler

575.52 -6 % DEN 541.00

Име на производ : 8 функции бубамара форма sprinklerГолемина : 22*cm16cm*6cm со 8 шема вода sprinklerпакет : боја кутија за пакувањеБоја : имаме само зелени дизајн во акции Материјал : ABSПрскање радиус : 36m тоа база на хидрауличен притисокСреќа порта international Co.,Ltd.Ние нудиме сезонски производи,особено смола и железо,Кога сакате повеќе квантитет,pls пратете email на нас,ви благодариме за вашата поддршка!ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши исплатата;Откако пакетпотврдено изгубени,ние ќе ја вие или наплата,немојте да се грижитеНапомена : Ако hace било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа на ваше задоволство.Следење на информации нормално ажурирања околу 7 дена,ако се грижите,ве молиме да бидат слободни да контакт.Превозот : Стандард на услугиКина пост воздух пошта вообичаено трае 3060 дена за повеќето земји,некои далеку земји ќе се 60120days,Па не е цел во итна потреба од стокиЕкспедитивни услугиEMS / FEDEX / DHL / UPSОТ..нормално трае 1015 дена,што треба да се плати за дополнителни превозот надомест.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услугата,вашиот позитивен фидбек од 5 ѕвезди фалат ќе бидат високо ценети.Ако не е,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблеми од позитивно

Трговија на големо 200pcs/многу Сина Мини Одраз Misting Млазницата Со 1/4 Бодликава Црево Конектор Градина, Плодот на Дрвото Наводнување Sprinkler

1391.52 -22 % DEN 1085.00

Трговија на големо 200pcs / многу Сина Мини Одраз Misting Млазницата Со 1 / 4" Бодликава Црево Конектор Градина, Плодот на Дрвото Наводнување SprinklerЦената Го Вклучува Превозот ЦенаДобредојдовте да Контактирате со нас За Голема Количина ЦелПримена1 , За црево конектор и виси микро наводнување колекции поврзување2 , Одговара за земјоделство стаклена градина тревник индивидуални palnts3 , Вода притисок 1.53.0 kg4 , Спреј радиус 1.1.5 m5 , Проток 3060 L / HДруги Наводнување Фитинзи​1...

Трговија на големо 100pcs 6mm Заеднички Плоштадот Рефракција Atomization Млазници Стакленички Дома Ладење Наводнување Наводнување капка по капка Sprinklers

1487.52 -25 % DEN 1116.00

Трговија на големо 100pcs 6mm Заеднички Плоштадот Рефракција Atomization Млазници Стакленички Дома Ладење Наводнување Наводнување капка по капка SprinklersДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа sprinkler заеднички внатрешен пречник од 6mm главниот за 6mm надворешниот дијаметар фитинзи поврзување Работа притисок 1.50~3.0 kg Спреј радиус 1~1.5 м Проток 40~80 L / HДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

Наводнување 4 Начин Директно Стрела 3/5 Црево Капе Стакленички со Тек 8L Регулаторот Наводнување капка по капка Систем 2sets

123.84 -15 % DEN 105.00

Главни карактеристики : 1 Овој стрелка стрелка лавиринт, долго дијаметар, стрелките се справи со структурата...

(100/pack)Easirco 6mm црна Најлон цевка за магла систем за ладење

DEN 2880.00

>Опис на производот*Опис : 6 MM(OD)x1mm( дебелина)*Maximun работен притисок : 2 MPA*Пука притисок : 3 MPA*Најлон материјал*100meter / многу или 200meter / многу*се користи за магла систем за ладење>Апликација : Се користи во вентилаторот за ладење, парк,, стаклена градина, ладење, отворено, индустриски.Поврзани производи како што е подолу.

2 Парчиња БС Стандард 1/2 360 Степени Прилагодливи Atomization Misting Sprinklers Прашина Отстранување Распрскувачи Градина Вода Систем Фитинзи

119.52 -15 % DEN 102.00

Карактеристики : Бакар материјал директно се покрие опсегот на прскање директно,водата вертикален спреј како врнежлив (полумагла),па не ќе имаат силно влијание на водата притисок за растенијата цвеќиња или зеленчук култури...

10Pcs 360 степени Прилагодливи Atomizing Млазницата Машки конец 1/2 Европски Стандард Градина Земјоделство Индустрија Тревник Ладење sprayer

642.24 -16 % DEN 540.00

Сите бакар материјал производство! Покриена област спреј ефект може да се прилагоди, може вештачки да се прилагоди на ветер и магла, рамни спреј ефект, водата во ред, едноставно atomization ефект, вода притисок бара ниски фреквенции далеку.Исто така, може да се прилагоди на дожд,вода 360 степени рамен шут надвор како дожд (Полуatomized) капе земјата, земјоделското зеленчук и други садници не ќе имаат влијание на водата притисок директно го покрива целиот опсег на спреј,во својата покриеност може да се прска во вода...

100pcs/пакет Рефракција Atomization Микро Млазницата Со 1/4 Antidrip Виси Ладење Спреј за Наводнување Автоматско Градинарство M113B

DEN 1323.84

1.DatasheetИме : Рефрактивната Микро SprinklersМатеријал : ПП + ПОМСпреј Млазницата : 1.4 mmСпреј Дијаметар : 23meterСпреј Флукс : 7097 L / H3.Монтажа : A...

15pcs/многу Портокал Постојан Проток 2L/H Бодликава Dripper Висок Квалитет на Нов Материјал Перат Градина Дома Растенијата Наводнување Dripper

225.12 -25 % DEN 169.00

15pcs / многу Портокал Постојан Проток 2 L / H Бодликава Dripper Висок Квалитет на Нов Материјал Перат Градина Дома Растенијата Наводнување DripperДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред орде Оваа dripper едниот крај е 4mm бодликава , главниот за 4 / 7mm црево поврзување или директно вметнување на водовод Работа притисок : 1.5~4.0 kg Ако имате било какви прашања ...

Наводнување Месинг Спреј Atomizer Висок Притисок Земјоделски Sprinklers 1/2 инчи Тревник Sprinklers 10set

1646.40 -21 % DEN 1301.00

Производ вовед : млазницата е направен од висок квалитет на месинг Поврзан со пластични заграда, лесен за употреба! Спецификација за производ : Материјал : Месинг Врска големина : G1 / 2 инчи Работен притисок : 24 kg Спреј радиус : прибл...

100 Компјутери Мини Транспарентен Цветни Растенија Калемење Клипови Градинарство Алатки Топла Продажба

180.00 -26 % DEN 133.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСе користи во процесот на цвеќиња и растенија калемењеКлипот гранка на една фабрика за aother растенијата да им се овозможи расте како еденЕдноставна структура и лесен за користењеШтета за калемење дел на растениетоПогоден за 24.5 mm саднициКоличина : 100 компјутериМатеријал : пластикаБоја : транспарентнаГолемина на : 2.00*1.50*1.00 cm100x калемење клипови 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.